لغو کل زندان-مجتمع صنعتی

اگر چه این کشتار وحشیانه از جورج فلوید در مینیاپولیس در 25 مه که مجموعه ای بزرگ از اعتراضات در سراسر جهان وجود دارد یکی دیگر از نام انعکاس در شعارهای کسانی که خواستار عدالت کیفری اصلاحات: Breonna تیلور. 26 ساله آفریقایی-آمریکایی و تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شد توسط پلیس در طول یک بدون دست کشیدن مواد مخدر حمله در لوئیزویل کنتاکی در مارس 13.

فعالان اند خواستار محاکمه افسران درگیر در تیراندازی. اما نویسندگان Mariame کابا و Andrea M. Ritchie در یک op-ed منتشر شده در ذات مجله سایت در جولای 16, استرس که تعقیب کافی نیست — و این که تیلور حافظه باید افتخار کامل لغو زندان-مجتمع صنعتی.

تبلیغات:

تیلور مرگ نشان می دهد که چرا بدون دست کشیدن از حملات در موارد دارو یک ایده وحشتناک — به عنوان روزنامه نگار Radley Balko (که در حال حاضر برای می نویسد: واشنگتن پست) با اشاره به زمان و زمان دوباره در مقالات خود را به صورت دلیل و مجله. اهداف اصلی از مارس 13 حمله شد Raul Glover and Adrian واکر که لویی پلیس مظنون به فروش مواد مخدر است. واکر مجوز تفنگ مالک گفته است که در این حمله او بر این باور او قربانی یک خانه حمله یا سرقت و اقدام در دفاع از خود. عکس رد و بدل شد و تیلور در تیراندازی گرفتار. بدون مواد مخدر پیدا شد در طول یک جستجو از خانه.

یکی از افسران درگیر در تیراندازی برنت Hankison از کار اخراج شدند لویی Metropolitan Police Department, در حالی که دو نفر دیگر قرار داده شده در مرخصی اداری. تا کنون هیچ یک از آنها دستگیر شده اند و یا تحت پیگرد قانونی قرار.

کابا و ریتچی در اصل توجه داشته باشید: “اف بی آی و یک ویژه کنتاکی دادستان در حال بررسی Breonna کشتن و اینکه آیا اتهامات آورده می شود می تواند در برابر افسران. ما به طور کامل پشتیبانی از مطالبات برای پاسخگویی برای Breonna مرگ و خانواده و عزیزان’ تلاش برای عدالت است. زمانی که عوامل دولت قانون خشونت علیه یک فرد — و در این مورد callously و تسامح می گیرد زندگی خود را — بدون شک وجود دارد که جمعی پاسخ کاملا موجه و ضروری است.”

تبلیغات:

اما کابا و ریتچی به سرعت اضافه کردن که عدالت واقعی برای تیلور — و همچنین جورج Floyd — نیاز به جامع شامل عدالت کیفری اصلاحات در ایالات متحده است.

“به عنوان زندان و صنعتی (عکس) اطناب ما می خواهیم به مراتب بیشتر از آنچه سیستم که به کشته شدن Breonna تیلور ارائه می دهند — به این دلیل که سیستم است که او را کشته است راه اندازی برای ارائه عدالت برای خانواده و عزیزان” کابا و Ritchie تاکید می کند. “تجربه نشان می دهد که افسران که آسیبی به ندرت دستگیر بخش است که آنها را استخدام و تعقیب و محکومیت حتی بیشتر بعید است. از سال 2005 وجود دارد که باید 110 تعقیب از افسران پلیس که به ضرب گلوله افراد در حالی که پلیس را کشته و 1000 نفر در سال به طور متوسط پس از سال 2014 است.”

کابا و Ritchie رفتن به می گویند که در حالی که افسران پلیس که با استفاده از نیروی بیش از حد داده می شود هر نفع شک در ایالات متحده بسیاری از آفریقایی-آمریکایی ها در حال گناه تا ثابت تحت این کشور در سیستم عدالت کیفری.

تبلیغات:

“افسران که به کشته شدن Breonna تیلور ادعای دفاع از خود به دلیل یک اشتباه نیمه خواب فرد از خانه خود و نامزدش در برابر آنچه او منطقی اعتقاد به یک خانه حمله اخراج عکس,” کابا و Ritchie نوشتن. “و حتی اگر آنها دستگیر و محاکمه — اگر تجربه گذشته است هر شاخص — قانون خواهد یک بار دیگر آنها را با ارائه پوشش برای کشتن یکی دیگر از فرد سیاه و سفید. در همین حال تعداد بیشماری از زنان و ترانس افرادی که عمل در دفاع از خود زمانی که پلیس موفق به حفاظت از آنها رنج کشیده در زندان است.”

در خود مقاله کابا و Ritchie تماس برای “گسترده تر و عمیق تر مفهوم عدالت برای Breonna تیلور و دیگر بازماندگان و اعضای خانواده صدمه خشونت پلیس — یکی ریشه در جبران خسارت است.”

تبلیغات:

“مردم شده اند و یا کسانی که عزیزان خود بازداشت و پیگرد قانونی زندانی و کشته برای کوچکترین تخلف و یا هیچ کدام در همه — آیا می خواهید سیستم به عمل نسبتا با دستگیری, تعقیب و incarcerating کسانی که از آزار و کشتن ما” کابا و Ritchie استرس است. “افرادی که همواره محروم تحت حمایت این قانون به شدت می خواهید به زندگی می کنند تا وعده های خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>