یک تجاوز جنسی اتهام علیه جو بایدن مشتعل است طوفان از جنجال

در سال گذشته چندین زن جلو آمد علنا می گویند جو بایدن بود بوسید و یا لمس آنها را در راه است که آنها را ناراحت کننده است.

یکی از آنها بود تارا Reade که گفت بایدن استفاده می شود به “قرار دادن دست خود را بر شانه من زد و اجرا انگشت خود را تا گردن من” هنگامی که او کار خود را در مجلس سنا در سال 1993.

Reade می گوید: در حال حاضر وجود دارد بیشتر به تجربه خود را با بایدن. در مصاحبه با پادکست میزبان کتی Halper که پخش چهارشنبه Reade می گوید بایدن sexually assaulted او هل دادن او در مقابل یک دیوار و نافذ او را با انگشتان دست خود را. هنگامی که او کشیده به دور او می گوید: او گفت: او فکر کرد که او “دوست” او.

“آن را مانند یک زلزله” Reade گفت: Vox. “من بسیار هیجان زده در مورد این کار” او گفت:. “من فکر می کردم این بود که من در آینده و هنگامی که آن اتفاق افتاد و من احساس آن را مانند کسی کشیدن فرش است.”

بایدن انتخاباتی در روز جمعه را تکذیب کرد Reade بدخشان. “زنان حق دارند داستان خود را بگویید و خبرنگاران باید یک تعهد به دقت دامپزشک کسانی که ادعای” معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield در بیانیه ای گفت. “ما آنها را تشویق به انجام این کار به دلیل این اتهامات نادرست است.”

سال گذشته چند روز پس از زنان شروع به آمدن به جلو با گزارش نامناسب لمس توسط او معاون رئیس جمهور سابق با صدور بیانیه ای گفت که “هنجارهای اجتماعی را آغاز کرده اند برای تغییر” در اطراف مردم را فضای شخصی است و او خواهد بود و آگاه تر از مرزهای در آینده است.

Reade می گوید او صحبت علنی در مورد اتهام تجاوز جنسی از قبل در بخشی از آنجا که هیچ کس دیگری شاهد حادثه در حالی که او می گوید: دیگران را دیدم بایدن اذیت و آزار او. او همچنین می گوید او رو آزار آنلاین پس از آمدن به جلو در سال گذشته است. به عنوان Ryan گریم گزارش در رهگیری روزنامه نگاران و دیگران را مورد پرسش اعتبار با اشاره به نظر مساعد او تا به حال ساخته شده در مورد ولادیمیر پوتین در یک سال 2018 متوسط پست شاید یادآوری میکند که او یک گیاه است.

Reade بدخشان در ابتدا دریافت پوشش خارج از جناح چپ رسانه ها (و برخی از رسانه ها در سمت راست). اما هشتگهای #IBelieveTara و #TimesUpBiden شروع به انتخاب کنید تا بخار در توییتر در اوایل این هفته به عنوان بسیاری از تعجب که چرا آن را نمی شد گرفتن توجه بیشتر است.

این اتهام نیز ملتهب تنش میان حامیان بایدن و سناتور. برنی ساندرز. Reade گفت: Vox او در ابتدا به حمایت سناتور. الیزابت وارن برای رئیس جمهور (و همچنین پشتیبانی ماریان ویلیامسون) اما در حال حاضر پشتیبانی از Sanders. و گزارش او باعث شده است تا به اتهامات برخی که او و یا او را حامیان به سادگی در تلاش برای پرتاب انتخابات به ساندرز — و یا حتی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Reade اذعان نگرانی که اتهام می تواند به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و پس از بایدن به احتمال زیاد نامزد دموکرات. مغلوب ساختن پیشی جستن خود متهم شده است که آزار و اذیت جنسی, حمله, یا دیگر سوء رفتار با بیش از 20 زنان و شکایت افترا توسط دو نفر از آنها.

“من نمی خواهم تهمت به رئیس جمهور بود” Reade گفت: Vox. اما او گفت: او نمی خواهد رای گیری برای بایدن. “اگر او رئیس جمهور من, من فقط نمی تواند درک آن است.”

گزارش از “وحشت زده” رفتار بایدن مانند ایستاده بیش از حد به زنان برای فرصت های عکس گردش اند برای سال های درمان توسط برخی از به عنوان کمی بیش از یک شوخی است. اما آن گزارش دریافت بیشتر توجه جدی پس از لوسی فلرس سابق نامزد معاون فرماندار نوادا نوشت: در ماه مارس 2019 مقاله در برش که بایدن به حال او را بوسید در پشت سر در یک مبارزه انتخاباتی در سال 2014.

“من نمی توانستم حرکت می کند و من نمی تواند هر چیزی می گویند” فلورس نوشت. “من می خواستم چیزی بیش از به بایدن دور از من.”

پس از آن زنان دیگر صحبت کرد به گزارش تجارب مشابه. امی Lappos به عنوان مثال گفت که در سال 2009 جمع آوری کمک بایدن لمس کردن صورت و مالش بینی ، و در آوریل Reade گفت: اتحادیه اروپا, کالیفرنیا, روزنامه که بایدن لمس چندین بار او را در راه است که ساخته شده او احساس ناراحت کننده و وظایف خود در سنا اتاق شد کاهش می یابد و پس از او حاضر به خدمت نوشیدنی در یک رویداد. او گفت: او می خواست او وجود دارد چرا که او دوست داشت ،

بایدن نیست به طور خاص در پاسخ به Reade بدخشان اما در یک بیانیه ویدئویی در اوایل آوریل گفت: “من لرزش دست من و آغوش مردم من گرفتن مردان و زنان شانه و می گویند” شما می توانید انجام این کار.'” او همچنین گفت که “مرزهای حفاظت از فضای شخصی تنظیم مجدد شده است” و متعهد به تغییر رفتار خود.

پس از اتهامات توسط زنان آمده اند تا بسیار در بحث مرحله و یا مبارزات انتخاباتی و بایدن به احتمال زیاد حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور این سال است.

اما در روز سه شنبه Reade بدخشان به ميدان آمد دوباره زمانی که گریم در گزارش خود توضیح کلی در رهگیری. سپس در چهارشنبه Halper او منتشر شد مصاحبه در پادکست این کتی Halper نشان می دهد. در آن Reade می گوید که در سال 1993 زمانی که او در 20s و کار برای بایدن دیگر کارمند از او خواست به او یک کیسه ورزشگاه در ایران.

او می گوید: او تحت فشار قرار دادند تا او را در برابر یک دیوار در یک منطقه منزوی شروع به بوسیدن او و به زیر دامن او به نفوذ او را با انگشتان دست خود را. پس از او کشیده به دور او می گوید: او در پاسخ با چیزی در امتداد خطوط از “بیا, مرد, من شنیده ام شما دوست من.” Reade گفت: بایدن همچنین گفت: چیزی که چوب با او: “شما هیچ چیز برای من است.”

کسانی که کلمات او را تحت تاثیر قرار “تقریبا بیش از, حمله,” او گفت: چرا که او تا به حال مورد احترام او خیلی قبل از.

در علاوه بر این به Bedingfield این بیانیه بایدن کمپین نیز با انتشار بیانیه ای از ماریان بیکر دستیار اجرایی به بایدن از سال 1982 تا سال 2000. “در تمام سال کار برای سناتور بایدن من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره — نه از خانم Reade نه از هر کسی” بیکر گفت. “این به وضوح اتهامات کاذب هستند در تضاد کامل برای هر دو عملکرد داخلی ما سنا و به من می دانید و کار می کرد تا از نزدیک با برای تقریبا دو دهه است.”

Reade برای بخش او گفت: او را شامل نمی شود حمله به اتهام زمانی که او صحبت کردن در سال گذشته به دلیل آزار و اذیت بود و راحت تر به بحث در مورد, در بخشی به دلیل دیگران تا به حال شاهد آن است.

“من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن همه چیز, اما در همان زمان من خیلی ترسیده بود,” او گفت:. “من فقط نبود کاملا آماده است.”

پس از گریم در تماس است Reade دوست و برادر هر دو آنها می گویند او به آنها گفت که در مورد اتهام تجاوز جنسی توسط بایدن در سال 1993.

“محزون می خوانی من او را تشویق به دنبال کردن” برادر او گفت: رهگیری. “من یکی از او بهتر است طرفداران. من گفتم اجازه دهید آن را به حرکت بچه ها احمقها.”

در اوایل این سال هر چند Reade تصمیم گرفت او می خواست به صحبت علنی در مورد حمله نماید. او به زمان های ضد آزار و اذیت سازمان راه اندازی شد به من بیش از حد جنبش شهرت برای دیدن اگر او می تواند دریافت نمایندگی حقوقی. با این حال گریم, گزارش, سازمان گفت: آن را نمی تواند پشتیبانی او به دلیل بایدن نامزد برای اداره و انجام این کار می تواند به خطر اندازد آن غیر انتفاعی وضعیت.

این زمان را تا صندوق دفاع حقوقی که توسط اداره ملی زنان مرکز قانون اتحاد در مقابله با آن را ارائه برخی از کمک به Reade. Uma Iyer مرکز معاونت ارتباطات گفت: در بیانیه ای در روز جمعه که “ما با کمک خانم Reade تا آنجا که ما می تواند در guardrails که لزوما شکل کار ما است.” سازمان “ارائه شده با اطلاعات به اتصال به وکیل و سایر منابع” را به عنوان آن را انجام داده است و برای بسیاری دیگر Iyer گفت: “ما مطلع خانم Reade از ناتوانی ما برای صندوق های حقوقی و روابط عمومی هزینه های خود را با توجه به ما 501(c)(3) وضعیت.”

“این زمان را تا صندوق دفاع حقوقی است که برای اولین بار از نوع خود نهاد و بالاتر از همه چیز ما اولویت بندی بازماندگان و تلاش خود را به دنبال عدالت – اما ما نمی تواند انجام دهد که اگر ما غیر انتفاعی وضعیت به هیچ وجه تهدید” Iyer گفت.

قادر به دریافت کمک های حقوقی Reade گفت: Vox او تصمیم به نوشتن در مورد تجربه خود را در متوسط در ماه ژانویه است. او نه دولت اتهام تجاوز جنسی به و سپس گفت: “من باید نه گفت: تمام داستان از آنچه رخ داده بین جو بایدن و خودم.” که منجر به بهره از برخی کوچکتر رسانه و مصاحبه با Halper, او گفت:. “من به نوعی احساس می کنم مثل یک وزن برداشته شد زمانی که من آن مصاحبه” Reade گفت. “در حال حاضر من آماده به راه رفتن به دور و در حال حاضر هر کس می خواهد به صحبت کردن با من.”

بخشی از دلیل Reade به دنبال کمک های حقوقی او گفت بورسی بود که او در مواجهه با آزار و اذیت زمانی که او در ابتدا جلو آمد سال گذشته است. او نیز در مواجهه با موشکافی به پس زمینه خود را. در خصوص منتقدان با اشاره به این که در حال حاضر حذف شده 2018 متوسط پست که در آن Reade به نام پوتین “یک دلسوز, مراقبت, رویایی رهبر” و گفت: “به رئیس جمهور پوتین من می گویند نگه داشتن چشم خود را به آینده ای زیبا و شاید فقط شاید آمریکا را به روسیه به عنوان من با چشم عشق است.”

در همان پست او نوشت که او در سمت چپ به کار دولت در 20s خود را در بخشی به دلیل “من عاشق روسیه با تمام قلب من” و “من نمی تواند ایستاده به تماشای فریب و بیگانه ستیزی که از خود من دولت آمریکا.”

Reade گفت: بورسی که زمانی که او نوشت: ستایش از پوتین او “به تماشای یک دسته از نوام چامسکی” و کار بر روی یک مجموعه رمان در روسیه است. او می گوید: او دیگر احساس می کند به همان شیوه در مورد پوتین پس از یادگیری بیشتر در مورد خشونت خانگی در روسیه است.

اما “این گفتگو نیست در مورد روسیه گفت:” Vox. “جو بایدن نبود درخواست من در مورد احساسات من در مورد روسیه هنگامی که او دست خود را به جایی که آنها قرار نیست به بود.”

برخی را رد کرد Reade بدخشان به دلیل Reade است ساندرز حامی و دلیل آن را برای اولین بار علنی توسط جناح چپ رسانه ها. از صبح روز جمعه داستان پوشش داده رهگیری Halper (آوازی ساندرز حامی) و Refinery29, اما نه توسط نیویورک تایمز یا واشنگتن پست.

که Reade گفت: “البته اگر آن را به یک انتخاب بین برنی ساندرز و جو بایدن از دیدگاه من من قصد دارم برای انتخاب برنی ساندرز” و افزود که ساندرز حامیان مهربان بودند و به او هنگامی که او را مورد آزار و اذیت آنلاین پس از آمدن به جلو در سال گذشته است.

این بار رسانه های اجتماعی گفتگو ممکن است کمک کرده اند را با توجه به Reade داستان با #IBelieveTara و #TimesUpBiden روند این هفته است.

فعلی رسانه های اجتماعی در واکنش به Reade حمله به شمار می تواند به چند اردوگاه: کسانی که استناد او به ستایش از روسیه و مفهوم را میرسانند که او یا حامیان او در حال کار بر روی طرف ساندرز تهمت یا پوتین; و کسانی که استناد باید به این باور مردم که برای آمدن به جلو به گزارش سوء رفتار جنسی.

Reade گزارش می آید در زمانی که بایدن است به احتمال زیاد به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ، قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب زنان متعدد را متهم کرده بود که او را از تجاوز جنسی و آزار و اذیت و او گرفتار لاف زدن در مورد توانایی های خود را به چنگ زدن به زنان “توسط گربه.” او انتخاب شد به هر حال.

در حالی که Reade بدون فن از مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت که او آشفته است توسط این واقعیت است که بایدن است “در حال اجرا بر روی پلت فرم از شخصیت.”

“عمو جو چیزی که من هرگز تو را دیدم که” او گفت:. “او بسیار قوی بود او بسیار قدرتمند و او آن را می دانستند و او با استفاده از قدرت خود را به آنچه او می خواست.”


به روز رسانی آوریل 27: این داستان به روز شده است که شامل یک بیانیه از بایدن کمپین دریافت پس از انتشار و زمان. آن را نیز به روز شده است که شامل یک بیانیه از Uma Iyer معاون ارتباطات برای زنان ملی مرکز قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>