“سیاه تاریخ آمریکا تاریخ آمریکا”: موزه پاسخ به موضوع زندگی

چند هفته پیش لمانت کالینز شروع به گرفتن آثار به جفرسون مربع پارک جماعت نقطه برای لویی معترضان که بسیاری از آنها رسمی آغاز شده و خواستار آن را “Breonna تیلور پارک” و “بی عدالتی مربع است.” او می گذارد و آنها را منظمی در یک پچ کوچک از چمن و تشویق معترضان به طور خلاصه در پایین قرار داده و خود را نشانه و رسیدگی به اشیاء قید استفاده می شود برای جلوگیری بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار و یک “مجازات یقه” سنگین مشخصی آهن یقه اغلب قرار داده شده در بردگی مردم اگر آنها اقدام به فرار.

“شما نمی توانید بدانید که آنچه پدران خود را از طریق رفت فقط محض وزن زنجیر خورشید پایین آمدن و ضربه زدن به آنها را گرفتن در دست خود را,” او گفت:. اما او امیدوار است که با اتصال افراد با این اشیاء آنها خواهید درک بهتری از آنچه کالینز می گوید یک undertold بخشی از تاریخ آمریکا که یکی از دلایل او در حال راه اندازی ریشه 101 یک آمریکایی آفریقایی تاریخچه موزه.

تبلیغات:

این موزه پیش بینی شده است برای باز کردن در تقویم سال آینده و در حال حاضر مشخص شده به عنوان یک موزه با معماری هضم است. کالینز در حال حاضر برنامه برای فضای چهار طبقه در خیابان اصلی املاک واقع در لوئیزویل “موزه ردیف” درست در کنار Frazier موزه تاریخ شهر بزرگترین موزه تاریخ.

“هر سطح شما را در یک آموزشی سفر” کالینز گفت. “سطح پایین تر تشکیل شده است از یک کشتی برده. سپس زمانی که شما می آیند که شما را به راه آهن زیرزمینی. سپس هر سطح پس از آن یک داستان متفاوت: بازسازی آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر جنوب و شمال, انقلاب صنعتی, سیاه, مخترعان, سیاه, سیاستمداران, سیاه فعالان. همه کسانی که همه چیز پوشش داده خواهد شد.”

در حالی که رمان coronavirus همه گیر انداخت بسیاری از Collins’ جمع آوری کمک های مالی طرح — او گفت: لغو کنتاکی دربی در ماه مه به تنهایی به احتمال زیاد او هزینه هزاران دلار در پتانسیل دهنده جلسات — او مصمم است که در حال حاضر زمان برای کار نسبت به باز کردن.

تبلیغات:

“از آنجا که کسانی که در غل و زنجیر هستند و به همین دلیل ما در حال برخورد با چیزهایی که در امریکا امروز, راست?” کالینز گفت. “امریکا بود که بر اساس آن برده زنجیر است.”

به عنوان تظاهرات در اطراف مرگ جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور همچنان در سراسر کشور و بحث را برانگیخته سراسر کشور با توجه به چقدر محزون می خوانی ناقص به درک کلی از تاریخ آمریکا است. سوالات که داستان valorized و, که نادیده گرفته می شوند همچنان مطرح و منجر به حذف و یا متعدد مؤتلفه و نژادپرستانه بناهای تاریخی.

اما به سادگی از بین بردن نادرست و یا نژادپرستانه توصیفاتی از تاریخ آمریکا کافی نیست به همین دلیل است که تاریخ و موزه حرفه ای در سراسر کشور از جمله کالینز به دنبال راه هایی برای گفتن یک مطلب کامل داستان است که مراکز Black voices پس از آنها بوده ام سکوت برای مدت طولانی.

تبلیغات:

در شهر نیویورک یک 11-عضو نیروی کار است که در حال حاضر در حال بررسی “امکان سنجی ایجاد یک موزه در مورد شهر نیویورک آفریقایی-آمریکایی حقوق مدنی تاریخ است.”

“وجود دارد یک بی حد و حصر جنبش حقوق مدنی داستانی که باید گفته شود در اینجا نه فقط برای ما بلکه برای فرزندان و نوه ها و همه نسل های آینده بدون در نظر گرفتن ملیت” عضو شورای گفت فرناندو Cabrera که این لایحه حمایت در آزادی مطبوعات.

تبلیغات:

Cabrera ادامه داد: “خطرات و فداکاری های شخصی ساخته شده توسط آفریقایی-آمریکایی نیویورک هستند ترغیب و الهام بخش به صورت ایستاده برای عدالت است.”

این یک پروژه Cabrera شده است نسبت به کار از اواسط سال 2019 زمانی که به او گفت: New York Daily News, او “شوکه به یاد ما نیست [موزه] که اختصاص داده شده بود به نیویورک آفریقایی-آمریکایی تبار.” نیروی کار باید تکمیل و ارائه توصیه های خود را در ماه مارس سال 2021.

در نشویل دنیاست. که در موزه ملی موسیقی است که میله میله برای باز کردن در سال جاری با پنج دائمی گالری و همچنین چرخش نمایشگاه که به نمایشگاه راه است که در آن از فرهنگ آفریقایی آمریکایی الهام گرفته از ایجاد و یا تحت تاثیر قرار بیش از چند ژانرهای موسیقی از موسیقی مذهبی در اعتراض به آهنگ ها به هیپ هاپ.

تبلیغات:

نیز وجود دارد برخی از های موجود در موزه ها که در حال تطبیق برنامه نویسی خود را به منعکس کننده نیاز به یک درک جامع از تاریخ آمریکا است. در سن لیندرو تاریخچه موزه در کالیفرنیا آغاز تحقیقات برای یک نمایشگاه به نام “جامعه صدای.” در این نمایشگاه بررسی خواهد تغییر جمعیت در سن لیندرو آغاز شد که در اواسط قرن 20 و تا امروز ادامه دارد. اولین مرحله از پروژه تمرکز بر آفریقا صدای آمریکا از جامعه و موزه داران در حال حاضر به دنبال مصاحبه شوندگان به بحث در مورد تجارب خود را زندگی می کنند و یا در حال حرکت به شهر و همچنین عکس ها و اسناد است که می تواند کمک در ایجاد یک کامل تر پرتره سیاه و سفید زندگی در سن لیندرو.

آتلانتا بالا, موزه هنر راه اندازی رسانه های اجتماعی نمایشگاه برجسته “آثار ده هنرمندان که poignantly و عاشقانه اذعان قدرت اعتراض, تاریخ, ظلم و ستم, حالت ارتجاعی و امید تعریف می کند که تجربه بودن در ایالات متحده آمریکا است.” تاریخ کلرادو مرکز اسمیتسونیان وابسته به موزه دنور نیز راه اندازی نمایشگاه مجازی به نام “سیاه تاریخ آمریکا در کلرادو” که جزئیات مهم نقش سیاه frontier خانواده ها در حل و فصل امور خارجه.

موزه ملی تاریخ طبیعی و فرهنگ در واشنگتن, DC — کشور برجسته سیاه تاریخچه موزه که باز شد در سال 2016 و جدید ترین موزه موسسه اسمیتسونیان — نیز گسترش خود را آنلاین برنامه نویسی برای دیدار با یک چشم انداز مثبت در بهره در مجموعه های خود را.

تبلیغات:

در لوئیزویل Collins امیدوار است که با گفتن داستان است که نمایش سیاه و صدای آمریکایی ها باید درک بهتری از اینکه چرا تظاهرات امروز ادامه دارد.

“بیش از حد بسیاری از مردم جدا آفریقایی تاریخچه از تاریخ, اما زمانی که شما واقعا در نگاه تاریخ, تاریخ است, تاریخ آمریکا, راست?” او گفت:.

کالینز امتیاز به چگونه جامعه یهودی بود که در تاریخی 1954 Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش مورد و یا قابل توجهی هر چند اغلب نادیده گرفته, سهم, سیاه, اعضای جامعه تجاوز به جنبش حقوق مدنی. اینها برخی از داستان های او امیدوار است به برجسته در ریشه 101.

“و هنگامی که شما بگویید این داستان به درستی شما متوجه آمریکا شده است بهترین حالت آن زمانی که ما همه با هم آمد,” او گفت:.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>