یک انقلاب همه گیر

همانطور که معلوم است, سرمایه داری آمریکا ندارد تا تمام است که به خوبی تحت تنش ها و گونه های تلخ بیماری همه گیر.

در این صورت از coronavirus که ناشی از خست “زمان واقعی تحویل” نکته تدریس در مدرسه کسب و کار به راهنمای ما چگونه استقرار نیروی کار و توزیع مسائل را می توان دلیلی بدن بالا می شمارد و ثروت تخریب در مقیاس بزرگ افسردگی است.

تبلیغات:

در حال حاضر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است و یک بیماری همه گیر کوروناویروس بسته محرک است که از مد افتاده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن/ ایران $1.7 تریلیون دلار کاهش مالیات — معنی وزنی به نفع شرکت ها و ثروتمندترین آمریکایی ها.

برای اینکه عادلانه این بود که همان ضربه دیدیم در بوش/اوباما در پاسخ به رکود بزرگ. خود را درمان منجر به وال استریت را غارت از MLK بلوار و خیابان اصلی تخریب $20 تریلیون دلار در خانواده ثروت و شتاب ثروت غلظت. همچنین در سمت چپ ده ها میلیون خانوار در یک موقعیت مخاطره آمیز به چهره این بیماری همه گیر.

و در حالی که رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت در پاسخ به رکود بزرگ را در قالب قرارداد جدید بود که به طور گسترده ای مورد ستایش برای نشاط بخشی از طبقه کارگر آمریکایی, ما باید به یاد داشته باشید که آن را از سمت چپ آمریکایی ها از رنگ. در نظر Faustian bargain که FDR ساخته شده با Dixiecrats به پایه کار حمایت و استاندارد برای کارگران است که به صراحت از سمت چپ داخلی و کارگران کشاورزی.

تبلیغات:

حرص و آز می میرد ،

در حال حاضر که گرگ (COVID-19) در درب ما می توانید ببینید لنزهای رفلکس آیینه ای است که بسیاری از رهبران سیاسی باید برای قرار دادن ثروت بالاتر از حفظ منافع مشترک است. چهار سناتور از جمله بهداشت ، ریچارد Barr (R.-NC) صندلی مجلس سنا هوش کمیته فروش قابل توجهی منابع سهام پس از اینکه در جریان قریب الوقوع coronavirus بیماری همه گیر.

این بچه ها نمی تواند به خود کمک کند. زمانی که سرنوشت آنها را می پرسد برای انتخاب بین پول و یا زندگی آنها مکث را به یک تجارت.

تبلیغات:

این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما در سازماندهی هر جنبه ای از خود را در جامعه به ترویج انباشت ثروت و نه هیچ چیز دیگر. آن را واقعا فقط فیزیک. شما سرمایه گذاری همه چیز را در جمع آوری طلا و یا پول برای امنیت و ناگهانی خود را زندگی می شود برش های کوتاه را به عنوان ریه های شما هیچ تابع دیگر چون شما گرفتار coronavirus از برخی از افراد دیگر که به طور تصادفی تبدیل به مجسمه ساز واقعی از سرنوشت خود را.

این خواهد آمد به عنوان یک واقعی downer برای ثروتمند نخبگان که ساختار زندگی خود را در اطراف قبل از coronavirus اجتماعی فاصله پشت دردار دیوارهای امتیاز که نمی حفاظت از آنها در حال حاضر.

تبلیغات:

اما ما grocers پستی کارگران زباله جمع پرستاران و تکنسین های پزشکی اورژانس که برگزاری این مشاغل هستند که ضروری ترین و نیاز به حفاظت است.

به طور مشابه ما vaunted آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی طراحی شده است به حداکثر رساندن سود سهامداران و دلسرد کردن بیماران از استفاده از آن — معلوم می شود در تضاد به ارتقای سلامت عمومی است. این انتفاعی مدل مبتنی بر کمیابی که جیره دسترسی به مراقبت های هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی برای کارکنان پزشکی همه به خوراک سیری ناپذیر خط پایین.

این نسخهها کار میکند بزرگ تا زمانی که سناریو روز قیامت که همه به آن نیاز دارد.

تبلیغات:

ما کل اجتماعی و اقتصادی در چارچوب بود که مبتنی بر این تصور است که جامعه ما می تواند عملکرد و خوراک گسترده نابرابری و روز و روز-از بدبختی از ده ها میلیون نفر از خانواده های آمریکایی بود که خود مشکل است.

معلوم می شود که این کشور با محرومیت اقتصادی — منعکس شده در گرسنگی و بی خانمانی — به طور قابل توجهی پیچیده توانایی ما برای پایان دادن به این بیماری همه گیر. و این بیشتر در معرض خطر همگروهی بیمار می افتد به عنوان یک نتیجه ناکافی بودن این سیستم موجود قرار می دهد گسترده تر جامعه بیشتر در معرض خطر.

فقر ممکن است مسری. اما COVID-19 است.

تبلیغات:

در پایان زندگی خود به عنوان جنگ ویتنام خروشان Rev. دکتر مارتین لوتر کینگ به نام برای یک “انقلاب ارزش ها” هنگامی که او پیشنهاد کرد که به جای استفاده از عبارت “قدرت سیاه و سفید,” فعالان باید استناد فراگیر تر rallying cry “قدرت برای مردم فقیر” به منظور ساخت چند نژادی ائتلاف فقیر و محروم.

از آن تماس به اقدام مردم فقیر انتخاباتی تشکیل شد. تنها چند هفته پس از قتل شوهرش را Coretta اسکات کینگ آغاز 14 روز تظاهرات در واشنگتن در روز مادر و خواستار تصویب یک لایحه اقتصادی حقوق.

قرن 21 تکرار از مردم فقیر انتخاباتی شده است خواستار یک “ملی تماس اخلاقی احیای” در تلاطم فعلی ما همه گیر.

“با پهن رفت و برگشت به COVID-19 همه گیر است و ما مجبور به یک سابقه ملی اضطراری” به مردم فقیر انتخاباتی می نویسد در وب سایت خود. “این اورژانس با این حال نتایج حاصل از عمیق تر و بسیار طولانی مدت بحران — که از فقر و نابرابری و جامعه ای که نادیده نیاز از 140 میلیون نفر که فقیر هستند یا 400 دلار اضطراری دور از ضعیف بودن.

تبلیغات:

قبل از این coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر وجود دارد یک زیر-گزارش فقر همه گیر که به کشته شدن صدها نفر هر روز در امریکا در قالب های از دست رفته تشخیص و تاخیر در مراقبت.

به عنوان کشیش دکتر ویلیام باربر و برگرد. دکتر لیز Theoharis از مردم فقیر این کمپین نوشت: “میلیون ها نفر از مردم هستند که در نیاز مبرم به توجه مهم بلافاصله. ما شما را به خود را به انجام برسانند اخلاقی و قانون اساسی مسئولیت: گسترش COVID-19 اضطراری مقررات مربوط به مراقبت برای همه ما و تصویب اخلاقی ما دستور کار بلافاصله.”

آنها در ادامه: “ما نمی توانیم به حالت عادی بازگشت. پرداختن به عمق بحران است که نازل شده است در این بیماری همه گیر به معنی تصویب جهانی بهداشت گسترش رفاه اجتماعی برنامه های حصول اطمینان از دسترسی به آب و فاضلاب, کمک نقدی به فقرا و خانواده های کم درآمد خوب شغل دستمزد زندگی می کنند و سالانه درآمد و حفاظت از دموکراسی ما.”

و این در زمان واقعی ملی تجدید “به معنی تضمین این که ما فراوان منابع ملی استفاده می شود برای رفاه عمومی به جای جنگ و دیوار و ثروتمند.”

تبلیغات:

در واقع مردم فقیر کمپین لیست از خواسته ها ضروری است و پایه و اساس کشور ما بقا:

1. فوری جامع و دائمی پرداخت مرخصی استعلاجی به صورت 100 درصد از کارکنان برای این بیماری همه گیر. پرداخت مرخصی استعلاجی باید تبدیل شدن به استاندارد در همه بخش های بازار کار است.

2. فوری مراقبت های بهداشتی برای همه از جمله 100% رایگان COVID-19 تست درمان و مراقبت با کیفیت برای همه بدون در نظر گرفتن درآمد سن و ناتوانی تابعیت و یا هر عامل دیگر و از جمله بیمه.

3. تضمین شده و مناسب درآمد سالانه / جهانی درآمد از جمله سریع پرداخت های مستقیم به تمام دستمزد پایین و کارگران موقت از مواد غذایی مواد غذایی و تحویل کارگران و کارکنان مراقبت و داروسازان به سایر کارگران باقی می ماند که در خط مقدم هستند و به شدت underpaid.

4. ملی مهلت قانونی برای اخراج مالیات بر فروش اموال به رهن, اجاره, افزایش و ملی اجاره یخ. این شامل فوری توقف گاه نوردد و بکسل خودرو از unhoused جوامع است. فدرال منابع باید به دولت های محلی و ایالتی نسبت به باز کردن و آماده سازی خالی و قابل سکونت و ساختمان و خواص و انبارها به خانه و ارائه مراقبت های پزشکی برای همه افرادی که بی خانمان هستند. این شامل تضمین آموزش و پرورش کمک های غذایی و مراقبت های بهداشتی برای کودکان بی خانمان و مقررات برای آزمایش پزشکی, درمان و مهلت برای بی خانمان ها.

5. جشن و بخشش بدهی, برای بدهی های پزشکی, دانشجو, بدهی آب و برق و سایر اشکال از بدهی خانوار.

6. برای حمایت از ما دموکراسی و حق رای با گسترش فرصت ها برای رای دادن در طول این بحران و گسترش سرشماری به اطمینان حاصل شود که هر فرد برای خود اختصاص داده.

و بیشتر وجود دارد — بسیار بیشتر است.

به عنوان ما refashion امریکا, ما نیاز به یک “ملی توقف در آب و آب و برق بسته آف, چشم پوشی از همه دیر پرداخت هزینه و reinstitution از هر گونه خدمات که در حال حاضر قطع شده است به دلیل عدم پرداخت هزینه از جمله دسترسی به تلفن همراه و اینترنت است.”

اما این بازسازی در خانه برای آمدن با یک recalibration ما خطر تهدید ماتریس است که ما صرف صدها میلیارد دلار از پول قرض گرفته شده در بیشتر متوجه جنگ در خارج از کشور.

تبلیغات:

در سایه COVID-19 بزرگترین تهدید برای ما فوری رفاه جمعی است که در این شرایط پر از بدبختی ما فقیر همسایه ما تا به حال برای همه بیش از حد طولانی نادیده گرفته و بدانند واقعیت خود را تا به حال هیچ چیزی برای انجام با بقیه از ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>