ممنوعیت سقط جرم پزشکان. برای پزشکان خطرات و حتی بالاتر.

روز چهارشنبه دادگاه عالی را بشنود شفاهی در ژوئن خدمات پزشکی v. Geeکه تمرکز بر روی اینکه آیا پزشکان انجام سقط جنین باید اعتراف امتیازات و یا اجازه به اعتراف بیماران برای درمان در نزدیکی بیمارستان.

این قوانین استفاده می شود برای تضعیف Roe v. Wade. در لوئیزیانا که در این مورد در اصل واصل قانون را تعطیل از دولت کلینیک سقط جنین. اما قوانین مشابه بودند مدت طولانی استفاده می شود برای حفظ تقسیم نه فقط در که دسترسی به مراقبت های, اما کسانی که آن را فراهم می کند.

آیا در بیمارستان ها استفاده می شود اعتراف امتیازات برای حفظ تبعیض نژادی. با امتناع از اجازه می دهد سیاه پزشکان به اعتراف بیماران به بیمارستان ها که خدمت سفیده بیمارستان می تواند اطمینان حاصل شود که سیاه پزشکان (و بیماران) تنزل می شد به تفکیک امکانات. این gatekeeping عمل چپ سیاه پزشکان بدون همان فرصت ها و امکانات و منابع به عنوان همتایان سفید.

امروز اعتراف امتیازات قواعد و قوانین دیگر مانند “ضربان قلب لوایح” که یاغی سقط جنين پس از قطب فعالیت های قلبی تشخیص داده می شود, آن را سخت تر برای بیماران به دنبال سقط جنین برای انجام این کار با خیال راحت با محدود کردن دسترسی. این قوانین پایه به نامتناسب اثر حامله افرادی که کم درآمد و/یا رنگ. اما در سمت چپ از گفتگو این است که آنها را سیاه و سفید ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر بیش از حد با خطر پیگرد قانونی برای کسانی که به انجام این سقط جنین.

وقتی که می آید به زمینه های پزشکی پزشکان سیاه و سفید به میزان قابل توجهی کمتر. سیاه, کارگران تنها حدود 4 درصد از تمرین پزشکان و 9 درصد از پرستاران. و فقط کمتر حرفه ای در زمینه های دیگر, سیاه, ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی صورت برخی از چالش های مشترک: مفروضات بی کفایتی نژادی كليشه اي و پیشنهادات ظریف است که آنها واجد شرایط برای شغل خود را. قوانینی که ساییده شدن پزشکان’ قدرت بالقوه به بدتر شدن موانع موجود برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر اشغال یک موقعیت شکننده در این زمینه است.

برای 15 سال گذشته من شده است با انجام پژوهش در حرفه ای مشغول به کار در صنعت مراقبت های بهداشتی. یافته های من نشان می دهد که گسترده کلیشه های نژادی از سیاه پوستان کمتر هوشمند توانا و سختکوش تر از سفید پوستان ایجاد محل کار و محیط های که غیر دوستانه و استرس زا برای پزشکان مراقبت های بهداشتی.

در یکی از مصاحبه دانته یک دکتر شناخته شده در اینجا با یک نام مستعار خود را برای محافظت از حریم خصوصی به من گفت که او همواره با دقت بیشتری و تا به حال کار خود را دوم حدس زده توسط همکاران و حتی زیردستان: “من متهم نمی طبابت به درستی توسط یک پرستار [یک بار] توسط یک درمانگر تنفسی. و آنها هرگز فکر می کنم به این می گویند به یک دکتر. [آنها فکر می کنم] ‘او آن را متفاوت از ما استفاده می شود.'”

دانته در ادامه گفت که به عنوان یک نتیجه از پرستار اتهامات بیمارستان تصمیم گرفت در تخلف از آنها نوشته شده سیاست — برای باز کردن تحقیقات مربوط به کار خود را. برای دانته در این سطح اضافی از بررسی دقیق منبع سرخوردگی و خشم. آن را نیز تا به حال هزینه های مواد, به عنوان او را نگه داشته و یک وکیل در نگهدارنده برای محافظت از او را از ستمگران انتقام بود.

دیگر سیاه پزشکان توصیف چالش گرفتن بیماران به آنها اعتماد. حداکثر یک اورژانس پزشکی, دکتر, گزارش, “من به مراقبت از بیماران مبتلا به [که] ساخته شده آن را بسیار روشن—” من شکایت شما اگر شما نمی توانید به من یک دکتر است.'” این بیماران را خسته نکنید به پنهان کردن خود را از سوء ظن و بی اعتمادی و نه این واقعیت است که نگرانی های خود بودند با نژاد با انگیزه است.

بیایید همچنین نکنید که چگونه شایع کلیشه های از جرم و جنایت به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار, سیاه, کارگران, حتی زمانی که آنها انجام داده ام هیچ چیز اشتباه است. حتی پزشکان از نخبگان مدارس که تمرین در این کشور را بهترین بیمارستان هنوز سیستم ایمنی بدن از رسیدن به این استعارههای. یکی دکتر, یوسف, به یاد می آورد یک حادثه هنگامی که او و همکارانش متوجه شدند که کسی تا به حال شده است با جعل هویت و سرقت لوازم. معاون اداری علنا متهم یوسف از سرقت. با وجود داشتن کار در بیمارستان به مدت سه سال در یک بسیار قابل رویت نقش یوسف در بر داشت خود را یک مظنون.

برخی از پزشکان در حال حاضر به ذکر است که ممنوعیت قانونی خواهد شغل خود را به طور قابل توجهی سخت تر مانع ارتباط پزشک-بيمار محدود کردن استقلال خود را و باعث آنها را به وزن ارائه مراقبت با تهدید دادستان است. اما تحقیقات من نشان می دهد که این ممنوعیت ممکن است یک اثر سرما برای پزشکان در خاص است.

سیاه پزشکان در حال حاضر برخورد محیط های که در آن بیماران و همکاران و زیردستان ممکن است احتمال بیشتری برای تضعیف قدرت خود, سوال خود را قضاوت و آشکارا شک توانایی های خود را. چه اتفاقی می افتد زمانی که این پزشکان — که در حال حاضر مقابله با افزایش دید — این کار را انجام دهید که دانستن آنها به طور بالقوه می تواند به اتهام جرایم برای ورزش و مراقبتهای پزشکی است ؛

و در متحده را که پرونده های جنایی در برابر پزشکان که انجام سقط جنین, ممنوعیت ممکن است سیاه پزشکان در معرض خطر بالاتر از محاکمه. در سال 2012 یک سیاه بالتیمور دکتر نیکولا رایلی بود به اتهام قتل تحت مریلند قانون قتل جنین پس از سقط جنین او انجام شده منجر به عوارض جدی برای بیمار حامله. رایلی در مورد اولین بار بود که این قتل جنین قانون اعمال شد به پزشک اقدام به ارائه سقط جنین در دولت است. این بر هر دو خطرات برای پزشکان زمانی که سقط جنین در حال جرم و پتانسیل برای پزشکان به صورت عالی بررسی و امکان پیگرد قانونی.

البته باردار و بیمارانی که فقیر و/یا مردم رنگ خواهد شد به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار ترین های این ممنوعیت. اما این نکته حائز اهمیت است که این بیماران نیز کسانی هستند که به احتمال زیاد دیده می شود توسط سیاه و سفید ارائه دهندگان — که خود را منحصر به فرد نهفته این قوانین ارائه شده.

ممنوعیت سقط بپرسید سیاه پزشکان که در حال حاضر اغلب به صورت خصمانه محیط برای از میان برداشتن این موانع در یک محیط که در آن آنها می تواند پیگرد قانونی به سادگی برای انجام این کار آنها آموزش دیده بودند انجام دهید.

Adia هاروی Wingfield است مریم Tileston Hemenway استاد علوم و هنر و دانشیار دین برای توسعه اعضای هیات علمی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. جدید ترین کتاب او است Flatlining: مسابقه, کار و مراقبت های بهداشتی در اقتصاد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>