یک تخته سنگ رسیدگی به اینکه آیا کبوتر صابون در واقع صابون


A bar of Dove soap with question marks beside it.

تصویر عکس با تخته سنگ. تصویر از طریق Unilever.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

تا چند شب پیش من فکر کردم فهمیدم چه صابون بود. اما این روزها من تا به حال اشتباه در مورد فقط در مورد هر چیزی من یک بار در زمان داده شده در این جهان است. که شاید توضیح می دهد که چرا من بسیار نگران زمانی که من تو را دیدم یک صدای جیر جیر از یک حساب کاربری است که به نظر می رسید به پروژه نگران کننده میزان قدرت:

این گیج کننده است: به چشم کبوتر میله بسیار بدیهی است که صابون. آنها دقیق اندازه درست و به جا در صابون ظروف. شما می توانید آنها را در به خاک و بوی بد از بدن خود را که متفاوت از آنچه “فقط مرطوب کننده” می کند. اگر من به یاد داشته باشید به درستی به عقب به زمانی که من می تواند با استفاده از محصولات دیگر از حدود چهار چیز من اتفاق می افتد به در حال حاضر در صفحه اصلی آنها بو و احساس می کنم مثل صابون بیش از حد.

آن را احتمالا ممکن است به چشم پوشی @jmbjornholm (66 پیروان همانطور که از نوشتن این مقاله) به عنوان کسی که اشتباه و shouty در اینترنت. اما در یک گیج کننده پیچ و تاب و با نام تجاری حساب توییتر پاسخ به @jmbjornholm بدین:

در حال حاضر من واقعا نیاز به دانستن! کبوتر صابون در واقع صابون? اگر آن است که صابون آنچه در زمین است ؟

در علاوه بر این به انکار است که آنها صابون در صدای جیر جیر من دیدم کبوتر تماس میله آن “زیبایی میله” آن را نسبتا قانع کننده ای استدلال که آنها … نه صابون. (کبوتر را سر متخصص پوست و یک بار گفت: شلوغی “من واقعا آرزو می کنم مردم را متوقف خواهد کرد با استفاده از صابون” بیشتر تقویت این مورد.) سپس دوباره اکثر برندها ترجیح می دهند به مراجعه به کالاهای خود را با استفاده از بازاریابی مزخرف و نه شرایط واقعی که افترا زدن عابر پیاده طبیعت از توانایی های واقعی خود را. (به یاد داشته باشید وجود دارد استفاده می شود یک بار حدود سه ماه پیش هنگام شستن دست نیست در این زمانه.) با توجه به فهرست سیاه-و-سفید کبوتر تجاری, “صابون خشک” اما “Dove کرم” هر آنچه که بدان معنی است; شاید این شرکت است و تنها در تلاش برای فاصله خود را از هر گونه معانی منفی مردم ممکن است در مورد صابون(?). چاپ خوب در کبوتر وب سایت اشاره می کند که آنچه را که “زیبایی نوار” تشکیل شده است از یک “پاکسازی فرمول” که برای تلفن های موبایل خیلی افتضاح مانند یک جادویی چیزی که ما در حال حاضر در دسترس در این بیماری همه گیر زده سیاره است که قادر به از بین بردن این ویروس: صابون.

منظورم این است … درست است ؟

من تصمیم گرفتم برای بررسی در با برخی از شخص ثالث ادبیات.

در یک مقاله بین المللی (همچنین شناخته شده به عنوان “کتاب مقدس”) با عنوان “این مرطوب کننده صابون نمی خواهد خشک و دست های خود را از” یک نویسنده توضیح می دهد که “Dove آن شناخته شده است خفیف صابون میله های زندان است.” (تاکید معدن.)

متخصص پوست جنیفر مک گرگور—متخصصین پوست به طور مداوم دست زدن به چهره و بنابراین اساسا دست و حرفه ای-واشر—به طور خاص توصیه می کند در یک استراتژیست مقاله که بدون بو نسخه کبوتر مسائل است که در میان بهترین دست صابون.

دانشگاه یوتا ارشد of pediatric infectious diseases, اندرو پاویا توضیح داد: به سریع شرکت در ماه مارس وقتی که می آید به حفاظت در برابر COVID-19, “صابون به طور منظم بزرگ است.” این متخصص بیماری های عفونی در ادامه به برخی از نمونه هایی از آنچه که او بدان معنی است که توسط “صابون”: “در خانه ما با استفاده از ساده پالمولیو و کبوتر نوار صابون برای شستن دست ما است.”

قطعا به نظر می رسد مانند کبوتر به اصطلاح زیبایی میله صابون. بیایید بررسی کنید با یک متخصص.

لوازم آرایشی و بهداشتی شیمیدان پری Romanowski جانباز صنعت و co-نویسنده وبلاگ زیبایی مغز توضیح داد: به من یک ایمیل به چه صابون از لحاظ فنی حتی توسط: چربی و روغن به علاوه قلیایی مواد (معمولا اب قلیایی است که ساخته شده از چوب ash) در واکنش با هم در یک فرایند شناخته شده به عنوان صابوني. مواد شوینده ساخته شده با فرآیندهای دیگر شناخته شده به عنوان “مصنوعی و مواد شوینده” و زمانی که این تولیدات با هم به دستی اندازه بلوک های آنها “syndet میله های زندان است.” داروخانه ها می تواند در تدوین این به طیف وسیع تری از ظریف خواص مانند چه مقدار از آنها انجام و یا نمی تحریک پوست در مقایسه با صابون.

هر چند این فرآیند شیمیایی است که باعث می شود آنها متفاوت است: “آنها همان کار در سطح مولکولی” Romanowski به من گفت. “مواد شوینده در syndet میله را از بین بردن میکروب ها فقط به عنوان به خوبی (یا بهتر) از صابون است.” در واقع یک Vox, مبین, چگونه “صابون” را از بین می برد coronavirus را تعریف می کند و با مشاوره از یک استاد شیمی, صابون به عنوان هر چیزی که دارای ساختار شیمیایی خاص که crowbars جدا خاک و میکروب ها بدون در نظر گرفتن خاص خود را ترکیب. اما بسیاری از پاک کننده های ما در حال انجام همه شستن دست با نمی از دیدگاه داروخانه ها و لوازم آرایشی و FDA نام واقعی محصول obsessives در واقع صابون. وقتی که می آید به بسته بندی گفت: Romanowski, “تقریبا هر چیزی که نمی تواند تماس خود را ‘صابون نوار” است که احتمالا یک syndet bar.”

به عنوان Romanowski قرار داده و آن را در یک پست برای آموزشی شیمی سایت چند سال پیش: “آیا کبوتر صابون شما بپرسم ؟ هیچ نیست.”

او حق است. اما آن را هنوز هم کشتن coronavirus درست مانند هر صابون خواهد بود. بنابراین برای مفاهیم و اهداف یک layperson: این لعنتی صابون.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر coronavirus گوش دادن به جان کلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>