تاریخچه کوتاه از جاده های طولانی برای مبارزه با تروریسم در اروپا

یک ساعت شمارش معکوس پیش بینی شده بر روی نخست وزیر اقامت در 10 خیابان داونینگ مشخص, دقیقه, United Kingdom عضویت در اتحادیه اروپا در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است. به عنوان ساعت علامت نسبت 11 pm, نیمی از کشور را جشن گرفتند. نیم دیگر سوگواری.

A person holding a sign saying “To Brexit you have destroyed my future, career and dreams”
ضد Brexit معترض در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.
Ilyas Tayfun Salci/Anadolu Agency via Getty Images

Brexit تجمع حامیان در جشن, در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.
Alastair گرانت/AP

داستان بریتانیا فروپاشی با اتحادیه اروپا آغاز شد قبل از اینکه 52 درصد از رای دهندگان در ماه ژوئن 2016 رفراندوم تصمیم به ترک بلوک. و اگر انگلستان را رسما لغو آن عضویت در اتحادیه اروپا جمعه کشیده و دشوار طلاق به مراتب بیش از. Brexit خواهد وارد یک مرحله جدید از عنوان انگلستان و اتحادیه اروپا کار به شکل تمام اطلاعات خود را از آینده روابط: تجارت, خدمات مالی, امنیت, همکاری, و خیلی بیشتر.

اما لحظه ای است که هنوز هم یکی از بزرگ به عنوان انگلستان به پایان می رسد خود را به عضویت در اتحادیه اروپا — اولین کشور برای انجام این کار — و نمودار یک نسخه جدید از ارتباط آن با بلوک.

در اینجا نگاهی به آنچه آورده انگلستان به Brexit.


در سال 1973 انگلستان پیوست و جامعه اقتصادی اروپا (EEC), پیش به اتحادیه اروپا است.

حتی بسیاری از مردم و سیاستمداران تقسیم بر ارزش عضویت.

“در این مورد باید اذعان کرد که بخش بزرگی از این کشور است نه نشئه در مورد نمره” گاردین نوشت: در یک سرمقاله در ژانویه 1, 1973. “سفر به اروپا خواهد بود پر از دست انداز و ناسازگار.”

سیاستمداران بریتانیا جورج تامسون, بارون تامسون و دانکن ساندیس جشن بریتانیا ورود به EEC در ژانویه 1, 1973.
رونالد دومنت/هولتن بایگانی/گتی ایماژ

ویلیام Withelaw و مارگارت تاچر رهبر حزب محافظه کار در مبارزه برای “بله به اروپا” رفراندوم در سال 1975.
فیلیپ Achache/گاما-Rapho via Getty Images

فقط دو سال بعد در سال 1975 در انگلستان برگزار شد اولین رفراندوم در سراسر کشور اتفاق افتاده است به عضویت در جامعه اروپا است. سپس یک کار نخست وزیر بود به اتهام خرید و فروش با یک تقسیم حزب قوی ضد اروپا جناح.

محافظه کاران به رهبری مارگارت تاچر دفاع و پشتیبانی ماندن در. تاچر به نام “عظیم” بله “به اروپا” در همه پرسی عینک یورو با مضمون ژاکت. حدود 67 درصد از این کشور به توافق رسیدند.

اما آن را حل و فصل پرسش از انگلستان در اروپا است. در چهار دهه پس از بریتانیا را تغییر داد. بنابراین اروپا است.

این پیمان ماستریخت در اوایل 1990s بیشتر از نزدیک یکپارچه عضو تشکیل مدرن اروپا. این “ماستریخت شورشیان” — چیزی از پیشرو به امروز Brexiteers — مبارزه به شکست تصویب آن در انگلستان هر چند آنها در نهایت شکست خورده است.

حتی پس از انگلستان موفق به حک کردن فاصله از بقیه اروپا; به عنوان مثال, آن را هرگز به تصویب رسید واحد پول مشترک یورو است. اما شایعات بریتانیا بود که با شوق و ذوق بوق و کرنا “بله” رای در دهه 1970 شروع به صدا کردن عناوین تردید اتحادیه اروپا که اغراق آمیز به نفس بیش از حد از بوروکرات ها در بروکسل. “ممنوعیت” در barmaids’ رخ. “ممنوعیت” در bendy موز. برنامه ای که هرگز وجود نداشته است برای one-size-fits-all کاندوم گزارش شده توسط بوریس جانسون خود را.

ضد یورو تظاهرات ایستاده در خارج از لندن پارلمان در تاریخ 9 ژوئن 2003 بعد از تصمیم دولت در مورد اینکه آیا انگلستان خواهد شد پیوستن به یورو.
اسکات باربور/گتی ایماژ

بحران مالی در سال 2008 و یورو بحران اقتصادی که به دنبال آن تشدید سوء ظن در مورد اتحادیه اروپا. هجوم مهاجران از فقیر اتحادیه اروپا و, بعد, ترس بیش از پناهندگان و مهاجران از مکان هایی مانند شرق میانه و آفریقا میرود به قعر نگرانی در مورد آینده بریتانیا.

پس از آن همه پرسی.

در سال 2013 در بریتانیا و سپس نخست وزیر دیوید کامرون وعده داده است که اگر حزب محافظه کار برنده انتخابات او را برگزاری همه پرسی در مورد اینکه آیا بریتانیا باید باقی می ماند در اتحادیه اروپا یا ترک. کامرون تا حدودی مجوف به فشار از جناح راست حزب خود و حزب مستقل بریتانیا (UKIP) که جناح راست حزب که پوست دور برخی از رای دهندگان محافظه کار.

کامرون برنده و به قول خود نگه داشته. انگلستان برگزار Brexit رفراندوم در ژوئن 23, 2016. وجود دارد دو گزینه: ترک (اتحادیه اروپا) و یا باقی می ماند.

کامرون حمایت باقی می ماند. دیگر اعضای برجسته حزب او نیست. محبوب سابق شهردار لندن بوریس جانسون پیوست رسمی “رای ترک” کمپین. او فعالیت در یک اتوبوس قرمز که وعده پول بیشتر برای ملی بریتانیا سرویس های بهداشتی تبدیل شده است که در راه خود را به نمادی از مبارزه با تروریسم در اروپا: از ملتهب اعتقاد به چیزی بهتر و بدون روشن اثبات آن وجود دارد.

این احساس عجیب و جالب در حال حاضر در مقایسه با برخی از تیره ادعاهای ساخته شده در طول Brexit مبارزات انتخاباتی. Nigel Farage کنونی مبارزه با تروریسم در اروپا رهبر حزب در ارتباط با غیر رسمی را ترک کنند.اتحادیه اروپا, کمپین ایستاده در مقابل یک بیلبورد بیشتر از افراد غیر سفید پوست مهاجر مردان است. “نقطه شکستن” پوستر بخوانید. “اتحادیه اروپا شکست خورده است و ما.”

Nigel Farage پرده حزب جدید اتحادیه اروپا همه پرسی پوستر در ژوئن 16, 2016.
جک تیلور/گتی ایماژ

و هنوز صاحب نظران و انتخابات به نظر می رسید فکر می کنم که بریتانیا هرگز آن را انجام دهد در واقع هرگز ترک. “آن قوی تر خواهد بود اگر ما بماند. آن را ضعیف تر خواهد شد و اگر ما ترک” کامرون گفت: روز قبل از همه پرسی رای دادن. “این یک خطر بزرگ برای بریتانیا — به انگلیسی, خانواده, به انگلیسی, مشاغل — و آن را غیر قابل برگشت است. وجود ندارد و رفتن به عقب است.”

دیوید کامرون دارای “رای باقی می ماند” تجمع در ژوئن 22, 2016.
جف Caddick/خبرگزاری گتی ایماژ

ضد Brexit معترضان در نیویورک, انگلستان است.
کریستوفر Furlong/گتی ایماژ

Brexit حامیان در رمسگت, انگلستان است.
دن Kitwood/گتی ایماژ

بوریس جانسون دارای یک رای “ترک” تجمع در مارس 23, 2016.
کریستوفر Furlong/گتی ایماژ

کنترل گرفتن. پوپولیسم. مهاجرت ترس. بهتر تجارت می پردازد. انگلیسی ناسیونالیسم. خشم و سیاسی. Deindustrialization. اطلاعات غلط. روسیه دخالت هر چه ترکیبی دلایل گفته یا ناگفته 17.4 میلیون مردم رای به ترک. ایرلند شمالی و اسکاتلند ترجیح باقی می ماند اما به زبان انگلیسی (و ویلز) می خواستم برای رفتن.

کامرون استعفا داد, ترک جدید نخست وزیر به شکل طلاق. ترزا ممکن است این کار را کردم, که, انگلیسی, سیاست و واقعیت های سیاسی و ممکن است خود محاسبات غلط ساخته شده اما غیر ممکن است.

شاید که نبود تا آشکار در مارس 2017, زمانی که ممکن است به رسمی اطلاع به اتحادیه اروپا است که بریتانیا می خواستم. که در مجموعه ای از دو سال, شمارش معکوس برای مارس 29 2019.

انگلیسی, روزنامه ها در ژوئن 24, 2016.
دانیل Sorabji/خبرگزاری گتی ایماژ

آن را همیشه در ستیز با طلاق است. اما اتحادیه اروپا و بریتانیا گیر کردم دقیقا همان جایی که آنها همیشه رفتن به گیر: در مورد این مسئله از 310 مایل مرز در جزیره ایرلند.

قرارداد صلح به پایان رسید یک دهه درگیری در ایرلند شمالی که تبدیل به یک خط نامرئی رایگان از گمرک چک. چگونه به نگه داشتن آن تا هنگامی که ایرلند شمالی رفتگان با انگلستان و ایرلند باقی ماند بصورتی پایدار و محکم در اتحادیه اروپا شد و فوری ترین مسئله مبارزه با تروریسم در اروپا به مخاطره incalculably بالا است.

ممکن است و اتحادیه اروپا در فکر به یک راه حل سازش در پاییز سال 2018 است. اما “ایرلندی backstop” را به عنوان آن شناخته شد سیاسی سمی در میان سرسخت ترین Brexit هواداران را دیدم که یک امتیاز به عنوان کامل در تسلیم شدن به اتحادیه اروپا.

یک دختر مدرسه ای پیاده گذشته یک ضد Brexit بیلبورد در نزدیکی ایرلندی مرز در تاریخ 14 نوامبر سال 2018 است.
چارلز McQuillan/گتی ایماژ

ترین منتقدان آمد از درون خود حزب محافظه کار. مخالفان در پارلمان بدون شماره به نوسان Brexit دیدم هیچ دلیلی برای کمک به برنده ممکن است.

این به ارمغان آورد و سه شکست تاریخی. برای اولین بار در تاریخ 15 ژانویه 2019 او همیشه رفتن به از دست دادن اما هیچ کس نمی دانست که چقدر. آن را به عنوان بدترین دست دادن برای یک نخست وزیر بریتانیا پس از مدرن تبدیل شد دموکراسی است. دوم که به دنبال در مارس 12, 2019 شد قابل توجه است که در آن کمی کمتر شرم آور از اول.

و دیگر حتی مهم تر دلیل: بریتانیا بود برخورد نسبت به مارس 29, 2019, مهلت, بدون Brexit معامله در محل. که تهدید روز قیامت-esque پیش بینی: افتاده در مرزهای غذا و دارو کمبود ارز سقوط آزاد کردند.

ممکن است به دنبال یک فرمت به جای.

اتحادیه اروپا خریداری شده ممکن است کمی زمان بیشتری تا 12 آوریل 2019. تلاش های او برای مذاکره مجدد Brexit مقابله تا حد زیادی شکست خورده است. او تلاش برای به دست آوردن مجلس در نهایت به رفتن همراه با او معامله نیز شکست خورده است. ممکن است دوباره پرسید: اتحادیه اروپا برای گسترش و اتحادیه اروپا توافق کردند که دوباره. ممکن است می خواستم ژوئن اتحادیه اروپا بازگشت و با یک ضد پیشنهاد “flextension” به تاریخ 31 اکتبر 2019 به انگلستان, در حداکثر شش ماه برای آن را کشف کردن.

ممکن است آن را در زمان. دونالد تاسک رئیس شورای اروپا هشدار داد بریتانیا: “لطفا زباله نیست در این زمان.”

انگلستان بیشتر به اطراف کردم به چیدن یک نخست وزیر جدید. ممکن است تلاش کرده اند به یک چهارم تلاش در سوق دادن مبارزه با تروریسم در اروپا معامله از طریق, اما در مواجهه با unmoving مخالفت او استعفا داد و در ماه مه. او حزب محافظه کار انتخاب بوریس جانسون که با شور و شوق وعده داده شده انگلستان را ترک معامله و یا هیچ معامله در اکتبر 31.

نخست وزیر بریتانیا ترزا می و شوهرش فیلیپ ممکن است با تکان دادن خارج 10 خیابان داونینگ در جولای 13, 2016 به بعد او در زمان دفتری (بالا) و در جولای 24, 2019, روز ترک دفتر.
خبرگزاری گتی ایماژ

او تلاش سخت. او نقل مکان کرد به مذاکره مجدد ممکن است معامله. او نقل مکان کرد به خاموش شدن مجلس پس از آن توانستم در راه است. به تمدید پارلمان معکوس; قانونگذاران شورش علیه جانسون ساخته شده و این قانون است که جانسون به درخواست اتحادیه اروپا برای تمدید آن چیزی است که او گفت: او می خواهم به جای “مرگ در یک خندق” از انجام. جانسون خود را از دست داده و اکثریت در این فرآیند است.

اما مذاکره دوباره طرح — که در واقع کار می کرد. جانسون و اتحادیه اروپا توافق کردند که به یک پروتکل جدید برای ایرلند شمالی یکی که خوشحال Brexiteers حتی به عنوان آنها و جانسون رها متحدان خود در ایرلند شمالی.

تعجب دستیابی به موفقیت در آمد با تنها چند هفته تا 31 اکتبر 2019 مهلت. جانسون می خواست رای خود جانسون می خواستم. مجلس نمی خواهد تکان دادن; به اندازه کافی Brexit منتقدان هنوز نشسته در مجلس و با هم آنها می توانند فویل یک معامله است.

به جای رای دادن به اتحادیه اروپا در اکتبر 31, 2019, آنها خواسته جانسون برای رفتن به اتحادیه اروپا و درخواست زمان بیشتر است. صدها نفر از هزاران نفر دیگر در خواست دوم همه پرسی دیگر فرصتی برای تصمیم گیری اگر انگلستان باید ترک.

جانسون نوشت: به بروکسل با اکراه. اتحادیه اروپا توافق کردند که در نهایت به تاخیر دوباره تا 31 ژانویه 2020 — در محدوده یک سال پس از تاریخ اصلی طلاق است.

جانسون انجام این کار او می خواست به انجام: تاخیر در مبارزه با تروریسم در اروپا. او خواستار انتخابات در بازگشت.

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند به خبرنگاران در خارج, 10 Downing Street, پس از حزب محافظه کار انتخابات و پیروزی در 13 دسامبر 2019.
بن Stansall/خبرگزاری گتی ایماژ

مخالف بود و تمایلی به آنها بدهد. جانسون محبوبیت به معنای مبارزه با تروریسم در اروپا مخالفان ممکن است از دست دادن هر گونه اهرم سمت چپ برای جلوگیری از Brexit. اما یک تقسیم پارلمان پایدار از سال Brexit بست. جانسون قمار — که تنها یک پارلمان جدید می تواند پایان دادن به بن بست — نیز صحیح است.

و جانسون قمار پرداخت چشمگیری. او موفق به کسب اکثریت 80 کرسی در مجلس عوام پاک کردن کار در یک بار-وفادار سنگر و پایان دادن به مشاغل مقدار زیادی از قانونگذاران که مبارزه او.

دوم همه پرسی گریه به پایان رسید. اپوزیسیون تبدیل شده درون تمرکز بر آینده از خود به جای. انگلستان ترک در ماه ژانویه این بود که.

مجلس هنوز هم رفت و از طریق حرکت. سویفت تصویب قانون مبارزه با تروریسم در اروپا مقاومت از اصل تنها. “ما همیشه شما را دوست دارم و ما هرگز دور” Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا گفت که اتحادیه اروپا مجلس شورای اسلامی تصویب و Brexit معامله در ژانویه 29.

انگلستان pro-Brexit نمایندگان دست تکان دادند, انگلیسی, پرچم, و همه از بریتانیا نمایندگان آماده برای ترک خوب است. باقی مانده اعضای پارلمان اروپا پیوست و دست و خواند “Auld لنگ تا کنون.”

اتحادیه اروپا مجلس نهایی Brexit رای شمارش در ژانویه 29 سال 2020 است.
مایکل Kappeler/تصویر داد via Getty Images
نمایندگان پارلمان اروپا افزایش پس از انتخابات برای مبارزه با تروریسم در اروپا توافق در بروکسل, بلژیک, در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 است.
Sean گالوپ/گتی ایماژ

انگلستان 40-plus-سال عضویت در اتحادیه اروپا تمام شده در ساعت 11 شب جمعه. به عنوان کامرون یک بار پیش بینی شده است — حداقل نه به راه آن بود. باید آن را می خواهم برای پیوستن روزی بریتانیا را به استفاده, مانند هر کس دیگری.

جانسون تحویل یک آدرس کوتاه در روز جمعه. “مهم ترین چیز برای گفتن امشب است که این نه یک پایان بلکه یک آغاز” نخست وزیر گفت. “این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در یک قانون جدید در ما بزرگ ملی درام.”

نایجل فراج تاخت و تاز میدان پارلمان با اتحادیه جک. بزرگ بن نمی بونگ در 11 pm دلیل آن را تحت بازسازی, اما یک ضبط سعی کردم به آن را تشکیل می دهند.

ترک نمی کند اتحاد کشور است. در اسکاتلند صدها نفر جمع شده بودند برای یک شب زنده داری در خارج از پارلمان اسکاتلند. Pro-اتحادیه اروپا تظاهرکنندگان اعتراض در لندن است. در Belfast, Northern Ireland, مبارزه با تروریسم در اروپا “خلق و خوی مدیره” اسیر حقیقی بعد, به, مردم, در, پاک کردن خشک نشانگر نوشت: احساسات خود را — “ترس! خوشحالم. Conned!” — در هیئت مدیره پاک کردن خشک و راه می رفت دور.

انگلستان را ترک کرده است, اتحادیه اروپا, اما آنچه مبارزه با تروریسم در اروپا است و آنچه در آن معنی است که هنوز بلاتکلیف است. انگلستان در حال حاضر باید دوباره تعریف ارتباط آن با بقیه قاره است. این بار در خارج از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی