سقط جنین بدون درمانگاه: در میان COVID-19 بحران به زنان اجازه دهید خود مدیریت سقط جنین

همه گیر آورده به تمرکز واضح تر بی عدالتی و شکاف آشکار در افراد را از دسترسی به مراقبت های بهداشتی از همه نوع از جمله سقط جنین مراقبت. آن را نیز در معرض خودت افراط که ضد سقط جنین سیاستمداران را به بهره برداری از یک بحران برای ترویج خود مضر مذهبی و سیاسی که به ضرر آسیب پذیر جوامع است. در اکثر آشکاری تلاش برای, تاریخ, سقط جنین مخالفان در حال تلاش برای نگه داشتن زنان از داشتن سقط جنین در میان یک بحران بهداشت عمومی با تهدید ارائه دهندگان با زمان زندان و تلاش برای ممنوعیت سقط جنین مراقبت با اعلام آن را “غیر ضروری است.” پنجمین مدار است و حتی اجازه تگزاس به اجرای نزدیک به ممنوعیت سقط جنین خدمات در طول این همه گیر ترک بيماران اشتباه در مورد گزینه های خود را.

در واقع این آخرین حمله به سقط جنین سیگنال حتی بیشتر وضعیت وخیم برای کسانی که مدت طولانی است که سخت ترین ضربه ضد سقط جنین سیاستمداران’ خشمگین قانونگذاری: زنان رنگ, جوانان, مستند نشده مردم تجاوز مردمی و دیگر جوامع به حاشیه رانده شده. مگر اینکه قانونگذاران و قضات عمل با دلیل و شفقت این گروه روبرو خواهد شد و حتی بالاتر از موانع تاخیر طولانی و بیشتر dehumanizing تهدید به زندگی خود و آزادی فقط به خاطر تلاش برای سقط جنین در سن COVID-19. اگر سیاستمداران واقعا در مورد مراقبت از امنیت عمومی و می خواستم برای پهن کردن منحنی آنها را دنبال راهنمایی از کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان و دیگر بهداشت باروری کارشناسان: سقط جنین باید درمان شود به عنوان ضروری در مراقبت های بهداشتی و پزشکی از راه دور گزینه باید گسترش یافته و به جرم خود موفق سقط جنین باید تا پایان.

تبلیغات:

کلینیک باید باز باقی می ماند و سقط جنین ارائه دهندگان باید اجازه داده شود برای مراقبت از بیماران خود را بدون تهدید به جریمه و زندان هم. وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا مردم ممکن است قادر به رسیدن به درمانگاه یا نه ممکن است بخواهید به سفر برای درمانگاه ها در نور از بحران بهداشت و درمان و جامعه پاسخ. ما نگران آن هستند که فرصت طلبی و سنگدلی از anti-انتخاب مقامات را گسترش دهد به هدف و وحشت از مردم را انتخاب کنید که به پایان خود حاملگی در خانه. کسانی که نیاز به خود را به مدیریت خود سقط جنین و عزیزان که حمایت از آنها باید قادر به مراقبت از خود را در حال حاضر و بدون ترس از ای اداره و تحت پیگرد قانونی قرار.

در تگزاس پنجم مدار تصمیم بدان معنی است که مردم زندگی می کنند و تقریبا در هر شهرستان در دولت خواهد بود بیش از 100 مایل دورتر از نزدیکترین درمانگاه و برخی از مردم به دنبال سقط جنین مراقبت خواهد شد و حتی مجبور به سفر به 800 مایل در مجموع در زمانی که سفر در حال حاضر یک خطر و یک چالش است. در سراسر کشور بسیاری از مردم نمی تواند رسیدن به درمانگاه در حال حاضر به دلیل آنها ندارد و قابل اعتماد حمل و نقل با توجه به سن آنها از دست دادن درآمد یا وضعیت خانواده. دیگران باید در خانه بمانند برای مراقبت از کودکان در نور از تعطیلی مدارس و یا ارائه کمک به قرنطینه عزیزان. در حالی که ما در عمل اجتماعی فاصله خود انزوا و قرنطينه برای حفظ بهداشت عمومی و صاف منحنی مردم باید اجازه داده شود با خیال راحت به پایان حاملگی در خانه با حمایت و بدون ترس از دستگیری. هر کسی که نیاز به آن را باید قادر به سقط جنین قرص از طریق پزشکی از راه دور و یا از طریق ایمیل به طوری که آنها می توانید اجتناب از قرار گرفتن در معرض بالقوه در حمل و نقل عمومی و در فضاهای عمومی و به ما اطمینان تجهیزات پزشکی و ارائه دهندگان می تواند همچنان به تمرکز بر تخصیص منابع به عنوان مورد نیاز است.

آخرین چیزی که مردم نیاز دارند در میان این بحران بهداشتی است که به نگرانی در مورد بازداشت برای مراقبت از خود و تلاش برای ایمن ماندن. اما ما عمیقا در مورد پتانسیل برای افزایش پلیس از کسانی که پایان خود را حاملگی در خانه با قرص و زمانی که آنها می توانند و یا را انتخاب کنید برای دسترسی به سقط جنین مراقبت در درمانگاه. به همین ترتیب نگرانی ما در مورد کسانی که به حمایت از دیگران در خود مدیریت مراقبت از خود در خانه به خصوص به عنوان سیاستمداران تنها از سقط جنین ارائه دهندگان برای بررسی و مجازات است. آن را ضروری است که قانونگذاران پلیس و دادستان تشخیص دهد که هدف قرار دادن مردم برای خود موفق سقط جنین است که هر دو اشتباه به عنوان یک ماده از قانون و خطرناک به عنوان یک ماده در سلامت عمومی است. اکثریت قریب به اتفاق متحده یا به صراحت منع یا اجازه اتهامات جنایی برای مردم بر اساس مدیریت خود سقط جنین. بعلاوه تصمیم دادگاه و دیگر معتبر تفسیر قانون به رسمیت شناخته اند که جرم مردم برای داشتن سقط جنین نقض قانون اساسی حمایت.

تبلیغات:

اگر کسی که خود موفق سقط جنین بخواهد به دنبال مراقبت های پزشکی آنها باید قادر به انجام این کار با صلح از ذهن دانستن که آنها مراقبت از آنها دریافت خواهد شد محرمانه است و نمی خواهد بدام انداختن آنها در حقوقی کیفری سیستم. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز نیست به گزارش بیماران آنها باور دارند که ممکن است خود موفق به اجرای قانون در واقع اگر آنها به احتمال زیاد قانون شکنی و نقض بیماران خود را حقوق و حریم خصوصی.

این دوره یک بار به لغو محدودیت های غیر ضروری و نه تصویب بیشتر; برای حمایت و هرالد ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را تهدید نمی کند و آنها را با زندان ، به منظور تسهیل در خود کارگردانی مراقبت از جمله خود موفق سقط جنین است که اجازه می دهد تا مردم را به ماندن بگیرید امن و محدود کردن گسترش نه شرم آنها را برای بودن مدبر و یا اضافه کردن به خود گلایه با تهدید بازداشت. مردم همچنان به نیاز سقط جنین در طول همه گیر و آنها می توانید آنها را در حالی که کاهش گسترش coronavirus — اما تنها اگر قانونگذاران و اجرای قانون استخدام منطق و محبت و حس مشترک.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>