یک تابستان در اعتراض به بیکاری و ریاست جمهوری سیاست — خوش آمدید به سال 1932

انتخابات بافندگی. منفور رئیس کشتی با تاریخی نرخ بیکاری. تظاهرات سراسری در صدها مکان است. رئیس جمهور با اعزام واحدهای ارتش برای سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز در پایتخت کشور است. و بیشتر از همه او نگرانی در مورد یک خوش برخورد نامزد حزب دموکرات که در حال اجرا است در برابر او بدون گفتن بسیار در مورد یک پلت فرم و یا برنامه های.

خوش آمدید به سال 1932.

تبلیغات:

من یک مورخ و مدیر نقشه برداری, آمریکا, جنبش های اجتماعی, پروژه که به بررسی تاریخ جنبش های اجتماعی و تعامل خود را با آمریکا سیاست های انتخاباتی.

تشابه تابستان 1932 و آنچه که در ایالات متحده در حال حاضر قابل توجه است. در حالی که این بیماری همه گیر و بسیار دیگری متفاوت است, سیاسی پویایی مشابه هستند به اندازه کافی است که آنها بسیار مفید برای هر کسی که در تلاش به درک که در آن ایالات متحده است و جایی که از آن می گذرد.

چند نژادی تظاهرات جنبش

تبلیغات:

در سال 1932 به عنوان در سال 2020 این کشور تجربه یک انفجار از ناآرامی های مدنی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری.

رکود بزرگ تا به حال عمیقتر از طریق سه سال 1932. با 24 درصد از نیروی کار بیکار و دولت فدرال به دلیل خودداری از ارائه بودجه به حمایت از بیکاری و بی خانمان به عنوان دولت های محلی از پول مردان و زنان در سراسر کشور پیوست تظاهرات خواستار امداد.

ما پروژه های نقشه برداری ثبت 389 گرسنگی راهپیمایی اخراج دعوا و دیگر تظاهرات در 138 شهرستانها در طول سال 1932.

تبلیغات:

اگر چه کمتر از هزاران نفر از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات وجود دارد شباهت ها.

آفریقایی آمریکایی شرکت کننده در این جنبش و بسیاری از تظاهرات جذب خشونت پلیس. در واقع بیکار جنبش مردم از اوایل دهه 1930 برای اولین بار بود مهم چند نژادی تظاهرات جنبش در قرن 20 و خشونت پلیس بود به خصوص باطل در برابر سیاه فعالان.

تبلیغات:

آتلانتا مقامات اعلام کرد در ماه ژوئن سال 1932 که 23,000 خانواده خواهد بود برش از لیست کسانی که واجد شرایط برای ناچیز امداد شهرستان پرداخت 60 سنت در هر هفته در هر فرد اختصاص داده شده به سفیده (کمتر برای سیاه پوستان). مخلوط جمعیت نزدیک به 1000 نفر در این Fulton County Courthouse برای یک تجمع مسالمت آمیز خواستار US$4 در هر هفته در هر خانواده و محکوم کردن تبعیض نژادی.

به او اعتراض بی سابقه بود در آتلانتا و دو نتیجه را به همراه داشت. واجد شرایط بودن کاهش لغو شد و پلیس به سرعت شکار یکی از سازمان دهندگان یک جوان 19 ساله سیاه کمونیستی به نام آنجلو هرندون. او به اتهام “تحریک به شورش” یک بار که انجام مجازات اعدام. وکلا صرف پنج سال آینده برنده خود آزادی است.

اعتراض به بیکاری

تبلیغات:

اما نژاد کلید شماره 1932 در اعتراض به موج. آن بود که دولت شکست برای نجات میلیون ها نفر در تنگنای اقتصادی.

سازمان به نمایندگی از بیکار — بسیاری از رهبری کمونیست یا سوسیالیست — فعال بوده است پس از سال 1930 و در حال حاضر در تابستان سال 1932 تظاهرات رسید در هر دولت است. در اینجا نمونه هایی از نقشه برداری آمریکایی جنبش اجتماعی جدول زمانی پروژه از یک هفته در ماه ژوئن:

ژوئن 14

تبلیغات:

صدها پلیس شیکاگو بسیج برای حفظ بیکار تظاهرکنندگان در خلیج در آغاز حزب جمهوری خواه نامزدی کنوانسیون.

ژوئن 17

یک به اصطلاح “گرسنگی مارس” 3,000 بیکاری در مینیاپولیس مسالمت آمیز به پایان می رسد اما در بلومینگتون ایندیانا پلیس با استفاده از گاز اشک آور در 1000 تظاهرکنندگان خواستار امداد رسانی در حالی که در پیتسبورگ بیکار حامیان جمعیت یک دادگاه به تشویق نه حکم گناه در یک “تحریک به شورش” مورد.

ژوئن 20

تبلیغات:

پلیس شکستن مارس توسط 200 بیکار در آرگو, ایلینوی و بسیار بزرگتر اعتراضات بیکاری در روچستر, نیویورک. در لارنس, ماساچوست, 500 معترضان با موفقیت خواستار پایان دادن به اخراج از بیکار آسیاب کارگران; در پیتسبورگ معترضان جلوگیری از اخراج یک بیکار بیوه است. همان روز در شهر کانزاس عمدتا سیاه و جمعیت 2000 پنجه نرم می کند ناموفق با شهردار برای بازگرداندن به تازگی به حالت تعلیق برنامه تسکین.

کشاورزان قیام

بیکار تظاهرات در مناطق شهری از سال 1932 به نظر می رسد شبیه به امروز در اعتراض به, فرهنگ, اما این درست نیست در مزرعه کمربند.

مقابله با سقوط قیمت ها و افزایش مزرعه اخراج کشاورزان در بسیاری از مناطق به صحنه نزدیک به شورش. سیاه کشاورزان پنبه کمربند braved vigilante خشونت که توسط هزاران نفر آنها پیوست آلاباما Sharecroppers اتحادیه که حمایت بدهی و حق کشاورزان مستاجر به بازار محصولات خود را.

تبلیغات:

عناوین روزنامه متمرکز سفید کشاورزان بسیج در آیووا, ویسکانسین, نبراسکا, مینه سوتا و Dakotas در تابستان سال 1932. کشاورز تعطیلات انجمن تشکیل شده است که در سال حمایت به اعتصاب (“تعطیلات”) به منظور بالا بردن قیمت. اعتصاب آغاز شد که در 15 آگوست درگیر گاهی اوقات به شدت مسلح سفید کشاورزان مسدود کردن جاده ها برای جلوگیری از حمل و نقل از ذرت و گندم و شیر و سایر محصولات. اعتصاب پژمرده پس از چند هفته اما کشاورزان تا به حال با ارسال یک پیام و برخی از قانونگذاران ایالتی به سرعت تصویب moratoriums در مزرعه سلب حق مالکیت.

استان ها که امروز مشخص شده به عنوان برگ برنده قلمرو متمایز خود را در سال 1932 به عنوان مراکز از آنچه شناخته شده به عنوان “Cornbelt شورش.”

ناآرامی کمک FDR شکست هوور

دوره های مردمی و اعتراض و ناآرامی های مدنی ارتباط برقرار کردن در راه های غیر قابل پیش بینی با انتخابات ریاست جمهوری. در سال 1932, ناآرامی کمک فرانکلین روزولت شکست وقت هربرت هوور. دوباره وجود دارد شباهت بین که در تابستان و این یکی.

تبلیغات:

دموکرات نامزد ریاست جمهوری روزولت مانند امروز نامزد حزب دموکرات جو بایدن لذت می برد لوکس در حال اجرا در platitudes به جای برنامه های. روزولت با استفاده از عبارت “معامله جدید” در سخنرانی پذیرش نامزدی خود را, اما جزئیات و چند و آن را تا زمانی که او در زمان دفتری که عبارت به دست آورد معنای واقعی.

روزولت می تواند اجتناب از تعهدات به دلیل سیاسی پویایی 1932 مجبور وقت به بازی دفاعی بسیار شبیه امروز.

هربرت هوور بود هیچ تهمت تقریبا مخالف است. محتاط اصولی آرام و معتدل جمهوری خواه او تا به حال ساخته شده اشتباهات بزرگ در اولین سال از افسردگی و شهرت خود را بهبود است. دموکرات ها او را متهم کرد از انفعال (که درست نیست) در حالی که بیکار حرکات ثابت برچسب “Hoovervilles” در بی خانمان encampments و shacktowns که بر خاست تا در شهرستانها در سراسر کشور.

هوور اعتبار بیشتر آسیب دیده در تابستان سال 1932 هنگامی که بیش از 15,000 جنگ جهانی اول جانبازان همگرا در واشنگتن تحت پرچم جایزه اعزامی نیروی معمولا به نام پاداش ، آنها خواستار آن است که کنگره بلافاصله به آنها پرداخت پاداش آنها با توجه به در سال 1945.

زمانی که مجلس سنا را رد کرد, پیشنهاد, پاداش ارتش حل و فصل را به یک اردوگاه در سراسر Anacostia رودخانه از کاپیتول هیل.

یک ماه بعد هوور به نام در ارتش ایالات متحده نیروهای نظامی است. در طول یک شب از خشونت ارتش سوخته هزاران چادر و حاجت و فرستاده پاداش ارتش راهپیمایان در حال فرار.

برای Hoover استقرار واحد ارتش ایالات متحده همچنین از آنجا که آن را برای مغلوب ساختن پیشی جستن این ممکن است زمانی که او تا به حال پارک لافایت با خشونت پاک شد. هوور عمل عمیقتر تصویر خود مشکلات و تقویت این حس که او فاقد دلسوزی برای کسانی که در نیاز از جمله کسانی که در حال مبارزه برای کشور خود تنها 14 سال پیش از آن.

هوور تلاش برای بسیج یک واکنش در برابر تابستان تظاهرات این ادعا که کمونیست بودند پشت تمام ناآرامی ها از جمله پاداش ارتش که در واقع ممنوع کرده بود همه کمونیست ها. آن کار نمی کند: روزولت برنده در یک زمین لغزش.

در پایان این تظاهرات کمک کرده دموکرات ها در انتخابات سال 1932. در کنگره حزب دموکرات را به دست آورد 97 کرسی مجلس و 12 در سنا به دست گرفتن کنترل کنگره برای اولین بار پس از سال 1918. و به همان اندازه مهم به کمک آنها سوق دستور کار جدید نمایندگی به عنوان دولت جدید آماده به دست گرفتن قدرت و راه اندازی بلندپروازانه قانون از 100 روز اول.

سه سال از مردمی عمل مجبور کرده بود حتی سیاستمداران تمایلی به رسمیت شناختن ضرورت اصلاحات. اوایل جدید مقابله خواهد مسابقه به ارائه بدهی برای کشاورزان و مالکان شغل برای بیکاران و کار و پروژه های – بخشی از آنچه تظاهرکنندگان شده بود خواستار شدند.

James N. Gregory استاد تاریخ دانشگاه واشنگتن

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>