یک هفته در آمریکا در جناح راست رادیو


Rush Limbaugh, Mark Levin, Dana Loesch, Sean Hannity, and Michael Savage.

Rush Limbaugh, Mark Levin, دانا Loesch, Sean Hannity و مایکل وحشی.

عکس های ماریو تاما/گتی ایماژ, Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ, جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ, جیمی مک کارتی/گتی ایماژ و ویکیپدیا.

در روز دوشنبه به عنوان پلیس ضد شورش اقدام به سرکوب تظاهرات در سراسر کشور, Mark Levin اطمینان شنوندگان خود را به آنها مشکل است.

“سیستم ما نیست ‘سیستمیک نژادپرست است.’ ما یکی از مهمترین و تحمل در برابر جوامع بر روی زمین” این مجری رادیویی محافظه کار گفت. آن را یک هفته پس از کشته شدن جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست به دست پلیس مینیاپولیس و صرف ساعت بعد ماموران فدرال در منطقه کلمبیا به اتهام جمعیت معترضان مسالمت آمیز به منظور تسهیل در ریاست جمهوری عکس-op. لوین متمرکز بود بر تهدید: “این ایده که ما می تواند تبدیل به یک اتحاد کامل تر اگر ما فقط در آغوش دموکراتیک سوسیالیسم اگر ما فقط در آغوش بیشتر متمرکز دولت پوچ است. کاملا پوچ است.”

لوین مطمئنا می داند که تظاهرات که فوران در سراسر کشور هیچ ربطی به سوسیالیسم و همه چیز را با خشم انباشته بیش نابرابر پلیس و سیستم قضایی که بیش از حد اغلب رفتار های سیاه و سفید زندگی می کند به عنوان یک بار مصرف است. او و دیگر برجسته رادیو شخصیت در سمت راست باید با صدای بلند و با صراحت محکوم فلوید را قتل است.

چه لوین مغز قادر نبوده است به لقاء اما این ایده که کشتار چیزی جز جدا شده فاجعه است. نژادپرستی نظاممند? “من نمی خواهد بپذیرد که وجود دارد سیستمیک نژاد پرستی در امریکا است. شما می دانید که مردم آمریکا بسیار همراه است. آنها واقعا انجام” لوین گفت. سوء استفاده پلیس از قدرت ؟ “من کاملا خسته ام از این تصور که بد پلیس یا بد مردم به طور کلی گویا هستند و یا نماینده ای از این گروه به عنوان یک کل است.”

اما آنچه در مورد آنچه اتفاق افتاده است به معترضان در میدان لافایت? “من فکر می کنم زمان آن رسیده است که خانم ها و آقایان برای قرار دادن این قیام. ‘علت است که آنچه در آن است” لوین گفت: همه اما تصریح می کند که ناآرامی شده است مرحله موفق توسط چپگرایان رادیکال. “این فقط antifa. وجود دارد دیگر گروه های درگیر در این بیش از حد. و خود را در دستور کار نیست دستور کار وحدت و صلح است. پس از آن پوچ هنگامی که مردم می گویند ” رئیس جمهور فقط نیاز به صحبت می کنند به وحدت و صلح و آشتی.’ وجود دارد یک قیام در اینجا رفتن. از انواع. و من فکر می کنم مردم آمریکا در حال گرفتن لعنتی خیلی خسته این.”

مارک لوین صحبت نمی کنم برای مردم آمریکا است. اما او صحبت می کنند و برای بسیاری از آنها است. مارک لوین نشان می دهد که همواره یکی از محبوب ترین بحث های رادیویی نشان می دهد در کشور است. شب پس از شب در تن متناوب somnolent و هیستریک لوین expounds در مرکزی, پایان نامه از جناح راست mediasphere در اواخر مغلوب ساختن پیشی جستن عصر: که تنها سیستمیک ظلم و ستم در امریکا امروز با هدف قرار دادن از محافظه کاران لیبرال نخبگان. حوادث هفته گذشته انجام داده اند چیزی برای پرتاب این calcified جهان بینی به سوال یا لوین نشان می دهد و یا در هر یک از دیگر رادیویی محافظه کار نشان می دهد که به طور مداوم بالا رتبه بندی در بازار در سراسر امریکا است. به خلاف مرگ جورج فلوید و پس از آن در سراسر کشور خشم و انزجار را تنها در خدمت به تقویت این deathless و unfalsifiable روایت محافظه کار قربانی.

“ما در حال رفتن به تعریف—من قصد ندارم به ذکر است نام خود را—با این سابق پلیس بد. که تعریف نمی کند سفید امریکا!” لوین گفت. تعریف سفید امریکا محافظه کار رادیو و لوین و همسالان خود را نمی خواهد غصب در خود به ملال انگیز کار.

روز شنبه, مارس 26—روز پس از فلوید کشته شد—من نشستم به گوش دادن به یک هفته از این کشور محافظه کار و برنامه های رادیویی. (هر چند رأی خاص را نشان می دهد سخت به سنجاق کردن من برداشت پنج تن از برجسته ترین, زمینی, رادیو میزبان و از سمت چپ بیشتر دیجیتال-بومی مانند بن شاپیرو که در رادیو نمایش آغاز شد که به عنوان یک پادکست.) هر چند من تماشای بسیاری از فاکس نیوز برای تخته حقیقت این است که جناح راست صحبت با رادیو کنون رد پای بزرگتر نسبت به روپرت مرداک کابل شبکه. وجود دارد بیشتر در جناح راست رادیو میزبان برای یک چیز در ایستگاه در سراسر کشور—و شنوندگان صرف زمان بیشتری را با آنها. در پایان 2019, نیلسن تخمین زده می شود که آمریکایی ها صرف 12 ساعت در هفته و گوش دادن به رادیو: دو مقدار زمان آنها صرف تماشای تلویزیون است. رادیو بحث بالا رادیویی نوع و محافظه کار بحث بالا بحث نوع.

هدف من این بود تا ببینید که چگونه این برنامه در فیلترینگ نزدیک به 3 ماهه coronavirus بحران است. که بحران امریکا به پایان رسید تا بیشترین مصرف در طول یک هفته ای تور هستم شماره گیری نمایید. با این حال بحران ما شروع شد و راه هایی که جناح راست رادیو رو از اونجا به اینجا در حالی که مدیریت به ماندن در پیام تقریبا همه این در حالی که بود و آموزنده مسخره و متاسفانه معمولی است.

مه 26: “من به دنبال علم!”

“سلام از راننده کامیون دانشگاه. شما در حال بخش مهمی از عمر ما درسی است.”

که یک شنونده دعوت به این Rush Limbaugh نشان می دهدآمریکا اصلی نادرست Facebook الگوی رفتاری. برای بیش از 30 سال Limbaugh اتحاد چگال لیبرال سیاست ها و مواضع به smug خورش از بمب افکن آگهی hominems که طنین انداز عمیقا با امریکا حداقل انتقادی متفکران. چیزی که اتفاق افتاده است به او به تازگی—اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری که مبتلا پیشرفته سرطان ریه—تغییر کرده است که. Limbaugh است همان سمی لاف زن او همیشه بوده است و دانش آموزان او را دوست دارم.

هنگامی که تلفظ Dr. Anthony Fauci را نام خانوادگی, Rush Limbaugh بارها و بارها بر عهده mocky ایتالیایی لهجه.

آخرین سه شنبه Limbaugh سخنرانی نگران چگونه لیبرال ها تا به حال گفته تمدید coronavirus بحران به منظور خرابکاری جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “برای افراد سالم COVID-19 اساسا آنفولانزا. کارشناسان شد چشمگیری اشتباه” Limbaugh تأکید کرد و اشاره کرد که با تصویب ایالت قرنطينه (که در جای خود قرار گرفتند توسط حزب دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران به طور یکسان), لیبرال “سوار اقتصاد امریکا را به زمین و آن را بهانه ای برای از بین بردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Coronavirus بود به پایان آنچه اوباما را دولت آغاز شده است.” کلید خود را به طرح ناپاک بود و آمریکایی ها مجبور به پوشیدن “بی ارزش” ماسک که با توجه به Limbaugh هستند “به سادگی نمادی از ترس به هر حال این است که در حال حاضر در حزب دموکرات آرسنال است.”

این همه برای تلفن های موبایل فوق العاده احمق تا زمانی که شما فیلتر آن از طریق غالب جناح راست رادیویی شکایت روایت است. آن را برای تلفن های موبایل احمقانه پس از آن بیش از حد, اما آن را حداقل راحت تر به تجزیه. Limbaugh هدف این است که برای متقاعد کردن او شنوندگان آنها تحت حمله توسط افرادی که خود را به اشتراک بگذارید ارزش—ارزش هایی که با عجله خودش را به نقش زیادی در تعریف. این حمله شامل رسانه ها ، “professoriate,” لیبرال ها به طور کلی مقامات بهداشت عمومی آبی-دولت فرمانداران و بسیاری از مردم از خارجی استخراج است. هنگامی که تلفظ Dr. Anthony Fauci را نام خانوادگی Limbaugh بارها و بارها بر عهده mocky لهجه ایتالیایی. Mamma mia!

بعد از آن شب من گوش به لوین که باعث می شود تا در صفرا آنچه که او فاقد جذابیت است. هر چند لوین نشان دادن برش از همان پارچه به عنوان Limbaugh را—پیری سفید soliloquizing به مدت سه ساعت در مورد او جالب نظرات—این رنگ در طرح های مختلف. برای تمام معایب Limbaugh اساسا یک سرگرم راک رادیو سرباز که به نحوی می شود هرگز در اطراف برای هر بازی ثبت شده است. لوین ساخته شده است از خیلی غریبه ، او مرا به یاد کسی می خواهد حداقل می خواهید به نشستن در کنار در یک مهمانی شام تهاجمی و نیازمند و مستعد به نسبت اخلاقی valence به منوی خود را انتخاب کند.

لوین نشان می دهد عجیب هیپنوتیزم. او شروع بسیار به آرامی به عنوان اگر او به معنای واقعی کلمه فقط بیدار شدن از خواب تنها برای سرعت بخشیدن به سرعت و با صدای بلند و با کمی مقدمه. “از حزب دموکرات است که در جنگ داخلی با ایالات متحده” لوین آغاز شد و شما تقریبا می تواند او را بشنوند yawn در روحیۀ او ابراز کرده است بسیاری از بار قبل. جدید ترین جلوی او گفت: COVID-19 noncrisis. مانند Limbaugh لوین معتقد است که دموکرات ها اغراق آمیز خطر coronavirus به منظور مخزن اقتصاد و خرابکاری مغلوب ساختن پیشی جستن. بر خلاف Limbaugh لوین به نظر می رسید شخصا affronted توسط دموکراتها حواس پرت پایبندی به توصیه های بهداشتی. “ما می دانستیم که میزان مرگ و میر بود که از قرار معلوم در اصل ساختگی است. چرا؟” “از آنجا که من به دنبال علم. من به دنبال علم!”

Sean Hannity ممکن است یکی از شدید تر صدای در فاکس نیوز اما در جناح راست و رادیو و او را به نوعی تبدیل به یک صدای نسبی دلیل.

لوین به زودی تبدیل به سه نفر از معمول خود را nemeses: رسانه های چینی و اندیشه لیبرال ، “نیویورک تایمز جرات نداره به صفحه اول 1,000 نام از افرادی که کشته شدند از coronavirus. آنچه از دست رفته بود از این لیست است ؟ چین” لوین گفت و سپس او شروع به فریاد زدن: “کمونیست چین کشته 100,000 آمریکایی و ما مجاز به تماس با آن چین ویروس! چگونه می توانید یک کشور زنده ماندن با این نوع مزخرف؟” او به سرعت سرد می شود پایین. “من حق بازگشت.”

سهولت که با آن لوین حرکت از apoplexy به آرام به من می گوید که خشم لفظی شکوفا که جایگزین منطق استدلال نبود. چون هدف مشخص است به تملق و تعمیق شنوندگان خود را’ قبیله ای شناسایی و با حق آن را ضروری است برای به تصویر کشیدن سمت چپ به عنوان شرور schemers پاره پاره از صفحات بد Robert Ludlum رمان. آه بله, چپ, عمیق آن دولت conspiracists مشتاق به سرکوب آزادی و سرنگونی رئیس جمهور با وادار کردن آمریکایی ها در داخل خانه برای ماه تحت پوشش جعل ویروس. اگر شما در واقع بر این باور بودند که پس از آن مطمئن شوید که آن را حس را به نفرت و ترس دموکرات.

آوریل 27: “ما همه فرزندان خدا”

هر چند لوین میزبان یک آخر هفته نشان می دهد در فاکس نیوز او و Limbaugh واقعا رادیو ، همان درست است برای Sean Hannity که در علاوه بر این به او در زمان نخست فاکس برنامه همچنین میزبان روزانه سه ساعته رادیو نشان می دهد. از همان ابتدا از گوش دادن آن روشن بود Hannity بسیار کمتر تخیلی conspiracist از همسالان خود. که در آن لوین و Limbaugh دیدم تیره دسیسه در diktats از Fauci و پوشش از امریکا Hannity—که بر خلاف دیگر دو مرد است که در شهر نیویورک و در نتیجه تا به حال تجربه دست اول با یک شهر موجب ویرانی COVID-19—ظاهرا در اطراف برای یک مدت نسبتا عاقل موضع در coronavirus. “ماسک کار می کرد! ما باید یاد بگیرند که از آن” Hannity گفت و سپس او دو برابر کردن: “اگر با پوشیدن ماسک به ارمغان می آورد ما را به استادیوم های فوتبال, من آن را می پوشند.” که در آن Limbaugh تا به حال مشخص می شود این عکس ها از شلوغ روز یادبود استخرهای شنا در میسوری دریاچه از رشتهکوه اوزارک به عنوان نمادی از آزادی Hannity بود و نه یک فن است. او ممکن است یکی از شدید تر صدای در فاکس نیوز اما در جناح راست و رادیو و او را به نوعی تبدیل به یک صدای نسبی دلیل.

اما Hannity همیشه می یابد راه خود را به موضوعات مورد علاقه خود را مانند فریاد در مورد توییتر—که “سرکوب محافظه کار و فکر و آرمان”و “رسانه ها و اراذل و اوباش در رسانه ها و حدس بزنید چه: آنها در دستور کار است.” (او همچنین در آورده Bill o’reilly به شکایت در مورد مالیات بر درآمد دولت و دائما پلاگین وب سایت خود را ، دو از o’reilly را مورد موضوعات مورد علاقه.) این همان روز است که خشم و انزجار واقعا شروع به ساخت در مینیاپولیس بیش فلوید مرگ اما Hannity نبود هنوز آماده برای پوشش دادن به داستان. در عوض, او تشکیل یک بخش در جو بایدن خنگ ادعا که اگر شما رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما “ain’t سیاه” و دعوت دو مهمان به در آمد و مقابله با این مفهوم که برگ برنده دولت است دلیل عقب.

نقطه ای از این بخش نبود تبدیل به سیاه و رای دهندگان به تیم MAGA. آن را به معنای متقاعد کردن سفید مردم که مفهوم سیستماتیک سرکوب اقلیت های ساختگی است, یک اختراع از لیبرال ها و رسانه ها. Hannity نیست بحث فلوید چهارشنبه گذشته در بخشی به دلیل انجام این کار در آن زمان نمی توانست در خدمت این ماموریت است. “هر دو به چهار سال در این مسابقه کارت بازی” Hannity گفت. “من بیمار از آن به عنوان یک محافظه کار است. من می خواهم به چیزی برای انجام با متعصب نفرت نژادپرستانه مردم است. ما همه فرزندان خدا.”

مه 28: “آنها سزاوار هیچ یک چهارم وجه”

روز جناح راست talk radio دیگر نمی تواند جلوگیری از این موضوع از فلوید را مرگ و اگر چه برخی از میزبان قطعا تلاش کرد. سابق NRA سخنگوی دانا Loesch صرف اکثریت از بعد از ظهر پنجشنبه برنامه صحبت کردن در مورد چگونه برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی که ظاهرا جلوگیری از سیستم عامل رسانه های اجتماعی از واقعیت-چک کردن پست های خود را وجود دارد—Loesch فکر کردم منظور اجرایی یک ایده بد بود—و همچنین بحث که آیا بایدن به حال farted در طول های اخیر رسانه ها ظاهر (“Fartgate,” Loesch به شوخی آن را به نام). اما او در لمس فلوید مورد در وسط خود را نشان می دهد. “تا آنجا که به تظاهرات مسالمت آمیز می رود من می خواهم در خیابان مسالمت آمیز در اعتراض به این بیش از حد, چرا که آن را مسخره” Loesch گفت: از فلوید را قتل است. “این غیرقابل دفاع است. برای من مهم نیست که شما هستند.” Rush Limbaugh, بیش از حد به نظر می رسید مشروع متزلزل تصویری از فلوید کشتن و صریح در محکومیت افسران مسئول است. “جورج فلوید سزاوار نیست به از دست دادن زندگی خود گفت:” Limbaugh. “و ما تلفظ که حکم در تعداد بسیار کمی از مردم هستند که به دنیا و زندگی در این کشور است. ما اجرای تعداد بسیار کمی از مردم است. و این چیزی است که این شد.”

Michael Savage است بیان hypereducated انسانهای غارنشین که seethes راه خود را از طریق دو ساعته بلوک با یک ارتجاعی استعداد ریشه در سر احساسات ملی و جهانی-تاریخی اهانت به هیپی.

راش Limbaugh خواستار شد فلوید مرگ اعدام? جهان رفته بود درهم و برهم. بعد از آن شب مارک لوین به نظر می رسید به طور مشابه تحت تاثیر قرار خواستار قتل “کاملا نامعقول” و empathizing با آنچه که در حال مرگ فلوید باید احساس. آن همه احساس نوعی تاریخی است. شیرها از جناح راست رادیو شده بود منتقل کردن نقطه خود را که هرگز اتفاق می افتد. این افراد باید سودآور و رسانه برجسته مشاغل دقیقا به این خاطر که از استعداد خود برای هرگز حمایت خود را priors. اعتراف پلیس مجرمیت در مرگ یک غیر مسلح سیاه شد و اولین گام را در اذعان به نقص از یک سیستم است که تسهیل مشابه تراژدی به طور منظم. می تواند این جناح راست رزمندگان را گام بعدی چیست ؟

هیچ. خیلی زود لوین شد انفجار تظاهرات در مینیاپولیس. “به آتش کشیدن ساختمان ها. سرقت تلویزیون و لباس از یک هدف. اینها اشرار. نه معترضان. آنها سزاوار هیچ سه ماهه ندارند. هیچ وجه. کسی دیگری می توانید کشته” لوین گفت: به زودی با استقبال از رئیس جمهور برای او ظاهرا پاسخ سریع. “حکومت قانون چسب است که نگه می دارد و جامعه با هم است. به عنوان طولانی به عنوان آن را فقط حکومت قانون است. قانون اساسی حکومت قانون است. به همین دلیل است که تا کنون من با افتخار از پاسخ توسط اجرای قانون توسط دادستان با رئیس جمهور ما توسط وکیل ما به طور کلی بسیاری از دیگران است.” تظاهر کنندگان و غارتگران در حال بیماری; تهمت و سریع سرکوب—در حال درمان.

مه 29: “هیپی حمله به دانشگاه”

در بعد از ظهر جمعه من گوش به مایکل وحشی را فوق العاده سرگرم کننده و کاملا ناپسندیده نشان می دهد بحث وحشیانه ملت. وحشی است بیان hypereducated انسانهای غارنشین که seethes راه خود را از طریق دو ساعته بلوک با یک ارتجاعی استعداد ریشه در سر احساسات ملی و جهانی-تاریخی اهانت به هیپی. برنامه مرتب کردن از آجیل شما زمانی که از یک چپ مرتد نوسانات به شدت به سمت دیگر طیف ایدئولوژیک. هنوز هم لذت بردم وحشی را نشان می دهد راه دیگر مردم لذت بردن از سیگار: سمی و در عین حال در راه خود را متعالی است. (شایان ذکر است: طی چند ماه وحشی بیرحمانه را محکوم کرد برخی از جناح راست رادیو همسالان’ coronavirus کره زمین.)

این هفته بود و در اینجا وحشی بود متحد تمام هفته را در موضوعات متفاوت به یک پرده نقش دار از خشم. او در مورد توییتر است که “کنترل شده توسط یک بیمار روانی که ویرایش و تغییر همه چیز را در توییتر خوراک.” او پیشنهاد کرد که فلوید تظاهرات تحت تاثیر قرار شد باقی مانده خشم بیش از COVID-19 مستندات. او raged در برابر “شیطانی رسانه ای است که نیاز به محدود کردن راه لینکلن محدود رسانه ها در طول جنگ داخلی.” او خواندن یک آگهی برای یک ماسک, خرده فروش, اصرار شنوندگان به استفاده از کد SAVAGE20 و صرفه جویی در پول در پرداخت و سپس بعد از آن اقدام به اعلام کند که “ماسک کار نمی کنند.” او به نام Elon Musk “التون مشک” است که ساخته شده من خنده بسیار سخت است.

هر چند وحشی بود مشروع خشمگین فلوید, مرگ, مشخص قاتل او به عنوان “یک ادمکش دیوانه وار” و “ارشد پلیس” و دعوت او را اعدام این مسئله بودند تحت الشعاع قرار خشم خود را نسبت به غارتگران و تظاهر. “غارت به نام عدالت برابر لیبرال روایت” Savage گفت. Leftism است یکی درست نیروی سیستمیک ظلم و ستم. شما خم به ستمگران شما آنها را به مبارزه و آخرین جمعه وحشی بود girding برای نبرد. “آیا شما به من گفتن ما اصلا یک جنگ داخلی در این کشور ؟ آیا شما به من گفتن چپ نیست یک کشور خارجی به اکثر آمریکایی ها ؟ من مخالف با شما,” او گفت:. “ما شده است در [جنگ داخلی] از سال 1967 زمانی که هیپی تاخت و تاز رسانه های هیپی حمله به دانشگاه است.”

به عنوان وحشی امضا برای روز او خواست شنوندگان تمرکز خود را از خشم روی اهداف که واقعا سزاوار آن: منفور چپ و بدگویی نفوذ چپ اعمال در بدنه سیاسی. “بیایید دعا کنیم به خدا که حاکمیت قانون غالب و اراذل و اوباش دستگیر می شوند بلافاصله که پلیس داده می شود بازگشت به قدرت است که به سرقت رفته بود از آنها توسط رادیکال چپ در دهه 60. این وحشی, ملت, God bless America, و ممکن است همه ما بود ایمن از اراذل و اوباش که در تلاش هستند تا ما را به پایین.”

Rush Limbaugh reacting as Melania Trump places the Presidential Medal of Freedom around his neck.

بانوی اول Melania Trump می دهد Rush Limbaugh مدال آزادی ریاست جمهوری در دولت از آدرس اتحادیه در مجلس نمایندگان ایالات متحده در فوریه. 4.

ماریو تاما/گتی ایماژ

ژوئن 1: “بزرگترین ملت در تاریخ جهان”

من در زمان استراحت بیش از آخر هفته اما خبری نیست. تظاهرات و شورش های نصب شده در سراسر کشور. یکشنبه شب بخشی از سنت جان اسقفی کلیسا در نزدیکی کاخ سفید راه اندازی شد در حال سوختن. رئیس جمهور مقصر antifa برای تخریب و قول داد برای بازگرداندن نظم به این کشور با توسل به زور در صورت لزوم. غارت و خشونت بود مربوط به یک بحث بین افرادی که در یک طرف احساس کردند که پلیس ظلم و مشکل بود و از سوی دیگر احساس کردند که پلیس سرکوب شد ، این احساس چیزی تا به حال به من بدهید.

من انتظار Rush Limbaugh رادیویی نشان می دهد به چیزی که به. زمانی که من به گوش خود برنامه این دوشنبه Limbaugh هنوز صدا متزلزل فلوید مرگ است. بیش از آخر هفته او دعوت کرده بود سه, سیاه, میزبان The Breakfast Club—صبح رادیو نشان می دهد که در آن بایدن او ساخته شده بود “شما نمی سیاه” شد—به بحث در هوا با او در مورد فلوید, روابط, پلیس نابرابری و موضوعات دیگر که در آن Limbaugh است عادت کرده اند به opining بدون وقفه. “من می خواستم به آنها بگویید که چه فکر می کردم و با فرمت اعتقاد من من نماینده اکثریت سفید آمریکایی ها در این—وجود دارد هیچ کس هیچ کس که خوب است با آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید.” Limbaugh گفت. “من امیدوار است که وجود خواهد داشت برخی از بریدن از اشتراکات و شاید وجود دارد. شما باید به قاضی وقتی که شما گوش دادن.”

در نتیجه بخش است که یکی از قابل توجه ترین چیز من تا کنون شنیده ام. برای 25 تنش دقیقه Limbaugh مواجه خاموش در برابر صبحانه باشگاه میزبان Charlamagne tha خدا DJ حسادت و Angela Yee در colloquy که گذاشته لخت اساسی برخورد جهان بینی undergirding تظاهرات در حال حاضر در حال وقوع در سراسر امریکا است. بعد از باز کردن تعارفات و توافق کلی که کشتار فلوید بود و بی وجدانی این باشگاه صبحانه میزبان به آن را کردم. “شما دیده ام متعدد پلیس, قتل غیر مسلح در این کشور است. چرا این یکی که شما نشستن پرسید:” Charlamagne tha خدا.

“از آنجا که من در بانک مرکزی با آن Charlamagne” گفت: Limbaugh. “این امریکا نیست.”

“این است که قطعا امریکا گفت:” Charlamagne.

“اما این چیزی نیست که ما می بود. ما بزرگترین ملت در تاریخ جهان” گفت: Limbaugh.

“اما برای کسانی که هر چند عجله ؟ شما یک مرد سفید” گفت: Charlamagne. “[این] کار نمی کند برای همه راه آن را برای شما کار می کند.”

“خوب این را می گفت:” Limbaugh و کل مکالمه فقط مرتب کردن بر اساس رفت و مانند آن. زمانی که DJ حسادت آورده Limbaugh را تاول انتقادات بازیکن سابق NFL khezri ملی سرود تظاهرات چند سال پیش Limbaugh پرسید که آیا این درگیری ها را متوقف کرده اند اگر وایکینگها مینه سوتا اعلام کرده بود آنها امضای Kaepernick به یک قرارداد است. (“هیچ!” پاسخ این بود: بعد از یک مدت بی اعتقاد تامل است.) زمانی که Charlamagne خواسته Limbaugh چگونه او در حال برنامه ریزی برای استفاده از او امتیاز سفید برای مبارزه با نژادپرستی Limbaugh اعلام کرد که او باور نداشت مفهوم امتیاز سفید.

Limbaugh نگه داشته و با استناد به صبحانه باشگاه میزبان و موفقیت خود را در صبح رادیو به عنوان اثبات این که این سیستم بود نه ذاتا نژاد پرست. “چه کاری می تواند ما را برای پایان دادن به آن ؟ پس چه می تواند ما را به توقف نژادپرستی?” Limbaugh خواسته در یک نقطه. “تا زمانی که وجود دارد یک سیستم سفید برتری همیشه وجود خواهد داشت این شرایط” DJ حسادت پاسخ داد. در یک نقطه Charlamagne خواسته Limbaugh اگر او واقعا نمی تواند ببینید که فقط تحت درمان بهتر در آمریکا از مردم سیاه و سفید هستند. “شما هیچ ایده چگونه من شده جامعه من تمام زندگی” Limbaugh گفت. “به نام آن زندگی و آن اتفاق می افتد. و ما همه بدرفتاری. من از کار اخراج شده و نه بار در زندگی حرفه ای من.”

در پایان Limbaugh دعوت خود را از سه مهمان به بازگشت و انجام این زودی دوباره “و شاید تمرکز بر سفید برتری.” Angela Yee به نظر می رسید باز به ایده. “من بسیار به داشتن این مکالمات,” او گفت: “از آنجا که من فکر می کنم مهم است که برای مردم به اذعان صدمه دیده است که به آنها تحمیل آفریقایی جامعه و قادر به جلو آمده و اعتراف است که ما حتی نمی تواند به جلو حرکت می کند تا زمانی که اتفاقی می افتد.”

“خوب, این چیزی است که من در تلاش برای انجام در اینجا با همه شما امروز” Limbaugh گفت و در راه او واقعا به نظر می رسید به می خواهید به این گفتگو. اما او نیز در تلاش بود تا نه به آن دلیل است که چالش نارضایتی او. سپس Limbaugh اما اعتراف کرد این در یک جای تعجب candid سخنرانی (تاکید معدن):

بر سفید برتری چیزی که من در هر نوع انکار است. من فقط می دانم که آن را به لحاظ سیاسی به اتهام عنصر از حزب دموکرات سیاست و لیبرالیسم و من نمی غار و یا سازش و یا یک ذره از یک اینچ به لیبرالیسم بدون توجه به آنچه. بنابراین سفید برتری یا امتیاز سفید یک ساختار امروز حزب دموکرات و من قصد ندارم به توافق برسند و با هر جنبه ای از آن را به عنوان آنها قرار داده و آن را به جلو.

و آن در یک کلام همه آن را. Limbaugh و لوین و بقیه نیست در انکار. اگر شما زرنگ و دانا به اندازه کافی برای تبدیل شدن به یک در سراسر کشور برجسته جناح راست میزبان رادیو شما زرنگ و دانا به اندازه کافی به درک که چگونه جهان کار می کند و برای آنها کار می کند. اما در مورد شما هم زرنگ و دانا به اندازه کافی به دانستن است که شما نمی توانید هرگز اعتراف چه می دانید, چرا که برای انجام این کار خواهد اساسا چالش tendentious ایدئولوژیک محل که در آن شما ساخته شده است زندگی حرفه ای خود را.

این میزبان ساخته شده اند امپراتوری در risible تصور که همه چیز را در سمت چپ می گوید به تمسخر میگوید: اعتماد و مقاومت است. این است که چرا آنها شروع یک هفته تا حد زیادی در تراز وسط قرار دارد در برابر coronavirus-کاهش اقدامات این است که چرا آنها آغاز شده و بعد توصیف قتل جورج فلوید به عنوان یک جرم مرتکب شده توسط یک سیب بد که در حال حاضر شده است به عدالت به ارمغان آورد با تماس با رییس جمهور برای باران آتش دوزخ را بر سر معترضان مسالمت آمیز و با رد مفهوم است که آمریکا سیستم دادگستری و اداره کار بهتر برای سفید پوستان نسبت به هر کس دیگری. اجازه می دهد تا برای حتی کوچکترین احتمال سیستماتیک سرکوب اقلیت های در دست پلیس غیر قابل تصور است زیرا برای انجام این کار خواهد بود به عملکرد خاک به سمت چپ. آنها را برای گریه جورج فلوید و بعد جورج فلوید و پس از آن سیستم است که قتل جورج Floyds هرگز تغییر خواهد کرد و آنها را که رکود به عنوان اثبات این که ماموریت نهایی خود را موفق بوده است—که همه باقی مانده است حق با جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>