یک سفر جاده ای از طریق قرمز متحده در حالی که این بیماری همه گیر خوشه

بنابراین ما خودمان را در جاده ها در طول بیماری همه گیر. ما می دانستیم که آن را تقریبا به طور قطع اثبات یک حرکت بد.

من و همسرم شد و بیش از یک کمی نگران است. ما در حال گرفتن هر دو “در سال” را به عنوان آنها می گویند و من یک وضعیت پزشکی است که من را بیشتر در معرض خطر است. در صندلی عقب ماشین, ما تا به حال مقررات مربوط به جاده بنابراین ما نمی خواهد که برای متوقف کردن تا زمانی که ما به هتل ما تا به حال Pricelined در مرکز شهر ناکسویل تنسی همراه با یک سبد تمیز کردن وسایل ما امیدوار خواهد ما را امن نگه دارید: یک رول از فروشگاه حوله (یک بیماری همه گیر کشف که من برنامه ای برای زندگی طولانی تر—حوله کاغذی در استروئید است که شما می توانید شستشو و استفاده دوباره و دوباره) یک بطری از ضد عفونی کننده های مختلف دیگر اسپری و دستمال مرطوب ما تا به حال شده است با استفاده از در خانه.

تبلیغات:

ما مصمم به جاده به کمک ما دختر و شوهرش. آنها خوش شانس بودند به انطباق کارفرمایان اما آنها تا به حال شده است در تلاش برای کار از خانه با یک کودک نو پا ما اولین نوه. در حال حاضر ما دختر بود که به نام پشت به در اتاق یک زن و شوهر بار در هفته و خود را به مرکز مراقبت از کودک تنها در حال حاضر شروع به نگاه در آنچه در آن ممکن است به معنی بازگشایی شده است.

این حتی یک منطقی در نظر گرفته ایده ؟ پس از نمایی هرج و مرج پاسخ به همه گیر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از بارها و بارها کم اهمیت جلوه دادن تهدید در ماه اول; به قرار دادن مایک پنس یک مرد نه از علم است اما بی امان صفحه نمایش از ایمان که تا به حال موفق به عمل به سرعت در طول یک بحران بهداشت عمومی در ایندیانا در طول باشند, اسمی در شارژ; به خود رئيس جمهور بلندی در کنار و صحبت کردن بیش از کارشناسان بهداشت و درمان خود را به طور فزاینده ای عجیب و غریب روزانه جلسات; به خوردگی متحده در برابر یکدیگر به صورت فوری مورد نیاز تجهیزات پزشکی; به سیاسی پوشیدن ماسک; به muzzling خود کارشناسان بهداشت; به اخیرا به ظاهر از دست دادن در همه چیز و فقط آرزو آن را دور — wacko تئوری توطئه با نام “Plandemic” تلاشی بود برای پنهان کردن این catastrophically واقعی “هیچ برنامه ای-تحصیلی.”

اگر ما در اروپا زندگی می کردند و یا در آسیا ما در حال حاضر می تواند منطقی را در این سفر است. در حال حاضر کشورهای عضو اتحادیه اروپا بسته شد به ما در اندازه گیری دیگری از Trumpian آمریکا استثنایی.

تبلیغات:

به طور طبیعی این ویروس تا به حال در حال حاضر یک-courtin’ به جنوب و غرب آن fixin’ به مجموعه طلسم (خوب ببخشید من توقف آن). بر خلاف بسیاری از انسان یک ویروس تبعیض قائل نیست; هر انسان میزبان را به سادگی انجام دهد — که آیا او و یا او را به نام libtard یا freedumb جنگنده.

در این صورت این روند در ایالات متحده — 2.7 میلیون نفر آلوده 135,000 مرده (با 175,000 یا بیشتر پیش بینی شده توسط اکتبر) 25 درصد نرخ جهانی مرگ و میر با تنها 4 درصد از جمعیت ما به سمت خارج از سنت لوئیس نسبت به کشورهای دیگر که در حال حاضر به معنای واقعی کلمه با رنگ قرمز در نقشه های همه گیر. مختلف فرمانداران بودند گوناگون اقدام به هر دو چشم خود را به تهدید و در پرواز تنظیم برخی از “در-خود-افتخار” قوانین برای بازگشایی اقتصاد خود را.

با وجود این پیام از کاخ سفید این کشور بود در حالی که برای انجام کار درست صاف منحنی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن از اعضای جمهوری خواه کنگره و فرمانداران جمهوریخواه بود و بی وقفه به عقب رانده در مارس اولیه برای بازگشایی اقتصاد است. اگر شما عضو یک حزب است که مبارزه کرده است از روز رونالد ریگان برای بی اعتبار ساختن کار دولت است که باور ندارد در علم و یا تخصص از هر نوع که مایل به اذعان حتی منطقی مشاهده هدف از آن فشار برای بازگشایی در برابر تمام شواهد موجود بسیار ساده است چیزی برای انجام.

تبلیغات:

ما در حال سفر بودند در آخر هفته گذشته از ماه ژوئن که در حال حاضر غیرمنتظره, اخبار, چرخه, پس از رئیس جمهور منجر شد تقریبا آشفته. نیویورک تایمز به تازگی گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس شده بود در جریان بازگشت در ماه مارس که روسها تا به حال ارائه شده نعمت به طالبان برای مرگ و میر در ایالات متحده خدمات اعضا. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد بازنشستگی مرکز ساکن در فلوریدا فریاد “قدرت سفید!”

چند ماه قبل از آن ما تا به حال ساخته شده 11-ساعت سفر به و از شارلوت در شهادت در مجلس استیضاح و آنچه که ما شنیدن از رادیو در انتهای ماه ژوئن 2020 بود شاید حتی بیشتر سورئال.

تبلیغات:

دوستان و همکاران از بریتانیا و هلند شده بود مبهوت در تصاویر partiers در Ozarks چند هفته قبل از. آنها بسیار هماهنگ به Ozarks به دلیل Netflix سری (که در واقع فیلم برداری در نزدیکی آتلانتا در دیگر امور خارجه قرمز شدن رنگ قرمز در COVID-19 نقشه). البته ما تا به حال فرصتی برای احساس مشابه ترسناک تماشای باز شدن میله ها و سواحل در انگلستان و بلژیک و هلند در زمان مدتی به tamp پایین افزایش عفونت.

ما در حال حاضر دیده متعدد ویدئوها از آشکار مردم با عصبانیت, مقابله با قوانین خانه — استدلال در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و فقیر کارکنان که به نوعی تا به حال برای مقابله با این کودک نو پا-سطح meltdowns توسط افرادی که به نظر می رسد حداقل بصری به طور کامل رشد کرده و بزرگسالان است. ما پولادین خودمان را به شنیدن چیزی در مورد آن زمانی که ما به تن ما ماسک.

Paul Simon آهنگ از آلبوم من در سال 1980 بود که همواره در ذهن من است.

تبلیغات:

لغزش-پازل کشویی’ دور
لغزش-پازل کشویی’ دور
شما می دانید نزدیکتر مقصد خود را
شما در حال لغزش پازل کشویی’ دور.

فداکاری بسیاری از مردم آمریکا ساخته شده برای tamp پایین منحنی در ماه مارس و آوریل در حال تلف شدند با این بازگشایی فوری. و به اشتراک گذاشته شده حس مراقبت از همسایگان ما شهروندان ما با پوشیدن ماسک در این است که هیچ چیز به عطسه در است. اما عطسه کنند و سرفه و در مواردی حتی تف.

در این سفر ما بودند پس دیگر اعضای خانواده که مشغول به کار به پل شکاف به بازگشایی این مرکز مراقبت از کودکان. اما نمی که آن را بیشتر به مخاطره آمیز را ببینید ؟ مطمئن شوید که آن را انجام داد.

هنوز هم تصور ما به عنوان همه گیر مشخصی در جنوب و غرب ایالات متحده است که فرمانداران خواهد restate قوانین و منجر به مقامات بهداشت عمومی. قطعا در این مرحلهآنها خواهد بود. با پوشیدن ماسک را تبدیل به مورد نیاز است.

تبلیغات:

همه ما در تعامل با تفکر جادویی از زمان به زمان. شما فقط نمی خواهید به آن را ببینید در اظهارات عمومی خود را در رهبران.

در هر صورت ما مصمم به سفر و انجام بهترین های ما باقی می ماند امن با پوشیدن ماسک و هر زمان که ما در عمومی.

مختلف الگوهای رفتاری طنین انداز ما از جدی (من پوشیدن ماسک برای محافظت از خودم اما برای محافظت از شما را) به درست-اما-بعید-به-خواستگاری (یک ماسک است نه یک بیانیه سیاسی. این یک IQ test), به چگونه-Are-You-نه-گرفتن-این ؟ (اگر من برهنه هستم و من ردهها بر شما شما ردهها بر شما. اما اگر من با پوشیدن شلوار و آبیاری بر شما…).

اما ماسک پوشیدن (یا نه) تا به حال تبدیل شدن به یک فرهنگ دیگر-جنگ حواس پرتی تحت فشار قرار دادند از طریق رادیو و تلویزیون شخصیت های مانند راش Limbaugh Tucker Carlson and Laura Ingraham.

تبلیغات:

ماسک این است که تا حد زیادی قرار است برای محافظت از دیگران, اما هنگامی که دیگران نمی پوشیدن یک ماسک و یا halfheartedly پوشیدن ماسک (با بینی خود را در معرض) آن است که می خواهید دفاعی برای حفاظت بیشتر برای خودتان. شروع کردم به پوشیدن ماسک که همسر من دوخته در اوایل هفته از مستند (با یک محل به پهلو در یک فیلتر) زیر صورت من گتر. به عنوان من می خواهم یک فروشگاه مواد غذایی پس من با خیال راحت و دور از دیگران, من پوست پایین گتر و سپس در خانه ماسک. من تصور وجود دارد که در عین حال یکی دیگر از ماسک های زیر که در برخی از نقطه تلخ همه گیر نسخه از خنده دار “Pin-up ویژه” sendup از قدیمی timey, رقص برهنه فیلم که Alison Brie and Gillian Jacobs آیا برای GQ در سال 2011. نسخه من البته نمی توان برانگیختن — اما من امیدوارم که این امر می تواند تقریبا به عنوان موثر در کاهش قرار گرفتن در معرض من.

به عنوان برخی از خوانندگان از سالن ممکن است به یاد داشته باشید من تا به حال شده است خواندن Federalist Papers در طول همه گیر—و من هنوز یک راه طولانی برای رفتن. من در تلاش برای کشف کردن که چگونه این مقالات در حمایت از دولت فدرال شد عزیزان از محافظه کار و راست. در هر صورت این قطعه توسط الکساندر همیلتون طنین انداز در صورت از خوب بودهاند که بدون نقاب چهره:

چرا دولت برقرار شده است و در همه ؟ به این دلیل که احساسات مردان را نه مطابق به احکام عقل و عدالت و بدون محدودیت. آن یافت شده است که بدن از مردان عمل می کنند با بیشتر rectitude یا بیشتر disinterestedness از افراد ؟ خلاف این بوده است استنباط همه دقیق ناظران از رفتار انسان است; و استنتاج تاسیس شده است بنا به دلایل آشکار است. با توجه به شهرت یک فعال کمتر تحت تاثیر قرار زمانی که رسوایی از یک عمل بد است به تقسیم میان تعدادی از زمانی که آن را به سقوط به تنهایی و بر اساس یکی. روح جناح که مناسب است برای ممزوج شدن آن سم در مذاکرات از همه بدن مردان اغلب عجله افراد از آنها تشکیل شده به ناشایستگی و افراط که آنها را سرخ در ظرفیت.

قدرت در اعداد و سپس که آیا ما در حال انجام خوب یا بد. و آن چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن است با حروف بزرگ در; تشویق پیروان خود را با واقعا اسفناک انداز (آره ما می دانستم که حق با او بود; سپس آن را فقط به نظر می رسید مانند یک اشتباه به آن می گویند با صدای بلند) به خزیدن از زیر هر سنگ آنها را به حال شده است در زیر به نور مصنوعی روشن از یک تجمع در برخی از شهرستان در دولت و فریاد در مورد آزادی خود را به روی عیاشی و بیفکری بسپارند.

و پس از آن وجود دارد دولت اوباما همه گیر راهکار که ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرتاب کنار با nary یک نگاه. و پس از آن برای اندازه گیری خوبی پرتاب کنار همه گیر تیم پاسخ خود را احتمالا نگران آنها ممکن است مطرح کردن که لعنت راهکار دوباره.

تبلیغات:

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اصرار داشت که وجود دارد هرگز یک بیماری همه گیر راهکار تا بعدها مجبور به اعتراف است که بله وجود دارد. یک روز این تلاش به دروغ و نادیده گرفتن (و بسیاری دیگر از عصر) باید نوشته شده و منتشر شده در مجله بی پایان Gaslighting.

سیاسی منتشر شده در این راهکار در ماه مارس و من صرف یک ساعت یا پس از خواندن آن روز دیگر. خدای من این یک چیز واقعی استفقط به عنوان یکی ممکن است تصور کنید. و در آن سرفصل برای تصمیم گیری و نمونه هایی دیگر از زندگی واقعی و بیماری های همه گیر.

بنابراین در اینجا ما کشیدن به ناکسویل تنسی مسلح با ماسک و لوازم تمیز کردن اما غیر مسلح در شرایط ملی و یا دولت در سطح رهبری است.

در هتل (یک ماریوت اما آیا این واقعا مهم است?), ما ملبس به ما ماسک و نورد کیسه های ما در — تنها برای پیدا کردن تقریبا همه مهمانان blithely راه رفتن را از طریق لابی ماسک کمتر و در گروه است. همانطور که با بسیاری از موسسات در خانه وجود دارد دادخواستی به پوشیدن ماسک بر روی درب و برخی از توصیه های کلی توسط دستگاه آسانسور اما کم و یا هیچ اجرای.

تبلیغات:

سفید, شکنندگی و بست درب در هر بحث از دولت از روابط نژادی در این کشور اما کلاس شکنندگی می کند همان گونه بحث تعدیل یی-haw سرمایه داری تمرین در این کشور است. پس چگونه می تواند یکی واقعا انتظار ساعتی کارکنان به انجام اجرای?

پس از دادن اتاق هتل ما خوب تمیز کردن ما اقدام به یک کمی پیاده روی در اطراف شهر ناکسویل شد اما در نهایت خنثی. فقط وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در خارج از خانه تنها در حدود یک چهارم از آنها با پوشیدن ماسک.

در شارلوت ما عمدتا مخفی کردن با خانواده است. من چند هجوم به نزدیکی هریس-تلو تلو خوردن به انتخاب کنید تا برخی از چیزهایی اما شلوغ بود و واقعا دانستن این فروشگاه, من پیدا کردم خودم را گردان به عقب بیش از حد. هر مشتری من دیدم این بود که با پوشیدن یک ماسک هر چند کارکنان تنفس آزادانه با بینی خود را

چند روز بعد من ایستاده بود و در بازار مشترک در شارلوت پس از سفارش ساندویچ. یک مرد سکس با سرفه عمیق و با آشکار رضايت و سپس به من نگاه کن, به آرامی در خود قرار داده است. روشن بود که او انجام شده بود آن را فقط او می تواند سفارش (فروشگاه نیاز به ماسک). من راه می رفت خارج. همانطور که من منتظر من منظور من را نگه داشته گتر کردن و فکر کردن در مورد چگونه بسیاری از مردم نمی خواهد زنده ماندن این دلیل بسیاری از ما حاضر به همکاری با یکدیگر پس از ضد دولت عفونت ریختن توسط ریگان و نیوت گینگریچ.

در ذهن من, Paul Simon آهنگ اصرار داشت خود را دوباره. من فکر کردم از من نوه من دختر من همسر من خانواده گسترده از زیبایی های شکننده از محیط زیست و زندگی خود را:

من در ترس زندگی می کنند
عشق من برای شما خیلی گسسته
من می ترسم که من را ناپدید می شوند

لغزش-پازل کشویی’ دور
لغزش-پازل کشویی’ دور
شما می دانید نزدیکتر مقصد خود را
شما در حال لغزش-پازل کشویی’ دور.

در حال حاضر ما در چند روز گذشته در شارلوت. امروز صبح من و همسرم رفت و صبح زود اجرا از طریق برخی از خیابان ها در پلازا Midwood توصیف معماری خانه های بسیاری از. همراه پلازا ما گذشت یک پیرمرد بود که راه رفتن و پوشیدن ماسک. ما پشت و رد و بدل خوب-صبح سلام. من او را پرسید که چگونه او انجام شده بود. او گفت: “من هنوز زنده است. خدا را شکر!”

هنگامی که ما از گوش رس من گفت:, “و با تشکر از تصمیم شما برای معقول شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>