لغو و یا اصلاحات ؟ پیشنهادات برای پایان دادن به خشونت های پلیس به دنبال “تحول رادیکال”

تماس برای پلیس اصلاحات رسیده ناگهانی پلیس پس از قتل جورج فلوید Breonna تیلور و اخیرا Rayshard بروکس. اما فعالان اصرار قانونگذاران برای رفتن بیشتر از همیشه پس از داده ها نشان داد که پلیس هنوز قتل فقط به عنوان بسیاری از مردم به عنوان آنها پنج سال و تعداد بی شماری از تلاش های اصلاح — پیش از آن.

پلیس قتل فلوید در مینیاپولیس مشتعل هفته از تظاهرات به عنوان تظاهر کنندگان در سراسر کشور راهپیمایی در مخالفت با خشونت پلیس اغلب برآورده شدن توسط پلیس شلیک گاز اشک آور و ضرب و شتم مردم با باتوم و یا درگیر شدن در به طور کلی اعمال خشونت.

تبلیغات:

بسیاری از گروه هایی که سازماندهی تظاهرات باید به نام برای defunding پلیس در مقیاس ملی ایده مینیاپولیس شورای شهر رای به حمایت از اوایل این ماه. اما بسیاری از نمایندگان مجلس از جمله دموکرات ها باید خودداری کردند در ایده و گفت که افکار عمومی وجود ندارد.

“من فکر نمی کنم بسیاری از افراد بر این باورند که ادارات پلیس باید برچیده” Rep. Ro Khanna, D-کالیفرنیا گفت: سالن در یک مصاحبه تلفنی. “اکثر مردم درک کنند که شما نیاز به یک اداره پلیس. در حال حاضر سوال این است که اگر شما نیاز به یک اداره پلیس چگونه بسیاری از منابع باید آن را در مقایسه با آموزش و پرورش و بهداشت و خدمات ؟ چگونه باید آن را ساختار وجود دارد پاسخگویی? چگونه می توانید آن را در راه ساخت یافته که عادی برخورد نمی تشدید به نیروی کشنده? بنابراین آنچه که ما باید انجام دهیم این است که بحث در مورد چگونه ما ساختار ادارات پلیس در جامعه به عنوان یک جایگزین.”

برخی از شهرستانها را در پاسخ به اعتراض تعهد به تغییر منابع از پلیس به خدمات اجتماعی. دیگران باید متعهد به توقف ارسال پلیس در غیر جنایی تماس را ممنوع chokeholds یا باید بیشتر مورد نیاز شفافیت بیش از پلیس انضباطی پرونده.

تبلیغات:

این اقدامات از یک نقطه شروع خوب, فیلم آموزش گارسیا, پلیس, مدیر مبارزات انتخاباتی در کنفرانس رهبری مدنی و حقوق بشر گفت: سالن. اما “واقعا مهم محلی اصلاحات و تخصیص بودجه به دنبال چه مقدار پول در حال رفتن به اجرای قانون در مقابل جامعه مبتنی بر برنامه ها و آموزش و پرورش و مسکن,” او گفت:. کسانی که “تمام چیزهایی که بهتر در خدمت جوامع و کمک به جوامع رشد و کاهش جرم از سیاه و قهوه ای و جوامع است.”

در سطح فدرال قانونگذاران نیاز به ایجاد یک ملی استفاده-از-نیروی استاندارد “به طوری که پلیس تنها می تواند استفاده از زور در صورت لزوم و تنها پس از اگزوز تمام مناسب جایگزین گفت:” گارسیا, که قبلا به عنوان یک وکیل در وزارت دادگستری حقوق مدنی را بدست آورد.

دموکرات ها در کنگره پرده برداری گسترده پلیس پیشنهاد اصلاحات در هفته گذشته که شامل صلح, عمل, لایحه co-اسپانسر شده از طرف خناس است که انجام درست آن.

تبلیغات:

“آن را به ارمغان می آورد ایالات متحده استاندارد در نیروی مطابق با قوانین بین المللی حقوق بشر” خناس گفت. “اکثر دموکراسی های غربی و بسیاری از اروپا شهرستانهای دارای استانداردهای از زور به عنوان چیزی که باید کاملا ضروری است, آخرین چاره.”

خناس گفت که پلیس از Rayshard بروکس در آتلانتا به عنوان مثال ممکن است مانع “اگر پلیس نمی تواند با استفاده از نیروی مگر اینکه مطلقا لازم بود.”

تبلیغات:

“آنها را مجبور به انجام بسیاری از دیگر د-escalatory تکنیک های قبل از آنها می شده اند مجاز به شلیک کسی که آنها می دانستند که آیا توانایی تحمیل مرگبار آسیب” خناس گفت. “آن آن را بسیار آسان تر برای نگه داشتن افسران پلیس پاسخگو باشند چرا که این امر می تواند روشن و استاندارد است. اگر شما انجام نمی دهد هشدار اگر شما انجام نمی ده-escalatory تکنیک های, اگر شما انجام تمام آن چیزهایی که به نشان می دهد که نیروی کاملا ضروری است پس از آن شما خواهد بود نقض استاندارد است.”

چنین تغییری نیز مانع دیگر افسران تبرئه متعدد تیراندازی موارد از این استدلال که استفاده از نیروی مرگبار معقول و منطقی بود.

“در حال حاضر سوال این است که آیا یک افسر فکر می کنم آن را معقول است ؟ و آن را یک تصور ذهنی از افسر” خناس توضیح داد. “این تغییر خواهد کرد که استاندارد است. آن را می گویند مهم نیست که چه افسر فکر معقول افسر انجام داده اند می تواند چیزهای دیگر برای جلوگیری از زور و نمی انجام این کار به طوری که آنها نقض استاندارد است.”

تبلیغات:

همراه با صلح عمل دموکراتیک پیشنهاد خواهد, در میان چیزهای دیگر آن را آسان تر به تعقیب بد پلیس ممنوعیت-knock حکم مواد مخدر را در موارد محدود تجهیزات نظامی به پلیس و نیاز به تعصب نژادی آموزش. قانونگذاران جمهوری خواه به رهبری سناتور. تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی،, تنها, سیاه جمهوری خواه در سنا در حال کار نسبت به پیشنهاد خود را هر چند در حال حاضر برخی از حکومت اصلاحات مانند فدرال سبد ممنوعیت و یا عقبگرد در واجد شرایط ایمنی.

“خانه لایحه نشان دهنده بسیاری از تغییرات که ما مدافع بنابراین ما امیدواریم که آن را یک گام در مسیر درست در مقابله با خشونت پلیس” گارسیا گفت: سالن تصدیق کرد که این پیشنهاد چهره یک “نبرد دشوار” در مجلس سنا.

اما فدرال اصلاحات باید “انجام می شود در همان زمان که ما به دنبال راه هایی برای کاهش استفاده از مجازات در نظام حقوقی پلیس به عنوان یک جواب برای مسائل ایمنی” گارسیا گفت. “من فکر می کنم ما شاهد شتاب بیشتر و حمایت از ما احتمالا تا کنون دیده برای پلیس اصلاحات است.”

تبلیغات:

هنوز هم برخی از کارشناسان استدلال می کنند که بسیاری از این اصلاحات کافی نیست.

“من می خواهم به احتیاط در برابر استفاده از اصطلاح” اصلاحات.’ اصلاحات صرف ‘آرایشی’ تغییرات ثابت کرده اند بی اثر در آوردن پایان دادن به خشونت های پلیس علیه سیاه و قهوه ای بدن” الکسیس Hoag, افتتاحیه پزشک-در-اقامت در Eric H. دارنده جونیور ابتکار برای حقوق مدنی و سیاسی در دانشکده حقوق کلمبیا گفت: سالن. “ما باید تقاضا رادیکال تحول نقش پلیس بازی در این کشور است. گسترده تظاهرات را ابلاغ که نظامی سود محور پلیس دولت باید پایان یابد.”

مایکل McDaniel سابق پنتاگون رسمی که در دفاع از پلیس در استفاده از زور موارد به عنوان یک وکیل و توصیه کرده است فرمانداران در مورد مسائل امنیتی توافق کردند که demilitarizing پلیس شد و یک گام کلیدی در مقابله با خشونت پلیس.

“من معتقدم که ما نیاز به تجدید نظر پلیس و نقش خود را به حفظ و محافظت از'” McDaniel که در حال حاضر سر میهن و امنیت ملی در قانون برنامه در میشیگان غربی دانشگاه کولی دانشکده حقوق گفت: سالن. “پیشگیری از جرم و دلهره باید تنها تمرکز خود را و چگونه آنها را در تحقق این وظیفه باید تجدید نظر شود. خود را فرعی نقش به عنوان جمله اختلاف داخلی میانجی سلامت روان به عنوان مشاور و مددکار اجتماعی باید معطوف به حرفه ای که آموزش دیده و با تجربه در آن نقش.”

تبلیغات:

McDaniel استدلال کرد که بیشتر آموزش اجباری دوربین های بدن و سایر اصلاحات می تواند به اندازه کافی برای مقابله با این مشکل است.

Chokeholds باید رها گفت: به این دلیل که “تمایز بین موفق نگه دارید و تهدید کننده زندگی نگه ماده سانتی متر و بیش از حد ظریف برای بسیاری از رقابت بازداشت.” همه استفاده-از-نیروی شکایت باید “بررسی توسط یک شهروند بررسی کمیته.”

“داخلی بررسی و اتحادیه بررسی ناکافی” McDaniel گفت. “سوابق همه استفاده-از-نیروی تحقیقات باید در دسترس عموم است.”

این اولین بار نیست که نمایندگان مجلس تلاش کرده اند به مقابله با پلیس اصلاحات در سال های اخیر است. معترضان راهپیمایی پس از یک افسر پلیس در فرگوسن میسوری بارها و بارها شات 18 ساله مایکل براون در ماه اوت 2014. تظاهرات و راهپیمایی در شیکاگو پس از یک افسر پلیس به ضرب گلوله 17 ساله Laquan مک دونالد 16 بار است که در ماه اکتبر و دیگر پلیس در صحنه دروغ در مورد آن. معترضان راهپیمایی پس از 25 سال آمریکا درگذشت از صدمات او پایدار در پشت یک ون پلیس بالتیمور در مارس 2015. اعتراضات خروشان پس از یک افسر در حومه سنت پل ایالت مینه سوتا به ضرب گلوله Philando کاستیا یک کارگر که به افسران گفت: او از نظر قانونی ثبت نام تفنگ در ماه جولای سال 2016 تنها چند روز قبل از پلیس در لوئیزیانا به ضرب گلوله آلتون استرلینگ که کشته شد در حالی که فروش سی دی های خارج از فروشگاه راحتی. وجود دارد هتک حرمت پلیس پس از قتل 12 ساله Tamir برنج Jamar, Clark, والتر اسکات ساموئل DuBose و Stephon کلارک.

تبلیغات:

تمام کسانی که در تظاهرات بودند ملاقات با پاکستان برای محاکمه افسران پلیس و تصویب اصلاحات معنی دار. اما بسیاری از افسران درگیر در تیراندازی تبرئه شدند. و تعدادی از تیراندازی پلیس پس از قتل مک دونالد و قهوه ای است ثابت باقی مانده است و حتی تیک تاک تا سال گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل توسط واشنگتن پست. پلیس 994 نفر در سال 2015. آنها گلوله 1,004 مردم در 2019. مردم سیاه و سفید بودند سه برابر بیشتر از سفید پوستان به ضرب گلوله کشته شد.

این تعداد حتی شامل قربانیان مانند فلوید بود که افسر سابق Derek چوین زانو ماجرا به گردن خود به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه پس از او گفته با استفاده از یک تقلبی $20 bill یا اریک گارنر که به کشته شدن یک پلیس سبد در استاتن آیلند نیویورک برای فروش سست سیگار خارج از فروشگاه راحتی.

“با توجه به این لکه از اسارت این کشور همچنان در برابر سیاه و سفید و قهوه ای مردم با خطرناکبودن و جنایت” گفت: Hoag, که قبلا به عنوان مشاور ارشد در NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق. “آن است که به اندازه کافی برای ادارات پلیس برای ممنوعیت خاصی را گردن محدودیت یا موسسه همکار افسر موظف به دخالت’ سیاست. به عنوان آنها عمل امروز, افسران پلیس می تواند با استفاده از نیروی کشنده اگر آنها منطقی اعتقاد دارند زندگی خود را در خطر است. افسران که برخورد مردم سیاه و سفید مانند جورج فلوید یا Rayshard بروکس یا Tamir برنج یا Botham ژان بلافاصله درک خطر و استفاده از نیروی کشنده به ندرت مساله را در نظر بگیرید که آیا یک ده-تشدید روش ممکن است مناسب تر باشد. پلیس نه گسترش انگاره ها از بی گناهی به مردم سیاه و سفید. بیشتر نظام حقوقی ما در حال حاضر طراحی شده برای محافظت ماموران اجرای قانون از پاسخگویی برای استفاده از نیروی بیش از حد در برابر افراد است.”

دو کلید اصلاحات است که می تواند تا حد زیادی کاهش این حوادث در حال پایان دادن به واجد شرایط ایمنی “که اساسا اجازه می دهد تا ماموران برای فرار از مسئولیت زمانی که آنها را درگیر در یک مقابله و عمل” گارسیا گفت: “و ایجاد پایگاه داده های ملی برای پیگیری پلیس در آوریم.

تبلیغات:

“یکی از مسائل ما اغلب این است که هنگامی که یک افسر خاتمه یافته است آنها به راحتی می توانید هاپ به شهر بعدی و یک کار وجود دارد” گارسیا گفت. “پس از آن بسیار مهم برای شفافیت و پاسخگویی برای شهرستانها بدانید که خود را در ادارات پلیس در حال استخدام.”

به طور کلی تعداد تیراندازی غیر مسلح مردم کاهش یافته است و با توجه به پست. در سال 2015 پلیس کشته 94 غیر مسلح مردم, 38 از آنها سیاه پوست بودند. در سال 2019 پلیس به ضرب گلوله 55 مردم غیرمسلح از جمله 14 که سیاه پوست بودند.

“این باعث می شود من نا امید چون وجود خواهد داشت تمایل به فکر می کنم هیچ چیز تغییر کرده است, زمانی که من می دانم بسیاری از موارد از روسای پلیس که به من گفت که شش ماه پیش ما را شلیک کرده که مرد و ما نمی به دلیل آموزشی که آنها به دریافت” چاک Wexler رئیس پلیس اجرایی تحقیقات فروم که با این نسخهها کار با مقامات اجرای قانون در گفت واشنگتن پست.

اما این اصلاحات شده اند به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی می گوید Hoag.

“گذشته ‘اصلاحات’ تلاش اغلب نیاز بدن فرسوده دوربین های کوتاه ضد تعصب آموزش و سازماندهی غیر نظامی نقد و بررسی تخته,” او گفت:. “این ثابت شده بی اثر است چرا که آنها شکست خورده به آدرس خودنمایی بنیادی مشکل: فرض خطرناکبودن که پلیس اختصاص به سیاه و سفید و قهوه ای بدن. برای مثال NYPD ممنوع استفاده از گردن محدودیت در سال 1993 اما ماموران با استفاده از یک سبد — یک نوع از گردن خویشتن داری در اریک گارنر 20 سال بعد. پلیس مشاهده شد یک مرد سیاه و درک زندگی خود را در معرض خطر بودند. ممنوعیت خویشتنداری تاکتیک نمی تواند نجات آقای گارنر زندگی پس از آن اما overhauling چگونه پلیس با نظر مردم سیاه و سفید ممکن است نجات کسی مثل آقای گارنر در آینده است.”

“قبلا وجود داشت امتناع از به رسمیت شناختن مفهوم امتیاز سفید” گفت: McDaniel. “جورج فلوید با تماس با خارج برای مادرش در لحظات قبل از مرگ او باعث سفید آمریکایی ها برای مقابله با انسانیت قربانی به رد ضمنی و برچسب زدن از مردان در مواجهه با اجرای قانون به عنوان جنایتکاران.”

به جای “اصلاحات” پلیس Hoag گفت: “جوامع محلی ایالت ها و دولت فدرال باید با شرکت در یک مقیاس کامل حساب و آشتی ملت را به میراث برده داری.”

“پلیس تبدیل نیاز عمیق و ناراحت کننده کار” او گفت:. “این تظاهرات گسترده نشان داده است که این کار لازم است. برای زندگی به ماده در حال حاضر این کشور باید مقابله با بسیاری از قرن ها که سیاه زندگی نیست.”

این لحظه ای است نه مثل قبلی تظاهرات در برابر پلیس خشونت خناس گفت.

“در حال حاضر شما به حومه سفید زنان در اوهایو اعتراض شما را خواهان و دموکرات ها درک بین مردان و زنان تبعیض توسط ادارات پلیس” او گفت:. “این لمس عصب مانند جنبش حقوق مدنی. … من فکر می کنم این لحظه نشان داده است که خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار است یک اشتباه است و بسیاری از آمریکایی ها تا به حال چشم خود را باز به آن اشتباه است.”

با حمایت های بی شماری از معترضان در سراسر کشور “تغییر فوری” باید از هر دو فدرال و دولت های محلی Hoag گفت. “وجود دارد بیش از 18,000 ادارات پلیس اکثریت قریب به اتفاق که در زیر شهری و شهرستان کنترل است.”

اما محلی اصلاح طلبان چهره دیگر مانعی برای اصلاحات: پلیس اتحادیه های کارگری.

“اتحادیه قراردادهای بزرگ مانع به نظم و انضباط گفت:” گارسیا. “این خوب است برای آنها را به مذاکره بهتر حقوق و شرایط کار اما ما دیده می شود پلیس اتحادیه مخاطبین که آن را تقریبا غیر ممکن است برای نگه پلیس پاسخگو باشد. آنها مذاکره را برای مقررات است که برای تخریب انضباطی پرونده یا یک خنک کننده’ دوره که در آن پلیس نمی تواند مصاحبه برای روز بعد از آنها درگیر در تیراندازی. … جوامع سزاوار یک صندلی در جدول زمانی که [قرارداد] در حال مذاکره است.”

یکی دیگر از جنبه های نادیده گرفته است تعداد فزاینده ای از احکام محلی ظاهرا با هدف بهبود کیفیت زندگی در یک. توجه جامعه یا حوزه قضایی است. چنین موجب ایجاد “فرصت های پلیس برای ارتباط برقرار کردن و یا متوقف کردن مردمی گفت:” گارسیا. “این است که جمع و جور است که اغلب می تواند منجر به استفاده از زور و یا نیروی مرگبار. وجود دارد واقعا باید یک فشار به بررسی این و لغو به عنوان بسیاری از این به عنوان امکان پذیر است.”

در پایان روز پلیس است که به عنوان یک موضوع اقتصادی را به عنوان آن است که ایمنی یکی.

“میلیاردها دلار در برخی از شهرها مانند نیویورک — صرف پلیس باید جایگزین موجود در سازمانهای مبتنی بر جامعه است که بهتر مجهز به ارائه اقدامات ایمنی از جمله مراقبت های روانی قوی بعد از مدرسه برنامه نویسی برای کودکان امن و مسکن مناسب برای ساکنان و زندگی-دستمزد مشاغل” گفت: Hoag که پشتیبانی تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ، “ما پلیس به انجام همه چیز آنها بیمار مناسب را انجام دهد. امن ترین جوامع در این کشور ندارند ترین پلیس — آنها بیشترین منابع است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme