یک جمهوری خواه تلاش برای خرابکاری Obamacare فقط رد شد توسط دیوان عالی کشور

روز دوشنبه دادگاه عالی رای دادند 8-1 رد یک جمهوری خواه تلاش برای خرابکاری در بخش هایی از قانون مراقبت مقرون به صرفه. نتیجه این تصمیم این است که بیمه سلامت را دریافت پرداخت به آنها بدهکار تحت Obamacare به “خطر راهرو” برنامه.

عدالت Sonia Sotomayor را نظر اکثریت در مین سلامت جامعه گزینه v. ایالات متحدهمتکی “یک اصل به عنوان قدیمی به عنوان خود ملت” با توجه به نظر. که اصل: “دولت باید افتخار تعهدات خود.”

رای گیری در مین جامعه بود نزدیک است. هشت قضات پیوست همه یا تقریبا همه ستمیر نظر ترک عدالت ساموئل Alito در تنهایی مخالفت. که یک بیت از یک نتیجه تعجب آور با توجه به آنچه که در این بحث در مورد که شامل 12 میلیارد دلار جمهوریخواه طرح به خرابکاری Obamacare.

و هنوز پس از سال ها از دادخواهی به دنبال از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه و پس از بسیاری از سال های حزبی کینه تلخی تقسیم دو حزب سیاسی اصلی در مورد اینکه آیا Obamacare باید همچنان وجود داشته باشد تنها عدالت Alito حاضر به تایید این خاص تلاش برای تضعیف رئیس جمهور اوباما اولیه قانونی دستاورد.

هشت دیگر قاضیان همه موافقت کردند که خطر دالان برنامه باید حفظ شود.

بیمه عمل نسبتا مدل پایه است. افرادی که ترس نوعی از رویداد ناگوار موافقت به پرداخت حق بیمه به بیمه گر. اگر این رویداد اتفاق می افتد شرکت بیمه حداقل برخی از مشتری هزینه.

این مدل لزوما شامل خطر برای شرکت های بیمه. اگر آنها مجموعه ای از حق بیمه آنها نمی قادر خواهد بود برای جذب مشتریان. اما اگر آنها مجموعه ای از حق بیمه بیش از حد پایین یک شرکت بیمه می تواند به طور بالقوه بود موظف به پرداخت هزینه های آن بسیار بیش از این مقدار پول آنها به ارمغان آورد ، به همین دلیل شرکت های بیمه اغلب تمایلی برای ورود به بازارهای جدید به دلیل آنها نمی دانند ممکن است به اندازه کافی در مورد بازار است که به مجموعه ای از حق بیمه.

اما نقطه تمام از قانون مراقبت مقرون به صرفه برای ارائه بیمه به جمعیت که در طول تاریخ تلاش کرده اند برای به دست آوردن پوشش بهداشت و درمان. به عنوان قاضی جان رابرتز اشاره کرد در طول شفاهی در مین جامعهقانون به دنبال نفع مردم “که در غیر این صورت است uninsurable.” پس وجود ندارد و برخی از مرتب کردن بر اساس از ترفند های بیمه خواهد بود به خصوص تمایلی به ورود به Obamacare به بازارهای چرا که آنها خواسته شد تا نسبت به مقدار قابل توجهی از خطر است.

خطر راهروها یک ترفند است که قانون مراقبت مقرون به صرفه فراهم می کند به این شرکت های بیمه تمایلی به Obamacare مبادلات. تحت این برنامه های بیمه که حق بیمه خود را بیش از حد بالا پرداخت می شود یک درصد از سود اضافی به دولت است. و شرکت های بیمه که مجموعه ای از حق بیمه خود را بیش از حد کم در حال پرداخت یک درصد از زیان خود را. که راه بیمه لذت بردن از برخی از کوسن در برابر از دست دادن فاجعه بار اگر آنها مجموعه ای از حق بیمه بیش از حد کم است.

خطر راهروها بودند موقت برنامه که تمام شده پس از سال 2016. اما بسیاری از شرکت های بیمه که مجاز به پرداخت تحت خطر راهرو برنامه هرگز دریافت آن پرداخت — به لحن حدود 12 میلیارد دلار — تا حد زیادی با توجه به یک جمهوری خواه تلاش برای تضعیف برنامه است.

ابتدا در سال 2013 دیابت مارکو روبیو (R-FL) شروع به هل دادن قانون برای پایان دادن به خطر راهرو پرداخت. در نهایت کنگره تصویب یک ماده در آن تخصیص صورتحساب برای 2014 و 2015 و 2016 — شناخته شده به عنوان “سوار” — به دنبال جلوگیری از دولت فدرال از ساخت بسیاری از پرداخت آن را مدیون تحت خطر دالان برنامه. موضوع اصلی در مین جامعه این است که آیا این سوار در واقع قطع این پرداخت.

به درک که چرا سوار نمی موفقیت قطع خطر راهرو پرداخت و به همین دلیل دادگاه عالی طرفه با بیمه در , مین, جامعه, آن را مفید به حفاری به متن قانون مراقبت مقرون به صرفه خود را و متن سواران.

قانون مراقبت مقرون به صرفه زبان حاکم بر خطر دالان نوشته شده است اجباری شرایط است. آن آمده است که دولت “پرداخت” کسری از هزینه های بیمه است که واجد شرایط برای کمک های تحت خطر راهرو برنامه. “باید” یک کلمه قوی است. این نشان می دهد که دولت باید انجام دهد این چیزی است که کنگره دستور داده تا آن را به انجام.

به عنوان ستمیر می نویسد: Obamacare به ایجاد چیزی بسیار شبیه به یک قرارداد بین شرکت های بیمه و دولت فدرال است. قانون مراقبت مقرون به صرفه “تحمیل یک وظیفه قانونی از ایالات متحده است که می تواند به مسئولیت قانونی از طریق شرکت های بیمه’ اقدامات—یعنی خود شرکت در بهداشت و درمان مبادلات.”

است که شرکت های بیمه گفته شد که آنها خواهد بود حق بهره مندی از خطر راهرو برنامه اگر آنها توافق برای فروش برنامه در Obamacare مبادلات. اگر دولت بودند به خارج از این ترتیب پس از یک بیمه گر تایید آن بخشی از معامله آن را نمی خواهد به افتخار تعهد قانونی.

اما آنچه از سوار? که ارائه شد که متصل به تخصیص صورتحساب تخمگذار از حد دولت فدرال هزینه های تخصیص بودجه برای 2014-2016 فراهم می کند که “هیچ یک از این وجوه در دسترس ساخته شده توسط این قانون” از برخی از مراقبت های بهداشتی مربوط به تخصیص “ممکن است مورد استفاده برای پرداخت در بخش 1342(b)(1) از قانون عمومی 111-148 (مربوط به خطر دالان).”

کلمات کلیدی در اینجا “با این عمل می کنند.” هر چند سوار را ممنوع پول اختصاص تحت این خاص هزینه های صورتحساب از استفاده از صندوق خطر دالان آن جلوگیری نمی کند و دولت از ساخت این پرداخت از یک منبع مختلف از بودجه. و آن را به عنوان معلوم است یکی دیگر از منابع بودجه است که دولت می تواند با استفاده از به خطر راهرو پرداخت — این “قضاوت صندوق” که “می پردازد احکام دادگاه و سازش شهرک دعاوی علیه دولت است.”

خیلی از ستمیر نظر با تمرکز بر سوابق قبل از ایجاد است که دادگاه باید بسیار تمایلی به خواندن یک قانون فدرال که به طور ضمنی از بین بردن تعهد گذاشته شده توسط قانون دیگر. “Repeals با مفهوم هستند و نه مورد علاقه” ستمیر می نویسد: به نقل از یک سال 1974 تصمیم دیوان عالی کشور. هنگامی که مواجه با دو قانون است که به نظر می رسد به جلو و در جهات مختلف دادگاه باید “‘توجه هر یک به عنوان موثر’—مگر اینکه کنگره قصد لغو است روشن و آشکار.'”

بنابراین به دلیل آن است که ممکن است به خواندن سوار دقت را هنوز هم حفظ دولت اصلی تعهدات خود تحت خطر راهرو برنامه که سوار باید دقت بخوانید. خطر راهرو برنامه زنده ماند.

اگر این مورد شامل هر قانون دیگر آن خواهد بود عادی است. ستمیر نظر است یک نرم افزار ساده از سابقه دیرینه و نسبتا uncontroversial در آن. تقریبا هر عضو دادگاه پس از توافق با او.

اما مین جامعه مورد مهم است زیرا آن درگیر قانون مراقبت مقرون به صرفه. تاریخ Obamacare است تا حد زیادی شده است داستان جمهوریخواه وکلا آیند تا با راه هایی برای به چالش کشیدن این قانون در دادگاه است که به طور گسترده ای به عنوان رد مسخره — راست تا کسانی که وکلا شروع به غلبه قبل از دلسوز فدرال قضات است. این مین جامعه نظر نشان می دهد که اکثر دیوان عالی کشور است به طور کامل قادر به جدا شخصی خود را در دیدگاه های سیاسی از آنچه در قانون نیاز به در یک Obamacare مربوط به مورد است.

آزمون بزرگ که آیا قضایی Obamacare جنگ در حال آمدن به وجود خواهد آمد که دادگاه عالی می شنود کالیفرنیا v. تگزاس بعدی قرار می گیرند. که در مورد می پرسد دادگاه به لغو Obamacare تحت یک تئوری حقوقی است را رد کرد و حتی توسط بسیاری از محافظه کار پیشرو دانشمندان و دیگر مخالفان از قانون مراقبت مقرون به صرفه.

اگر قضات رویکرد کالیفرنیا مورد با همان تماما قانونی و رویکرد آنها در زمان در مین جامعه مورد این آخرین حمله در Obamacare را نیز رد می شود یک کج رای دادن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>