یک قرنطینه فصل ممکن است بهترین کاری که به اتفاق می افتد به کارشناسی حق رای در سال


Clare Crawley, sitting on a couch, smiles
کلر کرولی 16 لیسانس و همچنین قدیمی ترین سرب در حق رای دادن ،
ABC

اگر چه تولید لیسانس تعطیل در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس حق رای دادن طرفداران هنوز هم تا به حال مقدار زیادی به جویدن. از یک crowdsourced ضد نژادپرستی کمپین به (طولانی سر رسیده) ریخته گری اولین سیاه نر سرب در آن 18-در سال 40-فصل سابقه لیسانس جهان بوده است ساخت, اخبار حتی بدون تولید محتوای جدید. اما با توجه به گزارش های اخیر از تنوع وجود دارد به زودی بیشتر برای بینندگان به نزول دندان های خود را به, یعنی کلر کرولی فصل از این مرد لخت کون پتی, بنا به گزارش این بانک نشان می دهد در ایالات متحده به سر به عقب به تولید. Warner Horizon Unscripted تایید به انواع الیزابت Wagmeister که این استودیو در حال آماده سازی برای شروع تولید در لیسانس به زودی و بازیگران آغاز خواهد شد سفر به یک جدا شده محل برای مدت تولید با درجه حرارت کنترل و COVID آزمون های منظم بخشی از روال است. با موارد افزایش در سراسر ایالات متحده ایده تیراندازی یک واقعیت نشان می دهد ساخته شده در اطراف صمیمیت فیزیکی را افزایش می دهد مقدار زیادی از نگرانی. اما این طبیعت منحصر به فرد از یک قرنطینه فصل نیز ممکن است در حال حاضر بهترین شانس در جعل یک داستان عاشقانه واقعی در سال.

در نگاه اول لیسانس حق رای به نظر می رسد مانند یک نامزد مناسب برای شجاع دنیای جدید از همه گیر فیلمبرداری. واقعیت تلویزیون در انزوای طولانی و گذشته طبقه. چنین تکریم سوابق به عنوان بازمانده و برادر بزرگو بیشتر مطالب اخیر مانند عشق کور است و دایره, ثابت کرده اند که جت تنظیم نیست یک پیش نیاز برای watchable عاشقانه. به لیسانس حق رای دادن در حال حاضر به حال یک کمال نیمه قرنطینه آمار در دوره کارشناسی در بهشتکه در آن co-ed castoffs از سابق فصول مست و عاشق در ساحل مکزیکی. هنوز هم در حالی که تولید کنندگان به پیشنهاد Wagmeister که آن را آسان تر برای گل سرسبد حق رای به از سرگیری تولید از فیلمبرداری ندارد به جای یک صدا سابق کارشناسی تهیه کننده به من گفت که انزوای جدید نامعلومی محل باعث می شود کمی تفاوت. “آنها در حال انجام خود را damnedest برای اطمینان از یک محیط زیست سالم نگه داشتن کارکنان و خدمه در آن محل, اما واقعیت این است که آنها نمی توانند کنترل افرادی که در آن محل” گفت: Jason Carbone یک مدیر سابق و شرکت تهیه کننده اجرایی که مشغول به کار در این نمایش در اولین فصل است. “اگر آنها در یک رفت و آمد مکرر مردم که کار در آن رفت و آمد مکرر در حال رفتن به آمدن و رفتن. مردم در آشپزخانه در حال رفتن به آمدن و رفتن خدمات دوشیزه یا زن جوان در حال رفتن به آمدن و رفتن.”

پرسش از اینکه آیا کریس هریسون خواهد بود شخصا نگه داشتن کارکنان از راه دور در جنوب کالیفرنیا رفت و آمد مکرر گروگان کنار یک لیسانس در قرنطینه خواهد شد اساسا متفاوت نشان می دهد پس از آن ما به دیدن استفاده می شود. از لحاظ تاریخی توسط هفته چهار سرب و خود دسته از چشم انداز را رها لیسانس عمارت برای چنین مکان های عجیب و غریب به عنوان کلیولند و سنتی زادگاه تاریخ در حال حاضر یکی از مهم ترین فرصت ها برای درام. فصل گذشته بیشترین cringeworthy (و به وضوح تولید) رویارویی آمد که لیسانس پیتر وبر کشیده شد کنار در ساحل ویرجینیا توسط یک دوست که insinuated که یکی از فینالیست ساخته شده بود عادت خواب با مردان متاهل است. با توجه به Carbone, لحظات بود که نیاز به حتی بیشتر مهندسی از آنها در حال حاضر انجام داد. “اگر شما می دانید که از این شش نفر حداقل سه نفر در جریان خواهد بود محل تولد, تاریخ, شما شروع به برنامه ریزی کسانی که زادگاه خرما دو تا سه هفته جلوتر از زمان,” او توضیح داد. “اگر کسی وجود دارد که از وطن که لیسانس حق رای دادن احساس خوب خواهد بود آنها خواهد گفت به آن شخص ‘سلام شما می توانید آمدن به این محل ؟ ما شما را منزوی به مدت دو هفته به مطمئن شوید که شما سالم هستید و آنها را آماده برای درام.”

آن را ارائه سختی تعادل به اعتصاب نشان می دهد که تولید کننده دستکاری تبدیل شده است بیشتر و واضح تر در طول زمان بسیار به بهت و حیرت از طرفداران که انتظار یک ریز تنظیم تعادل بین استادی و تشخیص عاطفی سهام. فصل های اخیر باید trended نسبت به سابق به ضرر هسته ای اصول را نشان می دهد. موفقیت طولانی مدت میزان روابط تولید شده توسط حق رای دادن بوده است abysmally کم اما واقعیت این است که گذشته سه آگهی باید همه چپ sans نامزدی صحبت می کند به یک نیاز اساسی برای پیاده کردن سیستم. جوانان نسبت به شرکت کنندگان همراه با به طور فزاینده ای پر سود واقعی-تلویزیونی-ستاره-را به-Instagram-گذار خط لوله ساخته شده است آن را به طور فزاینده ای غیر محتمل است که هر از چند فصل گذشته است که در واقع در این نمایش به منظور پیدا کردن یک شریک زندگی است. به عنوان قدیمی ترین سرب در حق رای دادن تاریخ کلر کرولی قرار بود به تغییر است. در حال حاضر که حواس پرتی (و جذبه) از سفر تا حد زیادی حذف شده است و بسیاری از شرکت کنندگان شده اند توزیع مجدد—در گروه اصلی از خواستگاران, 23 از 32 نفر در 20s—Carbone فکر می کند که او در واقع ممکن است شانس بهتری از احاطه مردان وجود دارد که به دلیل مناسب به جای نمره رایگان تعطیلات و تفاوت عینک حمایت. “برای اولین بار در سال شما بهترین فرصت را در موفقیت در این لیسانسبه سادگی به این دلیل که تنها چیزی که آنها قادر خواهید بود به کار و فکر کنید و انجام دهید این است که این رابطه است.”

اما هنوز هم این فرصت طلایی را دوباره تزریق برخی از خلوص ساخته شده است که نشان می دهد لذت بخش در وهله اول مهم نیست اگر تولید کنندگان همچنان به overinvolve خود و فریب یک coronavirus plotline به نظر می رسد غیر ممکن است به مقاومت در برابر. آن را به خوبی ثابت شده است که لیسانس تولید کنندگان به ندرت شرکت کنندگان’ بهترین بهره را در قلب و سابق شرکت کنندگان شده اند به طور فزاینده صوتی در مورد راه هایی که در آن آنها را زیر اتوبوس انداخته برای تولید داستان. تولید کننده دخالت شد و در حال حاضر سخت به معده در فصل مانند یک متمرکز راشل لیندسی بود که سیاه شود که داستان شامل تولید کنندگان’ پنهان کردن یک شرکت کننده ضد سیاه نژادپرستی از او. در حال حاضر که وجود دارد و حتی بیشتر در معرض خطر Carbone به نظر می رسد شک و تردید که چگونه تولید کنندگان رسیدگی زندگی آنها در دست خود نگه دارید. “این نشان می دهد قطعا دارای سابقه اقدام نیست در آن شرکت کنندگان بهترین بهره پس چگونه شما در حال حاضر انتظار می رود تلویزیون نشان می دهد برای متقاعد کردن دیگران که آنها در حال کار در بهترین سلامت خود علاقه ؟ اگر تولید نشان می دهد فرصت برای ایجاد درام, چه چیزی شما فکر می کنم آنها در حال رفتن به انجام این کار؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>