مدیر اموال را در اخراج: “مسکن است که کاملا یک ضرورت است اما این انسان درست است؟”


Anti-eviction signs on the grass at a protest with slogans including "Eviction = Death," "Choose Renters Not Billionaires," and "Stop the Violence"
اعتراض خواستار اجاره لغو در لس آنجلس در روز جمعه.
فردریک J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ

اخراج moratoriums در حال انقضای سراسر کشور فقط به عنوان فدرال coronavirus کمک اجرا می شود و این بدان معناست که امریکا در آستانه یک بحران مسکن. به نگاهی نزدیک تر به آنچه اتفاق می افتد من به امیلی یک مهاجر مستند نشده که چهار ماه در اجاره او و پیتر هپبورن همکار تحقیقاتی در دانشگاه پرینستون را اخراج آزمایشگاه در روز جمعه قسمت از چه بعدی: TBD. اما من هم می خواستم به شنیدن از صاحبخانه طرف از صنعت ساخته شده در اطراف مردم پرداخت اجاره خود را. بنابراین من به نام کاس مدیریت که مدیریت بیش از 10 ، 000 آپارتمان در مشهد, در سراسر مقیاس درآمد. آنها یک مادر و پاپ صاحبخانه اما آنها را مدیریت املاک برای صاحبخانه و آنها فقط پرداخت می شود که اجاره بها در می آید.

علامت Durakovic یک اصل در کاس مدیریت به من گفت که این شرکت نمونه در زمان مجموعه نرخ کاهش یافته است و در حدود 5 تا 7 درصد اضافه می کند که تا حدود 1 ، 500 خانوار است که پرداخت نمی. برخی از مستاجران در یک ماه پشت یا پرداخت کاهش اجاره. دیگران در اخراج نشد. اما با هم تداخل دارند moratoriums در شهر و ایالتی و فدرال سطح نمی تواند آنها را بیرون کردند. در این گزیده ای از گفتگوی ما تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح صحبت کردم Durakovic در مورد آنچه در آن به معنی برای خط پایین خود را و آنچه که اتفاق خواهد افتاد به مستاجر خود را هنگامی که moratoriums برداشته می شوند.

علامت Durakovic: تنها چیزی که اخراج توقف واقعا باعث تاثیر منفی بر این است که همه افراد که در اخراج روش قبل از در حال حاضر اساسا قرار داده شده است در یک موقعیت که در آن شما فقط اضافه شده چند ماه به آنچه در حال حاضر است که متاسفانه در شیکاگو یک فرایند است که می تواند شش تا 10 ماه. … اگر شما یک مستاجر که نشسته است در یک واحد برای شش تا 10 سال و در حال حاضر شما اضافه کردن شش ماه دیگر به این روند می شود آن را بسیار به چالش کشیدن وضعیت.

هنری Grabar: راست. هنگامی که شما می گویند “افراد” اگر منظور شما از مدیران. احتمالا برای مستاجران این یک وضعیت است.

خوب نگاه کنید آن را یک وضعیت است. من مطمئن هستم که آنها در حال تجربه چالش برانگیز بار و از جمله اما این ویژگی در حال حاضر دچار یک شکاف در درآمد برای یک دوره طولانی از زمان. این نوع اخراج را که شش ماه قبل از [گیر] یا 10 ماه قبل—اگر کسانی که در حال حاضر مصرف 12, 14, 16 ماه آن را تبدیل به موقعیت هایی که من فکر می کنم را نیز قرض خود را به جایگزین استراتژی است که بد است برای همه.

شما به این معنی است که اگر یک مالک احساس می کند مانند آنها نمی توانید فایل دریافت و اخراج از طریق سیستم دادگاه آنها فقط می گویند “همه حق است, ما در حال رفتن به تعمیر پنجره” یا چیزی شبیه به آن و آن را می شود این افزایش فراقضایی نبرد بر فضا ؟

خوب کسانی که این نوع از چیزهایی که ما به عنوان یک حرفه ای مدیریت شرکت را رد خواهد انجام دهد. حتی اگر صاحب ملک به توصیه ما این است که آنچه که آنها مایل به انجام است. به دلیل آن را غیر قانونی شماره 1 و اخلاقی ما موظف به ارائه این خدمات است.

اجازه دهید بحث در مورد تعویق طرح است. در صورتی که در دسترس نیست, اجازه دهید بحث در مورد تخلیه و در نهایت بیشتر یا کمتر آمرزنده تعادل و اجازه دادن به مردم برای تخلیه بدون تجربه اخراج در رکورد خود را بدون ترس از بیدار شدن از خواب یک روز و پیدا کردن یک مجموعه در گزارش اعتبار خود را با توجه به عدم پرداخت اجاره.

“چگونه چند بار شما در حال رفتن به قادر به راه رفتن به دور از چندین هزار دلار است که شما را مدیون?” — علامت گذاری به عنوان Durakovic

بنابراین شما می آیند تا با تاخیر در برنامه. و سپس در یک مورد که در آن مردم واقعا در اجاره خود را, شما در حال تلاش برای به آنها می گویند “بیایید تا با یک قرارداد که در آن شما می توانید پیدا کردن جایی شما می توانید استطاعت و ما نمی خواهد که به آغاز رسمی اخراج اقدام.”

دقیقا.

اما اگر من یک مستاجر من خواهد بود شک و تردید از آن ارائه دهد چرا که شما نمی توانید از اخراج آنها به هر حال. پس چه انگیزه ای انجام آنها را مجبور به قبول پیشنهاد خود را که آنها را به یک پیاده روی و پیدا کردن یک مکان جدید ؟

خوب همه ما می دانیم که وجود دارد این است که پایان دادن به اخراج و تعلیق. بنابراین انتظار است که تمام مدت در حال رفتن به اجازه کسی که به وضوح بله که وضعیت و صبر برای سه ماه چهار ماه. اما هنگامی که مهلت قانونی برداشته است اخراج مراحل آغاز خواهد شد و در آن نقطه آن دسته از انواع ارائه می دهد ممکن است به آسانی در دسترس است. چگونه چند بار شما در حال رفتن به قادر به راه رفتن به دور از چندین هزار دلار است که شما را مدیون?

علامت خود را می بیند و صاحبان املاک بزرگ به عنوان ابزاری به یک شهر پر رونق. او فکر می کند که بین مشوق خالی و عدم پرداخت اجاره, اجاره خود را به صورت رول در حال رفتن به رها کردن 15 تا 20 درصد در این سال است.

فکر می کنم در مورد آنچه که تاثیر است. چگونه ساختمان پرداخت برای تمیز کردن کارکنان برای تعمیر کارکنان برای آب و برق ؟ حتی ما به عنوان یک شرکت مدیریت—اگر ما نمی جمع آوری اجاره ما نمی پرداخت می شود. اگر ما نمی پرداخت می شود ما نمی توانیم پرداخت اموال, مدیر, منشی, حسابداری, مردم, عملیات مدیریت, مردم, و غیره. و چه اتفاقی می افتد پس از آن حق است ؟ نه تنها مردم از دست دادن شغل, ساختمان, همسایه, جامعه همه در حال نهفته چون در حال حاضر شما باید یک ویژگی است که احتمالا نیازی به گرفتن سرویس و احتمالا از دست دادن مدیریت حرفه ای و خواهد بود را در دست یک صاحب ملک است که مناسب نیست و قادر به مدیریت آن شرایط. در پایان روز آن را می شود حداقل در نظر من بسیار بسیار بسیار ترسناک وضعیت.

من به شنیدن آنچه که شما می گویید, علامت, اگر چه من شک دارم که به همدردی با توجه به شدت از بحران اقتصادی خواهد بود در کنار مستاجر که نمی توانید به پایان می رسد دیدار و نگران است به طور بالقوه بی خانمان بودن, بیش از ملک مدیر است که در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

من از شما درخواست این سوال اگر برای شما مهم نیست من انجام است که: هنگامی که کسی به نظر می رسد در چشم انداز مسکن است که کاملا یک ضرورت است اما این انسان درست است ؟ آیا شما راه رفتن به رستوران و سفارش غذا و راه رفتن بدون پرداخت ؟ آیا شما راه رفتن به یک داروخانه یا فروشگاه مواد غذایی و انتخاب کنید تا همه چیز خاموش قفسه و راه رفتن بدون پرداخت ؟ من فکر می کنم پاسخ به تمام آن چیزهایی است که ندارد و این افراد هستند که خود این ساختمان ها و بسیاری از آنها متکی است که درآمد به پرداخت صورتحساب خود را.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی: TBD در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی