کاخ سفید به منظور نگه داشتن ماسک در ایالات متحده ماسک می تواند محدودیت عرضه شرکت ها هشدار می دهند

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر استناد دفاع تولید عمل می کنند (DPA) — که اجازه می دهد تا دولت فدرال به دیکته تولید و تحویل برنامه از شرکت های خصوصی — به منظور جلوگیری از صادرات محافظ پزشکی دنده خارج از کشور در میان تعمیق coronavirus بیماری همه گیر.

در بیانیه کاخ سفید اعلام کرد که روز جمعه استفاده از قانون در نظر گرفته شده بود برای جلوگیری از “جنگ احتکار” و احتکار از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند لباس و دستکش و N95 ماسک — ماسک در نظر گرفته شده به خصوص مهم دفاع در برابر گسترش رمان coronavirus — به منظور فروش آنها در خارج از کشور.

“متاسفانه شیوع این ویروس منجر به جنگ احتکار توسط دلالان بی وجدان توزیع کنندگان و واسطه های دیگر فعال در بازار ثانویه” را بخوانید کاخ سفید بیانیه. “این جنگ احتکار است که منجر به احتکار و افزایش قیمت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و دستکش و N-95 ماسک که همه آنها نیاز به محافظت از شهروندان آمریکایی از جمله قهرمانانه ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و مبارزه در خط مقدم.”

اما آمریکایی ساخت شرکت 3M یکی از چند ما بر اساس تولید کنندگان N95 ماسک قبلا گفت که تلاش برای نگه داشتن PPE — که در تامین کوتاه مدت در سطح جهانی — در ایالات متحده می تواند اثر مخالف و افسرده تجارت از تجهیزات از جمله در میان کشورهای متحد و منجر به اقدامات تنبیهی سازمان ملل’ دولت.

به عنوان نمونه از Covid-19 افزایش یافته در ایالات متحده — با نزدیک به 300,000 مورد تایید در سراسر کشور به عنوان از آوریل 4 — بیمارستان ها به اجرا پایین در بحرانی تجهیزات پزشکی برخی از کارگران متوسل به استفاده از کیسه های زباله به عنوان روپوش و روسری به عنوان ماسک یا استفاده مجدد از تجهیزات روز در یک زمان.

در روز جمعه این منظور در نظر گرفته شده بود برای جلوگیری از مردم را از استفاده از این وضعیت برای ذخیره کردن تجهیزات به منظور مصنوعی تولید تقاضا قبل از فروش آن را در قیمت های بالا هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور. و تهمت و دولت گفت: حرکت تحت تاثیر قرار نمی خواهد تولید کنندگان صادرات کالا با رئیس جمهور گفتن خبرنگاران در روز جمعه که “دراز مدت سفارشات” هنوز هم می شود مجاز به رفتن به کشورهای که در آن رمان coronavirus شمار یک مشکل جدی است.

“اگر آنها در دراز مدت سفارشات و آنها در آن وجود دارد و آنها می خواهید برای دریافت برخی از چیزهایی که من به آنها اجازه بیرون رفتن در برخی موارد به دلیل من فکر می کنم آن را تنها عادلانه” او گفت. “آنها باید مشکلات که متناسب یا نسبتا بزرگتر از مشکلات ما است.”

به عنوان ربکا Heilweil نوشته شده برای بورسی را Recode N95 ماسک — تا به نام چرا که آنها فیلتر 95 درصد از ذرات هوابرد — دیده می شود به عنوان یک مهم دفاع در برابر گسترش رمان coronavirus اما شده است در تامین کوتاه مدت به عنوان ویروس گسترش یافته است.

در مواجهه با چنین کمبود DPA تبدیل شده است چیزی از سیاسی catch-all: دموکرات ریاست جمهوری مدعی جو بایدن و برنی ساندرز باید هر دو نام در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اهرم قانون به منظور تقویت تاکید کرد PPE لوازم در حالی که تهمت قبلا تهدید به استفاده از آن را به منظور فشار به شرکت ها برای حفظ تجهیزات پزشکی stateside.

اما شرکت ها و رهبران خارجی به طور یکسان پیشنهاد کرده اند که برنامه ضعیف از DPA ممکن است به معنای کمتر نه بیشتر, ماسک برای آمریکا — در زمانی که وزارت بهداشت و خدمات انسانی برآورد ما نیاز به 3.5 میلیارد ماسک به آدرس این بیماری همه گیر.

در یک بیانیه 3M آن گفت: در حال حاضر مشغول به کار به اولویت بندی سفارشات قرار داده شده توسط دولت فدرال و افزایش تعداد ماسک های وارداتی از آن در خارج از کشور کارخانه ها زمانی که برگ برنده دولت استفاده DPA به طور مستقیم آن را به سطح شیب دار بالا تولید ماسک و فن های پنج شنبه.

این شرکت گفت که کاخ سفید نیز درخواست شده است که در آن توقف صادرات ماسک به کانادا و آمریکای لاتین که 3M استدلال را هر دو “پیامدهای بشردوستانه” برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در آن کشورها و احتمالا باعث اقدامات تلافی جویانه علیه آمریکا.

“توقف صادرات همه از ماسک های تولید شده در ایالات متحده به احتمال زیاد علت دیگر کشورها به مقابله به مثل و انجام همان به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود” این شرکت نوشت: در بیانیه خود. “اگر که رخ می دهد خالص تعداد تنفس در دسترس ساخته شده به ایالات متحده که در واقع کاهش می دهد. که در مقابل آنچه ما و دولت به نمایندگی از مردم آمریکا هر دو به دنبال.”

جاستین ترودو نخست وزیر کانادا همچنین پیشنهاد کرد که اجرای این قانون باعث می شود “انسداد” در تبادل تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با جهانی همه گیر.

“این چیزهایی که آمریکایی ها تکیه می کنند و آن اشتباه خواهد بود برای ایجاد انسداد یا کاهش مقدار عقب و جلو تجارت کالاهای اساسی و خدمات از جمله پزشکی کالا در سراسر مرز” ترودو گفت.

کمبود بحرانی تجهیزات پزشکی Heilweil استدلال امتیاز به “زنجیره تامین شده است که سرند با سوء مدیریت و اطلاعات نادرست است.” که چیزی است که لزوما حل شد توسط شرکت اقدامات اجرایی. ماسک دشوار است برای تولید و انبار توسط اشخاص و شهرداری و در یک زنجیره تامین جهانی است که مانند هر جنبه دیگر از دنیای اقتصاد — مانع بسیار virus ماسک طراحی شده برای محافظت در برابر.

به عنوان یک نتیجه به نظر می رسد که همکاری های بین المللی نه تضاد خواهد بود و نیاز به اطمینان حاصل شود که متاثر از کشورها از جمله ایالات متحده دریافت تجهیزات آنها نیاز به مبارزه با یک بیماری همه گیر است که هنوز به آن apex.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>