یک “زبان لیسه” شما هرگز نمی دانستند دهان خود را مورد نیاز در حال حاضر در فروش


A tongue scraper.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس MasterMedi.

چرا شما می خواهید این است: در چند سال گذشته به عنوان اینترنت توصیه هایی برای سلامتی محصولات نشو و نما فروتن زبان لیسه را به دست اورد جدید شهرت. رسانه ها مانند GQ و کسب و کار خودی را extolled منافع خود را. تحقیقات واقعی در زبان زداینده محدود است و دندانپزشکان می گویند که به طور منظم مسواک زدن دندان های خود را باقی می ماند مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای سلامت دهان و دندان خود. اما مطالعات منتشر شده نشان می دهد که زداینده حداقل به طور موقت موثر برای بوی بد دهان و برخی از دندانپزشکان مشتاق در مورد زبان تراشیدن به عنوان یک به طور منظم بخشی از بهداشت دهان و دندان. خارج از مزایای پزشکی و همچنین ارائه درخواست تجدید نظر ویژه ای به آن دسته از ما که مشتق رضایت از احساس جیر جیر پاک کردن زبان.

چه کارشناسان می گویند: Verywell اشاره می کند که MasterMedi زبان زداینده است که ساخته شده از فولاد درجه فولاد ضد زنگ است که کمک می کند تا جلوگیری از تجمع باکتری ها و باعث می شود آن را آسان برای ضد عفونی. آنها توجه داشته باشید که این بسته همچنین می آید با یک مورد و تمیز کردن پارچه, ساخت آن آسان به همراه برای سفر.

چه مردم می گویند: آن است که استاندارد طلا از زبان زداینده. (“این بود که من برای اولین بار زبان زداینده. این آثار شگفت و احساس می کند مانند آن را با کیفیت ساخته شده است. همچنین آن را به یک وزن مناسب و معقول طراحی ساده و آسان برای تمیز کردن است.”)

جایگزین خوبی برای مسواک زدن زبان خود را. (“من همیشه خیلی مشکل با دهان بندکردن در حالی که مسواک زدن زبان من, بنابراین من فکر کردم من می خواهم سعی کنید یکی از این زداینده. این شگفت انگیز است!! من آن را تمیز کردن با مسواک من با باقیمانده خمیر دندان بر روی آن و سپس شستشو دهان من به طور کامل و شروع به خراش دادن (پاک کردن یا شستشو با هر خراش.”

این MasterMedi زبان زداینده است که در حال حاضر $7 یا 28 درصد کردن قیمت طبیعی است.

MasterMedi Tongue Cleaner Tongue Scraper

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>