یک زن متهم به جو بایدن از تجاوز جنسی و همه جهنم می شکند سست آنلاین. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

هفته گذشته podcaster کتی Halper یک فن مشتاق از نامزد ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز منتشر شد یک قسمت از پادکست حاوی تکان دهنده اتهام: در مصاحبه Alexandra تارا Reade, که به طور خلاصه برای کار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن زمانی که او در سنای آمریکا گفت که بایدن به حال sexually assaulted او در سال 1993 سنجاق او را در مقابل یک دیوار و دیجیتالی نافذ او در طول یک برخورد در کاپیتول هیل. در همان زمان, Ryan گریم از رهگیری — یک نشریه است که به شدت به حمایت از ساندرز و انتقادی از بایدن — انتشار یک داستان حیله گر است که این زمان را تا صندوق دفاع حقوقی را رد کرده بود Reade مورد از وفاداری سیاسی به بایدن.

این دوقلو داستان در حال حاضر در حال پاره کردن رسانه های اجتماعی با رقابت تئوری های توطئه در پرواز از هر دو نرم افزار-بایدن و نرم افزار-ساندرز اردوگاه در پاسخ. بایدن هواداران هستند را متهم Reade بودن یک عامل و یا حداقل یک kook با مشکوک نیت که در عشق با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین. ساندرز هواداران هستند را متهم به رسانه های جریان اصلی و زمان را از پوشش Reade اتهامات برای محافظت از بایدن. (روشن: نه نامزد انتخاباتی مشغول است با این تئوری های توطئه در هر راه است.)

تبلیغات:

Reade می گوید هیچ شاهدان وجود دارد به اتهام 1993 حمله که البته بسیار شایع در چنین مواردی است. او گفت: در مصاحبه با Halper که او گفت: او برادر و یک دوست در مورد این حمله در آن زمان که Halper می گوید او را تایید کرد. که رایج ترین روش برای ایجاد اعتبار در هنگام گزارش در اتهامات آزار و اذیت جنسی و یا حمله. صوتی مصاحبه قانع کننده است به عنوان Reade صحبت می کند با بسیاری از احساسات در مورد اتهام حمله. همان درست بود در مصاحبه با سالن.

در عین حال این هم درست است که در خارج از یک تعداد انگشت شماری از جمع, داستان, شده است وجود دارد تقریبا هیچ مشخصات بالا پوشش رسانه ای از یک داستان به عنوان مواد منفجره به عنوان این یک اتهام است که یک معاون سابق رئیس جمهور و نزدیکی خاصی دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مرتکب یک عمل خشونت جنسی علیه یک زن که برای او کار می کرد. چرا ؟

پس از رسیدن به Reade نمایندگان از نزدیک یک وکیل که صحبت با Reade این بایدن کمپین Reade سابق کارفرمایان و روزنامه نگاران که اولین شکست این داستان سالن امیدوار است این داستان ارائه خواهد شد به وضوح در مورد چه چیزی است و درست نیست در این روایت چرخش در اطراف Reade و داستان او. که وضوح همچنین ممکن است کمک به پاسخ به این سوال که چرا رسانه های جریان اصلی تا حد زیادی هدایت و روشنی از این اوضاع کثیف.

تبلیغات:

1. است که رسانه های جریان اصلی دفن Reade داستان از وفاداری به بایدن و/یا نفرت از ساندرز? که بعید است. در اینجا به همین دلیل است.

یک دلیل وجود دارد که چرا جریان اصلی روزنامه نگاران مانند رونان فارو از نیویورکر و Jodi Kantor و مگان Twohey از نیویورک تایمز: همه جایزه پولیتزر و برندگان خود را دقیق پوشش در سال 2017 Harvey Weinstein تحقیقات — بسیار مراقب باشید در هنگام گزارش اتهامات آزار و اذیت جنسی و تجاوز است. (سالن است نه پرداختن به هر فردی خروجی را انتخاب و به پوشش خاص این داستان اما به طور کلی ملاحظات به طور معمول درگیر در چنین تصمیم گیری.) این فقط در مورد انصاف به متهم بلکه به شاکیان. زنانی که به این داستان به ناچار لعنتی توسط منتقدان که انتخاب داستان های خود را از هم جدا پس از آن حیاتی برای خود ایمنی است که این گزارش دارای تحت موشکافی دقیق. که تنها رفتن به مطلب درست است که داستان اصلی سیاسی پیامدهای یا گیج کننده و تاب است که می تواند به عنوان تفسیر پرچم قرمز — و یا هر دو مثل این یکی می کند.

Reade داستان از آنچه اتفاق افتاده در طول دوره تصدی خود را به کار بایدن طول زمان تغییر کرده است. در آوریل 2019, Reade صحبت کرد و به محلی نوادا مقاله ادعا بایدن “خواهد مرا لمس بر روی شانه و یا نگه داشتن دست خود را بر شانه من در حال اجرا انگشت اشاره خود را تا گردن در طول یک جلسه.”

تبلیغات:

او همچنین بازگو حادثه که در آن او می گوید: او گفته شد توسط کارکنان که او تا به حال برای خدمت به نوشیدنی در یک بایدن رویداد چرا که او “دوست من،” او گفت: سالن او را رد کرد و این درخواست و شکایت به طور مستقیم به سرپرستان ماریان بیکر و دنیس تونر. Reade می گوید که شکایات منجر به طرد و رانده از بایدن ، هر دو بیکر و تونر را تکذیب کرد به سالن تا کنون با داشتن یک گفتگو با Reade.

Reade آوریل 2019 حساب چرا او را ترک بایدن را نیز درگیری با قبل از آن چیزهایی که او نوشته است. در دسامبر 2018 متوسط پست او پس از حذف Reade نوشت که او ترک کار برای بایدن به دنبال یک حرفه ای در هنر و چون او را دوست دارد “روسیه با تمام قلب من” و رد “بی پروا امپریالیسم آمریکا” و آنچه که او را دیدم به عنوان یک ضد روسی نمایش در کاپیتول هیل.

تبلیغات:

قبل از 2019, Reade زندگی می کردند تحت نام دیگری — او تغییر آن برای سال های بسیاری برای فرار از سوء استفاده و ارائه مدارک نشان دادن این سالن و عمومی او در مورد اظهارات بایدن شد و کاملا مثبت است. پس از ساخت آوریل 2019 اتهامات که بایدن را لمس کرده بود و او را نامناسب Reade صرف ماه به tweeting که داستان ده ها تن از زمان در چهره های مختلف — سیاستمداران و مشاهیر رسانه ها حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — بدون پاسخ.

تحت هر دو زمان و قبل از نام Reade ابراز حمایت عمومی برای انواع مختلفی از سیاستمداران دموکرات در گذشته اعم از بهداشت ، کوری بوکر و الیزابت وارن سناتور. به Rep. Tulsi Gabbard و ماریان ویلیامسون. سپس در طول چند ماه گذشته Reade شروع به شدت retweeting pro-ساندرز حساب و به طور منظم درگیر شدن با برجسته ساندرز حامیان مانند Halper. در این زمان بود که Reade شروع به تذکر علنی که چه اتفاقی افتاده است با بایدن بوده است به مراتب جدی تر از او 2019 داستان مفصل. چنین اشاره رهبری به عنوان Reade گفت: سالن که Halper تایید کرد — به یک زن ناشناس نشان می دهد که Reade دنبال Halper به او بگویید که داستان کامل است.

وقتی پرسیده شد که چرا او داستان را تغییر داده بود آنقدر در سال گذشته Reade گفت: سالن که او تا به حال در نظر گرفته توصیف حمله به اصلی خبرنگار محلی, نوادا, کاغذ, اما “راه از او پرسید: سوال” حال “shut me down.” (که خبرنگار پاسخ نمی دهند به سالن را درخواست دهید.) او همچنین گفت که او احساس مرعوب رسانه های اجتماعی حملات و تهدیدات در پیامد اصلی اتهامات و بنابراین ماند سکوت.

تبلیغات:

جدول زمانی نشان می دهد که Reade دخالت در آنلاین جهانی از برنی fandom همزمان با تشدید اتهامات علیه بایدن. به روشنی این معنا نیست که او دروغ میگوید. اما همراه با دیگر اختلاف در Reade حساب — که هم خود به خود نه دلیل برای بی اعتبار کردن او — آن را به اندازه کافی به نشریات را آهسته و دقیق رویکرد به تقویت این داستان.

“رسانه های دیگر, برای, خوب, دلیل, آیا خود گزارش در داستان مثل این” تیره و تار گفت: سالن. “آنها به عنوان من انتظار می رود ما را ببینید پوشش بیشتر است.”

سالن خواسته گریم و Halper خود را در مورد گزارش روند اما چند پاسخ. Halper تایید Reade شده بود متصل به خود را از طریق یک زن در توییتر. گریم تایید کرد که او و Reade شده اند در تماس با ما از اوایل ماه مارس. (گریم دارای تجربه مرتبط در اینجا: او را شکست داستان در مورد کریستین Blasey فورد نوشتن به دیابت دایان فاینستاین با اتهام که دیوان عدالت برت Kavanaugh تا به حال اقدام به تجاوز به عنف او در مدرسه بالا است.)

تبلیغات:

گریم و Halper باید هر دو علنا گفت که آنها به صحبت کرد Reade برادر و دوست که هر دو تایید کرد که Reade به آنها گفته بود در مورد اتهام حمله به زمانی که آن اتفاق افتاد. تلاش برای رسیدن به برادر و دوستان — مراحل کلیدی در گزارش یک داستان مانند این به طور مستقل ثابت کرده اند بی ثمر برای سالن. Reade پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای دوست هویت و Reade برادر است و نه در پاسخ به سالن درخواست به صحبت.

در نور از جزئیات این سالن آمده است که رسانه های جریان اصلی که در حال انتقاد برای نوشتن در مورد Reade به اتهامات احتمالا در حال ساخت است که به دلیل انتخاب آنها برای پوشش جو بایدن. چه چیزی بیشتر به احتمال زیاد رانندگی سکوت — تا کنون — واقعی است تمایل به شیرجه رفتن به یک داستان است که شامل چنین تعداد زیادی از عوامل پیچیده و ثابت می کند سخت به سنجاق کردن به خصوص با کروناویروس اضطراری مسلط اخبار چرخه.

2. آیا تا زمان حاضر به کمک به Reade به عنوان یک سیاسی به نفع بایدن? مسلما نه.

به عنوان Reade خودش گفت: هنگامی که او در مصاحبه با pro-ساندرز دانشمند Krystal توپ را به او پیشنهاد قابل توجهی کمک کند هنگامی که او برای اولین بار به خارج از سازمان است. در آن مشارکت ملی زنان مرکز قانون تا زمان متصل Reade با تعدادی از وکلا که مصاحبه او را به دیدن اگر او تا به حال یک مورد ارزش پیگیری است. هیچ یک از کسانی که وکلا در زمان Reade به عنوان یک مشتری.

تبلیغات:

این مهم است به درک که در اینجا زمان این صندوق دفاع حقوقی تنها فراهم می کند پشتیبانی فراتر از این معارفه — مانند روابط عمومی کمک — اگر یک مشتری به دست آوردن یک وکیل و حرکت به اقدام قانونی در برابر آزار و اذیت محل کار. اما Reade گفت: سالن او علاقه مند نبود در تحت پیگرد بایدن. او عصبانی بود “در مورد لام در مورد اینکه یک عامل” بایدن از حامیان و امیدوار بود یک وکیل می تواند به پیدا کردن یک راه به آنها را متوقف کند.

یک شرکت حقوقی Reade صحبت با تایید کرد که آنها نمی خواهد یک مورد مبهم هدف از تلاش برای تعطیل کردن مردم در رسانه های اجتماعی بودند که گمانه زنی در مورد یک متهم بودن “عامل روسیه است.”

کری گلدبرگ اجرا می شود یک شرکت اختصاص داده شده به دفاع از زنان در برابر سوء استفاده جنسی. زمان کمک Reade راه اندازی یک جلسه با او. گلدبرگ گفت: سالن که او نمی خواهد “اظهار نظر در که می رسد به شرکت ما برای کمک به” اما گفت که “شرکت ما هرگز تردید به دشمنان قدرتمند.” او گفت: شرکت او نیست اما در کسب و کار از تهدید “به شکایت پردازان توطئه برای به طور بالقوه محافظت گفتار.”

سالن گفتگو با Reade نشان داد که او کمتر علاقه مند به اقدام قانونی و بیشتر در روابط عمومی نمایندگی — برای “حفاظت” و برای رسیدگی به “بودن هولناک” توسط تماس های تلفنی از خبرنگاران. پس از این مصاحبه Reade ادامه داد: برای ارسال پیام به سالن نشان می دهد خشم خود را بیش نیست کمک گرفتن با روابط عمومی. اما زمان این است که در درجه اول یک حقوقی سازمان است و نه در کسب و کار در حال اجرا روابط عمومی برای شاکیان که نمی خواهید از طریق سیستم دادگاه.

تبلیغات:

در بیانیه نوشته شده به سالن Uma Iyer ملی زنان مرکز قانون تایید آنچه گریم در گزارش رهگیری — وضعیت خود را به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی می آید با “دقیق و مطلق منع شرکت در انتخابات و یا مبارزات سیاسی و فعالیت است.” با توجه به Reade را حضور فعال در برنی توییتر و شور و شوق او را برای Sanders, کمپین نگرانی هایی است که هر گونه درگیری با اتهامات او را در طول ریاست جمهوری اولیه می تواند به عنوان انتخابات به نظر نمی رسد بی اساس است.

SKDKnickerbocker شرکت که در زمان استخدام به انجام روابط عمومی حمایت خود را برای موارد قانونی تاسیس شد توسط آنیتا دونن که یک مشاور جو بایدن. این واقعیت جلب توجه بسیاری از نرم افزار-ساندرز مردم در رسانه های اجتماعی که مشتاق به حس یک “استقرار” توطئه که قابل درک است. اما با توجه به دلایل متعدد که زمان تا به حال به می گویند هیچ به Reade قبل مربوط به روابط عمومی سمت او هیچ نمایندگی حقوقی او را تحت پیگرد هر کسی و کل داستان به طور بالقوه می تواند به عنوان تفسیر در فیلیپین وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن که دان زد دخالت به سرکوب Reade داستان.

3. است Reade روسیه ، این نیز بسیار مشکوک و در اینجا به همین دلیل است.

در آوریل 2019 زمانی که Reade متهم بایدن از نامناسب لمس کردن و خود را از sidelining او برای شکایت بایدن هواداران و روزنامه نگاران مانند ادوارد اسحاق-Dovere اقیانوس اطلس تلاش برای بی اعتبار ساختن Reade توسط ذکر است که او در نوشته شده بود مقالات, ابراز محبت او برای ولادیمیر پوتین. بایدن حامیان کشیده اند این روایت به بازی برگشت در پی Reade مصاحبه با Halper.

تبلیغات:

Reade است پس از حذف این مقالات که موقعیت او به عنوان یک مشتاق پوتین فن اما برخی از تصاویر و اینترنت archives باقی می ماند. در سال 2018 او نوشت: در یک رسانه نوشته است که پوتین “به نجات جهان از جنگ در بیش از یک مناسبت” و “آورده هرج و مرج و شکست خورده ملت ایران برای تبدیل شدن به یک پر جنب و جوش, خلاق, نیروی اقتصادی در یک دهه” اعتباری او را با “هوش عاطفی” و “جذب می کند ترکیبی از قدرت با نجابت.”

در یکی دیگر از 2018 پست در رسانه او نوشت: “رئیس جمهور پوتین می ترساند و نخبگان قدرت در امریکا به خاطر اینکه او یک دلسوز, مراقبت, رهبر رویایی.”

وقتی پرسیده شد که در مورد آن Reade گفت: سالن او تا به حال شده است با نوشتن یک رمان در مورد روسیه در آن زمان و “وبلاگ بخوانید سیاسی چون من نوع در آن غوطه وری انجام روسی مسائل برای این رمان است.” او همچنین گفت: سالن که او تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط الیور استون pro-پوتین مستند و یک دوست که ستایش پوتین.

پس از انجام “تحقیقات بیشتر,” او گفت: سالن او در حال حاضر احساس متفاوت در مورد پوتین اگر چه در صورتی که درست است او تغییر از قلب به نظر می رسد بسیار اخیر. در ماه فوریه سال 2020 Reade بدحجابی بازیگر و عمده ساندرز حامی جان کیوساک “به تکرار بیگانه تبلیغ علیه روسیه” و اظهار تاسف کرد که “پوتین در سال 2006 بود که هالیوود یک ستارههای عزیزم در حال حاضر او استاد بد ذهن است.”

این واقعیت است که Reade چنین دست و پا چلفتی تلاش به حاشیه نمایش ها در گذشته نیست یک نگاه, اما آن را نیز نمی مارپیچ این لحظه که بایدن حامیان ممکن است فکر می کنم. این حیاتی به درک — و بسیاری از بایدن حامیان ظاهرا نمی این — که بیش از حد زود باور در مورد الیور استون فیلم های مستند و یا حتی در مورد خارجی هوازن به این معنا نیست که کسی در حال دروغ گفتن در مورد یک تجاوز جنسی.

در نهایت سالن مجبور است به نتیجه گیری کرد که هر کسی که در واقع کار برای هوش را از انجام یک کار بهتر پوشش خود آهنگ.

4. است Reade که بیمار روانی بود که در “دکتر فیل” ادعا پوتین که قرار بود به ازدواج با او ؟ مطلقا نه.

چند ماه پیش دکتر فیل مصاحبه یک زن به نام “جنیفر” و سه تن از فرزندان در مورد “جنیفر” توهم باور است که پوتین در عشق با او است و آنها درگیر شد, با وجود داشتن هرگز ملاقات کرد.

Reade کاملا جنیفر و او فکر نمی کند که او مشغول به پوتین.

سالن دنبال کردن هویت واقعی فرد Dr. Phil مصاحبه و همچنین دو تن از فرزندان او. پس از صحبت با دختر جنیفر, ما با خیال راحت می توانید می گویند که جنیفر کاملا متفاوت فرد است. (سالن حفاظت از هویت این افراد به طوری که آنها نمی مزاحمت یا بایدن یا ساندرز پارتیزان — آنها واقعا هیچ ربطی به این داستان است.)

واقعیت این سالن حتی تا به حال به رفتن به طول های ردیابی کردن این خانواده و pestering آنها را برای اطلاعات صحبت می کند به چه سمی روایت در اطراف Reade تبدیل شده است با بایدن طرفداران در حال اجرا شایع در توییتر و پخش شایعات دروغ نقاشی او را به عنوان توهم شدید.

5. چه بزرگ غذای آماده در اینجا ؟ چند وجود دارد.

بایدن ارتباطات مدیر کیت Bedingfield گفت: اتهامات و صدور مختصر و مفید این بیانیه به سالن: “زنان حق دارند داستان خود را بگویید و خبرنگاران باید یک تعهد به دقت دامپزشک کسانی که ادعا می کند.”

داستان Reade است اتهامات علیه بایدن نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که استانداردهای دقیق حمایت جریان اصلی نشریات sidestepped برای زود باور و رویکرد سیاسی. شکست به دامپزشک این داستان متد و پیشگیرانه آدرس آن اددر عناصر باز کردن درب به یک گردباد از تئوری های توطئه و اطلاعات غلط.

برخی از ساندرز حامیان هستند lobbing وحشی اتهامات از یک پوشش توسط رسانه های جریان اصلی و زمان را برای انتشار Reade داستان. در برخی از بایدن هواداران هستند که بی پروا — آیا با فرض Reade دروغ است و یا توسط, پخش كردن, مسخره تئوری های توطئه در مورد او و یا هر دو. بدون شک برخی از مردمی در دو طرف شکاف سیاسی خواهد بود واکنش همان راه بدون توجه به آنچه اما این وضعیت شده است به طور قابل توجهی بدتر از لا ابالی شیوه ای که در Reade به اتهامات گزارش شده است و منتشر شد.

سازمان هایی مانند زمان و جریان اصلی روزنامه نگاران مراقبت با لحاظ سیاسی حساس اتهامات مانند Reade است. که نیست چرا که آنها ترسو. این دلیل است که آنها از ترس موقعیت درست مثل این که در آن تکه تکه گزارش و ادراک از نقطه ایجاد پوشش سیاسی برای مبارزه با مواد غذایی که به پایان می رسد تا هل دادن آنچه که قرار است به مرکزی نگرانی مقاوم در برابر آزار و اذیت جنسی و خشونت — به حاشیه.

مهم نیست که چگونه آن را ممکن است تفسیر “باور زنان” هرگز دستور به انتشار هر اتهام سوء استفاده جنسی بدون تردید و یا رزرو. آن را در مورد مصرف این داستان به طور جدی در شرایط خود را به جای رد کردن آنها را به عنوان زنان تلاش برای اعمال نفوذ در مردم و افکار عمومی. برای روزنامه نگاران به این معنی که ما باید داستان سوء استفاده جنسی به طور جدی و درمان آنها را با دقت و به طور کامل; به عنوان ربکا Traister گفت در توییتر در سال 2017, این بدان معناست که انتشار داستان “گزارش مورد بررسی واقع بررسی & حمایت از رسانه ها در گزارش از آنها.”

آنچه می توان گفت این است که Reade, داستان معتبر و قانع کننده در برخی از راه های مهم و همچنین می آید با یک تعداد نگران کننده پرچم قرمز. برای انواع دلایل آن گرفته نشده به طور جدی در سطح ملی است اما کسانی که به دلایل شامل نمی شود یک رسانه های جریان اصلی توطئه برای محافظت از جو بایدن. به جای تبدیل شدن به موضوع جدی بررسی این است که به جای تبدیل به فرصتی برای جان سخت طرفداران در هر دو ساندرز و بایدن طرف به امتیاز در یکی دیگر آنلاین. حقایق واقعی شده اند جایگزین توسط بی پروا تئوری های توطئه چرخید توسط علاقه مندان از هر دو نامزد. هر چه حقایق این مورد ممکن است این #MeToo جنبش سزاوار بهتر از کشیده می شود به چیزهای شبیه به این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>