آدام سندلر با استفاده از روح خود در او جوایز سخنرانی به توضیح است که او دیوانه است در مورد اسکار

سلام با تشکر از شما خیلی مرد است که واقعا سرد است. با تشکر از لطف شما من شما را دوست دارم بچه ها با تشکر از شما. با تشکر از شما, مرد, من—من می دانم که شما بچه ها من سعی کنید برای رفتن سریع, سخنرانی من بیش از حد طولانی است بنابراین من سعی کنید به نسیم از طریق آن. و من شما را دوست دارم—فقط در مورد آنها با من قطع—من عشق شما به همسر و بچه های من و خانواده من و من شما را دوست دارم. من نوشت: یک سخنرانی در اینجا ما بروید, واقعی سریع:

سلام, نام من آدام سندلر. با تشکر از شما. من قبل از تو ایستاده لرزان با خدا را شکر خوشحالی من این دریافت این به اصطلاح بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه به طور مستقل صحبت کردن ، آن را بزرگ برای دیدن ما میزبان اوبری پلازا دوباره. اوبری و من یک فیلم با عنوان خنده دار مردم یازده سال پیش. که در واقع آخرین بار منتقدان وانمود به نفرت من برای پنج دقیقه لعنتی. گرفتن شما در یکی دیگر از یازده سال اوبری!

من می خواهم به هم به یک فریاد به همکار من نامزد خواهد شد که در حال حاضر و برای همیشه شناخته شده و بچه ها که دست به گاییدن, Adam Sandler. چگونه است که اتفاق می افتد ؟ مستقل فیلم ؟ آدام سندلر? برای دریافت فیلم من من تا به حال برای زندگی در خارج از Ralphs, التماس برای nickels در لعنتی kickstarter و همه سندلر تا به حال به انجام رسیدن Ted Sarandos سنگسار.

چند—شما می دانید چند هفته به عقب زمانی که من نقل قول را تمام کردن توبیخ توسط آکادمی آن را به یاد زمانی که من به طور خلاصه با حضور در دبیرستان بود و نادیده گرفته شده برای آرزو سالنامه عالی دسته بهترین و به دنبال. که ستایش با توجه به ژان-ژاکت-پوشیدن featherhead douchebag به نام کاپیتان جنکینز. اما همکلاسی های من بود افتخار من با گفته کمتر-تعیین معتبر از بهترین شخصیت. و امشب که من به اطراف نگاه این اتاق من متوجه روح مستقل جوایز بهترین شخصیت جوایز هالیوود. بنابراین اجازه دهید همه کسانی که featherhead douchebag چاق خود را دریافت اسکار فردا شب! خود را خوش تیپ به نظر می رسد خوب محو خواهد شد در زمان در حالی که ما شخصیت مستقل خواهد درخشید برای همیشه لطفا برای!

من بیشتر متاسفم, من عاشق کروز از طریق این. اما در تمام جدیت فیلم های مستقل شده اند بخش بزرگی از آدام سندلر اکوسیستم. از اولین فیلم بی باک, نگاه به آموزش و پرورش آمریکا از طریق چشمان یک ممتاز sociopath به نام بیلی لعنتی مدیسون به من سوزاننده اکتشاف کالج آمریکایی روی میز و آن دستکاری اجتماعی به چالش کشیده ورزشکاران مانند آقای بابی Bouchet, من سعی کردم برای فروش من با حقایق واقعا روح مستقل در حالی که همچنین تجاری برخی از واقعا نگران کننده بزرگ حقوق.

اما امشب—من متاسفم من سریع—امشب در مورد ختنه نشده سنگهای. من می خواهم برای تشکر از برخی از مردم است. اول البته کسی که سهام من زندگی من, خانه من, خنده اشک های من: اسکات رودین. دو سال پیش اسکات گفت: کلماتی را که می خواهم برای همیشه لطفا برای تغییر زندگی من: “نه کسانی که نمی خانمان خاخام کسانی که Safdie برادران.” نه راستش من می خواهم بگویم با تشکر از شما به Safdie برادران به صورت باور در من و تفکر من برای این قسمت و من واقعا تا به حال بهترین زمان برای گرفتن به شما می دانید من شما را دوست دارم بچه ها و من خوشحالم که ما در حال تنگ در حال حاضر. من همچنین می خواهم به می گویند با تشکر از شما به هر کسی که تا به حال مشغول به کار در هر یک از کمدی های من در طول سال. شما بچه ها من شما را دوست دارم و من خوشحالم که ما انجام دادیم که همه با هم کار کنند که Safdies و نوح و همه دوست داشتم چیزهای ما به اندازه کافی برای قرار دادن من در مسائل خود را. و من واقعا می خواهم برای تشکر از بچه ها برای خواندن جدا نشده جواهرات و گفت: “بابا شما عاشق لعنتی این فیلم است. چیزهای فوق العاده.” و من شما را دوست دارم—با تشکر برای خط های در حال اجرا با من و با تشکر از حلق آویز کردن با من و ما واقعا تا به حال برخی از سرگرم کننده در این یکی خیلی دوستت دارم. و با تشکر از همه—آن شب من آن را قدردانی میکنیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی