“کاملا بی اساس تحقیقات”: کاخ سفید اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن را رفت و آمد راجر سنگ جمله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انداخت وزن پر از دفتر پشت راجر سنگ, صدور 11th-ساعت تخفیف حکم او روز قبل از دیرین خود را شریک و مشاور سیاسی راه اندازی شد به گزارش به زندان فدرال شروع به 40 ماه مدت.

سنگ دادگاه به همراه داشت شهادت که مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده پاسخ به سابق مشاور ویژه رابرت مولر.

تبلیغات:

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany منتشر درهم و برهم بیانیه ای جمعه شب در آن 1600 خیابان پنسیلوانیا. تقبیح “تبانی وهم” هیلاری کلینتون و سی ان ان. آن را سرزنش سنگ اعتقاد بود که تجویز توسط یک هیئت منصفه از همسالان خود در “خارج از کنترل مولر دادستان” که به سادگی “از جان گذشته” به سرفصل.

“این اتهامات شد این محصول بی مبالاتی منتقله از سرخوردگی و کینه توزی” بیانیه ای گفت:. “این است که چرا خارج از کنترل مولر دادستان از جان گذشته برای ترشح سرفصل برای جبران شکست خورده تحقیق مناظر خود را در مجموعه آقای سنگ.”

در این بیانیه ادعا شده است که سنگ را اعتقاد بر هفت فقره جنایت برای مانع یک تحقیق کنگره به رئیس جمهور بود آلوده توسط یک “فعال داور” که تا به حال یک بار “به وضوح و آشکارا حمله” رئیس جمهور در توییتر و همچنین به عنوان که شواهد و مدارک بدست آمده از “فرآیند بر اساس اتهامات” در “کاملا بی اساس تحقیقات” (یعنی “جادوگر شکار” از “روسیه جعل” هر دو از نظر مستقر توسط McEnany در داند).

تبلیغات:

“راجر سنگ در حال حاضر به شدت رنج می برد” این مقام کاخ سفید در بیانیه ای به این نتیجه رسیدند. “او بسیار ناعادلانه عنوان شد بسیاری از دیگران در این مورد. راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!”

سی ان ان قانونی تحلیلگر جفری توبین به نام تصمیم “فاسد ترین و cronyistic حرکت در تاریخ است.” دادستان کل ویلیام بر این گزارش هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن به رفت و آمد سنگ گفت: ممکن است تحریک “شورش” در میان دادستان فدرال.

سنگ بود و خدمت نهایی کیفرخواست در Mueller این کاوشگر از روسیه دخالت در انتخابات 2016. دولت متهم سنگ با دروغ گفتن به خانه کمیته اطلاعات در مورد مخاطبین خود را با ویکی لیکس در طول مبارزات انتخاباتی و همچنین تهدید آمیز یک شاهد و پنهان کردن شواهد. در آن زمان دادستان گفت: سنگ تا به حال به دروغ کنگره به این دلیل که حقیقت را “نگاه وحشتناک” برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را.

تبلیغات:

چندین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران از جمله سابق کاخ سفید استراتژیست و مبارزات انتخاباتی رئیس استیو Bannon و معاون سابق مدیر کمپین ریک دروازه شهادت در برابر سنگ در دادگاه. هر دو ادعا کرد که سنگ بود گفت که او در تماس با ویکی لیکس و پیش بینی افسردگی از ایمیل های به سرقت رفته از دموکرات ها.

دروازه شهادت دادند که لحظاتی پس از یک تماس تلفنی با سنگ و سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “اطلاعات بیشتر” خواهد بود که از ویکی لیکس در ماه ژوئیه سال 2016 یک بمب وحی که مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن سوگند شهادت به Mueller.

تبلیغات:

بر اعتقاد خود را سنگ لابی دولت برای تاخیر. تلاش با مته سوراخ کردن میوه در ژانویه هنگامی که دادستان کل ویلیام وارد شده بر خود را به صدور حکم فرایند در یک اقدام بی سابقه. در ماه ژوئن سابق منجر وکیل برای دولت شهادت داد که وزارت دادگستری از جمله خود من شخصا تا به حال شده است تحت فشار سیاسی برای برش سنگ “،”

“آنچه من شنیده ام — بارها و بارها — بود که راجر سنگ بود که درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل ارتباط خود را به رئیس جمهور” هارون Zelinsky دادستان گفت: در آماده شهادت ارائه شده به کمیته قضایی مجلس.

“من همچنین گفته بود که این اقدام آمریکا وکیل بود به سنگ مانند کم سابقه مطلوب درمان, چرا که او ‘ترس از رئیس جمهور,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

پس از آن کاخ سفید اعلام کرد تخفیف گرانت اسمیت یک وکیل برای سنگ در بیانیه ای گفت: “آقای سنگ فوق العاده مفتخر است که رئیس جمهور تهمت استفاده می شود بسیار جذاب و منحصر به فرد قدرت تحت قانون اساسی ایالات متحده برای این عمل از رحمت است. خانم و آقای سنگ قدردانی از همه مورد توجه رئیس جمهور به این موضوع است.”

سنگ به تازگی قرار داده و در درخواست خود را برای تاخیر در گزارش خود از جمله با استناد به نامشخص مشکل بهداشتی ساخته شده است که او به خصوص مستعد ابتلا به COVID-19.

در ماه مه بر خواسته دولت به اخراج خود پرونده جنایی در برابر تهمت سابق مشاور امنیت ملی مایک فلین که التماس گناه دو بار به دروغ به اف بی آی است. ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج آمریکا وکیل جفری برمن که تا به حال بررسی شده است سابق Lifelock سخنگوی رودی جولیانی تهمت شخصی وکیل و “دلال” که فعالیت های در اوکراین منجر به طور مستقیم به مشتری خود را به استیضاح.

تبلیغات:

هر چند تهمت صادر کرده است عفو و commutations به تعدادی از متحدان سنگ است که فرد برای اولین بار به طور مستقیم متصل به کمپین 2016 به بهره مندی از یک. حدس و گمان که رئیس جمهور را گسترش همان فضل به دیگر محکوم کمپین کارکنان felons مانند فلین و پل Manafort را متحمل شده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>