مشاوره از یک خانه-مدرسه veteran: خندق برنامه و اجازه دهید بچه های خود را بازی

من در حفظ و دیدن آنها را در رسانه های اجتماعی: “مدرسه برنامه” نوشته شده در آشپزخانه وایت برد های هوشمند مشترک با افتخار توسط پدر و مادر به تازگی وظیفه اصلی تحصیل در این صورت یک بیماری همه گیر. کسانی که وایت برد های هوشمند را قلب من نزول آنها به من ارسال مستقیم از 22 سال.

قدیمی ترین من بود. ما فقط شروع به خانه دانش آموزان. من نوشت: از جزئیات برنامه های درسی که من می خواهم انجام شده در چهار سال به عنوان معلم مدرسه ابتدایی. هنری دوست من برنامه ریزی برای ساخت یک خانه از یخچال جعبه; او صرف ساعت بر روی آن. تحصیل در یک نمودار در یک کتاب او موفق به ایجاد یک دستگیره درب از یک نخ قرقره. آن را به حال یک مقوا محکم است که قفل شده است زمانی که او آن را تبدیل.

تبلیغات:

بقیه از برنامه های من نیست هیجان او. وقتی از او پرسیدم برای پر کردن در یک گراف در میز آشپزخانه او رفته و grunted. من مادر خود را نه معلم خود و او نمی مراقبت در مورد من خشنود. او دوست داشت با شنیدن “این خانه که جک ساخته شده است” اما زمانی که من پیشنهاد ما نوشتن نسخه خود را از داستان کلاسیک ادبی ورزش در 1990s کلاس های درس — او نگه داشته و نقاشی درب مقوا ،

“که گنگ,” او گفت:. “کسی در حال حاضر آن را انجام داد.”

من همچنان هل دادن برنامه های من اما شروع به تعجب آنچه که او در یادگیری از وظایف است که مجموعه ای از او گله مند. او به نظر می رسید به یادگیری است که او نمی مانند ریاضی. و یا نوشتن. و یا هر آنچه که من در تلاش بود برای فروش که بعد.

تبلیغات:

آن را متفاوت بود زمانی که او در کار خود مقوا ، زمانی که او به خود جلب کرد یک کشتی دزدان دریایی از اد Emberley کتاب. زمانی که او با بازی پیتر پن با خواهر کوچکتر من بعد از خواندن کتاب با صدای بلند. در آن زمان وجود داشت سوسو زدن در مورد او. تمرکز که گفت: آیا قطع این.

به عبارت دیگر: او در یادگیری است.

من می دانستم که من باید به تعقیب آن سوسو زدن اما سخت بود. من متوقف نوشتن طرح روزانه اما یک دستور کار ماند در ذهن من است. بچه ها بیشتر درگیر زمانی که آنها ایفا کرده است. بازی این است که چگونه کودکان و نوجوانان هستند سیمی برای یادگیری — من می دانستم که. هنوز هم. هنری و لیلی خواهد بود پرواز را از طریق راهرو به عنوان هری و هرمیون و من می خواهم آنها را به توقف بنابراین ما می تواند به برخی از علوم اما پس از آن آنها می خواهم شروع به طراحی puffapods و bubotubers در خود و گیاه شناسی دارویی مجلات و چگونه می تواند از من قطع است ؟

تبلیغات:

چگونه ما همیشه به همه کسانی که در مدرسه افراد? چگونه بسیاری از روز را پاس قبل از ما می خواهم به عقب بر گردیم به ریاضی ؟

من سعی کردم به خسته کننده قطعات آسان تر است. من در زمان دیکته به طوری که آنها می تواند در انتقال ایده های خود را در حالی که دست خط خود را با ذهن خود را. من ریاضی مبتنی بر بازی و موقعیت های دنیای واقعی, اما اغلب ما فقط کار کرده و از طریق آن به سرعت و بیشتر به طور متناوب از من دوست دارند. هر دو روز ؟ سه ؟

تبلیغات:

من به طور مداوم نگران ما بود انجام نمی دهد به اندازه کافی.

من می خواهم به عنوان خوانده شده به آنها را برای ساعت. داستان. غیرداستانی در همه چیز از trebuchets به supernovas. ما واقعا باید به جدول زمانی من می خواهم فکر می کنم, اما آنها می خواهم می خواهم یک فصل بیشتر از “بازگشت از مغز است.” و سپس آنها می خواهم می خواهم به بحث نویسنده را انتخاب کند. و سپس آنها می خواهم داش تا به اتاق خود را به گوش دادن به کتاب های صوتی در حالی که ساختمان با لگو یا دوخت گنوم لباس از احساس.

من باید انجام بیشتر نگران بودم.

تبلیغات:

آنها همیشه به حال ایده های در مورد آنچه آنها می خواستند به انجام و نوشتن در مورد. گاهی اوقات آنها را انتخاب کرد به طور سنتی “علمی” موضوعات — کویر حیوانات انقلاب آمریکا. بیشتر از آن چیزی مانند گوگل یا موزیکال برادوی, بتمن یا “حیاط خلوت بیس بال” کاملا بی فکر بازی های کامپیوتری.

و سپس آنها شروع به اتصال آن همه: John Muir ملاقات تدی روزولت در یوسمیتی در سال 1903 و هی! که فقط چند سال قبل از همه-از-یک-نوع خانواده لباس برای پوریم در پایین سمت شرق و هی! که در نزدیکی جزیره الیس که در آن کیرستن خانواده آمد کشتی از سوئد اما صبر کنید! که در حدود 50 سال قبل و هی! درست است که نیویورک Knickerbockers آغاز اختراع قوانین بیس بال!

من آرام است. من اجازه دهید آنها را دنبال هر آنچه که درگیر آنها است. هنری ساخته شده در دوربین فیلمبرداری فیلم توسط ده ها اغلب شامل خواهر و برادر خود را به عنوان الف ها و Led Zeppelin موسیقی متن فیلم. لیلی ساخته شده کیک و gnocchi و کرپهای روایت در هر مرحله مانند یک پخت و پز نشان می دهد میزبان. تئو خواندن چیزی جز کمیک و اطلس و کتاب با عنوان “نهایی عجیب و غریب اما واقعی.” او ماه را صرف ساخت یک جدول تناوبی از شخصیت های مارول.

تبلیغات:

پروژه های خود را در زمان زمان بسیار است. من نگران در همه, ما, نیست, گرفتن, اما پس از آن من می خواهم ببینید که چگونه هنری بود خواندن Truffaut را در مصاحبه با هیچکاک. چگونه لیلی تا به حال درونی فراکسیون از دو برابر دستور. چگونه تئو می تواند توضیح دهد که همه او می خواهم که از کمیک: در مورد زنان تغییر نقش از طریق دهه کاپیتان امریکا روحیه-افزایش ریشه ها در طول جنگ جهانی دوم, پلنگ سیاه ایجاد در دوران حقوق مدنی است.

آن را بیش از کافی است.

من احساس می کنم برای همه این پدر و مادر در حال حاضر رانش به یک خانه مدرسه جهان آنها نمی برای خود را انتخاب کنید در حالی که تلاش در بسیاری از موارد به کار از خانه در همان زمان. من امیدوارم که آنها یاد بگیرند به خندق آن تخته سفید برنامه ها و توقف تلاش برای تکرار مدرسه. من امیدوارم که آنها این فرصت را به کودکان و نوجوانان چه می تواند آنها را استفاده بیشتر از: استقلال, زمان بازی. اگر مدارس اختصاص کار من امیدوارم که خانواده ها می توانند از طریق آن به سرعت به طوری که وجود دارد زمان برای داستان. برای بازی. برای هنر است. زمان برای کسانی که بچه ها به دنبال هر آنچه که مجموعه آنها را gleaming.

برای بچه ها, استراتژی, استراحت کار کرده است. قدیمی ترین من که بچه که ساخته شده مسخره فیلم در مورد الف ها? او در حال حاضر یک فیلمبردار در بروکلین — یکی از پروژه های اخیر بود Netflix مستند “Fyre.” دختر که روایت خود را پخت و پز نشان می دهد در حال حاضر با این نسخهها کار برای یک سازمان غیر انتفاعی به عنوان یک غذای مربی در زمانی که آنها در حال باز کردن — New York City, مدارس دولتی. و جوانترین من که binged در کمیک ها و اطلس است که (احتمالا) به کالج در پاییز امسال برنامه ریزی برای مطالعه روابط بین الملل و کمدی.

تبلیغات:

من هرگز می تواند برنامه ریزی کرده اند از جمله قراردادهای آتی برای آنها. ممنون میشم به آنها اجازه نداد من امتحان کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>