یک شکل مفرد در تگزاس coronavirus سقوط: گرگ ابوت آگهی خود را در دولت هشدار دهنده جهت

یک شب در هفته گذشته پس از ساخت یکی از مهم ترین تصمیمات در عین حال در تگزاس’ پاسخ به coronavirus رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در حل و فصل خود را برای همه گیر روزمره: آتش سریع دور تلویزیون محلی مصاحبه از مبارزات انتخاباتی خود را در ماهواره استودیو در آستین.

در این ساعت از او می خواهم با صدور ایالت ماسک دستور ابوت گرفته بود آشنا shellacking از هر دو طرف راهرو: دموکرات ها بود که می خواستم این ماسک نیاز به هفته قبل از آن و برخی از جمهوری خواهان که تا به حال می خواست آن را در همه.

تبلیغات:

لنگری با KIII در کورپس کریستی ارائه یک اندازه گیری از همدردی.

“فرماندار من باید به شما بگویم من نمی تجارت شغل با شما برای هر چیزی,” او گفت:, نقاشی خنده از ابوت.

“شما بیان آن را به خوبی” ابوت بعد گفت. “من می توانید آن را از هر دو طرف است.”

تبلیغات:

چهار ماه بی سابقه ای اضطراری مجبور محتاط اندازه گیری فرماندار به رهبری یک آزمون شبیه هیچ دیگر است. در حالی که او سازی دولت از طریق عمده بحران قبل از طوفان هاروی چند تیرباران های دسته جمعی — هیچ دیگر مورد نیاز است پایدار و پر مخاطره تصمیم گیری است که یکی از این اتحاد ترک ابوت با تعداد بی شماری از ثابت انتخاب است که باید تاثیر فوری بر روی میلیون ها نفر از اهالی تگزاس. ابوت است که با تکیه خود قدرت اجرایی و یک دایره کوچک از مشاوران به عنوان دو قوه مقننه باقی مانده در حاشیه.

اگر ویروس ارائه شده رهبری آزمون ابوت معیارهای در حال بدتر شدن است. COVID-19 در حال حاضر به کشته شدن حداقل 3,013 تگزاسی و در حال گسترش است به سرعت در حال آلوده کردن افراد جدید و پر بیمارستان با بیمار است. بیمارستان ها شروع به غرق. با وجود اولیه بازگشایی دولت در اقتصاد همچنان به مبارزه با نرخ بیکاری دو رقمی و بودجه رو عمده کمبود. حتی با معیارهای ابوت گفته او متمرکز شده است — درصد COVID-19 بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و به اشتراک گذاری از آزمون آینده را مثبت — تگزاس است که رهبری در یک هشدار دهنده جهت. در حالی که تگزاس در اولین شانس بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر آن است که شرکت ملی کانون.

برای بسیاری از این بیماری همه گیر ابوت شده است ملاقات مداوم با انتقاد از حزب دموکرات و کوچک اما آوازی جناح خود را GOP اما به تازگی او خواه بورس شروع به رشد در تعداد.

تبلیغات:

منتقدان نقطه به همیشه در حال تغییر گاهی اوقات گیج کننده سریال از بالا به پایین هدایت. رو به پایین بهداشت عمومی اورژانس فرماندار بیش از یک بار معکوس خود ساخت ویروس کاهش تصمیم گیری است که برخی می گویند خیلی دیر آمد و دیگران می گویند نباید ساخته شده اند.همه در همه ،

ابوت مدافعان ستایش او را برای باقی مانده شخصیتی آرام در طول یک ساعت تاریکی برای دولت است. دموکرات ها خواهش او را به عمل به توصیه کارشناسان بهداشت عمومی بسیاری از آنها اصرار بیشتر خاموش شدن اقتصاد و اجازه می دهد تا رهبران محلی به صدور دستورالعمل سختگیرانه تر از ایالت قوانین و مقررات. یک گروه رو به رشد در خود سوال هر دو خود را انتخاب و اقتدار خود را به آنها را.

تبلیغات:

سیاسی ابوت — کند که در صورت انتخاب مجدد تا 2022 — کمی به ترس خود را. اما او نشسته است در بالای یک تگزاس ایران است که مقدار زیادی به نگرانی در مورد در ماه نوامبر با نظر سنجی نشان دادن جو بایدن در فاصله قابل توجه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات ساخت یک فشار دورتر پایین انتخابات.

ابوت وارد این بیماری همه گیر را با مقدار زیادی از سرمایه سیاسی دولت به عنوان محبوب ترین رهبر جمهوریخواهان. در حالی که ابوت نگهداری به طور کلی بالا تصویب امتیاز در طول چند ماه اول همه گیر خود امتیاز کاهش یافت و هفت درصد از آوریل تا ژوئن در دانشگاه تگزاس رای گیری.

دوم-ترم فرماندار که اغلب به نظر می رسد تمایلی به ریسک های سیاسی است جعل میراث خود را از طریق یک بحران است که او فوق العاده قرار به آدرس. با قوه مقننه خارج از جلسه و پس از او محدود قدرت دولت شهرداران و شهرستان قضات ابوت تقریبا کامل قدرت را بحرانی تصمیم گیری در مورد دولت پاسخ. این بدان معناست که او صاحب تصمیم گیری که منجر به از دست شغل و از دست زندگی می کند.

تبلیغات:

تابستان را به اثبات بحرانی فصل: او می تواند تغییر دولت, دوره, و یا آن را کج شدن بیشتر به سمت فاجعه ؟

“چیزهای زیادی وجود دارد در اینجا در مخاطره — ما باید به حق آن را دریافت. ما لازم نیست که کل مقدار زیادی از زمان” گفت: دولت Rep. دانا Howard, D-Austin یک پرستار و رهبر در دولت اقلیت حزب. “و من اعتقاد ندارم فرماندار نشان داده است رهبری نیاز داریم. من متوجه این کار سختی است اما باک متوقف می شود با او. قوه مقننه است که در جلسه نیست. او که در حال اجرا خود را کشتی.”

“ما در زمان یک جهش ایمان”

تبلیغات:

در یک بحران بهداشت عمومی دولت در همه سطوح نقش: بهداشت فدرال سازمان صدور راهنمایی; متحده کشمکش داده; شهرداران و شوراهای شهر در برقراری ارتباط با حوزه.

اما ابوت آمد به بحران سلامت در حال حاضر-ارتباط تنش با رهبران محلی. ایران تحت سلطه دولت او سر درگیری به طور معمول با رهبران دموکرات در دولت بزرگترین شهرستانها و استان ها بیش از مسائل اعم از مالیات بر املاک به پرداخت مرخصی استعلاجی مورد نیاز است. به عنوان coronavirus شروع به گسترش در چین و سپس به اروپا و فرماندار مجادله با آستین رهبران در مورد افرادی که تجربه بی خانمانی.

هنوز هم در ماه مارس به عنوان موارد جدید کروناویروس شروع به پاپ در شهرستانها تگزاس ابوت بود نحو نامشخصی احترام به مقامات محلی.

در میان تماس برای یک ایالت اقامت در خانه سفارش سخنگوی والی گفت: در اواسط ماه مارس که شهرها و استان ها “انجام داده اند کار بسیار خوب انجام آنچه درست است را برای شهرداری.”ابوت دستور دولت در کافه ها و رستوران ها به اما در برابر تماس به صورت جامع تر و بخشنامه که تگزاسی در خانه بماند و اصرار از “مقامات محلی باید اختیارات بیشتر برای پیاده سازی استانداردهای سختگیرانه. … من تحسین آنها را برای انجام این کار است.”

تبلیغات:

تا پایان ماه هر چند با مورد شمارش بیش از 3000 متحده در سراسر کشور ضرب و جرح پایین ابوت در نهایت در زمان ایالت اقدام: او دستور داد تگزاسی را در محل باقی می ماند به جز فعالیت های ضروری مانند مواد غذایی خرید.

این بود که ماندن در خانه سفارش دموکرات ها و کارشناسان بهداشت و درمان بوده و مهیج ، او اسمش را نمی کند که.

خواسته برای روشن شدن فرماندار dithered با استفاده از زبان است که به گفته کارشناسان اشتباه عمومی و تضعیف جدی بودن این وضعیت است.

“خب رک و راست هنگامی که مردم بحث در نظر سرپناه در محل, آنچه پناهگاه در محل واقعا به معنای به عنوان یک اصطلاح هنر به آن معنا است که هر کجا که شما ممکن است در یک زمان خاص شما نیاز به پناهگاه بلافاصله در سمت راست وجود دارد. این که آیا شما در خانه خود را و یا برخی از مکان های دیگر و یا در کنار جاده خندق در هر کجا که شما ممکن است که شما قرار است به پناهگاه به دلیل چیزی مانند یک گردباد خواهد بود در آینده. … این است که ماندن در خانه و استراتژی. اقامت در خانه استراتژی به آن معنا است که شما باید به ماندن در خانه شما نمی توانید خانه را ترک تحت هر شرایطی” او گفت.

تبلیغات:

هر آنچه در آن بود به نام کارشناسان معتقدند این کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. در ماه مارس موارد بودند ثابت اما قابل افزایش با تگزاس به طور معمول با اضافه کردن کمتر از 1000 مورد جدید در هر روز است. دیگر کاهش اقدامات مانند محرومیت انتخابی پزشکی روش های نگهداری بیمارستان آزاد تا برای پیروز شدن از بیماران که نمی تحقق در زمان. ابوت بیشتر هدایت روشن از فرهنگ جنگ پدید آمده است که ترک تگزاس دادستان کل کن پکستون برای دفاع از ممنوعیت تقریبا تمام سقط جنین.

اما بسیاری در ابوت خود که رشد بی قرار است. تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک شد ساخت سرفصل های ملی برای گفتن فاکس نیوز “وجود دارد همه چیز مهم تر از زندگی است.” رئیس جمهور گفت که او می خواست اقتصاد “باز و مشتاق برای رفتن” عید پاک.

زودتر بود ابوت بسته دولت پایین تر از او شروع به صحبت در مورد بازگشایی. او به نام “نیروی ضربت” از رهبران کسب و کار به توصیه او در بازگشایی برنامه همراه با یک گروه از مشاوران پزشکی از جمله دکتر جان Zerwas اجرایی معاونت امور بهداشت و درمان در دانشگاه تگزاس سیستم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان جان Hellerstedt و علامت McClellan سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو.

ابوت اعلام کرد کسب و کار خواهد بازگشایی در مراحل شروع مارس 1, با فاز دوم در آینده به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 18 اگر همه چیز خوب پیش رفت.

تبلیغات:

“ما نیاز داریم به دیدن دو هفته از داده ها به تایید هیچ عود COVID-19” او گفت:.

او همچنین گذاشته سختی اجرای اقدامات — جریمه تا 1000 $در زندان جملات تا 180 روز.

کارشناسان ستایش ابوت برنامه ریزی برای وعده خود را برای باز کردن کسب و کار به آرامی در اندازه گیری میشود. اما آنها اشاره کرد که بر خلاف برخی از کشورها وجود دارد چند بهداشتی خاص معیارهای که کنترل بیشتر reopenings. کارشناسان هشدار داده است که این بیماری همه گیر می تواند مارپیچی خارج از کنترل است.

تنها چند ساعت پس از او قول داده بود یک اندازه گیری رویکرد فرماندار اشاره به هوستون ایستگاه تلویزیون که او ممکن است اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی حتی قبل از مارس 18 تاریخ برخی از کارشناسان تا به حال متذکر شد خیلی زود است.

در روز 30 آوریل با رستوران ها و مراکز مجموعه به بازگشایی روز بعد در تگزاس گزارش بالاترین مرگ و میر در عین حال: 50 نفر. اما ابوت باقی مانده با احتیاط خوش بینانه با اشاره به معیارهای کلیدی — میزان بستری شدن سهم COVID-19 بيمار که نياز به مراقبت در بیمارستان; و مثبت نرخ, درصد از coronavirus آزمایش که نشان داد حضور ویروس — که همچنان در کنترل محدوده. فرماندار ساخته شده بود روشن از همان آغاز که موارد افزایش می یابد زمانی که دولت بازگشایی شد; هدف او این بود برای جلوگیری از گسترش همه, اما برای باز کردن به آرامی به اندازه کافی است که بیمارستان ها می تواند مراقبت از تمام افرادی که مریض شد.

به عنوان دموکرات و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد او در حال حرکت با سرعتی بیش از حد بسیاری از در ابوت حزب خود خواست او را به حرکت می کند و در عین حال با سرعت بیشتری. رستوران بودند باز در ظرفیت محدود اما نه میله و یا سالن مو. چه تفاوت منتقدان خواستار بین یک پیشخدمت در خدمت یک وعده غذایی و یک متصدی بار ریختن یک کوکتل ؟ دو تندرو محافظه کار قانونگذاران کردم موهایشان در یک به طور غیر قانونی باز سالن در هوستون شجاعانه فرماندار به اصرار بر مجازات او هشدار داد در مورد. در دالاس یک سالن صاحب به نام شلی لوتر به دست آورده ستایش از فاکس نیوز صدها هزار نفر در کمک های مالی از همفکر خاموش کردن منتقدان و weeklong زندان پس از او بارها و بارها به مبارزه طلبیده دستور دادگاه به کسب و کار خود را تا زمانی که قانون دولت مجاز به باز کردن.

فرماندار backpedaled به سرعت در حال. او تجدید نظر خود را coronavirus دستور اجرایی به طوری که متخلفان نمی تواند مجبور به خدمت در زندان زمان. تیم او تماس لوتر — نه سفارش او را به نزدیک اما به دنبال مشاوره خود را در مورد نحوه سالن می تواند با خیال راحت و به زودی. ابوت گفت: سالن می تواند بازگشایی مارس 8, بیش از یک هفته قبل از تاریخ مورد نظر برای فاز دو. آهسته بازگشایی به او وعده داده شده آغاز شده بود به سرعت در حال حاضر — و مجازات که قرار بود برای اطمینان از انطباق بودند شروع به ناپدید می شوند.

غذای لوتر مثال و تماشای خود را پایین خط شاقول در میان خاموش کردن نوار صاحبان شروع به تعجب در مورد استراتژی خود را.

“این یک بانو آن را انجام داد و او مقدار زیادی از توجه و اکنون همه سالن های باز هستند” نوار صاحب امیل Bragdon گفت: تریبون است. “این چیزی است که ما باید انجام دهید ؟ چرا که اگر ما باید انجام دهیم که این کار را خواهیم کرد.”

از مشاوران اقتصادی در ابوت strike force شروع به فشار برای میله به باز کردن بیش از حد. پس از “مقدار قابل توجهی از مکالمات” با مشاوران پزشکی ابوت تیم توافق کردند که این میله می تواند باز کردن تا زمانی که آنها به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل Zerwas به یاد می آورد.

آن را ثابت خواهد بود عمده قدم اشتباه — یکی ابوت گفت که او تاسف.

افراد جوان شلوغ به میله و تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون آهسته بود برای به اجرا درآوردن مقررات یا تکان مجوز. موارد شروع به افزایش در میان افراد جوان است. هفته بعد با موارد صعودی ابوت بسته میله به پایین.

“واضح است که چه اتفاقی افتاده است, میله, زمانی که آنها باز منطبق نیست. در حقیقت این امر بوده است کاملا یک چالش برای آنها به پیروی” Zerwas گفت. “ما در زمان یک جهش از ایمان است.”

“این یک شکار روبنده”

در ضمن ابوت آزمایشی صلح با رهبران محلی بود فرسایش و معمول تضاد reemerged.

به عنوان تگزاس باقی می ماند یک کانون برای ویروس رهبران محلی در حال التماس با او به یکی از دو دستور خاموش شدن ناگهانی و یا اجازه می دهد آنها را به انجام آن را برای جوامع خود را.

حتی برخی از هموطنان جمهوری خواهان مانند Lubbock شهردار دن پاپ انتقاد کرده اند ابوت برای بستن دست های خود را با ایالت سفارش. در مصاحبه ای پاپ اذعان شده است کمی دشوار به نگه دارید تا با دولت در حال تحول قوانین. اما پاپ گفت: “ما در بی سابقه بار.”

“من می دانم چقدر دشوار COVID-19 شده است به صورت محلی و من فقط می توانید تصور کنید که چگونه مشکل آن این است که در سطح دولت” پاپ گفت, توصیف شهر خود را در رابطه با دولت به عنوان “بسیار قوی” در این نقطه است.

خاک رس جنکینز دموکراتیک شهرستان قاضی در دالاس گفت: زمانی که او به مرور ترس از شیوع ابولا در سال 2014 او در تماس با سابق فرماندار تگزاس ریک پری — تلفن همراه به تلفن همراه — حداقل یک بار در هر روز. این اورژانس متفاوت بوده است و هر گونه دیگر او را اب و هوای, جنکینز گفت: از آنجا که ویروس های سیاسی شد.

در این بهداشت عمومی اورژانس مقامات محلی گذاشته شده است به حدس زدن در ابوت نیت. جنکینز گفت: او صحبت نشده به ابوت در بیش از یک ماه است.

جایی است که اصطکاک بین دولت و رهبران محلی شده است بیشتر قابل مشاهده در این موضوع از ماسک است.

پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع به معرفی ماسک در مارس ابوت تشویق تگزاسی به پوشیدن ماسک, اما اغلب به نظر می رسد بدون پوشیدن یک خود را. و هنگامی که ابوت اجازه کسب و کار به بازگشایی مارس 1, او محروم رهبران محلی مانند شهرداران و شهرستان قضات توانایی به حکم قوی تر محدودیت از جمله پوشیدن ماسک. خود را در سطح ایالت استانداردهای نمی شد یک طبقه اما یک سقف.

رهبران محلی در شهرهای بزرگ مانند هوستون و دالاس شروع به ساییدگی تحت دولت های مهیج برای اعمال ماسک مورد نیاز است که کارشناسان بهداشت عمومی تماس ضروری است. ابوت روشن ساخته است ماسک مقرر خواهد بود و نه قابل قبول و تگزاس دادستان کل تهدید به پرونده های حقوقی علیه شهرها و استان ها است که آنها را به تصویب.

“ما به شدت توصیه می کنند که هر کس پوشیدن یک ماسک” ابوت گفت: ممکن است. “اما آن را نه یک حکم. و ما را روشن است که هیچ صلاحیت می تواند اعمال هر نوع مجازات یا جریمه برای هر کسی که با پوشیدن ماسک.”

که فشار و کشش ادامه داد: برای هفته به عنوان مورد شمارش شروع به خروش پس از آخر هفته روز یادبود. این ویروس شروع به گسترش به سرعت بیشتر در تگزاس از همیشه قبل از یک روند ابوت نسبت به جوان تجمع مردم در میله های زندان او باز کرده بود. برای هفته فرماندار باقی مانده خوشبین با اشاره به بیمارستان’ “فراوان” ظرفیت در خدمت بیمار حتی به عنوان صفوف خود را شروع به رشد نمایی.

در ماه ژوئن با ویروس موشک از طریق San Antonio, Bexar County قاضی نلسون ولف سعی کردم یک راهحل: به جای سفارش ساکنان به پوشیدن ماسک او مورد نیاز کسب و کار نیاز به آنها را.

به تعجب از مقامات محلی ابوت ستایش ولف. او “در نهایت نمیفهمد که از” ابوت گفت.

معما از ماسک حکم به دست آورده ابوت فوری نقد: یا فرماندار بوده است عمدا گمراه کننده یا گیج کننده به نقطه ای از سهل انگاری اجازه می دهد رهبران محلی به تلو تلو خوردن در تاریکی برای هفته ها.

“من فکر کردم من خدا را شکار لاشخور” ویویان هو سلامت اقتصاددان در دانشگاه رایس و Baylor College of Medicine گفت: از ماسک سفارش. “شما را به گوش پزشکان که ماسک کمک کند ؟ اگر شما, سپس شما می ام و اعلام کرد این خود بسیار زودتر. شما لازم نیست پنهان کردن حقایق مهم در مورد حفاظت از سلامت مردم است.”

که در همان هفته ابوت اذعان کرد که ویروس پخش شد در یک “غیر قابل قبول هستند.” روز بعد او متوقف شد دولت بازگشایی روند بسته میله دوباره گفت تگزاسی “وجود دارد هرگز یک دلیل شما را مجبور به ترک خانه خود را.”

هنوز هم او در سمت چپ باز رستوران بسیاری از اهالی تگزاس از هم جدا شدند خانه های خود را برای. و این که آخر هفته او به نظر می رسد قبل از جمع صدها نفر در دالاس کلیسا. یکی دیگر از برجسته مهمان: مایک پنس معاون رئیس جمهور است.

هفته آینده ابوت معکوس خود را دوباره: زیر نصب فشار سیاسی و نمایی ظهور مورد شمارش ابوت صادر ماسک برای سفارش بیشتر از دولت است. همراه با آن خوب — پس از هشدار — که او قبلا ممنوع مقامات محلی از صدور.

به کارشناسان بهداشت عمومی و به بسیاری از فرماندار منتقدان در سمت چپ آن تصمیم درست اما آن آمده بود بیش از حد دیر است.

جنکینز که برای اولین بار بود در این دولت به موضوع اقامت در خانه دستور خود county, گفت که او انتظار دارد که الگوی خود را تکرار کنید.

“له از موارد جدید و مستمر تاسف خبر بد که ما در حال گرفتن هر روز مجبور خواهد شد فرماندار به گوش دادن به توصیه پزشکان,” جنکینز گفت. “نکته کلیدی این است که چگونه سریع خواهد شد که اتفاق می افتد ؟ چرا که هر روز که ما منتظر است آسیب بیشتری به اقتصاد ما بیشتر مردم بیمار و دیگر آن جاوا را به خروج از چرخش دم.”

در حالی که برخی از جمهوریخواهان قانونگذاران دولت تبدیل شده اند بیشتر آوازی در برابر ابوت پاسخ فرماندار هنوز مدافعان در قوه مقننه است.

“ما یک فرماندار که با استفاده از حقایق و نه ترس به درایو تصمیم گیری و این هرگز مهم تر رهبری صفت نسبت طول به چالش کشیدن این فصل” دولت ایالت کلی, Hancock, R-North Richland Hills گفت تگزاس تریبون.

اما برخی از محافظه کاران سوال ابوت اقتدار به مسئله فراگیر فاجعه سفارشات. حداقل شش شهرستان GOPs را محکوم و او را برای دست زدن به او از این بیماری همه گیر از جمله کسانی که در مونتگمری و دنتون شهرستانهای دو حزب بزرگترین پایگاه. بسیاری از کسانی که قطعنامه را به نام برای نمایندگان به دولت جمهوریخواه به نظر گسترده تر سرزنش فرماندار — قابل توجه اما تا حد زیادی نمادین حرکت می کند.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره شروع به تحریک بیشتر می گویند دولت در پاسخ با برخی از هل دادن برای یک جلسه ویژه قوه مقننه به نظر coronavirus پاسخ.

“آن را نمی باید تنها به عهده یک فرد برای مدیریت همه مسائل مربوط به یک فاجعه است که هیچ پایانی در چشم” دولت ایالت Charles Perry, R-Lubbock نوشت: هفته گذشته است.

پاتریک Svitek کمک گزارش.

افشا: دانشگاه تگزاس سیستم و برنج دانشگاه شده اند حامیان تگزاس تریبون یک غیر انتفاعی و غیر حزبی اخبار سازمان است که با بودجه دولتی در بخش کمک های مالی از اعضای پایه و حامیان مالی شرکت ها. حامیان بازی هیچ نقشی در تریبون روزنامه نگاری. پیدا کردن یک لیست کامل از آنها را در اینجا.
                  

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>