یک تهمت جیر مبالغ رسانه های استراتژی: سردرگمی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چندین دعوا بزرگ در دست خود: آمریکا تحت حمله از یک بیماری همه گیر. اقتصاد رو به فروپاشی است. و او رو به یک مشکل انتخاب مجدد مبارزه است.

در غیاب برنامه های واقعی برای حل هر یک از این تهمت است که با تکیه بر یک حرکت است که می آید reflexively برای او: انفجار پیام که یا بی معنی digressions یا دروغ آشکار — و نه برای متقاعد کردن مردم اما برای منحرف کردن اذهان و آنها اشتباه است.

به عنوان مثال یک صدای جیر جیر او در زمان به آتش خاموش بعد از ظهر شنبه که به نظر می رسید خرده حتی توسط خود توییتر استاندارد: او می خواست مردم را به دقیقا می دانند که او صحبت کردن را به زمانی که او ساخته شده خود را فک انداختن اظهارات هفته گذشته در مورد تزریق نور و مواد ضد عفونی کننده برای درمان Covid-19.

مانند چیزهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: یکی از این عناصر از حقیقت جاسازی شده در یک دوغاب از باطل. ما می توانید از طریق مرتب کردن بر اساس است که در مدت کوتاهی.

چه چیزی مهم تر از این پیام در اینجا این است که تاکتیک او با استفاده از. مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا علاقه مند به تصحیح رکورد, اما او می خواهید برای ایجاد شک و تردید. و این به دلیل مه از تعمیم بی اعتمادی یکی از برگ برنده های اصلی ابزار سیاسی به عنوان روزنامه نگاری منتقد Jay Rosen اشاره کرده است.

“حزب جمهوری خواه و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و MAGA ائتلاف در حال رفتن به مجبور به تولید سردرگمی و شک در یک مقیاس است که بر خلاف هر چیزی که شما تا کنون دیده ام قبل از” روزن گفت: من در صحبت های اخیر. “کلید برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای ایجاد سردرگمی و نه اعتقاد. و این چیزی است که ما قصد داریم برای دیدن در ماه های آینده: تلاش گسترده برای ایجاد شک و تردید و سردرگمی در مورد چیزهایی که به شدت روشن از رکورد های عمومی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیام آخر این هفته کامل داده ها با یگدیگر از این استراتژی است. آن را تبرئه و او را در هر راه. اما از آن است که قرار است به دور تراشه در اقتدار رسانه ها که او را پوشش میدهد. انباشته وزن این niggles به معنای منصرف کردن persuadable رای دهندگان از باور … هر چیزی.

مغلوب ساختن پیشی جستن می کند که کوچکترین امتیاز و با توجه به خود را شنبه tweet: در نقاط مختلف در مارس 23 کنفرانس مطبوعاتی او بود و در واقع پرداختن به لایحه Bryan رسمی از وزارت امنیت داخلی که داده بود یک سخنرانی در مورد چگونه نور خورشید ممکن است تحت تاثیر قرار coronavirus.

در ویروسی کلیپ که در آن تهمت muses در مورد آوردن لامپ UV در داخل بدن و یا با استفاده از یک “تزریق” از مواد ضد عفونی کننده تهمت است صحبت برایان که نشسته است در کنار Birx اما اغلب پنهان با مغلوب ساختن پیشی جستن تریبون.

و ویروسی کلیپ Birx در واکنش به تهمت نظرات می توانید آن را به نظر می رسد به عنوان اگر او بود صحبت کردن به او:

از سوی دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع صرف برخی از کنفرانس مطبوعاتی گفتن Birx او باید به دنبال ایده خود را که شما می توانید “درخواست نور و گرما به درمان است.”

آن را حتی در املای کاخ سفید خود رونوشت از این رویداد:

رئیس جمهور: دبورا, آیا تا به حال شنیده اید که ؟ گرما و نور نسبت به برخی از ویروس ها بله اما نسبت به این ویروس ؟

دکتر BIRX: نه به عنوان یک درمان. منظورم این است که قطعا تب —

رئیس جمهور: آره.

دکتر BIRX: — چیز خوبی است. هنگامی که شما یک تب آن کمک می کند تا بدن خود را پاسخ دهد. اما نه به عنوان من دیده نمی شود گرما یا (نامفهوم).

رئیس جمهور: من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به در نگاه کنید. منظورم این است که شما می دانید. خوب ؟

اما البته مهم نیست — در همه — اعم از تهمت صحبت شد به Birx یا بریان در طول این رویداد. آنچه مهم است این است که او گفتن مقامات دولتی در دوربین در کنفرانس مطبوعاتی خود — که او را مزخرف و به طور بالقوه خطرناک و ایده های در مورد چگونه آمریکایی ها باید در پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین شناور خود را “من صحبت کردن به او نیست او را” دفاع در روز جمعه تنها در گذشت. در آن زمان او با تمرکز بر استدلال او که خود را نور/ضد عفونی کننده نظریه نیست نظریه در همه — او بود که به طعنه آمیز.

اما طعنه استدلال سرعت fizzled — حتی فاکس نیوز نمی حمایت از آن — پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در نقل مکان کرد به یکی از جدید.

شاید او را با آن چوب. شاید او نمی خواهد. اما اساسی استراتژی این است که یک رئیس جمهور به وضوح معتقد است که در. او با استفاده از آن به طور جداگانه پنج شنبه بیش از یک نقطه مختلف: Relitigating که آیا او به نام coronavirus یک “جعل” یا اگر او خواستار شد منتقدان خود را آهسته و بی اثر است پاسخ به این ویروس یک “جعل.”

و فقط در صورتی که شما از دست رفته آن مغلوب ساختن پیشی جستن آن را دوباره سعی کردم یک ساعت بعد:

شما می توانید به نوار در این یکی بیش از حد و پیدا کردن شواهد برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

از سوی دیگر اگر شما تماشای همان نوار را مشاهده می کنید که در فوریه 28, تهمت بود و مباهات در مورد “از دست دادن هیچ کس تا کنون” به این ویروس در مقایسه با گزارش “35 و 40 ، 000 نفر — و ما از دست هیچ کس.”

CDC می گوید: در حال حاضر این ویروس به کشته شدن بیش از 50 ، 000 در ایالات متحده است.

اما دوباره: مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او انتظار نداریم که شما را به رفتن به نوار یا صرف بیش از یک ثانیه فکر کردن در مورد این.

همه آنها می خواهم برای شما به شک همه چیز شما را ببینید و بخوانید. و آنها را در آن نگه دارید.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>