ACLU شکایت بتسی DeVos بیش از “قابل سرزنش” جدید تجاوز جنسی در قوانین

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به طرح دعوی علیه وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که بلوک قطعات از بخش جدید عنوان نهم قانون گفت: هدایت خواهد شد “اسلش مدارس تعهدات برای پاسخ به گزارش هایی از آزار و اذیت جنسی و تجاوز است.”

جدید راهنمایی که DeVos منتشر شد مارس 6است که توسط وزارت آموزش و پرورش را پذیرش می رود به منظور کاهش تجاوز جنسی تحقیقات در دانشگاه به میزان 32 درصد است.

تبلیغات:

در یک بیانیه مطبوعاتی به آیتالله سیستانی گفت: قانون ایجاد “یک دوم استاندارد برای گزارش آزار و اذیت جنسی و تجاوز” با قرار دادن اتهامات آزار و اذیت جنسی از طریق های مختلف و سخت تر تحقیقی روند از آزار و اذیت بر اساس نژاد و یا از کار افتادگی.

جوئل لوین از بنیانگذاران توقف تجاوز جنسی در مدارس یکی از سه حقوق قربانیان گروه های نشان داده شده در پرونده, در بیانیه ای گفت: “آزار و اذیت جنسی و تجاوز هیچ جایی در مدارس ما. در یک حرکت قابل سرزنش قرار می دهد که دانش آموزان در معرض خطر این قانون جدید به مدارس راه گریز بیشتر به چشم پوشی خود را به عنوان IX مسئولیت است.”

این مقررات تقویت حقوق دادرسی برای متهم مانند اجازه می دهد زندگی می کنند در جلسات و قربانی صلیب-معاینه توسط نمایندگان قانونی و مجرمان به طور یکسان. این تغییرات آیتالله سیستانی می گوید را “تحمیل آسیب قابل توجهی” در قربانیان سوء استفاده و “به طور چشمگیری تضعیف” حقوق مدنی خود را.

تبلیغات:

طرح دعوی در دادگاه اهداف یک تعداد انگشت شماری از خاص و عدم تعادل وی از سوی مامورین که هدایت تعریف آزار جنسی در غیر عادی و محدود راه وادار مدیران به نادیده گرفتن گزارش از ورود و سوء رفتار را افزایش می دهد مدارک استاندارد برای آزار و اذیت و حمله به بالاتر از دیگر آزار و اذیت می کند.

آن واصل شد به نمایندگی از سه قربانیان حقوق گروه و نام بخش آموزش DeVos و کنت مارکوس دستیار وزیر برای حقوق مدنی.

آنجلا Morabito وزیر مطبوعات در وزارت آموزش و پرورش گفت: سالن در یک ایمیل که قانون جدید “codifies معنی دار حمایت از بازماندگان” و ایجاد “شفاف و عادلانه و قابل اعتماد از روند” برای پردازش ادعا می کند.

تبلیغات:

“در دولت قبلی غلط رویکرد مدارس از دست داده و ده ها تن از پرونده های حقوقی توسط دانش آموزان که ادعا مدرسه یا نادیده گرفته و آزار و اذیت جنسی و یا آنها را بدون ارائه دلیل روند. ما در حال برگزاری مدارس پاسخگو و حفاظت از دانش آموزان با تضمین این که هیچ بازمانده است خار را کنار گذاشته و بدون متهم دانش آموز گناه از پیش تعیین شده است,” Morabito گفت: متهم آیتالله سیستانی از “کمک به مدارس پایمال اساسی روند” و “برش حمایت برای بازماندگان است.”

در پاسخ یک سخنگوی آیتالله سیستانی گفت: سالن که گروه “متعهد به پایان دادن به آزار و اذیت جنسی و تجاوز در دانشگاه و برای حصول اطمینان از روند عادلانه برای شاکیان و پاسخ دهندگان به طور یکسان.”

تبلیغات:

“این طرح دعوی در دادگاه اهداف کسانی که مفاد این قانون که کاهش مسئولیت مدارس به آزار و اذیت جنسی به طور جدی و درمان آزار و اذیت جنسی به عنوان یک طبقه دوم مشکل است. ایجاد موانع و دانش آموزان از طریق hoops پرش به گزارش تجاوز جنسی و آزار و اذیت می کند و هیچ چیز را به اطمینان حاصل شود به دلیل روند برای همه” پره فرد گفت.

واکنش هفته گذشته تقسیم منظمی در حزبی خطوط با جمهوری خواهان کف و دموکرات ها در محکومیت حکومت هر چند همه احزاب موافق است که افرادی که ایستاده به سود بیشتر از این تغییر هستند متهم کرد — بیشتر از مردان است.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. صندلی مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی که قانون منتشر شد که با تجدید نظر “احترام و پشتیبانی از قربانیان و حفظ حقوق دادرسی برای هر دو قربانی و متهم.”

تبلیغات:

خود را دموکراتیک همتای دیابت پتی موری از واشنگتن توییتی که هدایت یک “ضربه ویرانگر.”

@BetsyDeVosED‘s عنوان نهم قانون در مورد ‘بازگرداندن تعادل و’ آن را در مورد خاموش کردن بازماندگان. آن را سخت تر برای دانش آموزان, به گزارش حادثه تجاوز جنسی یا آزار و اذیت — که بسیار آسان تر برای یک مدرسه برای رفت و برگشت آن را زیر فرش” او نوشت.

قانون قدیمی شده بود زیر آتش از مردان طرفداران حقوق برای سال. یک 2018 کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام آشکارا گرفت تا شکایت از متهم به دانشجو ارائه آنها را به عنوان قربانیان. صدها فدرال پرونده های حقوقی واصل شده اند از طرف متهم مرد, دانش آموزان, بسیاری از آنها, پیروز, به دنبال, در این “Title IX برای همه” بایگانی.

تبلیغات:

این اولین بار نیست DeVos متهم شده است از قرار دادن سیاست بیش از سیاست. در اوایل این سال او با تهدید کنگره احضاریه زمانی که او منفجر کردن یک برنامه ریزی مجلس نمایندگان جلسه به بیخ و بن برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین و خانواده اش استفاده کرده است آن outsized ثروت و نفوذ به سازماندهی “astroturf” ضد قفل شد.

جان Gabrieli, موسس و روسای هر صدای ائتلاف از دانش آموزان در برابر خشونت گفت: سالن که DeVos اقدامات باید مجموعه ای خاموش موج از پرونده های حقوقی در تمام سطوح دولت.

“از آنجا که دستورالعمل های پیشنهادی منتشر شد در سال 2018 ما واصل دانشجو-نوشته شده قانون مبارزه با خشونت جنسی در سراسر پنج کشور است که به طور خاص طراحی شده برای پوشش شکاف در DeVos دستورالعمل” Gabrieli گفت. “ما باور داریم که در حال حاضر که DeVos مقررات نهایی شده بعدی مرزی برای فعالان خواهد بود که به تصویب دولت در سطح قانون به گام به خالی بودن سمت چپ توسط دولت فدرال,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>