یک جمهوری خواه می خواهد به نگه داشتن در اضافی coronavirus کمک

روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا $2 تریلیون coronavirus امداد بسته, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی شروع به استدلال می کنند اضافی کنگره کمک ممکن است لازم باشد — حتی به عنوان مجلس نانسی پلوسی می گوید او چشم دوخته اند “فاز چهار” از coronavirus امداد.

“من مطمئن هستم که شما نیاز به یک چهارم بسته” مک کارتی گفت: در فاکس نیوز’ صبح روز یکشنبه آتی. کنگره گذشت سه امداد اسکناس در چند هفته گذشته است.

“چه نگرانی من این است که زمانی که من گوش دادن به نانسی پلوسی بحث در مورد یک چهارم بسته در حال حاضر به این دلیل است که او را نمی توانید از چیزهایی که او واقعا می خواست” او گفت: با توجه به برخی عناصر دموکرات خواسته بود برگزار شد تا مراقبت عمل می کنند که به قانون امضا شده بود در روز جمعه.

این عناصر شامل پشتیبانی برای “پناهگاه شهرستانها” و “سبز جدید معامله” مک کارتی گفت. او به احتمال زیاد اشاره به برخی مقررات که دموکرات ها در حال تلاش برای قرار دادن به این لایحه مانند بستن برای کمک به شرکت های هواپیمایی برای افزایش استانداردهای زیست محیطی افزایش امداد برای انرژی خورشیدی و انرژی باد و صرفنظر از $350 میلیون دلار کمک برای پناهندگان چیزی که باقی مانده در این لایحه نهایی.

پیش از آن در هفته McCarthy همچنین ابراز نگرانی کرد که مراقبت (یا Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی) عمل خواهد بود و به دنبال بیش از حد به زودی با اضافی فدرال دلار قبل از قانونگذاران به طور کامل قادر به درک اثرات آن آخرین بسته کمک.

“ما در حال حاضر فقط گذشت چه خواهد بود سوم لایحه,” او گفت: عصر روز پنج شنبه صبح. “اجازه دهید اجازه دهید این کار را … ما در حال حاضر با توجه به منابع مطمئن و حل این مشکل است. ما نیازی به تهیه لایحه دیگری در حال حاضر.”

مراقبت عمل بزرگترین فدرال کمک مالی در تاریخ را فراهم می کند مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکا در بزرگسالان و گسترش بیمه بیکاری و ایجاد صندوق های وام برای کسب و کارهای کوچک و صنایع بزرگ. آن را به تصویب مجلس توسط صدا و رای سنا 96-0 قبل از تایید شدن توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

با وجود قوی دو حزبی در رای گیری نهایی در این روزهای منتهی به این لایحه را بسته مشخص شد آشفتگی به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان sparred بیش مقررات خاص از جمله نظارت اقدامات برای $500 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای بزرگ. و پس از تصویب آن برخی از منتقدان به خصوص در سمت چپ باید گفت که آن را به اندازه کافی دور به استثنای برخی از کارگران از پرداخت های نقدی به عنوان مثال و ترک پاسخگویی اقدامات به راحتی تجاوز.

که ممکن است بخشی از اینکه چرا در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه قبل از آن لایحه به صورت رسمی تصویب پلوسی گفت اضافی بسته است که می رود فراتر از “کاهش” از بحران ،

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما نمی توانید در هر یک از این لوایح هنوز در راه است که ما نیاز به” او گفت:. دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای طولانی مدت بسط اضطراری کمک های غذایی پرداخت می شود, ترک برنامه ها — یکی از این برنامه گذشت, در اواسط ماه مارس وجود دارد و فقط از طریق وضعیت اضطراری و کارگر حمایت.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیز نشانه های او را در نظر اضافی بسته کمک.

“ما باید مایل و قادر به بازگشت در راه هر دو حزب و آیا اگر ما به آن نیاز دارند و من معتقدم که ما احتمالا باید انجام دهید که یک راه یا دیگری گفت:” سیاسی در روز پنج شنبه.

مک کارتی با اختلاف پنج شنبه گفت: “من نمی تواند خیلی سریع به شما می گویند که به نوشتن چیز دیگری … هر تصمیم ما را به رفتن به جلو اجازه دهید آن را با دانش و اجازه دهید با تجربه از آنچه در زمین در آن لحظه در زمان.”

اما بسیاری از هموطنان خود را جمهوری خواهان مخالف است. جمهوری خواه ایالت Roy Blunt, برای مثال, گفت, یکشنبه, “لحظه به لحظه ما در حال انجام فاز سه ما شروع به صحبت کردن در مورد فاز چهار, چون همه ما می دانیم که مرحله سوم نمی تواند شامل همه چیز است که نیاز به گنجانده شود.”

زمانی که سناتور را به بازگشت به مذاکره یک چهارم بسته است: سنا از جلسه حداقل تا مارس 20 و خانه نیز در یک زنگ تفریح. اما مک کانل گفت: او دستور سناتور به آماده برای بازگشت به قبل از آن اگر نیاز: “اگر شرایط نیاز به سنا بازگشت برای رای زودتر از آوریل 20, ما ارائه خواهد شد حداقل 24 ساعت متوجه” اکثر رهبر گفت.

به رغم سه امداد بسته های که در حال حاضر تصویب آمریکایی اقتصاد و فردی کارگران و سرمایه گذاران و کسب و کار است که شامل آن — هنوز هم عمیقا صدمه دیده با گسترش Covid-19.

در میان فزاینده بازار سهام یکی از starkest تصاویر اقتصادی موجب سقوط آزاد توسط این ویروس گسترش — یک سقوط آزاد است که می تواند منجر به یک رکود اقتصادی اگر نه آشکار افسردگی اقتصاددانان می گویند — ترین های اخیر بیکاری تعداد: 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته بسیار مخربی یک سال 1982 رکورد حدود 700,000 براده در یک هفته.

این اتحاد گسترده اثر به عنوان بورسی را متی Yglesias و کریستینا Animashaun گزارش: به این معنی کسب و کارهای کوچک به طور موقت تعطیل برای تشویق اجتماعی فاصله ممکن است به طور دائم شاتر; در این میان کارگران در حال از دست دادن شغل و محدود کردن هزینه های.

“افزایش است به طوری بی سابقه ای از نظر تاریخی است که آن را اساسا مخالف تلاش ها برای پیش بینی که در آن اقتصاد ممکن است در آینده” Yglesias می نویسد.

و در حالی که برخی از اختلافات باقی مانده بین جمهوری خواهان و دموکرات ها بر کنگره نقش مهمی در ارائه کمک های اقتصادی — از قبیل اینکه آیا این آخرین لایحه باید بخشی از جریان امداد رسانی تلاش یا فاز یکی از مداوم محرک برنامه. وجود دارد حمایت هر دو حزب برای کنگره کمک های اقتصادی. اوباما سناتور. میت رامنی به عنوان مثال یک حامی قوی از ارسال چک به فردی آمریکایی ها و دموکرات ها پیشنهاد دادن صنعت هواپیمایی $40 میلیارد دلار کمک مالی.

در حالی که مقیاس فاجعه اقتصادی است که هنوز هم ناشناخته و سخت به پیش بینی — پیش بینی های اولیه از بیکاری براده بودند با حدود یک میلیون برای مثال — سرکوب یک موج در این مرحله لزوما بیشتر جلوگیری از ناهمواری های بورسی را Ezra Klein نوشته است, با استناد به مودی تجزیه و تحلیل اقتصاددان ارشد مارک زندی. پس از توقف ناگهانی از زندگی عمومی در چند هفته گذشته به عنوان مردم توقف غذا خوردن به دنبال مراقبت از کودک در سفر, خرید خانه و ماشین و درگیر شدن در هزار و فعالیت های که جرقه یک اقتصاد سالم بیشتر امواج را دنبال کلاین می نویسد:

زمانی که اقتصاد متوقف می شود و تولید ناخالص داخلی کاهش مییابد و کارگران از دست دادن شغل خود. که زندی گفت: موج است و “آن را در آینده بسیار به سرعت.” آن را در حال حاضر ممکن است در اینجا. داده های اولیه نشان می دهد ما شاهد افزایش نرخ بیکاری به طوری گسترده از آن باعث می شود بدترین هفته از رکود بزرگ اساسا ناپدید می شوند در یک نمودار.

….

موج سوم با توجه به زندی خواهد بود “همه این مردمی که دیده ام خود را در لانه تخم مرغ از بین برود. آنها فکر می کردند که مجموعه ای برای بازنشستگی و آنها نیست. آنها را به حالت وحشت.” این خرد در بازار سهام یک فاجعه خواهد بود برای کسانی که در نزدیکی یا بازنشستگی. آنها در حال تماشای ثروت آنها کار می کرد تمام زندگی خود را برای ساخت فرو ریختن در فضایی هفته. آنها نمی خرید که ماشین جدید, خرید جدید, خانه طرح که تعطیلات — و بر خلاف برخی از مستقیم اقتصادی توقف آن بلند خواهد شد که این ویروس را برطرف و خود را در سکوت به صرف کند رشد اقتصادی بعد از مستقیم بحران به پایان می رسد.

موج چهار زندی ادامه را ببینید کسب و کار کاهش سرمایه گذاری است. شرکت های که در نظر گرفته شده برای باز کردن یک کارخانه جدید نیست; سازمان های رسانه ها به فکر راه اندازی نشریات جدید را عقب نگه دارید; کسب و کار است که به منظور ارتقاء فضای اداری در سال 2021 خواهد تصمیم خوب آنها جایی که آنها هستند. یکی دیگر موتور رشد اقتصادی مرده است.

به عنوان یک نتیجه تسکین پولی که به حساب نمی دراز مدت انشعابات — پول مردم را در جیب خود را برای حفظ کردن در مواد غذایی به عنوان مثال در طول روزافزون stay-at-home سفارشات — نمی خواهد به اندازه کافی برای کاهش و حتی بدترین اثرات این فاجعه بسیار کمتر جرقه مداوم انرژی به اقتصاد است.

گر چه هنر از هرگونه کمک قانون را به برگ ریزان برخی از نور در کدام جهت قانونگذاران قصد رفتن — که آیا آنها به دنبال stanch اقتصادی خونریزی و یا فعالانه سعی کنید برای جلوگیری از بیشتر زخم از باز کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>