ACLU دیوید کول: “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال باقی ماندن در قدرت پس از از دست دادن انتخابات” ما آماده شود

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم خود را با استفاده از حاکمیت قانون و دموکراسی به عنوان شخصی خود را مشت زدن به کیسه.

در پورتلند اورگان و در جای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته است یک راز نیروی پلیس است که ممکن است شامل “پیمانکاران خصوصی” (بهتر شناخته شده به عنوان مزدوران) همراه با امنیت و سایر نیروهای در برابر سیاه زندگی ماده ضد فاشیستی فعالان و معترضان دیگر.

تبلیغات:

این آمریکایی ها هستند که ورزش خود را در قانون اساسی تضمین حقوق و آزادی بیان و مونتاژ. در پاسخ به تهمت رژیم ربایی مردم از خیابانها بازداشت آنها را به طور غیرقانونی و بی ارزش افزایش خشونت و درگیر شدن در عمده نقض آزادی های مدنی و حقوق بشر.

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا وعده داده شده به از بند باز کردن خود فدرال goon squad — که بنا به گزارش ها تعداد بیش از 50,000 — علیه دموکراتیک کنترل شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها نشان داد که او نمی خواهد ترک اگر شکست توسط جو بایدن در سال 2020 انتخابات. حرکت خود را از مستبد به فاشیست تقریبا کامل است. مسائل آنقدر وخیم است که دموکرات ها چند مسئول اوباما و دیگر مقامات ارشد نظامی و غیر نظامی بازنشسته مقامات در میان دیگران هستند استراتژیسازی برای یک سناریو که ممکن است شامل خشونت گسترده و پس از روز انتخابات اگر تهمت حاضر به تن شکست و یا در روز برگزاری مراسم تحلیف.

تبلیغات:

بوستون گلوب ارائه می دهد این جزئیات در این مورد اخیر سیاسی wargaming جلسه:

“همه ما از حالات به پایان رسید در هر دو سطح خیابان خشونت و بن بست های سیاسی گفت:” رزا بروکس یک استاد حقوق دانشگاه جرج تاون و سابق وزارت دفاع رسمی که با همکاری سازمان گروه شناخته شده به عنوان انتقال یکپارچگی پروژه. او در توضیح آنچه که آنها در بر داشت در تلخ و مقررات: “قانون اساسا … این تقریبا درمانده در برابر یک رئیس جمهور که مایل به آن را نادیده بگیرد.”

این گروه با استفاده از “یک بازی نقش آفرینی است که ثابت نظامی و امنیت ملی برنامه ریزی … [و] پیش بینی تیره 11 هفته بین روز انتخابات و در روز افتتاح” که در طی آن تهمت و متحدان او “با استفاده از هر دستگاه دولت … برای نگه داشتن بر روی قدرت” در حالی که دموکرات ها با تکیه بر احکام دادگاه و تظاهرات خیابانی:

در سناریوهای متعدد مقامات دو طرف homed در بر دقت تصمیم نوسان متحده با تقسیم دولت مانند ویسکانسین و میشیگان و کارولینای شمالی امید به متقاعد کردن مقامات وجود دارد به ارسال اصل دو نتایج متفاوت به کنگره است. اگر یک دولت در انتخابات مورد مناقشه است, یک نماینده مجلس کنترل شده توسط یک حزب و فرماندار دیگر هر یک می تواند به ارسال و رقابت قواره از انتخاب کنندگان حمایت حزب خود را نامزد.

هر دو طرف معلوم عظیم تظاهرات خیابانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در پی به کنترل در یک سناریو او استناد قیام قانون که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به استفاده از نیروهای نظامی برای سرکوب ناآرامی. سناریو آغاز شد که با باریک بایدن پیروزی به پایان رسید و با مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از ترک کاخ سفید, سوزش, دولت, اسناد, و نیاز به همراهی کردن با سرویس مخفی. (تیم بازی بایدن در این سناریو در ضمن به دنبال وصله کردن با جمهوری خواهان با انتصاب متوسط فرمانداران جمهوریخواه از جمله چارلی بیکر ماساچوست به کابینه موقعیت.)

این گروه حتی مصرانه انگیز ترین سناریو ممکن است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر برنده انتخابات کالج اما بایدن حاضر به تن پس از پیروزی در انتخابات با اختلاف قابل توجهی. در این دور از ذهن فرضی جهان مغلوب ساختن پیشی جستن به مصاحبه به رهگیری این استدلال که برنی ساندرز را برنده انتخابات بود دموکرات نامزد او در حالی که بایدن خواست کالیفرنیا و دیگر West Coast متحده را تهدید تجزیه مگر اینکه اصلاحات دموکراتیک ساخته شد.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام Barr, همراه با دیگر اعضای رئيس جمهور دوز و کلک را داوطلب خدمت سربازی John Yoo نویسنده جورج دبلیو بوش را بدنام “شکنجه یادداشت” در تلاش برای براندازی قانون اساسی با تولید یک توجیه قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نادیده گرفتن کنگره و هر گونه محدودیت در قدرت خود را.

تبلیغات:

سابقه برای همه تهمت واقعی و بالقوه جنایات شد به وضوح نشان داد که جمهوری خواهان مجلس سنا حاضر به محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود اقدام به اخاذی برابر اوکراین به عنوان بخشی از یک توطئه برای نفوذ 2020 انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به استفاده از دفتر ریاست جمهوری به عنوان وسیله ای برای غنی سازی خود و خانواده خود را در اطراف دایره sycophants در تحت اللفظی هزینه مردم آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن یک خودخوانده رئیس مافیا تبدیل جمهور و فاسد ترین فرد برای همیشه اشغال دفتر بیضی.

تبلیغات:

به عنوان مبرم به مسائل در آمریکا در این سال از همه گیر فروپاشی اقتصادی و عدم دموکراسی وجود دارد اتاق را برای برخی از امید است.

از مادی سیاست جورج فلوید تظاهرات به چالش های قانونی در دادگاه مردم آمریکا در حال مقاومت در برابر تهمت سونامی. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا یکی از برجسته ترین سازمان های مبارزه برای محافظت از حاکمیت قانون در امریکا و آزادی های مدنی و حقوق بشر از مردم آمریکا است.

David Cole ملی حقوقی مدیر ACLU آمریکا بزرگترین و قدیمی ترین آزادی های مدنی سازمان است. کول نیز محترم. George J. Mitchell استاد در قانون و سیاست عمومی در دانشگاه جورج تاون.

تبلیغات:

او همچنین کاونتی موارد متعدد قبل از دیوان عالی ایالات متحده و نویسنده یا ویرایشگر از 10 کتاب. نوشتن خود را به نظر می رسد در واشنگتن پست, ملت, the New York Review of Books و دیگر نشریات پیشرو.

کول در مقاله “می توانید حقوق مدنی و آزادی های مدنی زنده ماندن یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت?” برجسته بود اخیرا در یک موضوع خاص از واشنگتن ماهانه است که با تمرکز بر آنچه که اتفاق می افتد می تواند به ایالات متحده اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دور دوم.

در این گفتگو کول جزئیات که برنده یکی از بزرگترین تهدیدات برای مردم آمریکا مدنی و حقوق بشر در تاریخ اخیر — یک تهدید تقویت شده توسط مرگبار چالش های کروناویروس بیماری همه گیر. کول برجسته تلاشهای آیتالله سیستانی برای کمک به مردم از وجدان سازماندهی و شرکت در مادی سیاست و اقدام مستقیم. او همچنین توضیح می دهد که چگونه ACLU در حال همکاری با دیگر گروه های جامعه مدنی برای دفاع از حقوق مهاجران و زنان nonwhite مردم معترض روزنامه نگاران و دیگر گروه های مورد هدف در سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

در نهایت کول هشدار می دهد که مردم آمریکا باید در رای دادن در روز انتخابات در قریب به اتفاق اعداد به عنوان اینکه حقوق خود را به معنای واقعی کلمه بر روی آن بستگی دارد — و ما را مطمئن می سازد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای باقی می ماند در دفتر پس از از دست دادن 2020 انتخابات ACLU آماده خواهد شد.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

با توجه به جنجال و هیاهو است که سن مغلوب ساختن پیشی جستن, how are you feeling?

اگر شما به برخی از درجه آسیب دیده اند و عمیقا نگران سپس شما به طور کامل انسان است. آنچه که ما در حال دیدن با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است بر خلاف هر چیزی که من تا کنون با آن مواجه است. من بسیار درگیر در آزادی های مدنی موارد پس از 9/11 اما این فقط در یک به طور کامل در مقیاس های مختلف. چه تهمت مدیریت انجام شده است با قانون اساسی این لایحه حقوق و حاکمیت قانون به طور کلی تأثیر است همه و که شامل وکلای مدافع در ACLU و خودم را به عنوان به خوبی. تنها راه برای مدیریت این احساسی است که بدانید که این نیز بگذرد. در اینجا در ACLU ما مطمئن شوید که ما در حال انجام بهترین خود را به دریافت از طریق به چالش کشیدن این لحظه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در راه است که درست است به ما اصول موثر و هوشمند است.

تبلیغات:

همچنین من مؤمن بزرگ در قدرت جامعه مدنی — خصوصی موسسات مرکزی برای چک کردن دولت نفس بیش از حد مانند آیتالله سیستانی, مطبوعات, آکادمی و نهادهای دیگر هستند که واقعا مهم به عملکرد دموکراسی است. جامعه مدنی بسیار مهم در حال حاضر است.

چگونه شما را ارزیابی سلامت آمریکا, جامعه مدنی داده مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم خود را حمله به دموکراسی و آزادی است ؟

آمریکا جامعه مدنی انجام داده است یک کار فوق العاده در سن مغلوب ساختن پیشی جستن به این معنا است که مردم را نه عقب نشسته و پذیرش آنچه در جریان است در یک اشتباه مد. به جای آن ما را به شدت بیا با هم سازماندهی شده و تحت فشار قرار دادند.

ما این را با انقلاب و مردم چگونه رفت به فرودگاه در خیل اعتراض به تهمت و دولت مسلمان بان. مردم نیز با راهپیمایی در خیابان ها در اعتراض به تهمت را ابطال برای حفاظت از IF و خیال.

تبلیغات:

ACLU رفته از 400,000 اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتخاب به 1.8 میلیون عضو پس از او گرفت ، نیویورک تایمز و واشنگتن پست و برخی از بالاترین نرخ اشتراک در تاریخ خود را. در مجموع این همه شاخص های قدرت آمریکا جامعه مدنی است. این سیگنال به یک حس در میان ما شهروندان است که شما نه تنها از ارائه و تسلیم شدن به این تهدید علیه آزادی های مدنی و آزادی — جای شما گرد هم می آیند و حمایت از سازمان های جامعه مدنی که در حال مبارزه است.

در اینجا در ACLU ما فقط راه اندازی مستقیم-گروه اقدام به نام قدرت مردم. این اولین بار است که در 100 سال است که آیتالله سیستانی تا به حال اقدام مستقیم جزء. مردم قدرت رشد کرده از صفر نفر به بیش از یک نیم میلیون نفر از افرادی که شناسایی شده به عنوان قدرت مردم در اعتراض کرده اند و برخی از اقدام عملی در دنیای واقعی به مردم قدرت فعالان با حمایت از ما و گزارش را به ما در آن فعالیت. من فکر می کنم جامعه مدنی ما بسیار قوی است.

یکی از تفاوت های بزرگ بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به عنوان مثال autocrats و authoritarians مانند ویکتور وزیر در مجارستان و یا رجب طیب اردوغان در ترکیه است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و سعی در انجام کارهای مشابه در برابر سازمان های غیر دولتی, آکادمی, اخبار, رسانه, خبرنگاران و روزنامه نگاران و دیگر بخش های جامعه مدنی — و شکست خورده است و به دلیل مقاومت مواجه با مردم آمریکا است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یاغی است. او به معنای واقعی کلمه معتقد است که این قانون صدق نمی کند به او. چگونه است که آیتالله سیستانی در تلاش برای متوقف کردن این حمله?

تبلیغات:

هیچ رئیس جمهور می کند همه چیز را که ما می خواهیم او انجام دهد. هر رئيس جمهور مشغول است در آنچه ما به عنوان اقدامات غیر قانونی. آیتالله سیستانی اتحاد در وجود است 100 سال است. ما شکایت کرد هر رئیس جمهور در طول دوره از آن زمان است. ما شکایت کرد, اوباما, ما شکایت کرد کلینتون ما شکایت بوته و ما شکایت کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن. اما ACLU شکایت کرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از هر یک از قبل رئیس جمهور از آنجا که او خیلی بی اعتنا از هر محدودیتهای قانونی. دادگاه بارها و بارها به عقب رانده در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او را از دست داده و موارد بیشتر از هر قبل از رئیس جمهور. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که تهمت نیز منصوب بسیاری از قضات به دادگاه.

تصمیم گیری از دیوان عالی کشور حکم در برابر تهمت و دولت در آن لغو IF و آن عدم به رسمیت شناختن است که قانون فدرال محافظت همجنسگرایان کارکنان تقویت این نقطه است که سلامت سیستم ما مبتنی بر کنترل و توازن.

اما من همیشه می گفت ما نمی توانیم تکیه بر نهادی کنترل و توازن به تنهایی. ما شهروندان یک بررسی خودمان — از طریق اعمال حق مخالفت به معاشرت با افراد همفکر به جمع آوری در خیابان ها و به درخواست دولت برای جبران نارضایتی. کسانی که چک هرگز مهم تر بوده است. ضد نژادپرستانه پلیس تظاهرات نشان دادن قدرت خود را.

Authoritarians آزمون هنجارها به عنوان یک راه در نهایت شکستن آنها. غیر طبیعی می شود نرمال و دموکراسی در نهایت تسلیم به استبداد. برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بدست او همه چیز را و مشاور خود را استفان میلر می خواستم با خود را “مسلمان بان کی مون” اما آنها 90 درصد یا بیشتر از آن. ما چگونه اندازه گیری تاثیر موارد قانونی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنده در دادگاه ؟

آن است که بسیار نگران کننده است. از مهاجران حقوق به حقوق بشر نظير عدالت و آزادی باروری و بسیاری از مسائل دیگر که باید خوب بوده است. در دراز مدت راه ما ارزیابی امریکا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی است که اتفاق می افتد در Nov. 3. اگر مردم آمریکا به خود می گویند که آن را با آنها خوب است که ما یک رئیس جمهور که به دنبال جدا کردن خانواده ها است. ما یک رئیس جمهور که به دنبال انکار مستند نشده که یادگیری آنها باردار هستید در حالی که آنها در زندان فدرال دسترسی به پزشک به طوری که آنها می توانید سقط جنین است که در قانون اساسی خود حق است. ما یک رئیس جمهور است که در تلاش برای قرار دادن یک تابعیت سوال در سرشماری به منظور جلوگیری از مهاجران از پاسخ, در سفارش به نفع حزب جمهوری خواه در ضرر حزب دموکرات است. ما یک رئیس جمهور که به نام سفید supremacists “بسیار خوب مردم است.” اگر در Nov. 3 مردم آمریکا می گویند “هی که خوب با من” و دوباره انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس هنجارهای واقعا شکسته شده است.

اما اگر به جای آن وجود دارد توجهی رد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پس از آن من فکر می کنم این درس ما در قرعه کشی به عنوان یک کشور این است که وقتی یک رئیس جمهور چالش های هنجارها در راه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و سپس چنین رفتاری ، یک رئیس جمهور که رفتار که راه رد خواهد شد توسط مردم آمریکا است. در نهایت, آن است تا به مردم آمریکا است. اگر تهمت است را رد کرد و در نوامبر. 3 آن است که یک درس در چگونه به رفتار به عنوان رئیس جمهور. آینده رئیس جمهور آمریکا خواهد یادگیری آن درس است.

به عنوان یک سازمان چگونه است ACLU اولویت خود در پاسخ به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را در سونامی از بی قانونی ؟

آن را خسته کننده است. آیتالله سیستانی است که در سراسر-هیئت مدیره حقوق مدنی و آزادی های مدنی سازمان است. اما ما اولویت بندی که در آن ما می بینیم تهدید بودن بزرگترین در هر زمان خاص. با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آیتالله سیستانی اتحاد اولویت مهاجران حقوق باروری آزادی و حق رأی. ما البته هنوز مبارزه برای حقوق بشر و عدالت نژادی و مانند آن.

اما این که در آن او قرار داده و او منابع: بیگانه تلاش برای قربانی مهاجران تلاش برای سرنگونی Roe v. Wade و انکار زنان در دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری و تلاش برای سرکوب رای استفاده از سرشماری برای اطمینان از موفقیت حزب جمهوری خواه حتی اگر آنها حمایت اکثریت در دموکراسی است. در طول زمان آیتالله سیستانی به ارمغان آورده است بسیاری از پرونده های حقوقی برای حفاظت از مهاجران حقوق و مطمئن شوید که زنان را از دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری و که مردم آمریکا می تواند رای در یک لحظه زمانی که حزب جمهوری خواه نمی خواهند حکومت اکثریت.

مهاجرت وکیل مشغول به کار هستند به خصوص سخت است چرا که در زمینه COVID گیر ما واقعا نیاز به افراد را از بازداشتگاه های اداره مهاجرت. بازداشت در حال حاضر کشنده وضعیت. این وکیل مهاجرت شدند و به چالش کشیدن تمام ضد سیاست پناهندگی. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای بدست آوردن مردم را از این بازداشتگاه که در آن آنها ممکن است بمیرد اگر COVID عفونت می شود در آن وجود دارد.

از نظر باروری زنان آزادی بسیاری از کشورهای در حال بهره برداری از این بیماری همه گیر به بیشتر خود را ضد سقط جنین در دستور کار. آیتالله سیستانی است که در دادگاه به دنبال اضطراری دستورات برای حفظ کلینیک سقط جنین در سفارش به مردم اجازه می دهد برای به دست آوردن ضروری پزشکی و خدمات آنها نیاز دارند.

چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عوامل خود را می خواهید ؟ چگونه آنها در تلاش برای رسیدن به اهداف خود را ؟

من باور دارم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک خالص و عاشق. آنچه او می خواهد توجه است و باید دوباره انتخاب شود. من اعتقاد ندارم که او بسیاری از اصول دیگر از آن.

چرا تهمت بنابراین دشمن به مهاجران ؟ به دلیل نقش آن به پایگاه خود را. همان درست است برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای دور زنان نسبت به حقوق باروری. پاسخ به هر سوال در مورد تهمت است: آیا این بازی را به پایگاه خود را و یا نه ؟ این استراتژی کار می کرد برای او به درجه ای از خود خشنود ساخته شده است در رای دهندگان اما کار نمی کرد از نظر او گسترش حمایت خود را با مردم آمریکا در هر حس معنی دار.

تقریبا همه چیز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است — به غیر از کاهش مالیات — این است که یک جانبه از طریق فرمان اجرایی. که بدان معنی است که همه چیز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است به طور یک جانبه از طریق فرمان اجرایی را می توان بازگشت با استفاده از همان قدرت است. اگر مردم آمریکا رای خود را مانند حقوق وابسته به آن, آنها می توانند در اصلاح بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباهات در 100 روز اول با انتخاب رئیس جمهور جدید.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عوامل خود را گرفته اند و از حقوق مدنی است که قرار است برای محافظت از حقوق به حاشیه رانده شده و آسیب پذیر افراد و جوامع و تبدیل به ابزاری برای گسترش قدرت از جناح راست مسیحی پروتستان های انجیلی و مسیحی ملی برای تحمیل اراده خود بر دیگر مردم است. چگونه OCR تبدیل به چنان انحرافی و پیچ خورده ؟

دفتر حقوق مدنی است که از یک فاجعه در این دولت با هر دو جف جلسات و لایحه Barr. این OCR وجود دارد برای محافظت از حقوق محرومین و آسیب پذیر است. از OCR در طول تاریخ با تمرکز بر نظارت پلیس سوء استفاده و در پاسخ به ادارات محلی پلیس هستند که به طور سیستماتیک تبعیض آمیز و نقض حقوق مدنی آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده. این OCR نیز تحت فشار قرار دادند برای افزایش رای گیری دسترسی دوباره به صورت تاریخی به حاشیه رانده شدند. تهمت نمی مراقبت در مورد کسانی که همه چیز. او نمی خواهید برای توانمند سازی جوامع اقلیت. مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت سرکوب کسانی که جوامع اقلیت.

این به این معنی است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عقب کشیده از هر معنی دار نظارت و یا اجرای با توجه به محلی پلیس. تهمت نیز انجام می شود هیچ چیز به اجرای رأی است. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام همه چیز را او می تواند به سرکوب رأی است. چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام داده است با دفتر حقوق مدنی یکی از ظالمانه بسیاری از چیزهایی که به معنی آن است که سخت به توجه با توجه به مقیاس خود تورنت از موارد نقض حقوق بشر.

چه هستند برخی از فاحش ترین نمونه هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم گرفتن اساسی بشر و حقوق مدنی در این کشور ؟

مهاجرت است. انکار مردم حق برای درخواست پناهندگی در راه است که به طور مستقیم بر خلاف اساسنامه اگر آنها در صورت آزار و اذیت در خارج از کشور. بازداشت مردم زمانی که آنها لازم نیست که در بازداشت به خصوص مهاجران. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بازداشت مردم را به جلوگیری از آنها را از دنبال پناهندگی. که حمله بر مهاجرت یکی از فاحش بسیاری از چیزهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام داده است. این لیست بسیار طولانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او بارها و بارها تهدید معترضان و دیگران اعمال حقوق خود را از آزادی بیان و آزادی اجتماعات با خشونت حبس پرونده های حقوقی و دیگر مجازات ها. چگونه است ACLU مداخله?

این است که ما نان و کره کار می کنند. ما به مدت طولانی در دفاع راست برای نشان دادن و شکایت مقامات دولتی که اعمال محدودیت های غیر منطقی که در سمت راست. در ارتباط با تظاهرات پلیس در هفته های اخیر ما شکایت تهمت و Barr برای کشتار با گاز تظاهرات مسالمت آمیز در پارک لافایت بنابراین رئیس جمهور می تواند یک عکس-op حمل مقدس لس آنجلس برای آن بیش از حد گسترده حکومت نظامی و سیاتل برای استفاده از آن از مواد شیمیایی محرک و فلش نارنجک در برابر معترضان.

در طول جورج فلوید تظاهرات پلیس گارد ملی و دیگر نیروهای دولتی بارها و بارها هدفمند خبرنگاران و روزنامه نگاران با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی. خبرنگاران و روزنامه نگاران و همچنین دیگران دچار جدی تهدید کننده زندگی صدمات ناشی از به اصطلاح سلاح های غیر کشنده.

روزنامه نگاران باید این حق را برای پوشش تظاهرات در یک جامعه آزاد. آیتالله سیستانی به تازگی شکایت ایالتی و پلیس محلی در ایالت مینه سوتا برای حمله به روزنامه نگاران در جریان تظاهرات وجود دارد. ما به طور کامل پشتیبانی از هر دو حق اعتراض و حق مطبوعات به درخشش نور در تظاهرات. به تظاهرات خود ما تا به مدت طولانی است که انتقاد از سوء استفاده پلیس از جمله کسانی که در جهت مردم از رنگ. ما از صمیم قلب حمایت از خواسته های به صرف پول کمتر در پلیس و پول بیشتر در مداخلات که مثبت حمایت از مردم در شهرستان درونی جوامع که در آن فرصت های بسیاری محدود و خطر هر دو پلیس سوء استفاده و قربانی از جرم بزرگترین هستند. ما فکر می کنم ما می توانیم و باید صرف بیشتر در آموزش و پرورش و مواظبت در مرحلهء نقاهت مسکن و آموزش و کمتر در پلیس و زندانها.

امریکا تبار به استبداد همچنان ادامه دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم در حال حاضر به معنای واقعی کلمه با استفاده از بالفعل پلیس مخفی به بازداشت و “ناپدید” معترضان در پورتلند. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای از بند باز کردن نیروهای مشابه در سراسر کشور در برابر دموکرات به رهبری شهرستانها. با انجام این کار تهمت نقض دیرینه و اساسی در فهم از قانون و عدالت در امریکا برای ایجاد یک دولت از ترور به عنوان وسیله ای برای کمک به او برنده 2020 انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن را معرفی نیروهای فدرال به شهرستانها که در آن آنها می خواستم تقریبا قطعی به افزایش احتمال درگیری های خشونت آمیز و سوء استفاده است. ما در حال حاضر شکایت بیش از این وضعیت در پورتلند اورگان و در حال کار با شرکت های وابسته به ما برای پاسخ دادن به موارد نقض حقوق بشر به عنوان آنها بوجود می آیند.

به عنوان بخشی از سلطنت خود را از ترور در برابر آمریکایی که به جرات مخالفت و ایستادن به او تهمت در تلاش است به جرم مخالفت. او در واقع اعلام جنگ هر آمریکایی که مخالفت با او تماس آنها را نازی ها “ضد آمریکایی” “دشمنان” “چپ رادیکال” و دیگر تهمت ها.

رئیس جمهور قرار است به رئیس جمهور برای همه مردم نه یک تقسیم قوا. او نشان داده است خود را به عنوان پوست نازک به هر شکل عمومی در زندگی, حافظه, و او به طور فزاینده ای شلاق در کسانی که با او اختلاف نظر دارند — نه تنها در سخنرانی های خود اما با تلاش به پوزه منتقدان مانند مایکل کوهن و پاداش وفاداران که ارتکاب جرم برای او مانند راجر سنگ. اما همانطور که اغلب مورد با دست سنگین تلاش دولت برای سرکوب و یا مجازات منتقدان آن کار نمی کند. صفوف کسانی که مخالفت با او در حال رشد در اندازه و حجم و حمایت خود را حذف شتاب. می تواند از آن بود که دموکراسی در حال کار است ؟

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دارد, چه چیزی شما می خواهید برای آماده سازی مردم آمریکا ،

چنین نتیجه ارسال خواهد عمیقا نگران کننده سیگنال به بقیه جهان. چنین نتیجه نیز می گویند چیزی بسیار نگران کننده و ناراحت کننده در مورد ایالات متحده و مردم آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن تر خواهد شد دیوان عالی کشور قرار ملاقات. او دو برابر خواهد شد در ضد مهاجر اقدامات چون او را ببینید که این کار را برای انتخاب مجدد خود را. او را دو را در واژگون Roe v. Wade و انکار زنان خود را از آزادی های اساسی و وضعیت برابر در این جامعه است. وجود دارد بسیاری از چیزهای وحشتناک است که اتفاق خواهد افتاد اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره انتخاب شود.

تنها پاسخ واقعی به نظر من برای عقب راندن سازماندهی و ایجاد یک حرکت به او را رد. اما مردم آمریکا نیست و باید منتظر روز انتخابات. ما می توانید انجام دهید که در حال حاضر. این چیزی است که ما انجام داده ایم در ACLU. ما یک سازمان حزبی بنابراین ما نمی تایید نامزدهای انتخابی ، اما آیتالله سیستانی بر این باورند که رای گیری بخش مهمی از یک شهروند به دلیل نهایی نگهبان از آزادی های مدنی و حقوق مدنی مردم خود را. صندوق های رای یکی از مهم ترین مکان برای ورزش به این حقوق. مردم آمریکا باید رای مانند حقوق خود را در آن بستگی دارد.

چه خواهد شد ACLU آیا اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به ترک پس از انتخابات و یا شاید می رود تا آنجا که به تحمیل رزمی ،

ایالات متحده همواره دیده می شود مسالمت آمیز انتقال قدرت. که یکی از چیزهایی که متمایز ایالات متحده از بیش از حد بسیاری از کشورهای دیگر. ما به عنوان آمریکایی ها باید آن را نگه دارید که راه. مطمئن باشید که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال باقی ماندن در قدرت پس از از دست دادن انتخابات, ما اینجا در ACLU همه چیز را در قدرت ما برای به چالش کشیدن اقدامات خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com