دولت سیاستمدار توصیف شدن اسپری فلفل توسط NYPD


Zellnor Myrie stands at a lectern and speaks into a microphone, with people in face masks behind him

دولت ایالت Zellnor Myrie صحبت می کند در 4 ژوئن در کنفرانس مطبوعاتی در شهر نیویورک خواستار عبور از پلیس پاسخگویی قانون.

اسکات Heins/گتی ایماژ

در بروکلین نیویورک تظاهرات گرفته اند که بیش از این خیابان هم شامل مقامات منتخب مانند دولت سن. Zellnor Myrie. در خرداد ماه و قبل از حکومت نظامی تا به حال شده است در ابتدا تحمیل Myrie با حضور در یک گردهمایی در مرکز بارکلیز. به زودی پلیس شروع به درخشش معترضان و Myrie شد اسپری فلفل.

او حیرت زده به چنین ترسناک برخورد با پلیس فقط بلوک از منطقه خود. او هرگز تا به حال این نوع از تجربه قبل از و او می داند که بسیاری از پلیس در بخشی از بروکلین. بنابراین روز بعد او بر روی گوشی با همکاران خود در وزارت امور خارجه مجلس سنا. او رفت و برگشت به آلبانی و کمک به عبور از 10 جداگانه پلیس اصلاحات لوایح از جمله قانون ممنوعیت chokeholds و لغو 50-یک. Myrie و همکار خود قانونگذاران به حال شده است در تلاش برای انجام این کار برای سال—اما معترضان دست آنها را در یک دستور.

در چهار قسمت از آنچه من صحبت کرد با Myrie در مورد آنچه در آن زمان به برخی اصلاحات در قوانین مصوب در نیویورک و عوارض در اطراف ما ایده های پلیس است. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: به من بگو در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

Zellnor Myrie: من به یاد داشته باشید انتخاب لباس من بود رفتن به پوشیدن و بسیار عمدا چیدن من نئون زرد-سبز پیراهن با نام و عنوان در پشت, در مورد همه چیز افزایش یافت. من امیدوار بودم به زور از د تشدید اگر چیزهایی را که البته. در بارکلیز آن همه خوب تا حدود 8 p. m. هنگامی که پلیس شروع به زور حرکت مردم به دور از اعتراض. من به یاد داشته باشید ما اطاعت از دستورات است. در واقع من در صحبت کردن به برخی دیگر از معترضان گفت: “بیایید حرکت به عقب بیایید یک رویارویی در اینجا.” و در حالی که انجام است که من شروع به گرفتن آمار در بازگشت با دوچرخه برخی از افسران در حال دست خود را. من تبدیل به اطراف کرد و گفت: “نگاه ما در حال انجام دقیقا آنچه شما از ما خواسته اند انجام دهد.” در آن لحظه بود که من کردم و اسپری فلفل به طور مستقیم به چشمان من. به عنوان من با گریه از من شنیدن تعدادی از افسران می گویند “کاف او کاف او.”

این همان چیزی است که رفتن را از طریق ذهن من: در آن لحظه هر حرکت اشتباه است که من ساخته شده اند می تواند پیامدهای فاجعه بار. هر چیزی که می توانست به عنوان تفسیر من که مقاوم یا من بودن تهدید می تواند منجر به آسیب جدی و یا حتی بدتر از از دست دادن زندگی من است.

چگونه می توانم به شما خارج شدن از این وضعیت ؟

یکی از این بالاتر یو پی اس به رسمیت شناخته شده است که من زمانی بود که آنها مرا به پردازش می شود و سپس کشیده شدن خط برش my zip ties, و به من توجه پزشکی است. شما می دانید آن لحظه ای فوق العاده از یاس و ناامیدی بلکه از امتیاز چون من فقط کشیده شدن این خط به دلیل که من بود. وجود دارد مردم فرآوری شده بودند که درست در کنار من و مسالمت آمیز اعتراض نداشتند که همان امتیاز است.

شما شده است صحبت کردن در مورد پلیس اصلاحات از آنجا که شما در حال اجرا بودند ، آن را به شما شوک که همه ناگهانی شما قادر به انجام این کار بسیار در چند هفته ؟

آن را نه تنها تکان دهنده—آن را عاقلانه به تجربه چگونه سال از وکالت می تواند لولا در یک لحظه خاص در زمان برای به دست آوردن چیزهایی که در سراسر خط. من فکر می کنم آن صحبت می کند به نحوه بی سابقه این بار در تاریخ ما است که در آن مردم نیاز به بیش از خدمات لب. آنها انتظار دارند شما را به انجام چیزی است که اگر شما در یک موقعیت برای انجام آن است.

شما یک بروکلین بومی است. شما می توانید به یاد بیاورید اول خود را تجربه یادگیری در مورد خشونت پلیس?

من به مدرسه رفت و در تاج ارتفاعات. زمانی که من خیلی جوان بودم بسیاری از مردم می دانستند چه اتفاقی افتاده است طول تاج ارتفاعات شورش. بسیاری از تمرکز که تاریخی است در مورد رابطه بین سیاه و جوامع یهودی. اما نیز وجود دارد یک پاسخ به آنچه که قرار بود در تاج ارتفاعات که آب گرفتگی محله های ما با افسران پلیس.

“هر چیزی که می توانست به عنوان تفسیر من که مقاوم یا من بودن تهدید می تواند منجر به آسیب جدی و یا حتی بدتر از دست دادن از زندگی است.” — Zellnor Myrie

آنچه که نگاه مانند?

من بسیار بسیار عادت کرده اند به سنگین حضور پلیس بیش از همه. من راه رفتن به خانه از مدرسه و آن را بخشی از صحنه برای من. ما نیز تا به حال بسیاری از فعالیت باند. من مامان رو حمله کردند. وجود دارد برخی از بار خشن.

شما در حال طراحی یک تصویر پیچیده. من تعجب اگر به عنوان یک بچه شما تا به حال احساس که بچه ها خوب بودند.

آن را پیچیده است. وجود دارد یک سطح ایمنی شما ممکن است احساس کنید قطعا به عنوان یک کودک اگر وجود دارد پلیس در اطراف. سپس شما را مجبور به مربع است که با آنچه که شما شاهد در اخبار در مورد خشونت پلیس. زمانی که من جوانتر بود ما از دیدن آنچه اتفاق افتاده است به آنتونی بائز و Amadou دیللو. آن را بسیار سخت بود برای من برای آشتی دادن این دو چیز چون من فقط نمی تواند درک چگونه مردمی بودند که قرار است برای محافظت از ما بودند و نیز برخی از همان مردمی brutalizing ما.

که پیچیده بود و حتی بیشتر چون زمانی که من در حال رشد بود تا بسیاری از بزرگسالان را تشویق به حضور پلیس و می خواستم به احساس می کنید که ایمنی. سپس شما باید یک نسل مثل من که بزرگ شدم با این داستان از خشونت و بدون نتیجه است. ما یک متفاوت را در چه چیز نگاه کنید.

من می دانم که شما زندگی می کنند با مادر خود را در حال حاضر. آیا شما را از کسانی که نسل مکالمات در این لحظه ؟

مادر من بود البته میگردند برای دیدن آنچه که برای من اتفاق افتاده. و او موافقت کرد و ما باید در اعتراض به خشونت اما گفت که این شورش و غارت در زمان دور از پیام. او نیز نمی فکر می کنم ما باید پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و او تا به برخی از پیچیده انداز اطراف متوقف و frisk به عنوان به خوبی. مادر من بسیار نماینده از منطقه: او یک زن سیاه و سفید. پس از آن پیچیده زمانی که من سعی به برقراری ارتباط نسبتا.

با جامعه حکم بزرگ وجود دارد که کسانی از ما که به شدت احساس—و من حساب خودم را در آن—وجود دارد که نیاز به تعمیرات اساسی از ما چگونه فراموش پلیس در اینجا در نیویورک و قطعا در سراسر کشور است. و با وجود مردمی که احساس می کنم به شدت در مورد آن زندگی می کردند که از طریق دوران های مختلف در نیویورک و در برابر امنیت عمومی با نوع پلیس دیده ایم. بنابراین من فکر می کنم ما باید به یک مکالمه جدی و نه بی اعتنا یکی. آن را متفاوت از کلی تقسیم ما در حزب دموکرات است.

از همان ابتدا خود را تا سال 2018 کمپین شما صحبت کردن در مورد لغو 50-یک به عنوان بخشی از پلت فرم خود را. که قانون محافظت پلیس از پاسخگویی در نیویورک, و آن را واقعا سخت به دریافت نگه دارید از سوابق انضباطی برای فردی افسران.

من نوشت: یک op-ed به عنوان یک نامزد در سال 2018 خواستار لغو 50-یک. قبل از این که به عنوان یک وکیل من تا به حال دو نرم افزار بنو موارد که در برخورد با 50-یک به طور مستقیم که در آن آقایان اساسا تا به حال سر خود را stomped توسط افسران. ما در تلاش بودند به دریافت سوابق انضباطی از این افسران برای تعیین اینکه آیا آنها تا به حال یک گرایش برای این نوع از خشونت و شهر مورد استفاده 50-یک به انکار ما.

آن را باور نکردنی لحظه به لغو تصویب هفته گذشته است. یک نوش دارو نیست اما آن است که قطعا اولین گام برای شفافیت. و من امیدوار هستم در حال حاضر وجود دارد شروع خواهد شد به افزایش اقدامات پاسخگویی برای ادارات پلیس.

لغو 50-یک توصیه شده توسط دادگاه منصوب تسهیل در پی نیویورک دست و پنجه نرم کردن با توقف و frisk. پس چرا آن چنان سخت به انجام است ؟

نه تنها تا به حال تسهیل ساخته شده که توصیه—غیر نظامی شکایت مدیره بررسی شد و در قوی پشتیبانی کامل لغو. NYPD دارای یک بازرس کل کسی که ساخته شده چند توصیه در مورد انضباطی روند از جمله سوابق بیشتر در دسترس عموم است. اما همه از آن مواجه شد با سرسخت مخالفان توسط پلیس اتحادیه. که ثابت شده است که مانع اصلی به پلیس اصلاحات برای همیشه نه فقط با 50-یک, اما از لحاظ تاریخی. برای دیدن 40 دموکرات ها در مجلس سنا دولت رای در حمایت از لغو چیزی است که شما نمی خواهد که دیده می شود و حتی چند سال پیش به خاطر مردم شده ام ترس از واکنش شدید از اتحادیه پلیس.

پس از این تظاهرات که در آن شما به اسپری فلفل و بسیاری از افراد دیگر خودشان را در بر داشت در درگیری با NYPD, 50-یک شد و به سرعت لغو شد. آیا می دانید که چگونه بسیاری از روز در آن زمان از آن اعتراض به گرفتن آن را به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را به میز ؟

حدود 13 روز است. که قابل توجه است.

شما ساخته شده یک سخنرانی در زمانی که این قانون تصویب شد, صحبت کردن در مورد آنچه که برای شما اتفاق افتاده است زمانی که شما در این رویارویی با پلیس است.

من فکر کردم این برای ما مهم بود به آن را دریافت در رکورد است که خشونت پلیس نیست پچ پچ روز. این فقط یک حرکت بی قرار مردم در تلاش برای خارج شدن از خانه خود را و سر و صدا. خشونت پلیس شده است اتفاق می افتد پس از آغاز policing. من فکر کردم این برای ما مهم بود به رفتن را از طریق برخی از این وقایع نگاری و صحبت در مورد تجربه خود من.

من احساسی, فقط, فکر, وای ما آن را—و نه فقط ما, سناتور, اما ما خانواده های قربانیان این مردم بودند که در خیابان مردم که داده ام به این جنبش است. هفته پیش شما نمی تواند به من گفت که ما خواهد بود در این لحظه.

این آخر هفته کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار و گفت: به معترضان “شما برنده.” او به نوعی ضمنی آن زمان به خارج شدن از خیابان ها آمده و به جدول. من تعجب می کنم آنچه شما در مورد آن فکر کرد.

نه تنها یک فرد است در یک موقعیت به معترضان چه باید بکنید. دلیل اینکه ما به خیابان آمدند و به همین دلیل مردم همچنان به خیابان است چرا که دولت بوده است نه پاسخگو به اندازه کافی. دولت برقرار نیست اعتماد است که در آن نیاز به انجام. بنابراین آن را نمی خواهد این دولت است که تصمیم می گیرد که آن زمان برای مردم برای جلوگیری از اعتراض.

من موافقت می کنم که شما در اعتراض به منظور رسیدن به برخی از تغییرات ساخته شده است. و ما شاهد تغییرات در قوه مقننه برخی از واقعا خوب شروع می شود. اما آنها فقط این است که: ابتدا. آزادی سواران در ’60s آنها در آن هفت ماه قبل از اتوبوس سواری بودند desegregated. این است که در کوتاه مدت چیزی. این چیزی است که شما می توانید یک زمان محدود است. من فکر می کنم مردم باید همچنان به اعتراض خود تا زمانی که آنها را ببینید تغییرات آنها می خواهند برای دیدن. و پس از در نظر گرفتن برخی از زمان به روند من احتمالا رفتن به سمت راست به عقب وجود دارد در اعتراض به کنار با آنها.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی