بالای کاخ سفید, مشاور اقتصادی ترک — و صدایی زنگ در

کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett در حال خروج از دولت پس از دوم تور وظیفه زیر پر سر و صدا ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او به اشتراک گذاشته شوم هشدار در مورد آینده کشور در مصاحبه روز شنبه با واشنگتن پست.

“من فکر می کنم همه باید نگران چه این رفتن به نوبه خود در پایان, چرا که آن را یک شوک بر خلاف هر چیزی که تا کنون دیده ایم,” Hassett گفت. “قطعا بحران نشده است و وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام.”

تبلیغات:

او گفت که زمانی که او دوباره به دولت در ماه مارس پس از قبلا ریاست کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی او تنها برنامه ریزی برای ماندن در برای چند ماه برای کمک به دولت در پاسخ به بحران است. به عنوان او اعتراف کرد که بحران ادامه دارد اما او استدلال کرد که برخی از آمار اقتصادی اخیر شده است جای تعجب و مثبت دولت را یک “فوق العاده صالح” تیم در محل برای پاسخ به چالش های پیش رو.

در عین حال سخنان خود هشدار طنین انداز بیشتر به عنوان رئیس جمهور و کسانی که در اطراف او به نظر می رسد قصد اعلام بحران و حزب جمهوری خواه به عنوان یک کل به نظر می رسد و مقاوم در برابر تهاجمی تر سیاست های اقتصادی.

Hassett خود هیچ سنگر و استحکامات از اعتبار و پیش بینی است. او به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای هل دادن بسیار ساده مدل ریاضی از COVID-19 مرگ و میر که به نظر می رسید به پروژه کاملا غلط معلوم شد که coronavirus مرگ و میر را به صفر کاهش در ماه مه.

تبلیغات:

رایان کوپر این هفته به تازگی استدلال کرد که در واقع بدتر از همه گیر به این معنی است که بیشتر مشکلات اقتصادی پیش روست:

بنابراین ما زمان آهنگ من به هیچ وجه در اطراف یکی از دو امکان. یا مردم را به اطراف نگاه کنید آنها و خودداری از به طور کامل قصد بازگشت به فعالیت های عادی و اقتصاد خواهد غرفه ، یا در واقع آنها را از سرگیری فعالیت های عادی خواهد شد که دیر یا زود جرقه galloping شیوع بیماری در اکثر کشورهای پیشرو بسیاری از مردم را به خود منزوی و اقتصاد خواهد غرفه ، حتی آمریکایی ها ضد گلوله فردگرایی نمی خواهد نگه داشتن مردم از رفتن به کافه ها و رستوران ها اگر ده ها هزار نفر از مردم در حال مرگ هستند و صدها هزار نفر در حال تبدیل شدن به شدت بیمار است. به قول فلوریدا زن در بالا ذکر شد: “من فکر می کنم ما بی دقتی و ما رفت و به یک محل عمومی که ما باید.”

تا کنون جمهوری خواهان به ایران هر قطعه از حتی اندک اقتصادی خبر خوب اعلام کرد که اقتصاد در شکل کامل coronavirus است و هیچ نجات بیشتر مورد نیاز است. “ما آن را” معاون رئیس جمهور مایک پنس پیروزمندانه اعلام کرد در آیووا در روز سه شنبه. اما اگر بیشتر نجات هستند و به ویژه اگر سوپر-بیکاری منقضی می شود و پس از آن اقتصاد خواهد غرفه دیر یا زود. که منعکس خواهد شد در اقتصادی مانند ماهانه مشاغل, گزارش و احتمالا علت بازار سهام — نشان می دهد که هر نشانه ای از بودن در شدید ناپایدار ارزش به مخزن.

با وجود نقص آشکار و فاحش اشتباهات Hassett در زمان به نظر می رسید به درک واقعیت اقتصادی با کمی وضوح بیشتر از بسیاری از افراد دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن را احاطه کرده و خود را با. به عنوان buffoonish به عنوان او می تواند بسیاری از کسانی که باقی مانده در حال بدتر. پس از آن احتمالا نمی کند به خوبی جواب برای این کشور که Hassett است که به دنبال سریعترین خروج. شاید درک خود را از زمان خطرات است که در پشت تصمیم خود را به سر تپه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>