یک دره سیلیکون شرکت گفت: این می تواند کمک به سرمایه گذاران “تسریع” coronavirus آزمون — اما پس از آن گفت آن misspoke

همه آمریکایی ها باید دسترسی برابر به تست برای coronavirus. و نه همه آمریکایی ها حتی برابر با اطلاعات در مورد آنچه موجود تست ممکن است در دسترس در میان گسترده تست تاخیر و شکاف در سراسر کشور است.

که بخشی از دلیل که چرا یک ایمیل به دره سیلیکون شرکت سرمایه گذاری DCVC فرستاده شده به سرمایه گذاران خود را در روز سه شنبه — آنها ارائه دسترسی به تسریع Covid-19 تست با توجه به “رابطه منحصر به فرد” — باعث به هم بزنید. به برخی از در دره سیلیکون آن آمد که دسترسی بهتر به تست در طول اضطراری برای بهداشت عمومی در یک جوشیدن از ثروتمند بودن و یا به خوبی متصل به اندازه کافی به یک سرمایه گذار در یک شرکت سرمایه گذاری. شرکت اختلافات که آن را به ارائه هر گونه دسترسی ویژه و گفت: این صرفا بود “مباهات” و misspoke.

“لطفا اجازه دهید ما می دانیم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اگر شما در حال تجربه COVID-19 علائم و قادر به آزمایش” خواندن ایمیل شرکت توزیع به سرمایه گذاران خود یا شریک با مسئولیت محدود در مارس 24, که به دست آمده Recode. “از طریق یک رابطه منحصر به فرد با یکی از شرکت های نمونه کارها ما را تسریع تحویل از یک کیت تست (ساده و سریع و امن بزاق/سواب گونه) است که باید با ارائه نتایج در عرض 1 تا 3 روز از طریق بازگشت از طریق پست.”

ایمیل در بسیار کم ساخته شده برای تاسف اپتیک در زمانی که بسیاری از آمریکایی ها عادی که علائم این ویروس شده اند قادر به تست. کل ماجرا را در خدمت به عنوان یک یادآوری است که غنی و خوبی متصل اغلب برای اولین بار به آگاهی از تست ها و منابع را به معنی پرداخت برای $170 آزمون در وهله اول — یکی دیگر از راه های که در آن همه گیر است و تاکید بر این کشور استارک اقتصادی و اطلاعات تقسیم.

در یک پست وبلاگ منتشر شده پس از تماس با Recode نظر DCVC عذرخواهی کرد و گفت: این زبان از آن استفاده می شود در آن ایمیل شد “متظاهر” و inapt.

مت Ocko یکی از شرکت بنیانگذاران گفت Recode که سرمایه گذاران خود را دریافت ترجیحی دسترسی به تست های ارائه شده توسط آمدن او را مورد حمایت و مراقبت های بهداشتی تحویل دهنده به نام کربن بهداشت و آزمایشگاه به نام درمانی که تست مشارکت. او گفت که او صرفا برنامه ریزی برای مراجعه آنها به شرکت های که در آن آنها می تواند به عضویت موجود در صف, که او ادعا عمومی است و اول بیا اول خدمت برای هر کسی که مایل به پرداخت $170 هزینه برای تست. او گفت: زبان نامناسب و منتقل پیام اشتباه, که, او گفت:, نوشته شده بود زمانی که او تا به حال یک زن و شوهر ساعت خواب و [بود] کمی punch-drunk.”

“ما فکر کردیم که ما به دنبال مرموز و سرد به ما شرکای محدود — که سرمایه و حسن نیت ما بستگی دارد — بنابراین به دنبال مرموز و سرد, شما باید دسترسی ترجیحی به چیزهایی است که لزوما چیز بدی نیست به انجام زمانی که شما در حال تلاش برای حفظ خود را خنک ميکنند با مردم” بابا گفت. “اما خالص است که هیچ کس در حال پریدن در خط.”

بابا گفت که او صرفا تبلیغات یک تست بود که در دسترس عموم است. اما دربسته در محیط درمانی اولیه توزیع از آزمون خود را به تنها 50 نفر در حال حاضر و کربن بهداشت گفت Recode که درمانی خدمات تنها در اصل ارائه شده به موجود خود بیماران است. دیگر labs که کار با کربن سلامت می تواند ارائه تست اضافی.

بابا گفت Recode که اگر هر یک از شرکای محدود در پاسخ به او و در خواست کمک — تنها یکی بود, او گفت:, و این فرد به پایان رسید تا پیدا کردن یک آزمون خود را — او می ام و به آنها اطلاع داد که آنها در واقع نمی توانست اجازه دهید آنها را قطع خط. او گفت که او می تواند به آنها بگویید: “ما خواهد انجام بهترین های ما به اعتراف خود را در مورد اگر وجود دارد به تاخیر بیاندازد.”

مایکل آرینگتون یک تکنولوژی مفسر نیست آگاه باشید که هر چند احساس متفاوت زمانی که او موفق به دریافت ایمیل در روز سه شنبه.

“ایمیل امروز که بسیاری از دره سیلیکون خودی دریافت کرد. که ما می توانیم دسترسی به خصوصی تست بلافاصله” او توییتی اگر چه او نمی نام DCVC به طور خاص. “من از آنها بدم میاید که برخی از مردم می توانند فوری تست بر اساس که شما یا کسی که شما می دانید.”

بابا گفت: Arrington اشتباه DCVC اولیه ایمیل و که آن را ارائه “فوری تست”— آن نیاز علائم شناخته شده و هر مراجعه کننده LPs را مجبور به رفتن را از طریق فرایند طبیعی برای دریافت این تست که شامل ارجاع توسط پزشک. پرسید که چرا او گفت: آن را به حال یک “رابطه منحصر به فرد” با شرکت اگر این در دسترس به هر کسی Ocko تصریح کرد که او “مباهات.”

“اگر شما می دانستید که افراد خود را باز شد تا هشت خط آزادراه و … شما بگو هی به ما گفت: عموم وجود دارد هشت خط آزادراه باز کردن اجازه دهید ما به شما یادآوری می کنند که چگونه سرد هشت خط آزادراه این است که” بابا گفت: “هیچ ، هیچ ترجیحی دسترسی داشته باشید. آنها لازم نیست که یک خط متعلق به خود را — فقط یادآوری آنها که زیادی وجود دارد که ظرفیت آنها بیشتر لذت رانندگی را تجربه کنند.”

افرادی که به عنوان خوانده شده ایمیل — که رفت و به حدود 100 شرکای محدود به یک گروه از مردم است که می تواند شامل هر کس از بنیادهای خیریه به سرمایه گذاران دوستان و خانواده به ثروت صندوق های مستقر در خارج از کشور — با این وجود هنوز هم اطلاعات بهتر از مردم عادی را در مورد کربن بهداشتی و درمانی تست برنامه های. بابا اشاره کرد که او را صرفا به انجام آنچه او می تواند برای جبران این دولت شکست در ارائه گسترده Covid-19 تست و که او شده است تلاش برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد خصوصی coronavirus آزمون با هر کسی که گوش دادن.

“مردم به نظر می رسید شوکه شده برای پیدا کردن که غنی باید خیلی بهتر از دسترسی به مراقبت های بهداشتی در آمریکا” یکی از برجسته bioethicist آرتور کاپلان گفت Recode. “که بی عدالتی شده است درست در دهه های همه گیر فقط باعث می شود آن را بیشتر آشکار است.”

تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها ابراز خشم و انزجار خود را بر چه تعدادی از افراد ثروتمند و مشهور در ایالات متحده به نظر می رسید برای دسترسی بهتر به Covid-19 تست. کل تیم NBA موفق به دریافت تست حتی کسانی که بازیکنان بدون علائم است. و بسیاری در واشنگتن بزرگ شد ناراحت طول چند روز گذشته در سهولت که با آن رند یک سناتور جمهوریخواه قادر بود برای به دست آوردن یک آزمون با وجود نمایش نه هر گونه علائم کروناویروس.

در همان زمان DCVC توانایی برای کمک به شرکای محدود آن — اگر از آنها بخواهید برای آن شده است کاهش یافته است. چرا که غذا و دارو است و در پایین ترک خورده در خانه مجموعه کیت در طول چند روز گذشته باعث درمانی به توقف ارائه این خدمات تست برای هم بودن. رهبری آن نمی پاسخ به درخواست برای نظرات. راه اندازی تشکیل شده در اوایل سال جاری امیدوار بود برای ارائه به عنوان بسیاری از 10,000 آزمون در روز با وجود تنها خدمت 50 قبل از اینکه تعطیل.

کربن سلامت, اما هنوز هم ارائه تست از طریق آزمایشگاه سایر ارائه دهندگان مانند تلاش و بابا گفت که اشاره اش را Lp به آنها را آنها باید با او تماس بگیرید.

“در هر نمونه که در آن دسترسی به مراقبت های نابرابر است که خسته کننده به من گفت:” سزار Djavaherian از بنیانگذاران کربن سلامت, که گفت که او غافل از DCVC اختلاف است. “به خصوص زمانی که کل مفهوم این آزمون است برای رسیدن به افرادی که ممکن است به راحتی قادر به دسترسی به مراقبت های سراسر کالیفرنیا و در نهایت در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>