این نیست که چگونه مخفف می خواستم به موشک بر روی مرحله ملی.

آیووا قفقاز افتضاح جلب توجه زیادی به برنامه های جدید ساخته شده توسط یک شرکت به نام سایه که در مرکز بسیاری از شکست های فنی از شب. و همچنین قرار دادن موشکافی در Acronym — دموکراتیک که مورد حمایت Shadow — است که در پی به ویژه در ماه های اخیر هر چند احتمالا امید برای این وضعیت است.

مخفف نسبتا دموکراتیک جدید که راه اندازی در سال 2017 کردم و فعال در اطراف 2018 midterms دیجیتال در سازماندهی. ساختار آن در یک کلمه پیچیده است. مخفف است, غیر انتفاعی, اما آن را نیز یک عمل سیاسی کمیته تحت آن غیر انتفاعی هستند برای سود اشخاص که خود را غیر انتفاعی گاهی اوقات می پردازد به. این بی پروایی نشان دادن و بلند پروازانه است که منحصر به فرد برای یک استراتژی سیاسی گروه, اما آن را نیز تا حدودی سایه و مرموز است. و در آن سعی شده است تا فاصله خود را از آیووا افتضاح حتی اگر آن را واقعا در مرکز طوفان است.

اگر به شما پرداخت توجه به سیاسی رسانه های, شما احتمالا متوجه داستان در مورد مخفف ظاهر در اینجا وجود دارد و در ماه های اخیر.

در ماه نوامبر, نیویورک تایمز تحت پوشش طرح خود را برای راه اندازی یک $75 میلیون دیجیتال کمپین تبلیغاتی برای مقابله با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 و وال استریت ژورنال برفلد سابق Facebook کارمند که تعبیه شده بود در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 و پس از پیوست مخفف آن صفوف است. بلومبرگ نوشت: در مورد پیک اتاق خبر یک, برای سود شرکت رسانه های تحت مخفف ‘ چتر اجرا می شود که چند سایت های محلی که تحویل چپ-خبر نقطه مقابله با یک تاکتیک اغلب شاغل در سمت راست. مخفف مدیر عامل شرکت تارا McGowan به سرعت تبدیل بالا-پروفایل شکل دموکراتیک در سیاست و استراتژی های دیجیتال.

مخفف مذاکرات یک بازی بزرگ وقتی که می آید به آن استراتژی سیاسی دلاوری — اگر آن را به اندازه کافی جدید و مات به اندازه کافی است که آن را به طور کامل روشن نیست چه این سازمان است که در واقع ارائه. حالا که سایه یکی از شرکت های وابسته با مخفف است که در زیر میکروسکوپ مخفف است بیش از حد.

در پی آیووا انجمن افتضاح مخفف در تلاش است تا فاصله خود را از سایه. در بیانیه سخنگوی Kyle تارپ گفت که مخفف فقط اتفاق می افتد به یک سرمایه گذار در شرکت همراه با دیگران است. “مخفف است, یک سازمان غیر انتفاعی و نه یک شرکت فناوری” تارپ گفت.

به جز آن را پیچیده تر از آن است. سایه یک شرکت با تکنولوژی و هر دو مخفف و سایه توصیف کرده اند رابطه خود را به عنوان یک کسب و نه سرمایه گذاری در گذشته و در موارد متعدد. مخفف و McGowan در گذشته تبلیغ کار خود را با سایه — McGowan اغلب تبلیغ آن را در توییتر و در مورد آن صحبت کردیم در یک پادکست به تازگی به عنوان آخرین ماه است. اما در حال حاضر مخفف شده پاک آن سایت اشاره از راه اندازی سایه و می گوید این تنها یکی از چندین سرمایه گذاران همراه برای سوار شدن. مخفف تصمیم به فاصله خود را از سایه — یا شاید دروغ گفتن در مورد آن در دسترس نباشد — این است که وضعیت بدتر و نه بهتر.

A precinct chair shows the smartphone app made by Shadow that was at the center of the confusion in the Iowa caucuses.
یک حوزه و صندلی را نشان می دهد برنامه های گوشی های هوشمند ساخته شده توسط سایه بود که در مرکز سردرگمی در آیووا قفقاز.
الکس ونگ/گتی ایماژ

“من فکر نمی کنم آنها بد است, اما در عطش خود را در سراسر جهان با استفاده از یک دسته کوتاه مدت کمک کننده پول آنها اهرمی سیاسی خود را اتصال به دریافت قرارداد است که آنها نمی باید این تخصص را به انجام برسانند” یک استراتژیست دموکرات به من گفت.

اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به مخفف از سایه. تحت آن غیر انتفاعی چتر متعدد برای سود عملیات فراتر از سایه ها از جمله رسانه های دیجیتال عملیات پیک اتاق خبر و Lockwood, استراتژی یک استراتژی دیجیتال شرکت که McGowan اجرا می شود. مخفف همچنین عمل یک عمل سیاسی کمیته به نام Pacronym و منتشر پادکست میزبانی McGowan به عنوان به خوبی به عنوان یک خبرنامه هفتگی.

“انگار کل این گروه از سازمان ها هستند که تغذیه هر یک از دیگر, و آنها در نهایت تمام کنترل شده توسط همان گروه از مردم” یکی دیگر از استراتژیست گفت.

مخفف برای ماه شده است ساختمان خود را به عنوان یکی از بلندترین بازیکنان در اتاق دموکراتیک استراتژی است. در حال حاضر مردم شروع به نگاه در زیر هود.

مخفف بازگشت نیست درخواست برای اظهار نظر برای این داستان. چهارشنبه شب McGowan انتشار یک پست طولانی در رسانه و همچنین به عنوان یک سری از توییت در تلاش برای روشن شدن وضعیت. او به دنبال بازیگران مخفف به عنوان یک سرمایه گذار در بسیاری از پروژه های خود را هر چند او اذعان برخی از “زگیل” در سایه عملیات و نوشت که “پیشرفت نیاز به در نظر گرفتن محاسبه ریسک و انجام کارهای متفاوت است.” McGowan همچنین به نظر می رسد به دور خودش و مخفف از سایه. او اذعان مخفف تلاش برای تطهیر و ارتباط آن با سایه از جمله تغییر وب سایت خود را.

McGowan, 34, عمیق روابط حزب دموکرات کار کرده است و در محافل دموکراتیک برای سال. او در آغاز زندگی حرفه ای اش به عنوان یک روزنامه نگار و با توجه به مشخصات لینک کردم به سیاست زمانی که او به عنوان دبیر مطبوعاتی برای بهداشت ، جک رید از رود آیلند در سال 2010. سپس در سال 2011 او را به رفت اوباما در کاخ سفید که در آن او کار می کرد به عنوان یک دیجیتال تولید و پس از آن او تا به حال نانامی به بازی تام Steyer را NextGen امریکا و مشاوره هدف. او بعد از ریاست دیجیتال استراتژی دموکراتیک super PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا عمل است. در اوایل سال 2017 McGowan تاسیس Lockwood, استراتژی یک استراتژی دیجیتال شرکت او هنوز هم اجرا می شود. یک ماه بعد او راه اندازی مخفف.

در وب سایت خود مخفف توصیف خود را به عنوان یک “ارزش محور در سازمان با تمرکز بر پیشبرد مترقی باعث از طریق نوآورانه ارتباطات و تبلیغات و سازماندهی برنامه های خود را.” این سازمان ادعا می کند که وابسته به آن PAC کمک گرفتن 65 مترقی نامزدهای منتخب در سال 2018 با “تکنولوژی جدید و دیجیتال-اولین استراتژی برای ثبت نام و به نوبه خود از رای دهندگان.”

یک تعداد انگشت شماری از صفات مشخص شده اند مخفف توسعه در سال های اخیر: در هم پیچیده خود را با Facebook توانایی خود را به خوبی در مطبوعات و در محبوبیت رو به رشد آن با اهدا کنندگان.

در سپتامبر 2019, Ozy برفلد McGowan به عنوان دموکرات “خطرناک ترین استراتژیست دیجیتال.” در ماه نوامبر سال 2019 نیویورک تایمز ترشح داستان در مورد مخفف طرح به منظور بالا بردن $75 میلیون نفر به فشار علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Facebook. این سازمان مطرح کرده بود تنها حدود 40 درصد از این مبلغ در آن زمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مدیر کمپین براد Parscale است کشت عمومی شهرت خود را به عنوان یک سیاسی دیجیتال guru — که بسته به نوع که شما بخواهید است یا نیست دقیق تصویر — و مخفف قصد دارد برای پاسخ به آن است. و آن را تا به برخی از نام های بزرگ در دو برجسته ترین بودن سابق اوباما در مبارزات انتخاباتی مدیر David Plouffe گفت که این بار که ایده پشت این تلاش بود که یک Facebook ads ساز در محل قبل از حزب دموکرات نامزد شده است برداشت.

“ما نامزد در جریان است به شکست خواهد بود, خسته, باید با هم به جلو و به نوبه خود در اطراف در یک سکه و اجرای یک مسابقه برای یک کاملا متفاوت مخاطبان” او گفت:.

هفته بعد وال استریت ژورنال منتشر شده مشخصات James بارنز سابق Facebook کارمند که شده بود جاسازی شده با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2016 مسابقه. این از 2500 کلمه داستان بازیگران بارنز به عنوان یک شکل که تا به حال دیده می شود نور و آمد برای دموکراتها طرف با مخفف به تلاش برای خنثیسازی آنچه که او انجام خواهم در انتخابات است. بارنز نیست تنها سابق Facebooker در مخفف را در صفوف; پیش از آن در روز دوشنبه ساعت پیش از قفقاز سابق Facebook داده دانشمند اعلام کرد او در پیوستن به این سازمان است.

McGowan خودش تبدیل شده است به طور فزاینده ای مشترک ثابت در داستانها از رسانههای اغلب اظهار نظر در مسائل روز. (مخفف صحبت کرده و با ارسال بیانیه به Vox در مورد دیجیتال استراتژی سیاسی در گذشته است.) زمانی که گوگل اعلام کرد این امر محدود microtargeting در اطراف سیاسی, تبلیغات اشتعال حدس و گمان Facebook ممکن است به دنبال کت و شلوار McGowan ناودان تصمیم و گفت: آن را نمی خواهد محدود دروغ را به جای “مانع مبارزات و دیگران که در حال حاضر در برابر جزر و مد از بد بازیگران برای رسیدن به رای دهندگان با حقایق است.” او گفت که این تصمیم تاثیر می گذارد گوگل آگهی موجودی و همچنین به عنوان موجودی در سراسر اینترنت. “آنها در اصل با استفاده از قدرت بازار به حد چگونه مبارزات می تواند صحبت می کنند به رای دهندگان که از آنها اطلاعات,” او گفت:.

اما شاخص که همه چیز در درون مخفف به عنوان بدون درز به عنوان آنها به نظر می رسد از خارج است. یکی مخفف کارمند گفت: این طرح آن است که “دور و دور ترین آشفته جای من تا کنون بوده است بخشی از.” با توجه به کارمند رهبری می گوید این فقط “راه اندازی محیط زیست” از یک شرکت جدید اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم در مخفف یا کسانی که آنها را برای کار. وجود دارد بسیاری از blurred lines های مختلف مخفف لباس — برای مثال کار با کلیک بر روی لینک پیک وب سایت خبری تغییر مسیر به Lockwood استراتژی است.

مخفف تاریک پول ، این بدان معناست که کمک های مالی به آن 501(c)(4) غیر انتفاعی لازم نیست که گزارش می شود و ما نمی به طور کامل می دانیم که پول خود را از آینده است — و یا چه مقدار از آنها باید.

اما کمیسیون انتخابات فدرال براده نشان می دهد مخفف را PAC Pacronym, بسیار خوب انجام شده است. میلیاردر پرچین حامی مالی ست Klarman به 1.5 میلیون دلار به PAC در سه ماهه چهارم سال گذشته سرمایه داری مایکل موریتز $1 میلیون و کارگردان استیون اسپیلبرگ $500,000 در میان دیگران. به عنوان Recode را عروسکی Schleifer با اشاره به این هفته اهدا شد Moritz برای اولین بار پس از سال 2011 و بزرگترین فاش سیاسی سهم تا کنون.

مایکل موریتز صحبت می کند در یرباع بونا مرکز هنر در سان فرانسیسکو در اکتبر 19, 2016.
مایکل Kovac/گتی ایماژ برای Vanity Fair

که به منظور بالا بردن مقدار پول و به دست آوردن چنین بالا, مشخصات یک سازمان مانند مخفف است و به بحث در یک بازی بزرگ است. آنچه که برخی از از چهار دموکراتیک استراتژیست های من با صحبت — همه در خواست نامش فاش نشود به طوری که آنها می تواند آزادانه صحبت می کنند در این موضوع — را به عنوان بخشی از مشکل است. مخفف می داند که چگونه برای به دست آوردن مشتاق کمک کنندگان به خصوص کسانی که مشتاق برای دریافت در در چیزی بزرگ بعدی برای خرید به آنچه که آن را در فروش است.

“خود زمین است که هر کس در حال انجام آن اشتباه است و آنها در اینجا به اخلال و نوآوری” یکی از استراتژیست دموکرات به من گفت. “و آنها همیشه به دنبال از طریق با آن در راه موفق.”

“بر روی کاغذ آن را برای تلفن های موبایل بزرگ” یکی دیگر از استراتژیست گفت. “سرمایه گذاران مایل به سرمایه گذاری در براق, جدید, cutting-edge, چیز, اما وجود دارد نه یک تن از شواهد واقعی وجود دارد.”

بخشی از این مسئله است که مخفف ساختار پیچیده و غیر معمول و مات. عمده آن تخته ممکن است غیر انتفاعی اما اشخاص زیر آن نیست. McGowan اجرا می شود Lockwood استراتژی است و احتمالا خودش پرداخت حقوق و دستمزد از شرکت های خزانه که غیر قانونی نیست. سایه و پیک Newsroom نیز شرکت های خصوصی. بنابراین گاهی اوقات هنگامی که مخفف می سازد عمومی اظهارات در مورد آنچه در آن می خواهم به انجام و صرف آن روشن نیست که در آن پول از آینده است — و یا آن را به پایان. برای مثال در اکتبر مخفف گفت: این امر صرف $1 میلیون دیجیتال استیضاح تبلیغات در نوسان متحده است. و آن FEC براده نشان می دهد که بسیاری از مستقل هزینه های دیجیتال آگهی خرید در برابر تهمت فيلتر شده از طریق Lockwood استراتژی که McGowan اجرا می شود. که همه واقعا سخت برای پیگیری.

“با اظهارات در مورد چیزهایی که آنها در حال انجام است که اتفاق نمی افتد وجود دارد کمتر شفافیت در مورد اینکه چرا” یک استراتژیست گفت.

برخی از ناظران نیز مطرح شده سوال در مورد پیک Newsroom اجرا می شود که hypertargeted اخبار محلی با تکیه به سمت چپ. در سال گذشته McGowan به گفته بلومبرگ که پیک اتاق خبر برنامه ریزی برای تمرکز بر شش نوسان متحده — آریزونا و میشیگان و کارولینای شمالی پنسیلوانیا و ویرجینیا و ویسکانسین و “پر کردن اخبار بیابان ارائه حقایق به نفع دموکرات ها است که [McGowan فکر می کند] رای دهندگان در حال از دست رفته و مقابله با جناح راست چرخش است.”

در حالی که به لحاظ سیاسی گرایش به اخبار است که به سختی یک پدیده جدید در سیاست آمریکا — نگاهی به فاکس نیوز و بی شمار از راست متمایل رسانه ها به عنوان مثال — پیک اتاق خبر راه اندازی را افزایش برخی از ابرو. اگر غیر از این بود یک جمهوری خواه عمل اعلام استراتژی خود را مانند بسیاری از دموکرات ها احتمالا به انتقاد از آن. بنابراین واکنش از سمت چپ بوده است کمی بی دست و پا.

ترجمه Markay در روزانه وحش حفر کردن در چه طوری عجیب و غریب در مورد مخفف رویکرد:

اما در تلاش برای به چنین گسترده نوار دیجیتال سیاسی نقش مخفف نیز کشیده شده است به نقش که به نظر می رسد در تضاد: نه فقط سیاسی فروشنده و رای tabulator, بلکه ظاهرا مستقل از رسانه های مغول و دموکراتیک فعال.

چنین درگیری شده اند آشکار در مخفف حمایت از یک تعداد انگشت شماری از دولت های خاص رسانه ای ارگان صورتحساب به عنوان سرمقاله-روزنامه نگاری مستقل لباس. از طریق سرمایه گذاری در یک نهاد به نام پیک اتاق خبر McGowan را در گروه کشت از جمله این رسانه ها در نوسان کلید متحده Wisconsin, ویرجینیا, آریزونا و میشیگان و پنسیلوانیا و کارولینای شمالی است. سمت چپ متمایل شرکت مشاوره Lockwood استراتژی به نوبه خود کمک کرده است و کارکنان رسانه ها و در حداقل یک مورد Lockwood در حقوق و دستمزد از ویرجینیا حزب دموکرات به عنوان مخفف حمایت خروجی مطلوب تحت پوشش این حزب 2019 خانه ملت نامزدها.

به عبارت دیگر یکی McGowan, شرکت نقشه کشی چک از حزب به عنوان یکی دیگر از پمپ محتوای اخبار و تقویت آن چشم انداز انتخابات.

مخفف بنیانگذاران ساخته شده است یک شرط بندی که اهداکنندگان اغلب مایل به پرتاب پول در مبهم دیجیتال پروژه ها به خصوص در میان نگرانی در مورد 2020 انتخابات و نگرانی دموکرات ها در حال عقب در شرایط آنلاین و استراتژی داده. و به طوری که آنها ساخته شده است یک مجموعه سازمان است که اجازه می دهد تا آنها را جمع آوری پول و خرج کردن پول — از جمله در خود و با خود واقعی تاثیر باقی مانده مشخص نیست. حداقل تا آیووا.

گاهی اوقات با وجود بهترین نیات و فن آوری شکست. و زمانی که آنها انجام بسیاری استدلال می کنند که بهترین راه رو به جلو است برای هر کس ساخته شده با تکنولوژی به خود به مشکل و به سرعت سعی کنید به آن را تعمیر. اما این اتفاق افتاده است نه در آیووا.

این است که می گویند که مخفف است و به سرزنش برای بحران در آیووا قفقاز. اما, آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که این سازمان با عجله به فاصله خود را از این وضعیت است.

پس از آن بیرون آمد که سایه ساخته شده در برنامه که به گفته معاون نامیده می شد IowaReporterApp شد در مرکز آیووا قفقاز تاخیر مخفف بیرون آمد با یک بیانیه ای گفت این فقط یک سرمایه گذار در شرکت فن آوری. آن را بخوانید, در بخش:

مخفف است, یک سازمان غیر انتفاعی و نه یک فن آوری شرکت است. به عنوان مثل ما هر تکنولوژی به آیووا حزب دموکرات ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی و یا کمیته ملی حزب دموکرات.

مخفف است که یک سرمایه گذار در چند شرکت های انتفاعی در سراسر مترقی رسانه ها و فن آوری بخش است. یکی از کسانی که مستقل برای سود شرکت ها است که سایه, Inc, که همچنین دارای دیگر سرمایه گذاران خصوصی.

اما رابطه شکننده توصیف کرد در بیانیه فوق به نظر نمی رسد که دقیق است. یا حداقل هر دو مخفف و سایه را توصیف رابطه خود را متفاوت از گذشته است.

سایه در ابتدا یک شرکت فناوری به نام Groundbase تاسیس توسط هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی جانبازان جرارد Niemira و Krista دیویس و بودجه توسط مترقی غیر انتفاعی زمین بالاتر Labs. این شرکت تلاش شد پس از آن کمپین ارسال پیامک پلت فرم موفق به خاموش و مخفف در پا برای تزریق برخی از پول نقد و نگه داشتن آن رفتن. آنها راه اندازی سایه از وجود و محصولات جدید از جمله یک برنامه ایمیل که قرار بود برای کمک به حزب دموکرات متمرکز کردن داده های خود را. در یک 2019 مقاله سایه توصیف محصول شاخص خود به عنوان یک “جهانی آداپتور سیاسی اطلاعات و فناوری است.” در عمل آنچه که بدان معنی است بسیار غیر قابل کشف.

مخفف فاصله خود را از سایه یک توسعه جدید است. در 2019, McGowan جشن دستیابی به Groundbase و به بازار عرضه شده این شرکت آشکارا در توییتر. مخفف قرار دادن آن بر روی وب سایت خود را به عنوان به خوبی. در حالی که مخفف است و پس از آن را روشن نمی کند سایه خود را به طور کامل در این سازمان است که قبلا آن را گفته است “راه اندازی” سایه و توصیف ایران کسب. بر روی لینک Niemira لیست خود را به عنوان یک سابق مخفف کارمند.

مشکل این است که مخفف چپ یک مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد که از آن استفاده می شود که یک رابطه بسیار نزدیک تری با سایه ای از آن را در حال حاضر اعتراف به. با توجه به رهگیری مثلا مخفف و سایه به اشتراک گذاری یک فضای اداری در دنور, کلرادو, و اخیرا در ماه گذشته McGowan گفت: مخفف بود “تنها سرمایه گذار” در سایه.

به خوبی سایه در اطراف سایه بوده است و بخشی از آنچه را به طوری عجیب و غریب در مورد آیووا افتضاح. قبل از دوشنبه, سایه دخالت در آیووا قفقاز بوده است مخفی نگه داشته است. آیووا دموکرات ها گفت: آنها با استفاده از یک برنامه جدید اما آنها نمی خواهد نام آن را با این استدلال که آن امنیت احتیاط به آن را نگه دارید از هک شدن. تا به حال آنها نشده است پنهان در مورد آن شاید کسی متوجه مشکلات آن را قبل از جلسه بعد. منابع متعدد گفت: بار است که این برنامه تحت آزمایش و که جلسه داوطلبان ضعیف آموزش در مورد نحوه استفاده از آن است.

جالب دیوید Plouffe خواسته شده بود در مورد مخفف و سایه در MSNBC در روز دوشنبه به عنوان آیووا قفقاز افتضاح آشکار شد. Plouffe به ظاهر ناآشنا با این برنامه گفت: “نمی دانم در مورد آن صحبت کرده و از طریق متن با مدیر عامل — احتمالا McGowan — که تایید کرد که مخفف بود یک سرمایه گذار در تکنولوژی. “من هیچ آگاهی از سایه و یا چه چیزی اتفاق می افتد,” او گفت:. آن را کاملا ممکن است که Plouffe نشنیده بودم از سایه به عنوان یک عضو هیئت مدیره که نقش اصلی به نظر می رسد برای افزایش این گروه مشخصات و جمع آوری کمک مالی. مخفف تیم به نظر می رسد که تصمیم به چوب با آن فاصله از روابط به برنامه.

صرف نظر از سطح مخفف دخالت آن هنوز باقی مانده است معلوم نیست چگونه سایه موفق به انتشار چنین مشکل ساز برنامه برای چنین رویداد مهم به عنوان آیووا قفقاز. یک استراتژیست من با صحبت این باورند این ممکن است به سادگی است یک مورد بیش از حد بلند پروازانه توافق میان سایه و, آیووا, حزب دموکرات که گزارش پرداخت تنها $60,000 برای برنامه. شاید فقط بیش از حد هیجان بیش از, جدید, براق چیز.

“این همه نشانه های یک حیوان خانگی پروژه از کسی که می گوید: “آه ما می توانید انجام دهید که به'” استراتژیست گفت. “به شما اجازه یک شرکت است که دارای هیچ سابقه فقط ساخت مهم ترین چیز شما احتمالا انجام شده در دهه گذشته و آره این بود که به شکست است.”

در بهترین حالت مخفف رفتار در اطراف سایه می تواند به عنوان عجیب و غریب. که و آیووا حزب دموکرات اولیه محرمانه اطراف ارتباط آن با سایه منجر به تعدادی از تئوری های توطئه در اطراف برنامه نقص و نتایج به تاخیر بیاندازد. برخی از برنی ساندرز حامیان پیشنهاد کرده اند این است که تلاش برای تضعیف سناتور ورمونت که قبل از قفقاز بود که منجر انتخابات و افزایش بیشتر ایجاد پسند نامزد یعنی پیت Buttigieg. برخی بر مغلوب ساختن پیشی جستن طرف ادعا کرده اند این مقدار به تقلب در انتخابات به عنوان به خوبی. و پس از Des Moines Register آیووا نظرسنجی کشیده شد از منتشر شدن بیش از آخر هفته سوء ظن و توطئه در حال حاضر شده است در جریان است.

سایه بالا بردن و حتی بیشتر سوء ظن در حال حاضر که کار خود را با نامزدهای دموکرات نیز آشکار شده است. Buttigieg جو بایدن و مقدار زیادی از دیگران پرداخت کرده اند سایه خدمات و در گذشته McGowan ابراز حمایت Buttigieg. (McGowan شوهر نیز یک استراتژیست ارشد برای Buttigieg.) برخی از مخفف کارکنان باید قبلا برای هیلاری کلینتون و باراک اوباما هستند و به خوبی متصل دموکراتیک در میان خودیها.

بسیاری از سمت چپ — به خصوص ساندرز هواداران که به اعتقاد کارت های انباشته شدند در حمایت از کلینتون در انتخابات 2016 — بسیار شک و تردید از مشروعیت دموکراتیک اولیه.

در آخرین انتخابات کمیته ملی حزب دموکرات برگزار شد چند بحث و در زمان بی دست و پا که برخی ادعا شد تلاش برای حفظ ساندرز از گرفتن اعتبار و متعهد تلاش دیگر که به نظر می رسد به نفع کلینتون. Superdelegates متعهد به او در اوایل این فرایند به ظاهر مسح او را نامزد. ساندرز حامیان باور دموکراتیک ایجاد نمی خواهند او را به نامزدی برنده این زمان هم (و در واقع برخی از همین حالا) و نگرانی در مورد آنچه در طول آنها ممکن است به منظور متوقف کردن او را. آیووا بزرگ برنامه موفق نمی دلجویی از کسانی که نگرانی و مخفف عدم شفافیت در اطراف آن روابط کمک نمی کند.

که وجود دارد این است که برخی از بد خون مورد مخفف میان دموکرات politicos — که طبیعی است در هر رقابتی صنعت مشخص شده است در پی سایه افتضاح. یک استراتژیست به من گفت که نظارت بر این سازمان و طبیعی بود — آن را بسیار جوان بسیار به کرات و به نظر می رسد در ابتدا برای یک قدم اشتباه. دیگر بیشتر بود برش در ارزیابی خود از وضعیت: “مردم شده اند در انتظار این را منفجر و پیش بینی نکرده است که این امر ضربه بسیار دیدنی و جذاب در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی