یک بار مربع فروشنده در تماشای همه گیر تبدیل خیابان شبح مانند


Times Square looking eerily empty.
نیویورک در میدان تایمز دیده می شود تقریبا خالی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 25.
جاستین Heiman/گتی ایماژ

یکی از eeriest مناظر از این بیماری همه گیر است که در میدان تایمز خالی کثیری از گردشگران و چراغ روشن و وزوز از زندگی شهر رفته است. برای برخی از مردم مانند Duane جکسون خالی میدان تایمز همچنین به معنای از دست دادن یک محل کار. جکسون یک پیاده رو خیابان فروشنده که به فروش اجناس خود را در بازار جهانی مقصد برای سال. (جکسون آمد به تخته سنگ را از طریق توجه خود را دختر جوان بالغ تیفانی نویسنده D. Jackson.) جکسون نگه داشته است کار را از طریق بیش از یک شهر بحران—او فروش در مرکز شهر در طول حملات تروریستی از سال 1993 و 9/11, نه به ذکر است زمان در سال 2010 او به رسمیت شناخته شده برای هشدار پلیس به آنچه که تبدیل به یک بمب. (مقامات موفق به خنثی کردن آن است.)

اما به عنوان جکسون گفت تخته سنگ او هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. ما صحبت کرد که او به رهبری بازگشت به کار. این گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

تخته سنگ: چه مدت شما مشغول به کار در میدان بار ؟

Duane جکسون: من در واقع شده است در داخل و خارج از میدان بار بیشتر در سال 1989. در هر حال حاضر و پس از آن شما را ملاقات یک فروشنده خیابانی که فقط اتفاق می افتد به یک مدرک کارشناسی ارشد. من میخواندم برنامه ریزی شهرستان در دانشگاه بوستون و من در یک شهرستان برنامه ریز برای 15 سال است. وقتی که کار آمد به یک پایان ناگهانی یکی از دوستان من گفت: “خوب برو و خود را در خیابان سکه ای مجوز. آنها رایگان برای جانبازان است.”

مردم در میدان تایمز ما کمی محله نزد خودمان را با نه تنها فروشندگان خیابانی و تمیز کردن افرادی که تمیز کردن تئاتر امنیت مردم و مدیران مرحله و هر جنبه ای از تئاتر منطقه. شما ببینید بسیاری از همان مردم هر روز.

که در آن شما نقطه دقیقا ؟

این 45هفتم و برادوی است. به طور معمول بیش از 15 سال گذشته من هم شده در Lion King کنار خیابان و یا من در طرف دیگر است که در آن مارکی ماریوت هتل است.

چه چیزی شما فروش?

بیش از پنج سال گذشته من انجام شده است “I Love New York” چیزهایی مانند تی شرت پیراهن مانتو—بسیار توریستی نوع از چیزی.

هنگامی که شما می دانید شما می خواهید به نزدیک ؟

در زمستان من و همسرم معمولا دو هفته خاموش و ما به کانکون. ما در سمت چپ Feb. 15th و ما نمی گردیم تا 6 مارسth. بنابراین ما بودند تخمگذار در ساحل و تماشای همه چیز را آشکار و واقعا بودن در تماس با مردم در میدان تایمز. چون بهمن آهسته است. زمانی که ما رو به عقب را باز کردم و کسب و کار پررونق بود. وجود دارد بسیاری از مردم در خیابان. میدان تایمز در یک شب گرم شما رو 70,000 مردم آسان است. هنگامی که ما در مورد آنچه اتفاق می افتد در ایالت واشنگتن است که فقط به نظر می رسید چندان دور. هنگامی که [نیویورک] فرماندار تصمیم به تعطیل کردن بعد از کالیفرنیا تعطیل, من حدس می زنم من نمی آن را دریافت کنید. من گفتم: “خوب آن را به تصویب.” و سپس شما یک هفته در شما دو هفته سه هفته در. احتمالا من حدود پنج یا شش هفته در, و من تصمیم به درایو را به میدان بار—و من تو را دیدم 12 نفر.

هنگامی که [دخترم] تیفانی آمد هفته گذشته او فقط زده توسط این واقعیت است که در میدان تایمز خالی بود در وسط روز. هیچ فشار و شلوغی از مردم که از نیوجرسی به قدرت پورت رفتن به محل کار یا افرادی که به Grand Central Station. به نظر می رسد مانند لیگ برتر تیم های ورزشی را در عمل به برخی از درجه قبل از برادوی را نشان می دهد.

چگونه این بیماری همه گیر در مقایسه با دیگر بار زمانی که وجود داشته است رکود?

شاید 15 سال پیش کردند در ادامه اعتصاب و همه نشان می دهد برادوی بسته شد. اعتصاب تنها یک هفته شاید یک هفته و نیم به طوری که احتمالا تا به حال بزرگترین رکود اقتصادی است. من فکر کردم من که قرار بود به از دست دادن حدود 65 درصد از کسب و کار من. آن را در واقع حدود 85 تا 90 درصد است. که چقدر خاص من ایستاده بستگی به تئاتر. در شرایط چقدر بد همه چیز با همه گیر من احتمالا حدود 97, 98 درصد است. این مسخره کردن وجود دارد در تمام طول روز و $40, 50 دلار شاید.

همیشه چیزهای روزانه اتفاق می افتد, شرایط, تظاهرات. به جای اینکه نزدیک به گوشه شما باید به حرکت کردن کمی فراتر از موانع. اما آنچه ما در حال حاضر از ابعاد حماسی است. وجود دارد هیچ برابر این. منظورم این است uncanniness.

به خصوص در فصل تابستان من می گویند احتمالا 25 درصد از کسب و کار ما بود از خارج از کشور و دیگری 20 تا 25 درصد از ایالات جنوبی و کمربند آفتاب متحده است. شما را همه که کردن نقشه شما لازم نیست که خیلی از نقشه سمت چپ.

هنگامی که شما شروع به فکر کردن در مورد بازگشت به کار دوباره ؟

چند هفته پیش. این نوع مبتنی بر این واقعیت است که غرور ماه آغاز شده بود. در طول هفته پراید در سال گذشته با 50امین سالگرد Stonewall, کسب و کار شگفت انگیز بود. من تا به حال پرچم رنگین کمان و رنگین کمان همه نوع از مسائل است. بنابراین من در واقع تا به حال برخی از کسانی که همه چیز به سمت چپ بیش از سال گذشته است. آب و هوا در گرفتن یک کمی بهتر است. شما می دانید که در آن رستوران ردیف است ؟ من رفت و در نهم خیابان و من ایستاده وجود دارد و من شروع به فروش سهام از سال گذشته است. من که حدود چهار روز در یک ردیف. سپس رفت و برگشت به نقطه در میدان تایمز. وقتی کومو گفت که شما می توانید شروع به انجام خارج ناهار خوری من بود که نشانه یک شات بدهید.

چگونه شما انجام شده است در آن روز ؟

اگر من 50 دلار من در واقع خوشحال است. این چیزی برای نوشتن صفحه اصلی درباره در همه. اما آن را به من از خانه من می شود خارج از روال عادی بودن در خانه.

چه چیزی شما را به یاد داشته باشید در مورد روز شما کشف یک بمب در میدان تایمز?

زمانی که من راه می رفت تا به ماشین حس کنجکاوی من بود چرا این ماشین پارک شده با چراغ روشن و در حال اجرا در مارس 1st شب در حدود 6:45? و هیچ کس در آن است. یکی از چیزهای عجیب و غریب بود که این خودرو تا به حال لاک سیاه رنگ در داخل ویندوز از پشت صندلی مسافر تمام راه را از طریق پشت ماشین و سپس یک پرده و شما می توانید به عقب و نیم. خوشبختانه یکی از محلی مورد ضرب و شتم پلیس تا به حال فقط راه می رفت. من توجه خود را. او آمد به ماشین و در حالی که ما هر دو ایستاده در پنجره سمت مسافر و او را در سمت راننده پنجره ما بوی باروت زمانی که برای اولین بار فیوز رفت. و سپس هنگامی که دومین فیوز رفت وجود دارد کمی در ظاهر و صدا و پس از آن بود که زمان ما شروع به حرکت خودمان و به نام سازمان آتش نشانی. ستوان بررسی وضعیت و زمانی که آنها به نام تیم ملی بمب.

به طوری که در زمان از حدود 7:30 شب تا 3 صبح. حدود 43 یا 45 تئاتر را تشکیل می دهند که برادوی و 45هفتم خیابان پرجمعیت ترین تئاتر بلوک. وجود هفت تئاتر خانه در 45هفتم خیابان. بنابراین قطعا تروریستی انجام مشق شب خود را به ببینید که چه جایی را که باید بیشترین تاثیر را در نظر مردم سفر رفتن به 8 ساعت نشان می دهد.

چه آن را مانند بود پس از آن?

در سال 2009 Dolly Parton تولید شد این بازی نه پنج. که تئاتر این است که سمت راست هتل ماریوت پس از آن بود که شاید 20 فوت از من ایستاده و من را ببینید دالی رفتن را از طریق مرحله درب. و البته من می دانم این مرحله درب مدیر و مدیر هتل. بنابراین یک روز من تا به حال خواسته دالی مدیر اگر من می تواند یک عکس با او. بنابراین ما رفت داخل و ما در زمان یک عکس و حدود نیم ساعت بعد دالی دستیار آمد به ایستاده و او را صرف 130 دلار خرید pocketbooks من نمی دانم که آنها چه کسانی بودند.

سپس [2010] از حادثه اتفاق افتاده بود و من در Good Morning America با رابین رابرتز. سه روز بعد دالی آمد من ایستاده در میدان تایمز مرا به یک آغوش و یک بوسه و به من تشکر می کنم چرا که او تا به حال دیده می شود من در Good Morning America.

تنها چیزی که حتی در نیمه راه در مقایسه با زمانی که من یک تماس تلفنی از رئیس جمهور اوباما [پس از کشف بمب]. او می گوید: “با تشکر از شما برای خدمات خود را در ویتنام به این کشور و قطعا با تشکر از شما برای آنچه اتفاق افتاده است شنبه شب.” سپس او می گوید: “شما در ملاقات با شهردار بلومبرگ رتبهدهی نشده است؟” و من به “نه به عنوان یک ماده در واقع من قصد دارم به انجام Good Morning America با شهردار بلومبرگ فردا.” من تا به حال گفت: من فروش لباس زنانه و کیف پول و چیزهای. و او می گوید:, “خوب, شما مطمئن شوید که هنگامی که شما ببینید شهردار بلومبرگ که او اقدام به خرید همه چیز شما را از آنجا که شما می دانم که او آن را دوست دارم.” او بسیار خنده دار و بسیار با شخصیت است.

شما در مورد راه رفتن به ماشین با یک افسر پلیس است. چه شد رابطه خود را به پلیس مانند قبل از زمان فرضی?

در حال حاضر و حتی قبل از [بمب] حادثه در سال 2010 من تا به حال این اعداد برای برخی از افسران پلیس محلی. کسی می آید و تلاش می کند به خرید چیزی با ساختگی 100 دلار در لایحه: “هی به من اجازه تماس تا یک افسر از Midtown شمال و بگو هی جانی وجود دارد یک مرد در تلاش برای تصویب برخی از ساختگی 100 دلار اسکناس.’ “این نوع از ارتباط است که من در طول سال ها با بسیاری از افسران پلیس. شاید من به احترام کمی بیشتر از نرمال جو چون من یک جانباز و من کهنه صفحات بر روی کامیون.

است شاهد اعتراضات خشونت پلیس را تحت تاثیر قرار چگونه شما فکر می کنم در مورد رابطه خود را با آنها ؟

این یک کار دشوار در برخورد با مجرم واقعی مردم در یک روز به صورت روز. این فقط یک یادآوری ثابت چرا ما باید افسران پلیس. در حال حاضر انجام کارهای بیش از حد با آن با جورج فلوید? کاملا. که از مردان مستعد ابتلا به کشیده شدن بیش از ؟ من 68 سال سن مرد سیاه و سفید. من به شما یک مثال کلاسیک. من مشغول به کار در دیزنی لند در سال 1969. من 17 سال داشت. من می توانم به یاد داشته باشید رانندگی به دیزنی لند در حداقل یک مناسبت شاید دو و من رو هل داد. افسر گفت: شما می دانید مجوز و ثبت نام. من به او مجوز و ثبت نام و او می گوید: “کجا می روی؟” و من گفت: من مشغول به کار در دیزنی لند و نشان داد او دیزنی لند ID. او می رود “اوه شما کار در دیزنی لند! چه چیزی شما را انجام دهید شما یکی از شخصیت ها ؟ ” و و در رفت. هرگز به من گفت چرا من کشیده شد بیش از. شما یک پسر سیاه و سفید رفتن به یک محله و برخی از مردمی بودند مانند “خوب آنچه شما انجام می دهند ؟ که در آن شما می رویم? که در آن شما در حال آمدن است؟” اما این امریکا است. من هیچ توهمی در مورد آنچه گذشته 400 یا 500 سال تولید کرده است.

در طول این بحران را شما نگه داشته در تماس با همکار خود فروشندگان و افراد دیگر شما را به دیدن هر روز ؟

آره. من دیده ام در مورد سه یا چهار نفر از تایمر. روابط بین جانبازان و هات داگ بچه ها احتمالا قوی ترین. و سپس تصویر بچه ها ما که دانستن هر یک از دیگر برای 15 یا 20 سال. بنابراین ما باید هر یک از دیگر و شماره تلفن. شما را به تماس های تلفنی و نوع بررسی به ببینید که چه انجام. برخی از بچه ها بودند که در مرحله درب آنها یک روز در هفته است. دیده نمی شود هیچ یک از تمیز کردن خانم ها چرا که هیچ چیز وجود دارد برای تمیز کردن هر روز.

آیا شما فکر می کنم شما برای زنده ماندن ؟

چیز خوب در مورد خیابان سکه ای کسب و کار است که من می توانید بسته و به برخی دیگر بخشی از شهرستان. اما وجود دارد برخی از بحث است که مردم در حال فکر کردن در مورد حرکت از New York City. وجود دارد بیشتر جای خالی برای آپارتمان. مانند پسر من او را 25 سال و شرکت او احتمالا نمی خواهد باز دوباره تا دفاتر خود را در 46هفتم خیابان. از نظر آنچه در آن همه میخوام معنی رفتن به جلو, یک سال از در حال حاضر که در آن ما خواهد بود ؟ ما تو روشن شود و رایگان و یا در حال رفتن به می شود و هنوز هم در حال مبارزه?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>