یک علامت تجاری وکیل توضیح می دهد که چرا سابق Lady Antebellum است تحت پیگرد بانوی


Lady A and the three members of the band formerly known as Lady Antebellum.
Lady A (سمت چپ) و یک (سمت راست).
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط Ethan میلر/گتی ایماژ و بانوی A.

در ماه ژوئن این کشور سه نفر که قبلا شناخته شده به عنوان Lady Antebellum با انتشار بیانیه ای گفت که آنها “پشیمان و خجالت” که آنها تا به حال به حساب گرفته نمی شود منفی کلمه antebellum خواهد بود و از این پس بود شناخته شده به عنوان بانوی A. این تغییر آمد سال پس از روزنامه نگاران به چالش کشیده و آنها را در انتخاب خود را از نام اما در اواخر بهتر از هرگز درست است ؟ یک مشکل بزرگ وجود دارد: سیاه و سفید, بلوز, خواننده به نام آنیتا سفید شده بود انجام تحت نام برای یک خانم برای بیش از 20 سال است. وضعیت منظمی اسیر تقریبا عمدی جهل ساخته شده است که تغییر نام لازم است در وهله اول: در تلاش برای پاسخ به انتقاد چند سال خیلی دیر خوب نیت هنرمند که قبلا شناخته شده به عنوان Lady Antebellum پاک امرار معاش از یک هنرمند. هنوز هم همه چیز به نظر می رسید به دنبال زمانی که گروه ارسال یک صدای جیر جیر در ژوئن 15 زوم تماس با سفید گفت: “ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن ما در حال حرکت رو به جلو با راه حل های مثبت و مشترک.”

اما اگر طرح دعوی در دادگاه گروه ها را در برابر سفید در این هفته است هر نشانه ای که حرکت رو به جلو به نظر می رسد که متوقف شده است. همچنین املاک و آقای راجرز ممکن است درگیر است ؟

برای افزایش درخشش این حقوقی باتلاق لوح خطاب به وکیل علامت تجاری و دانشگاه نیوهمپشر استاد الکساندرا رابرتز از طریق تلفن و ایمیل.

Rachelle Hampton: می تواند شما فقط توضیح خطوط این کت و شلوار و که شما احساس می کنید بهتر مورد ؟

الکساندرا رابرتز: این کت و شلوار است که در واقع یک اعلام قضاوت کت و شلوار که بدان معنی است که این گروه نیست پیگرد خانم سفید به او برای جلوگیری از استفاده از علامت و یا او را متهم به نقض حقوق خود است. همه آنها که در حال درخواست از دادگاه برای این است که اساسا با تاکید بر مشروعیت حقوق خود است. این گروه دارای سه فدرال ثبت علامت تجاری که incontestable. در واقع آن گفت: به دادگاه “شما فقط تایید برای ما این است که این ثبت علامت تجاری معتبر هستند?” اساسا آن را یک حرکت دفاعی—آن را در پاسخ به آنچه که درک آن به عنوان یک تهدید از طرح دعوی در دادگاه از خانم سفید.

وجود دارد یک زن و شوهر از مسائل در اینجا. یکی از آنها در مورد صلاحیت. این نوع کت و شلوار است که آنها به ارمغان آورد نیاز به معقول و دلهره از یک دست کت و شلوار از او. و شواهد برای این است که نوع کمیاب است. آنها می گویند که زمانی که او جدید وکلا تماس آنها شناسایی خود را به عنوان دعوی قضایی وکیل مدافع. و سپس آنها می گویند که این توافق حل و فصل برای همزیستی برای هر نهاد در ادامه به استفاده از یک, که آنها از رفتن به عقب و جلو که جدید نمایندگی ناگهان پرسید: برای 10 میلیون دلار. و ترکیبی از این دو چیز آنها تصمیم بدان معنی است که او را به طور بالقوه سو آنها را برای نقض قوانین علامت تجاری. و این است که نوع جهش. در واقع این امر می تواند نه تکان دهنده برای یک قاضی فقط به پرتاب این مورد و می گویند: “شما نمی باید این امکان را به این مورد. اگر او شکایت شما برای نقض قوانین ما را بشنود که مورد. و اگر شما می خواهید به شکایت او برای نقض, و سپس ما را بشنود که مورد.”

بنابراین این بسیار پیشگیرانه حرکت می کند.

آره. و این واقعا تعجب آور است. من فکر می کنم laypeople خوب شهودهای در این است که چرا آنها این کار را اگر آنها نمی? آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آنها در گفتگو گروه و فردی هنرمند آنها را دارا بودند بحث در مورد ادامه به همزیستی و حتی در مورد همکاری. به نظر می رسید مانند همه شد همراه هست. و سپس شاید وکلا رفت و کمی بیش از حد دور یا شاید چیزی را اشتباه رفت و در آن مکالمات. و بنابراین یا فقط گروه و یا هر دو طرف به نوعی از نقل مکان به این موقعیت خصمانه. اما من فکر می کنم همه بود قادر به گرفتن یک قدم به عقب, به دنبال در وضعیت و گفت: “دادخواهی نیست هوشمند حرکت می کند در اینجا. هزینه های زیادی از پول در وکلا درخواست از آنها برای ایجاد حس این و تقسیم این حقوق است و نه راست حرکت می کند.”

گفت: شما در توییتر که شما تحت تاثیر قرار نمی شواهدی وجود دارد که این گروه قبلا به عنوان شناخته شده Lady Antebellum استفاده می شود برای فدرال علامت تجاری نام “بانوی A.” می تواند به شما به من بگویید بیشتر در مورد آن ؟

بنابراین یک علامت تجاری است که یک منبع شاخص. یک علامت تجاری یک نام تجاری یا یک نماد و یا چیزی است که به ما می گوید که باعث می شود محصول که فروش این محصول که فراهم می کند خدمات است. هنگامی که یک نهاد امر به ثبت نام چیزی به عنوان یک علامت تجاری یا فقط به دفاع از حقوق علامت تجاری از یک واژه و یا یک عبارت یا یک نمونه از آنها نیاز به نشان می دهد استفاده به عنوان یک علامت چیزی است که مصرف کنندگان را درک خواهد کرد به علامت تجاری استفاده می شود و آنها نیاز به آن را نشان می دهد در ارتباط با خاص کالا و خدمات است.

برای گروه نام آن را کمی سختتر اما اگر شما در حال نمایش چیزی در یک آلبوم به نام باند خود را و یا به عنوان یک کمپانی ضبط و یا استفاده از آن را در برخی از راه های که مردم درک به عنوان یک علامت تجاری است. و آنچه ما می بینیم با [گروه] نمونه های در حال استفاده در برخی از T-shirts, که لزوما علامت تجاری استفاده می شود. و ما با استفاده از تمام Lady Antebellum سایت به عنوان آنها در نوع خود با اشاره به در مختصر. پس از آن به نظر می رسد بسیاری بیشتر شبیه به یک نام مستعار است که آنها با استفاده از برای خود و کمتر مانند یک علامت تجاری است.

همه که گفت: همانطور که اشاره کردم به ثبت نام هستند incontestable, که بدان معنی است که آنها رفت و از طریق کل فرایند. این برنامه مورد بررسی قرار گرفت توسط [ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر] بررسی وکیل. آنها از طریق به انتشار, که بدان معنی است که هر کسی می تواند مخالفت با آنها: هر کسی که در یک موقعیت برای تحت تاثیر قرار می تواند صحبت می کنند و می گویند, “من فکر نمی کنم این ثبت خوب است.” خانم سفید می تواند صحبت کرده و گفت: “در واقع من شده است با استفاده از این علامت برای بسیاری دیگر و پس از ثبت نام شما با مشکل مواجه است.” هیچ یک از کسانی که همه چیز اتفاق افتاده است. پس از ثبت نام صادر شد و پس از آن بیش از پنج سال گذشت و این گروه اساسا انجام برخی کارهای اداری که به آنها حتی بیشتر حقوق می کند و این ثبت نام حتی سخت تر برای به چالش کشیدن. آن را می شود واقعا دشوار است به لغو و یا ابطال آن ثبت نام کنید.

در این مورد 10 میلیون دلار است که خانم سفید وکلا شناور به نظر می رسد مانند بسیاری.

در اینجا چیز سرگرم کننده در مورد حقوق علامت تجاری در ایالات متحده و این درست نیست در بسیاری از مکان های دیگر: حقوق علامت تجاری در ایالات متحده بر اساس استفاده کنید. حتی زمانی که شما یک ثبت نام, ثبت نام خود را بر اساس استفاده کنید. شما می توانید ثبت نام بر اساس یک برنامه ریزی برای استفاده از چیزی است که در آینده و یا فقط پرداخت هزینه و گفت که شما آن را می خواهم. شما باید برای نشان دادن واقعی استفاده در تجارت بین ایالتی و شما نمی نیاز به ثبت نام برای دریافت حقوق علامت تجاری.

اگر شما راه اندازی یک فروشگاه و شما شروع به فروش Rachelle را دستی و مردم آنها را خرید شما فروش به مردم در کشورهای مختلف و شما شروع به گرفتن شهرت شما را به ایجاد برخی از حسن نیت در نام خود را و شما انجام این کار برای چند سال شما باید علامت تجاری حقوق و شما لازم نیست همیشه برای انجام هر کاری به تایید کسانی که حقوق علامت تجاری. و اگر کسی بعد از نقض اگر کسی مجموعه تا مغازه پایین جاده و آنها شروع به فروش Rachelle کیف و ایجاد سردرگمی در میان مصرف کنندگان شما می توانید شکایت آنها. شما اساسا همه از همان حقوق است که مالک علامت ثبت شده است—نه کاملا همه آنهایی که همان است اما بسیاری از آنهایی که همان. کسانی که به نام قانون مشترک حقوق. اگر این درگیری می شود و احکام آن را واقعا دشوار است برای پیش بینی نتیجه.

به نظر می رسد بسیار روشن است که خانم سفید است قبل از استفاده از. اگر او می تواند نشان می دهد استفاده به عنوان یک علامت تجاری, اگر او می تواند نشان می دهد استفاده از در سراسر خطوط دولت اگر او می تواند نوع از ایجاد این حقوق پس از آن او می تواند اجرای آن حقوق زیرا آنها آغاز شده ، بنابراین اولین کاربر است که اغلب رفتن به قادر به مغلوب ساختن پیشی جستن هر کسی که می آید بعد. اما سپس آن را می شود حتی بیشتر پیچیده به دلیل ثبت نام به طور خودکار به شما می دهد حقوق در سراسر ایالات متحده, اما شایع قانون حقوق به طور بالقوه cabined توسط که در آن با استفاده از ساخته شده است. بنابراین اگر خانم سفید نشان می دهد به عنوان مثال او با استفاده از یک خانم به عنوان یک علامت تجاری در سراسر شمال غربی اقیانوس آرام قبل از آن برنامه های کاربردی برای ثبت نام بانوی بودند ظ توسط گروه سپس او ممکن است برتر حقوق در آن منطقه از کشور اما نه در سراسر کشور است.

من فکر می کنم برخی از بحث است که علامت تجاری مردم شده اند نیاز است که این موارد است که تقسیم این کشور در راه است که در حال شاید مفید باشد اگر شما در حال فروش دونات در یک زن و شوهر از شهرها. اما اگر شما یک موسیقیدان و شما باید یک Spotify در ایستگاه و شما را به جریان موسیقی به مردم در هر دولت و یا شما به فروش آلبوم ها و مردم می توانند آنها را دانلود کنید از کامپیوتر خود را پس از آن که جغرافیا شروع می شود را به مقدار زیادی کمتر حس. $10 میلیون که برخی از آنها در حال پیدا کردن کاملا ظالمانه و برخی از آنها پیدا نمی ظالمانه در همه است من فکر می کنم یک بازتاب است که عدم قطعیت است.

آن را ممکن است برای آنها را به رفتن به دادگاه و برای کسی به دقت می گویند “شما می دانید چه, به, باند, بانوی یک فرد هنرمند او در اینجا بود ، و مردم خرید موسیقی خود را در فقط در مورد هر خارجه اتحادیه بنابراین شما همواره از استفاده از این نام خود را به رغم ثبت نام.” من فکر می کنم که خواهد بود یک نتیجه تعجب آور است ،

شما چه فکر میکنید خواهد بود تعجب آور نتیجه?

من فکر می کنم نوعی از همزیستی. اگر آنها در واقع کاونتی این که هنوز هم به نظر می رسد بعید است دادگاه می تواند در نهایت نوع از انکار هر طرف یک دستور. بنابراین گروه دریافت نمی کند به خانم سفید توقف استفاده از جوجه یک خانم سفید دریافت نمی کند به این گروه متوقف کردن با استفاده از یک بانوی همه به همراه هم و در ادامه به همزیستی است که دقیقا همان نتیجه است که آنها را در رسیدن به اگر آنها فقط می توانند با هم و وکلای آنها می توانید پیدا کردن برخی از نوع متوسط مبارک.

اگر اصلی بانوی حال علامت تجاری نام و سپس اجازه دهید Lady Antebellum اشاره به خود را به عنوان بانوی خواهد بود که تضعیف او ادعا ؟

بنابراین کلیشه مورد نیاز پلیس من فکر می کنم گرایش به اغراق آمیز باشد اما ممکن است که اگر شما نوع آگاهانه همراه برای سال های بسیاری با کاربر دیگری از همان علامت گذاری به عنوان شما می توانید [فرض] به داده اند تا فرصت خود را برای به چالش کشیدن این نام. من فکر می کنم آن جالب خواهد بود اگر آنها همچنان به طرح دعوی به شکل می دانستند که چه و زمانی که آنها آن را می دانستند. بنابراین برای مثال اگر خانم سفید شروع به ضبط آلبوم از خانم ها در اوایل 2000s و یا حتی قبل از آن و پس از آن گروه اعمال می شود برای ثبت نام بانوی آغاز شده و استفاده از آن بر روی وب سایت خود را بیشتر شبیه 2008, 2010, آنها آگاه از او استفاده کنید و باید تغییر کرده که رفتار خود را? هنگامی که شما درخواست برای ثبت یک علامت شما اساسا گواهی به اعتقاد خود را که هیچ کس دیگری متناقض حقوق. و USPTO همچنین انتظار می رود برای انجام این کار جستجو و به اطراف نگاه کنید و آگاه باشید از هر گونه حقوق که ممکن است جنگ است. به طوری که آنها ظاهرا آگاه بودند در آن زمان. آنها ممکن است احتمال بیشتری برای آگاه باشید اگر آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است.

بنابراین آنها می دانند که در سال 2008 سال 2010 ؟ و سپس آنها می دانند که یک ماه پیش زمانی که آنها ساخته شده است این تصمیم به طور فعال, اعلام, ما در حال تغییر نام ما از Lady Antebellum به یک? و چه آنها مدیون او در آن مرحله است ؟ و یا آنچه مکالمات باید به آنها شده اند و نیاز به دقت بیشتری تحصیل تصمیم ؟ و یا آنها فقط تکیه بر وجود خود را ثبت و می گویند “ما نمی نیاز به انجام یک جستجو. ما نمی باید بپرسید اگر این نام در حال حاضر در حال استفاده از از آنجا که ما خود را از این ثبت نام. بنابراین ما باید امن است.”

چه می بینید اتفاق می افتد از اینجا ؟

من فکر می کنم که این گروه در حال رفتن به اطلاع واکنش واکنش در میان طرفداران در میان مردم توجه دارد. بسیاری از مردم در حال پرداخت واقعا توجه افزایش در حال حاضر من فکر می کنم به مسائل مربوط به نژادپرستی و بی عدالتی است. و نوع خاموش و یا تلاش برای گرفتن نام دور از یک هنرمند با تعداد زیادی از عمر من فکر می کنم در حال رفتن به, تولید برخی از فوق العاده تبلیغات منفی. بنابراین حدس من این است که آنها را به میز مذاکره بازگشت, و یا چیزی که من توصیه آنها را به انجام اگر من با آنها کار کنید و سعی کنید برای رد گم کردن یک کمی شاید بازگشت به جایی که آنها قبل از آن شاید دیدن آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای ایجاد نوعی از بیشتر روابط مثبت اما من نمی خواهد که پیش بینی این حرکت. بنابراین آن را نیز ممکن است که آنها می توانید سعی کنید به فشار رو به جلو با این و سعی کنید در مقابل یک قاضی که دانستن آنها باید این ثبت نام که واقعا قوی است.

در واقعا غیر منتظره و توسعه این بازیگر که با بازی بانوی Aberlin در Mister Rogers’ Neighborhood شروع به پریدن کرد به نزاع دیروز نشان می دهد که به دلیل شخصیت او بود گاهی شناخته شده به عنوان “بانوی” منتشر شد و یک آهنگ در سال 1982 فرد راجرز و مستغلات در واقع ممکن است که ادعا می کنند به عنوان به خوبی. چه چیزی شما را از که ؟

توییت مراجع نقض کپی رایت بنابراین من شروع وجود دارد. هیچ حفاظت از کپی رایت برای نام و یا عنوان. این آهنگ که Betty Aberlin لینک—از جمله ملودی, شعر و غیره.—توسط کپی رایت محافظت. بدیهی است که هیچ کس را متهم سفید یا گروه انجام و یا ضبط این آهنگ بدون مجوز. حفاظت از کپی رایت است که گاهی اوقات در دسترس برای شخصیت اما باز هم نه از این هنرمندان موسیقی در حال پخش شخصیت بانوی یک از Mister Rogers’ Neighborhood. حتی اگر آنها بودند که به احتمال زیاد استفاده منصفانه. و دوباره یک نام است که هرگز حفاظت شده توسط قانون کپی رایت و تنها چیزی که این نوازندگان مشترک با این شخصیت (آنها جعل هویت او را در هر راه دیگر.) نقض کپی رایت است nonstarter.

حقوق علامت تجاری هستند چه بانوی اختلاف مراکز ، به عنوان مورد بحث ما امروز حقوق علامت تجاری بوجود می آیند از استفاده از هر کلمه عبارت لوگو نماد و…. به عنوان یک منبع شاخص در ارتباط با فروش های خاص کالا یا خدمات مانند تازی برای خدمات اتوبوس و یا Dasani برای بطری آب و یا تونی ببر برای حبوبات یا یک [نایک] صدای خش خش کردن, برای, ورزشی, پوشاک. من آگاه هستم از یک از Mister Rogers’ Neighborhood استفاده می شود به عنوان یک منبع شاخص در ارتباط با هر گونه کالا یا خدمات است. اگر آن را به 2020 و ما صحبت در مورد یک واقعیت نشان دادن ستاره به جای یک شخصیت یا بازیگر در Mister Rogers’ Neighborhoodپس از آن وجود دارد احتمالا یک احتمال بالاتر از علامت تجاری استفاده کنید: برای مثال من معتقدم همه Kardashians و Jenners باید علامت تجاری ثبت نام خود را در ارتباط با چیزهایی مانند سرگرمی و تایید خدمات و ظاهر عمومی. اگر بانوی استفاده می شود نشان می دهد به راه اندازی خود را حرفه ای موسیقی منتشر شد و چند آلبوم که تحت نام و سپس رفت و در تور و فروش بلیط خواهد بود که های مختلف مکالمه ،

مالکیت معنوی نمی اعطای هر کسی حقوق منحصر به فرد به نام یک فرد و یا یک شخصیت مگر در مواردی که نام است که استفاده می شود به عنوان یک علامت تجاری برای چیزی. موسیقی ضبط شده می تواند که چیزی می تواند به عنوان سرگرمی خدمات.

صدای جیر جیر می کند بالا بردن نکته جالب دیگر این است که گروه و خانم سفید هستند و نه حتی تنها دو [اعمال موسیقی] که توسط “بانوی”; وجود حداقل یک مطلب در Spotify وجود دارد و می تواند دیگران را. موارد علامت تجاری گاهی اوقات به حساب این که آیا استفاده از یک علامت خاص است nonexclusive یا بسیار رایج در صنعت ایجاد یک “شلوغ میشه.” (به عنوان مثال وجود دارد صدها نفر از بانک ها با “ملی” به عنوان بخشی از نام خود را, بنابراین اگر یک شکایت دیگر به نقض قوانین متهم قادر خواهد بود برای متقاعد کننده استدلال می کنند که بسیاری از بانک ها با نام مشابه وجود دارد که مصرف کنندگان به احتمال زیاد به اشتباه گرفته شود.) سه یا چهار هنرمندان ممکن است به اندازه کافی برای نشان دادن “ازدحام” دقیقا اما ممکن است نشان می دهد که گروه و سفید را می توانید در ادامه به همزیستی بدون فریب مصرف کنندگان—یعنی وجود یک بانوی دیگر را حتی از جمله یک خانم از Mister Rogers’ Neighborhoodوزن در برابر یک احتمال سردرگمی بر اساس استفاده از “بانوی” توسط هر دو گروه و خانم سفید.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>