یک سرحال دیکتاتور هرگز گریه می کند: به جز شاید برای خود

عکس مسئله نشان می دهد نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در اشک از دست داشتن تمام امید بیش از coronavirus عوارض در کشور ساخته شده راه خود را در اطراف فضای مجازی در اوایل این هفته. معلوم شد این عکس نبود از کونته اما رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و او نیست گریه در مورد ضرر و زیان ناشی از کروناویروس در کشور خود اما به خاطر سپردن یک حمله با چاقو به او رنج می برد در سال 2018 در یک سخنرانی او به سال گذشته است.

عکس از یک رهبر ملی گریه گسترش به طور گسترده ای به دلیل آن بود باور است که نخست وزیر ایتالیا ممکن است شکسته اند به عنوان او صحبت کرد و تعداد زیادی از مرگ و میر در کشور است. اما همه ما می دانیم که ما به شما هرگز یک عکس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گریه. حتی اگر یک جعلی آن غیر قابل تصور خواهد بود چرا که هیچ کس می تواند تصور کنید که تهمت می ریختن یک قطره اشک بیش از هر کسی جز خودش را.

تبلیغات:

تهمت نمی سوگواری برای کسانی که درد و رنج و مرگ ناشی از این ویروس اما او قبول همدردی از تملق گوی خورد-سنجش او را احاطه کرده و خود را با روزانه تشکر-a-thon که جایگزین برای تظاهرات او دیگر نمی تواند نگه دارید.

“با تشکر از رهبری خود آقای رئیس جمهور” معاون رئیس جمهور مایک پنس به طور معمول شروع به عنوان او رول کردن یک لیست از مشکوک آمار برای ماسک تحویل داده و یا هواکش به طور ناگهانی کشف پنهان در برخی از انبار. “با تشکر از شما آقای رئیس جمهور … همه ما با تشکر از شما … ملت با تشکر از شما” یکی دیگر از چاپلوس خواهد شد طوطی به احتمال زیاد برخی از “اقدام” سر گروه و یا وزیر-از-چیزی-یا-یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردن در مورد رفتن را از طریق حرکات نامزدی بنابراین او می تواند یکی دیگر از سابق لابی در بالای دیگری مهم سازمان دولتی.

تهمت می ایستد وجود دارد چشم unfocused به او ترجیح می دهم در 13th توپ را روی گوه در بدمینستر او به عنوان کمپرس آب در ستایش. همه که ستایش است با توجه به او گفت: گفت: در روز شنبه با تشکر از a-thon چرا که “این ما هستیم که به پاسخ های بزرگ است و ما در حال آنهایی که نگهداری چین از اینجا و اگر من آن را انجام نمی, شما می خواهم که هزاران و هزاران نفر از مردم کشته شدند — که فوت کرده اند که در حال حاضر زندگی می کنند و خوشحال است.” چهارشنبه با تشکر از-یک-مراسم پر شده بود با خود تبریک و قفسه سینه-تپش, اما آن را متفاوت از روز سه شنبه یا پنج شنبه است که برای ماده. مغلوب ساختن پیشی جستن صرف 25 درصد از زمان او در صحبت خود تبریک و یا سرزنش دیگران برای مشکلات او مواجه شده و یا موانع او غلبه بر, با توجه به مطالعه از خود جمعه سخنان واشنگتن پست. “این معابر تشکیل حدود 25 درصد از تمام کلمات تهمت صحبت کرد — بیش از 1500 واژه از حدود 6000 سخن گفته است. که بیشتر وقت او صرف انتقال اطلاعات در مورد کوروناویروس پاسخ” ارسال شده است.

تبلیغات:

زمانی که او بود تبریک خود و یا پذیرش با تشکر از کون, کون, گروه کر تهمت بود در توییتر تاسف خوردن تسمه و فلش او رنج می برد روزانه خود را از “تند و زننده” دشمنان در “رسانه ها.” “این LameStream رسانه ای است که نیروی غالب در تلاش برای بدست آوردن من به نگه داشتن کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است به این امید که آن را مضر به انتخابات موفقیت” او هنوز توییتی. “مردم می خواهند به بازگشت به کار در اسرع وقت. ما خواهد بود قوی تر از همیشه قبل از!”

کسی در کاخ سفید فشار سپاه باید پرسید مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد “مردم واقعی” در بیمارستان به سر می برند در نیویورک در understaffed درمانگاه ها در New Orleans در وحشتزده در اتاق انتظار در دیترویت و دروغ خیس ورق های خود را در اتاق خواب در هر کشور در اتحادیه. آنها پوشش به بازگشت به کار. آنها در حال مرگ در اعداد است که در حال دو برابر شدن هر 24 ساعت.

به جای تهمت پرسیده شد که چگونه تعرفه ها تا به حال تحت تاثیر قرار توانایی ما برای واردات مورد نیاز تجهیزات پزشکی از کشورهای خارجی که فرستاده او را در meandering مماس است که به ظاهر لمس در هر جزئی و صدمه زدن به او رنج می برد پس: “این یک چیز بسیار وحشتناک است که اتفاق افتاده است” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد. “برخی از مردم که در زمان بزرگترین مزیت ما متحدان ما. آنها در زمان استفاده از ما در راه های بسیاری از نظر مالی و نظامی.”

تبلیغات:

این بود که با تشکر از-یک-مراسم جلسه توجیهی در coronavirus به یاد داشته باشید. اما نه برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او می خواست ما را به می دانم که در آن همه چیز ناتو تقصیر به نحوی. “اگر شما نگاه کنید در ناتو و … در حال حاضر به خاطر من آنها پرداخت یک مقدار. در حال حاضر آنها پرداخت 125 میلیون دلار بیشتر و سپس در نهایت دبیر کل که من فکر می کنم می خواهم بگویم این است که من بزرگترین فن …ما آنها را به پرداخت هزینه اضافی $400 میلیارد دلار است. و پس از آن وجود دارد تجارت …”

به خاطر من … من انتخابات موفقیت … بزرگترین کشور در جهان است … ما در حال برنده شدن در جنگ ما در حال رفتن به برنده شدن در این جنگ … جنگ مثل شما دیده ام هرگز…

تبلیغات:

که چه تهمت بود به ما گفتن در مورد در شب چهارشنبه از کاخ سفید اتاق مطبوعات. او می خواست ما را به می دانم که خود را “بزرگترین فن” است که او را به حل کل ناتو مشکل با وجود این واقعیت است که ناتو فکر می کند که مشکل او حل است او ایجاد شده است. هیچ کدام تا به حال هر چیزی برای انجام با مبارزه با کروناویروس. اما ذهن هرگز. بعد از تشکر-a-thon انتظار.

“روز زیبا. نگاهی به تمام کسانی که صندلی های خالی” مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد و در روز پنج شنبه smirking در نازک جمعیت مطبوعات, اتاق خبرنگاران پراکنده در اینجا و آنجا با تشکر اجتماعی فاصله. یکی کاخ سفید خبرنگار نیز قرارداد این ویروس که باید خوشحال مغلوب ساختن پیشی جستن. “هرگز دیده می شود آن را مانند که. اوه پسر بچه جهان چگونه تغییر کرده است.”

و او خاموش بود و برای برخی از دلیل ستایش های مورد علاقه خود را کارفرمایی و کوبیدن “جعلی اخبار” رسانه: “من مانند تام بردی. به او صحبت کرد و روز دیگر. او یک مرد بزرگ. اما ای کاش این اخبار می تواند واقعی باشد. من آرزو می کنم آن می تواند صادق باشد. من مایل به آن نیست فاسد است. اما خیلی از آن است. این خیلی غم انگیز را ببینید. فقط خیلی غم انگیز برای دیدن است.”

تبلیغات:

سپس او را تهدید رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن که تا به حال بنا به گزارش ها به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن در طی یک کنفرانس تلفنی در روز قبل از آن برای برجسته ملی در پاسخ به کوروناویروس. “یک کمی عاقل پسر” مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او. “خیلی نمی کنه. ما شاهد آن است که ما نخواهد بود بسیار دیگر.” که چه کافی چاپلوسی شما را با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من نمی خواهم شما بنابراین شما می دانید که رفتن به رنج می برند ؟ خود را به کل دولت است. با همان زن از میشیگان. او و ما اصلا او را به عقب.

او صحبت از میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که باید انجام داده اند چیزی به شاش او را مانند از دست دادن کافی برای تشکر هواکش و یا عدم ستایش او را در طول یک ظاهر در سی ان ان.

سپس او را برداشته دوباره در بالون خود را از عشق به خود کوبیدن دولت اوباما و گفتن یک دروغ در مورد شکست خود را به گرفتن تست برای coronavirus و در حال اجرا در حالی که ما هنوز یک شانس بود. “خالی قفسه. ما در زمان بیش از یک تخلیه محل در بسیاری از راه های” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تکرار این دروغ که به نحوی به اوباما آسیب دیده بود CDC قبل از او در زمان ، “همانطور که می دانید این تست در حال رفتن خیلی خوب است. که منسوخ شده و ما آن را ثابت و از آن در جریان بوده است واقعا خوب است …ما در حال انجام یک کار خوب در حال اجرا در کل این وضعیت در برخورد با این ویروس. من فکر می کنم آنها احساس می کنید که. من فکر می کنم آنها احساس خودم و دولت در حال انجام یک کار بزرگ است. وجود دارد یک ترس بزرگ و بسیاری از چیزهای خوب اتفاق می افتد. میزان مرگ و میر است به نظر من … این راه و که طول می کشد بسیاری از ترس است.”

تبلیغات:

آره آنها واقعا در حال مرگ وجود دارد و “ترس” است رفتن به پایین به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام یک کار فوق العاده است و اگر شما باور نمی کنم من فقط گوش دادن به پنس و دکتر شانه شال و Mnuchin و بقیه آنها پشته shovelfuls از ستایش او را به عنوان او انبوه ستایش را بر خود.

در ضمن پشت در سیاره زمین یک دوست نوشته شده این در Facebook در روز پنج شنبه:

و سپس یاد گرفتم که یکی از زنان برای که من اتو و صحبت و تمیز گرفته شده است به تن. سینا غرب با علائم آشکار ویروس. دختر او به من می گوید که بیمارستان بود کلکته تنها خونین. مردم با گریه و جیغ در راهرو; کارکنان در حال اجرا در مورد قهرمانانه در تلاش برای کمک به همه. و بدون آزمون, اگر چه آن را واضح و آشکار به کارکنان که مردم برگزاری نمایشگاه نشانه های این ویروس است. دوست من 86 سال, درگذشت, در یک راهرو با او درمانده پدر در کنار او.

شده اند وجود دارد 1,693 مرگ و میر با توجه به کروناویروس در آمریکا که از شب جمعه. (وجود خواهد داشت بیشتر به زمانی که شما این به عنوان خوانده شده.) آمار در حال خشک موجود unseeing بی عاطفه بی حرمتی. آنها فقط وجود دارد اعداد بر روی کاغذ و یا بر روی یک صفحه نمایش. اما مردم نمی شماره. آنها گوشت و خون و زمانی که آنها می میرند متصل به ماسک و یا در آمبولانس در راه به اتاق اورژانس و یا در راهرو بیمارستان منتظر درمان آنها را پشت سر بگذارید enormous سوراخ در ملی آسمان.

اما نه برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برای او “ترس” از دست رفته است به جز برای انتخاب مجدد او به چشم انداز. در “مرگ و مير” است که “راه راه”به جز برای همه کسانی که در حفظ و رها کردن مرده از coronavirus وجود دارد. همه چیز آنقدر لعنتی هلویی در تشکر از thons در 1600 خیابان پنسیلوانیا “با تشکر به رهبری آقای رئیس جمهور” که هر کس در حال رفتن به قرار دادن به کار قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی مسائل در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش و بسته غیرضروری کسب و کار. او محتوا به ترک آن لحنی جزئیات به فرمانداران در حالی که او yells در آنها را در تلویزیون ملی برای تشکر از او را با صدای بلند به اندازه کافی.

تبلیغات:

این است که در کشور ما زندگی می کنند, مردمی. “پانزده و آن را به صفر” بود که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف تعدادی از coronavirus قربانیان فقط یک ماه پیش. امروز ما در 104,000 عفونت از 1700 کشته و شمارش. لطفا کسی تحویل ما را از این هیولا — نه از ویروس کشنده اما از ما حتی کشنده تر رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>