بازیگر کرک داگلاس درگذشت در سن 103

محترم و جشن بازیگر کرک داگلاس که ستاره دار در بیش از 80 فیلم و نامزد سه اسکار در سالگی درگذشت. او در 103 سال است.

داگلاس یکی از آخرین زندگی افسانه هالیوود در عصر طلایی شناخته شده برای نقش در فیلم هایی مانند اوایل Stanley Kubrick فیلم راه های افتخار (1957) و اسپارتاکوس (1960); Gunfight at the O. K. Corral (1957); تنهایی شجاع (1962) که او را نیز تولید می شود و هفت روز در ماه مه (1964). خود را نامزد اسکار برای نقش قهرمان (1950), The Bad and The Beautiful (1953) و Lust for Life (1957) و اگر او برنده نشد او موفق به دریافت اسکار افتخاری در سال 1996.

همراه با این نقش یکی از نمادین ترین و به یاد ماندنی اجرای برنامه در بیلی وایلدر 1951 فیلم تک خال در حفرهیک فیلم که امروز به نظر می رسد نبوی در آن پیش بینی که چگونه از عینک و رسوایی خواهد یک روز رانندگی با رسانه ها و اخبار. داگلاس ایفا چاک تاتوم یک خبرنگار بی پروا به دنبال مبارزه راه خود را به عقب به ویژه با دستکاری پوشش یک مرد به دام افتاده در یک Albuquerque, New Mexico, غار.

داگلاس همچنین ستاره دار در سال 1963-64 برادوی تولید از پرواز بر فراز آشیانه فاختهبر اساس Ken Kesey 1962 رمان. او همچنین optioned است به بازی اما هرگز موفق به آن را به یک فیلم است. در نهایت او به حقوق فیلم به پسر ارشد بازیگر مایکل داگلاس که در تولید Miloš Forman-کارگردانی فیلم است. این برنده بهترین عکس در سال 1976.

علاوه بر اینکه یکی از بازیگران برجسته زمان خود داگلاس فعال به ویژه در هالیوود Blacklist عصر. خود شرکت تولید Spartacusشد نوشته شده توسط Dalton Trumbo این فیلمنامه که در آن زمان در لیست سیاه به عنوان یکی از هالیوود ده. در یک حرکت شجاعانه داگلاس اعلام کرد که Trumbo, نویسنده فیلمنامه — تا آن زمان لیست سیاه هنرمندان مجبور به استفاده از نام مستعار و در فوریه 3, 1960, رئیس جمهور جان اف کندی عبور از خطوط اعتصاب به منظور دیدن این فیلم. این عمل کمک به پایان دادن به لیست سیاه هنرمندان مشکوک بودن به ارتباط با حزب کمونیست.

در بیشتر سال های اخیر داگلاس نیز بحث برانگیز است. پس ظاهر خود را در گلدن گلوب در سال 2018 که در آن او از دست یک جایزه در کنار دختر در قانون کاترین زتا-جونز یک تعداد نظر در توییتر اشاره کرد که داگلاس متهم شده بود توسط یک وبلاگ نویس ناشناس در سال 2012 از داشتن raped بازیگر ناتالی وود هنگامی که او بود 16.

در یک Instagram پست اعلام مرگ پدرش پنج شنبه, Michael Douglas, منعکس شده در مورد تاثیر پدرش هم در خانواده خود و جهان است.

“کرک را در زندگی به خوبی زندگی می کردند و او برگ های میراث در فیلم است که تحمل برای نسل های آینده و تاریخ به عنوان یک نیکوکار مشهور که مشغول به کار برای کمک به مردم و آوردن صلح به سیاره,” او نوشت.

مشاهده این پست در Instagram

آن را با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103. به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی. اما برای من و برادران من جوئل و پیتر او به سادگی پدر به کاترین, فوق العاده, پدر, به نوه او و بزرگ نوه خود را با محبت پدربزرگ و به آن فوق العاده است. کرک را در زندگی به خوبی زندگی می کردند و او برگ های میراث در فیلم است که تحمل برای نسل های آینده و تاریخ به عنوان یک نیکوکار مشهور که مشغول به کار برای کمک به مردم و آوردن صلح به این سیاره است. اجازه دهید با کلمات من به او گفتم در آخرین تولد و که همیشه باقی می ماند درست است. بابا – من شما را خیلی دوست دارم و من خیلی افتخار می کنم به پسر خود. #KirkDouglas

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Michael Douglas (@michaelkirkdouglas) در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی