یک کارت وحشی در سال 2020 مقدماتی: New Hampshire مستقل رای دهندگان

دری, New Hampshire — دیرین جمهوری خواه رای دهندگان Sheree داستین است بنابراین تغذیه با حزب تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن او ممکن است فقط یک رای برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در اصلی.

“من فکر می کنم آنها یک ظرف غذا” در Hampstead رای دهندگان به من گفت در یک بایدن تاون هال چند هفته پیش.

داستین رای دادند وزش جمهوری خواه جان Kasich در سال 2016 اما روشن حزب وابستگی به مستقل در سال 2020 است. او معتقد است بایدن بهترین مجهز به نوبه خود بیشتر جمهوریخواهان میانه مانند او در انتخابات عمومی ،

“من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر جمهوری خواهان در حال حرکت,” او گفت:. “این مستقل در حال رفتن به آن را.”

اعلام نشده رای دهندگان قدرتمند رای گیری بلوک در نیوهمپشایر; آنها را تا حدود 42 درصد از دولت ثبت نام از رای دهندگان. چون نیوهمپشایر اجرا نمی کند یک بسته اولیه هر کسی که از حزب دموکرات و یا اعلام نشده رای دهندگان ممکن است بازیگران دموکراتیک رای گیری در فوریه 11 اولیه.

آمد در روز انتخابات به اندازه کافی “مستقل” رای گیری دموکراتیک می تواند یک آستین ، تاثیر بر نتایج بسیار تنگ اولیه مسابقه. کاندیدای میانه مانند بایدن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq (D-MN) به شدت آشنائی ناراضی خواهان تبدیل مستقل مانند داستین.

پیت Buttigieg صحبت می کند در طول یک تاون هال رویداد در Walpole مدرسه در Walpole, New Hampshire در نوامبر 10, 2019.
جو Raedle/گتی ایماژ

کارشناسان سیاسی در دولت به من گفت که اکثریت قریب به اتفاق نیوهمپشایر اعلام نشده رای دهندگان واقعا مستقل به معنای واقعی کلمه; آنها به طور معمول دموکرات ها و یا جمهوری خواهان که نمی مانند برچسب و می خواهید انعطاف پذیری. و در حالی که مستقل مانند داستین قطعا می تواند آب یک نامزد اعداد (به کمک آنها به مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز تاریخی خود را 22-نقطه پیروزی در سال 2016 و رو جان مک کین به پیروزی در سال 2008) آنها به طور معمول به اندازه کافی به یک انتخابات.

“هیچ کس تا کنون به دست آورد چرا که آنها برنده مستقل گفت:” اندی اسمیت یک دانشگاه نیوهمپشر pollster. اسمیت که آرای رای دهندگان در این ایالت برای چند دهه به من گفت هیچ نامزد از سال 1972 برنده است بدون گرفتن کثرت از دولت ثبت نام از رای دهندگان.

اعلام نشده رای دهندگان “تاثیر تا حد زیادی اغراق آمیز است.” “می ترسید اما اغراق شده است.”

با یک مسابقه نزدیک در این سال تاثیر این رای دهندگان خواهد شد که هنوز هم کسی نمیداند.

هر چهار سال پیش بینی رشد می کند در اطراف چگونه نیوهمپشایر مستقل رای دهندگان ممکن است رای می آیند اولیه روز است. نیوهمپشایر آرا این هفته پس از آیووا, قفقاز, ساخت اولیه آن مهم آزمون برای داوطلبان.

از بیش از 977,000 ثبت نام رای دهندگان در گرانیت دولت در مورد 413,500 هستند اعلام نشده به هر دو حزب نسبت به دولت 275,252 ثبت نام دموکرات و 288,524 ثبت نام جمهوری خواهان. اعلام نشده رای دهندگان می توانید انتخاب کنید یا از رای گیری اولیه و سوئیچ حزب خود را به undeclared با انتخابات محلی مقامات پس از آنها رای دادند.

شده است وجود ندارد یک افزایش ناگهانی در حزب جمهوری خواه و یا دموکرات رای دهندگان ثبت نام تعویض بیش از undeclared, نیوهمشایر, معاون وزیر خارجه دیوید Scanlan به من گفت. اما به دلیل نیوهمپشایر نیز اجازه می دهد تا همان روز ثبت نام Scanlan گفت که او انتظار برای دیدن هزاران نفر از رای دهندگان در پای صندوق های رای در روز انتخابات.

“بیشترین ثبت نام را در روز انتخابات” او گفت:. “این خواهد بود که در ده ها هزار نفر. ما نمی خواهد می دانم که تا روز انتخابات.”

داده های ما در این گروه نشان می دهد که رای دهندگان اعلام نشده قطعا یکپارچه و به آنها رای نمی دهند به عنوان یک بلوک. رای گیری داده های جمع آوری شده از سال 1999 تا 2014 توسط اسمیت و سابق UNH استاد علوم سیاسی و ناظر انتخابات دیوید مور نشان داد که حدود 40 درصد از رای دهندگان اعلام نشده به طور مداوم جمهوری خواه رای دادند و 45 درصد دموکراتیک است. که در سمت چپ فقط 15 درصد که واقعا می تواند در نظر گرفته شود “مستقل” رای دادن به نامزدها از هر دو طرف.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان برگزاری 2020 پوستر انتخاباتی خارج از نیوهمپشایر خانه دولت در کنکورد در نوامبر 7, 2019.
ارین کلارک برای بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

“من می گویند آنها کمتر حزبی رای گیری بلوک” اسمیت به من گفت. “آنها نه به عنوان در سیاست درگیر و آنها اصلا به دنبال سیاست تا آنجا که ثبت نام دموکرات ها و جمهوری خواهان.”

در واقع نیوهمپشایر همسایه جنوبی, Massachusetts در واقع بیشتر اعلام نشده رای دهندگان از نیوهمپشایر می کند — حدود 55 درصد از کل رای گیری-جمعیت واجد شرایط نسبت به نیوهمپشایر 42 درصد است. در عین حال ماساچوست است که هنوز هم از فکر به عنوان میشن و پیشرفته تر از, New Hampshire.

وجود دارد چند عوامل شیفتگی مستقل در نیوهمپشایر: اهمیت اولین-در-این-ملت اولیه همراه با دولت را بسیار مستقل — تقریبا آزادیخواه — اخلاق.

“آن را سرد اگر شما اما نگه داشتن دستان خود را اسلحه من” این است که چگونه امهرست رای دهندگان برندان LeBlanc توصیف نیوهمپشایر سیاسی هویت به من. New Hampshire است که یک جامعه لیبرال و از لحاظ مالی دولت محافظه کار که در آن بسیاری از سیاستمداران دموکرات قاطعانه دفاع از عدم ادامه داد: از درآمد یا مالیات بر فروش.

حداقل در انتخابات ایالتی تاثیر مستقل و متوسط رای دهندگان جمهوری خواه کمک کرده به یک تخته سنگ از متوسط دموکرات سیاستمداران است.

“که در آن دموکرات ها برنده انتخابات در نیوهمپشایر با بیشتر میانه رو دموکرات گفت:” تام رته جدید, Hampshire وکیل و جمهوری خواه که توصیه میت رامنی در سال 2012 مبارزات انتخاباتی و Kasich 2016 را اجرا کنید. “[سنسور.] جین شاهین, مگی حسن, به وضوح [سابق رژیم صهیونیستی.] John Lynch بودند همه در آن سنت است. که سخت نیست-سمت چپ سنت; است که بیشتر در مرکز-چپ بسیار باز است.”

اما در انتخابات ریاست جمهوری رای دهندگان این همیشه نمی معتدل انتخاب است. مستقل در یک راه بزرگ برای برنی ساندرز در سال 2016. اولیه خروج سنجی نشان داد که او موفق به کسب 50 درصد از ثبت نام دموکرات ها در مقایسه با 49 درصد برای هیلاری کلینتون ، در میان مستقل Sanders, منفجر کلینتون از آب: 72 درصد به کلینتون 27 درصد است.

“که نزدیک آن را به حال شده است برای برنده شدن فقط در میان مستقل” اسمیت به من گفت. “بسیاری از کسانی که به افراد جوان است. زمانی که آنها نشان می دهد تا در پای صندوقهای رای آنها اعلام نشده چرا که آنها هرگز اعلام تعصب خود را قبل از.”

رته اذعان کرد حزب خود را تبدیل به یک نامهربان جایی برای میانه های تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وجود دارد هیچ جایی برای کسانی که مردم را به رفتن است که هر واقعی مرتب کردن بر اساس رزونانس دیگر از حزب دموکراتیک” رته گفت. اما او همچنان شک و تردید در این جمهوریخواهان میانه را فراهم خواهد کرد هر نوع تعیین کننده برای افزایش بایدن Buttigieg یا همکار وزش Klobuchar.

“من می خواهم مشکوک در بهترین حالت آن را برای رفتن به کار در حاشیه” رته گفت. “آن را به تعداد زیادی.”

سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. ویلیام جوش استقبال رای دهندگان در یک مبارزه توقف در فرودگاه کسی که شام میخورد در منچستر, New Hampshire در 16 آوریل 2019.
جسیکا Rinaldi/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

بسیار وجود دارد برای یک NeverTrumper به انجام دیگر از بازیگران در اعتراض به رای گیری برای سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش در جمهوریخواه اولیه. که دقیقا همان چیزی است که بایدن داوطلب و دری جمهوریخواه جیم مورتون قصد دارد به انجام. مورتون — یک Kasich رای دهندگان در سال 2016 — می گوید: او نمی تواند ایستاده تهمت یا حزب جمهوری خواه تحت رهبری او.

“شما رو به شوخی به من این تهمت پسر” مورتون گفت. “اگر شما یک پسر قلدر شما متکبر و یا شما نمی توانید درمان مردم با احترام و بدون در نظر گرفتن پس زمینه خود را, من نمی خواهم چیزی برای انجام با شما. من نمی توانستم به او رای.”

آن را خیلی دیر شده برای مورتون به سوئیچ حزب وابستگی به undeclared به بازیگران برای رای دادن بایدن در سال 2020 اولیه اما او رازک در کامیون خود را با یک بایدن سپر دشنه در کنار رونالد ریگان/George H. W. Bush دشنه از سال 1980 انتخابات ریاست جمهوری. و او قصد دارد به همراه همسرش در رای گیری برای بایدن در انتخابات عمومی اگر بایدن است نامزد.

“او یک شخص مناسب و معقول,” مورتون گفت. “برخی از سیاست های خود و یا سیاست های بیشتر Democratic Party, من را پشتیبانی نمی کند. اما پس از آن من را پشتیبانی نمی کند بسیاری از سیاست های حزب جمهوری خواه — به خصوص آنچه که آن را تبدیل به پس از حزب چای.”

بایدن نیست اجماع نامزد سابق در میان جمهوریخواهان و جمهوریخواهان متمایل مستقل. در اخیر بعد از ظهر من صرف سایه بایدن کمپین canvassers بودند که ضربه زدن درب در شهر کوچک Loudon وجود دارد گاه به گاه رای دهندگان گیر کرده بین بایدن و ساندرز اما بسیاری از تلاش برای انتخاب بین میانه رو مانند بایدن Buttigieg و Klobuchar.

“من یک مقدار زیادی از جمهوریخواهان دوستان; من فکر می کنم آنها را در یک زمان بسیار سخت حمایت از کسی مثل الیزابت وارن در حال حاضر, اما آنها به نظر می رسد مانند جو ctq,” undeclared Loudon رای دهندگان لوید استن به من گفت. “این همه مرتب کردن بر اساس تجزیه و تحلیل, تلاش برای تجزیه و تحلیل خود را و با دوستان خود.”

در حالی که کارشناسان سیاسی مانند اسمیت و رته معتقدند که جمهوریخواهان میانه تبدیل مستقل احتمالا نمی خواهید به اندازه کافی به تعادل را به سمت یک نامزد آشنائی رای دهندگان این است که هنوز هم بخش مهمی از پیام سیاسی از نامزدها مانند بایدن و Buttigieg.

بایدن اغلب در مورد مذاکرات طولانی خود سابقه همکاری با جمهوری خواهان در واشنگتن و ارتباط با این تصور که bipartisanship یک چیزی از گذشته. و در Buttigieg تظاهرات این روزها سابق South Bend شهردار اغلب اشاره او به طور فعال آشنائی رای دهندگان او خواستار “آینده سابق جمهوری خواهان.”

جو بایدن صحبت می کند در یک مبارزه تاون هال در دری, New Hampshire, on December 30, 2019.
اسکات ایسن/گتی ایماژ

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که بسیاری از مردمی که زمانی که من از دست دادن پس از یک ظاهر خواهد شد نوع آشکار به من که آنها دقیقا این نوع از آینده جمهوریخواه سابق من بود صحبت کردن در مورد” Buttigieg به من گفت در مطبوعات دسته پس از دورهام سالن شهر. “آن را در مورد تظاهر به محافظه کارانه تر از من; آن را در مورد به رسمیت شناختن است که در حالی که ما نمی خواهد در همه چیز موافق ما می توانید موافقت کنید زمان آن را به نوبه خود و ارائه بهتر در انتخابات ریاست جمهوری.”

یکی از این سابق جمهوری خواهان که روشن احزاب است و در حال حاضر حمایت از Buttigieg سابق لبنان, New Hampshire, شهردار, شکایت Prentiss. Prentiss شد, ثبت نام حزب جمهوری خواه برای سال های بسیاری از او حتی خدمت در کمیته راهبری برای سابق رژیم صهیونیستی نیویورک. جورج Pataki را کوتاه 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. Prentiss رای دادن نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو 2016 اولیه و یا انتخابات عمومی و او نگران است در عدم اقدام از حزب سابق در مسائلی مانند تغییرات آب و هوایی و کنترل اسلحه اصلاحات مانند جهانی چک های پس زمینه.

دموکرات “را به یک خانه برای مردم” مانند او Prentiss به من گفت. “من خوشحال با وضعیت فعلی نامزد فعلی که به نمایندگی از حزب من شده بود وابسته برای سال.”

هر دو کاندیدای میانه مانند Buttigieg و Klobuchar و مترقی نامزدها مانند وارن به من گفت که آنها فکر می کنم آنها در یک موقعیت را به نفع خود بیش از نیوهمپشایر مستقل و البته با روش های مختلف.

“رای دهندگان مستقل در نیوهمپشایر هستند مانند مردم همه جا” Klobuchar گفت: من در مصاحبه. “آنها می خواهند به یک بررسی بر روی این رئیس جمهور می خواهم به مطمئن شوید که شما پشت خود را و بسیاری از آنها می خواهم به شما نشان دهد که چگونه شما در حال رفتن به پرداخت برای همه چیز. آنها بیشتر علاقه مند در بتن قصد دارد از رویاهای لوله.”

Warren مترقی استدلال برای “بزرگ ساختاری تغییر” به من گفت که او قصد دارد برای ریشه کن کردن پول در سیاست را گسترده سیاسی تجدید نظر با رای دهندگان در احزاب مختلف.

“دموکرات مستقل و جمهوری خواهان می دانند که این دولت فقط مشغول به کار بهتر و بهتر و بهتر برای افراد ثروتمند در بالا و برای آنها کار نمی کند,” وارن گفت. “آنها بیمار از نفوذ پول و این که هسته اصلی مبارزات انتخاباتی.”

در حالی که Prentiss است همه چیز در برای Buttigieg این جمهوری خواه تبدیل شده مستقل است و برنامه ریزی برای حمایت از هر کدام دموکرات برنده نامزدی. برای او این یک موضوع عملی است.

“اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به رفتن در هر نقطه و سپس آن را برای رفتن به یک حزب دموکرات در نظر گرفتن او را از کاخ سفید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy stripe accountMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetMobilbahisVenusbetBetvolevodafone mobil ödeme bozdurmaElexbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma