اقدام نیروی دریایی وزیر استعفا داد پس از تماس با رییس coronavirus زده کاپیتان “احمق”

نیروی دریایی ایالات متحده را بالا غیر نظامی رسمی استعفا داد, آخرین خرید اینترنتی از ادامه بحث پیرامون نیروی دریایی را از دست داده و یک شیوع کروناویروس در نیروی دریایی کشتی یو اس اس تئودور روزولت.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly دست در استعفای خود را روز سه شنبه که دفاع Secreatry علامت Esper پذیرفته شده است.

“با قلبی سنگین من بدین وسیله از ارائه استعفای بلافاصله موثر” Modly نوشت: در نامه استعفای خود را. “مردان و زنان در گروه نیروی دریایی شایسته تداوم رهبری غیر نظامی در خور ما بزرگ جمهوری و تعیین کننده نیروی دریایی که امنیت راه ما از زندگی است. من همیشه سپاسگزار برای من فرصت و برکت به بخشی از آن.”

تصمیم می آید فقط یک روز پس از او دفاع کرد و خواستار سروان. برت Crozier — در حال حاضر اخراج فرمانده یو اس اس تئودور روزولت — “احمق” برای داشتن با ارسال نامه ای به مقامات مافوق در مورد Covid-19 شیوع روی عرشه کشتی خود را که به مطبوعات درز.

در یکشنبه گفتار به ناو یو اس اس تئودور روزولت از 4000 خدمه اعضای Modly لعنتی Crozier که خود را آزمایش مثبت برای coronavirus. “اگر او فکر نمی کنم به نظر من که این اطلاعات نمی خواهید برای دریافت کردن را به, در این روز و عصر اطلاعات که ما زندگی می کنند و سپس او یا بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی بود” Modly گفت: با توجه به بیرون درز ضبط.

وزیر Thomas B. Modly می رسد در Military Sealift Command بیمارستان کشتی USNS Mercy در لس آنجلس, CA, مارس 31.
Ryan M. Breeden/نیروی دریایی ایالات متحده از طریق گتی ایماژ

پس از مطالب سخنرانی خود را به بیرون درز در دوشنبه Modly قرار دادن یک بیانیه گفت: “من با هر کلمه ای که من گفتم حتی متاسفانه هر ناسزا که ممکن است مورد استفاده برای تاکید.” اما تنها چند ساعت بعد تحت فشار پنتاگون رهبری Modly عذرخواهی کرد در عین حال یکی دیگر از بیانیه: “اجازه دهید من روشن شود من فکر نمی کنم کاپیتان برت Crozier است ساده و بی تکلف و نه احمق.”

در مورد چهره ها باعث بالا دموکرات ها از جمله مجلس نانسی پلوسی به فشار برای Modly به مرحله تبدیل شدن یک نظامی موضوع به یک مقدار بزرگتر و سیاسی است. حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نقطه insinuated او ممکن است به کمک با این وضعیت.

Esper منصوب کرده است ارتش معاون جیم مک فرسون به عنوان جدید اقدام وزیر نیروی دریایی در مدت کوتاهی هر چند او ستایش Modly تصمیم.

“او استعفا داد و خود را در پیمان” Esper نوشت: در نامه ای به او توییتی در روز سه شنبه بعد از ظهر “قرار دادن نیروی دریایی و دریانورد بالای خود به طوری که U. S. S. تئودور روزولت و نیروی دریایی به عنوان یک نهاد می تواند به جلو حرکت کند.”

Crozier ارسال چهار-صفحه نامه به مقامات نیروی دریایی در مارس 30, چرا که او نسبت به اقدامات این سرویس برای محافظت از ملوانان خود را پس از آنها شروع به آزمایش مثبت برای Covid-19 روی ناو یو اس اس تئودور روزولت هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر تحت فرمان او.

پس از سه ملوانان پزشکی تخلیه از حامل که دارای یک خدمه نزدیک به 5,000, Crozier نوشت داند که برای نیروی دریایی به عمل به شدت بیشتر است. از او پرسید: برای 90 درصد از خدمه به برداشته شود به طوری که آنها می تواند آزمایش می شود و تهدید می کند و بنابراین می تواند … ضد عفونی. سی ان ان Ryan براون گزارش این فرایند در حال حاضر در جریان است — نیمی از خدمه کشتی تست شده اند (با 155 موارد تایید شده به عنوان از آوریل 5) و نزدیک به 2000 ملوانان گرفته شده اند حامل.

در نامه خود Crozier استدلال برای چنین اقداماتی چون او احساس وجود دارد فضای ناکافی سرنشین برای اجتماعی فاصله و گسترش این بیماری شد “شتاب” با وجود زودتر تخلیه.

“[W]e در جنگ و در نتیجه نمی تواند اجازه می دهد یک ملوان به هلاک به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بی ارزش” Crozier نوشت. “اقدام قاطع مورد نیاز است در حال حاضر به منظور تطابق با CDC و (نیروی دریایی) هدایت و جلوگیری از نتایج غم انگیز.”

Crozier ارسال پیام از طریق یک ایمیل طبقه بندی نشده به مقامات نیروی دریایی کپی حدود 20 یا 30 نفر. این معلوم نیست که دقیقا کپی شده در ایمیل, اما در نهایت این نامه به بیرون درز شد و به نظر می رسد در سان فرانسیسکو کرونیکل.

در ابتدا به نظر می رسید به عنوان اینکه Crozier نه ممکن است و یا از کار اخراج شدند. اظهارات رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایکل Gilday و Modly پیشنهاد آنها ناراضی بودند در مورد نشت اما Crozier را به فرمان او.

نیروی دریایی سروان. برت Crozier, افسر فرمانده این ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت صحبت می کند در طول یک دست تماس در 15 نوامبر سال 2019.
عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس نیکلاس Huynh/AP

“من نمی دانم که به بیرون درز نامه ای به رسانه ها — که می تواند چیزی را که نقض اصول نظم اگر او مسئول است که, اما من نمی دانم که” Modly روز چهارشنبه گفت:. “این واقعیت که او نوشت: نامه ای به زنجیره ای از فرمان به بیان نگرانی های خود را کاملا در نتیجه هر نوع مقابله به مثل.”

او همچنین گفت که این نامه چیزی بود که “ما می خواهیم فرمانده افسران قادر به انجام است.”

اما روز بعد Modly گفت که Crozier نشان داده بود “قضاوت ضعیف” با ارسال نامه از طریق ایمیل بود که امن نیست به 30 نفر و فوری او برتر در کشتی بود و در میان آنها نیست.

“من می تواند رسیدن به هیچ نتیجه دیگر از آن سروان. Crozier اجازه داده بود که پیچیدگی های خود را به چالش با Covid شیوع در کشتی خود را به پایمال کردن توانایی های خود را به عمل حرفه ای زمانی که بازیگری حرفه ای بود و آنچه که بیشتر مورد نیاز در زمان” Modly به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

معلوم نیست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش تمایل برای Crozier به اخراج و تحت تاثیر تصمیم گیری برای Modly که سیاسی منصوب. آن را قطعا ممکن است که Modly را ارزیابی کلی از نزاکت از وضعیت ناقص بود زمانی که او در ابتدا به خبرنگاران صحبت کرد.

با این حال این تصمیم بود وارد شد در وقتی که Crozier بود رد ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت به او خشن ارسال کردن با سلامتی و آواز برای نشان دادن قدردانی خود را از تلاش های خود را بر عهده دارند.

Modly استدلال برای تسکین Crozier از فرمان او این است که او نقض زنجیره ای از فرمان و نمی رعایت پروتکل های امنیتی در هنگام برقراری ارتباط از نارضایتی او.

آن را نیز ممکن است که مغلوب ساختن پیشی جستن — که به طور معمول اخراج مردم در دولت فدرال چه کسی او را درک به عنوان بی وفا و مداخله نظامی را در سیستم عدالت در یک شیوه ای است که بسیار غیر معمول برای رئیس جمهور — می تواند برخی از نقش پشت صحنه.

زمانی که رئیس جمهور صحبت کرد او در ضمنی آن ممکن است Crozier گسل که Covid-19 شکست در کشتی پس از آن متوقف شد و بیش در ویتنام حتی اگر متوقف شد و از قبل برنامه ریزی شده توسط فرماندهی منطقه ای.

“من حدس می زنم کاپیتان متوقف شده در ویتنام و مردم خاموش کردم در ویتنام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شاید شما لازم نیست که در وسط یک بیماری همه گیر و یا — یا چیزی شبیه به آن خواهد بود — شما می دانید که تاریخ می گویند شما لزوما متوقف و اجازه دهید خود را ملوانان خاموش است.”

تهمت نیز excoriated نامه به عنوان نامناسب. “من فکر کردم آن وحشتناک بود آنچه که او را به نوشتن نامه. منظورم این است که یک کلاس در ادبیات,” او گفت:.

اما بسیاری از کارشناسان نظامی سابق مقامات بالا و دموکرات مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات از Crozier.

با توجه به واشنگتن پست نیم دوجین سابق بالا مقامات نیروی دریایی در مصاحبهها گفته است که “Modly مداخله یک اشتباه بود که آنها می ترسید که یک اثر سرما بر فرماندهان و آنها را تشویق به سرکوب خبر بد که ممکن است ناراحت رهبران سیاسی.”

“من فکر می کنم شلیک شد واقعا بد تصمیم به دلیل آن تضعیف اقتدار فرماندهان نظامی که در حال تلاش برای مراقبت از نیروهای نظامی خود را, و به طور قابل توجهی منفی اثرات تمایل فرماندهان به حقیقت گویی به قدرت” بازنشسته Adm. مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک ارتش گفت: پست.

جان کربی بازنشسته عقب دریاسالار در نیروی دریایی ایالات متحده و تحلیلگر امنیتی برای سی ان ان نوشت که Crozier است “به جرم یک فرایند ناپاک” در راه او موفق به ارسال نامه خود بیش از یک شبکه امن و را شامل نمی شود فوری او ، اما کربی استدلال کرد که او در نهایت نمی کند در نظر گرفتن این خطا علت کافی برای اخراج از یک پست.

“[W]e دیده می شود هیچ مدرکی وجود ندارد که دیگران در Crozier را زنجیره ای از فرمان بودند به همین ترتیب کنار و یا حتی خود را شگفت زده کرد مطالب” کربی نوشت: در تجزیه و تحلیل خود را برای سی ان ان. “ما دیده ایم هیچ مدرکی وجود ندارد که او با ارسال یک انفجار کردن ایمیل به هر کس او می داند. و ما دیده ایم هیچ شواهدی وجود دارد که Crozier به بیرون درز ایمیل به رسانه ها و یا حتی آگاه باشید که آن را تا به حال ارائه شده به سان فرانسیسکو کرونیکل.”

“ما دیده ایم هیچ یک از این شواهد دلیل یا Modly نمی خواهد به اشتراک گذاری آن جزئیات و یا این که او ندارند آنها” کربی اضافه شده است.

کربی استدلال می کند این امر شده ایم عادلانه تر به اجازه دهید تحقیقات را در محل قبل از اقدام. کاهش به انجام این کار, او گفت: هر دو حواس پرتی برای ملوانان و “می فرستد وحشتناک پیام به دیگر فرمانده افسران در مورد درجه که می توان آنها را کاندید مورد تلاش های خود را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در خود واحد است.”

بالا دموکرات در کمیته نیروهای مسلح مجلس موافق و منتشر شد بیانیه مشترک این استدلال که Crozier را زنجیره ای از فرمان جرم نیست, شایستگی یک حرکت که نشان می دهد بی ثباتی و ناامنی در نیروهای مسلح.

“در حالی که کاپیتان Crozier به وضوح بیرون رفت و زنجیره ای از دستور اخراج او در این لحظه بحرانی — به عنوان ملوانان کشتی U. S. S. تئودور روزولت در حال مواجه با COVID-19 همه گیر — یک بی ثباتی حرکت می کند که به احتمال زیاد قرار داده و خدمات ما اعضای بیشتر در معرض خطر و خطر اندازد ناوگان ما آمادگی,” کمیته دموکراتیک و رهبری در بیانیه ای گفت.

“کاپیتان Crozier بود به حق نگران سلامت و ایمنی خدمه اش اما او رسیدگی نمی کند بسیار زیاد فشار مناسب است. اما تسکین او را از فرمان او overreaction” بیانیه ادامه داد.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن بود و حتی بیشتر فرانک در مورد موضوع: “من فکر می کنم آن را به کیفری راه آنها در حال برخورد با این پسر گفت:” در الفبای این هفته در روز یکشنبه. “من فکر می کنم او باید یک تقدیر به جای اخراج می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>