پس از 5 میلیارد دلار کمک مالی ایالات هواپیمایی رهبر انقلاب کارگران به ترک داوطلبانه و یا در صورت اخراج

هواپیمایی متحده خواست کارکنان خود را به در نظر گرفتن خروج از شرکت به طور داوطلبانه آن را به عنوان کاهش پرداخت و آماده برای اخراج حتی اگر آن را دریافت 5 میلیارد دلار کمک مالی از مالیات دهندگان در ماه گذشته.

ایالات COO گرگ هارت گفت: در به بیرون درز کارکنان یادداشت به دست آمده توسط سی ان ان که این شرکت نیاز به “اندازه مناسب” نیروی کار خود را.

تبلیغات:

“شما ممکن است بخواهید به طور جدی در نظر گرفتن اگر شما در یک موقعیت برای گرفتن داوطلبانه جدایی,” او نوشت. “. . . ما می دانیم که این دردناک است, اخبار, اما آن را فراهم می کند چه اعتقاد ما بر این است که دقیق ترین ارزیابی از آنچه در پیش روست برای شرکت ما است.”

شرکت هواپیمایی منع شده است از تخمگذار کردن کارکنان به مدت شش ماه تحت شرایط نجات را دریافت کرد به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند اما انتظار می رود به اخراج کارگران به عنوان به زودی به عنوان Oct. 1 با توجه به نامه ای از مدیر عامل اسکار Munoz و رئیس جمهور اسکات کربی ماه گذشته.

و تقاضا برای دارایی های این شرکت گفت: 15,000 فرودگاه کارکنان خواهد بود کاهش می یابد به کار پاره وقت, با توجه به روزانه وحش.

تبلیغات:

هارت گفت: در این یادداشت که این شرکت قطع خواهد شد ساعت تمام وقت مسافر و ناوگان خدمات کارکنان به دلیل “افت شدید در تقاضا است.”

“تقاضای سفر است که اساسا صفر” اما این شرکت قصد دارد به “استخدام 100 درصد از نیروی کار ما” بیش از “چند ماه” او گفت:.

“که پایدار نیست برای هر شرکت و به همین دلیل ما تصمیم گیری های دشوار در سراسر کسب و کار ما تمام شده است.” “ما تا به کاهش برنامه های ما 90 درصد حذف تمام هزینه های اختیاری قرار دادن یک توقف استخدام, قطع, مدیر عامل شرکت ما و رئیس جمهور حقوق و دستمزد پایه و جایزه 100 درصد کاهش افسر حقوق 50 درصد به حالت تعلیق در می برد و پاداش برای همه [مدیریت و اداری] کارکنان معلق عملیاتی پاداش و معرفی شرکت و ارائه برگ عدم حضور برای همه کارکنان در میان دیگر اقدامات.”

تبلیغات:

هارت گفت: حرکت بودند در انطباق با مراقبت در عمل آن را کنار بگذارند اما machinist, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده تعداد زیادی از شرکت هواپیمایی کارکنان هشدار داد پیش از این اعلام کرد که کاهش نقض شرایط این لایحه است.

“هواپیمایی متحده توصیه کرده است ما آنها به دنبال کاهش همه کارکنان که تحت خدمات مسافر—از جمله رزرو—و ناوگان موافقت نامه به صورت پاره وقت به صرفه جویی در پول” مایک Klemm رئیس اتحادیه منطقه 141 در حومه شیکاگو گفت: در یک جمعه یادداشت. “پول برای یک شرکت است که بیش از 10 میلیارد دلار در دست امروز — است که باید بین 8 دلار و 10 میلیارد دلار در پایان ماه ژوئن و بین $4 و 6 میلیارد دلار در پایان ماه سپتامبر.”

تبلیغات:

Klemm گفت: هر گونه پرداخت قطع شده است “غیر قابل قبول تحت مراقبت عمل می کنند و حتی اگر ما نمی و نمی خواهد به توافق برسند به هر گونه کاهش دستمزد آنها باید حداقل هر 30 ساعت در هفته است.”

هارت گفت: در یادداشت خود که “در حالی که قرارداد ما اجازه می دهد تا برای کاهش کارکنان تمام وقت تمام راه را به 20 ساعت ما را متعهد به تعداد معادل 30 ساعت پیشنهاد خطوط.”

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که در حالی که این لایحه اجازه نمی دهد تغییرات به پرداخت نرخ آن را منع نمی کند تغییر ساعت کار.

تبلیغات:

ایالات متحده چمدان کنترل در هوستون گفت: روزانه جانور که این حرکت رانده شد “حرص و آز شرکت های بزرگ.”

“من می توانم درک کنند اگر آنها در حال از دست دادن پول, اما آنها پول از مالیات دهندگان و تبدیل به اطراف و قرار دادن پول در جیب خود گفت:”: “خروجی. “شما در حال گرفتن غذا از ما جدول و در واقع وادار کردن مردم در خیابان ها. آنها التماس ما را به کمک به آنها را به این اهمیت میدهد و در حال حاضر آنها به نوبه خود در اطراف و سلاح سرد ما در پشت است.”

تشکر. Sheila Jackson Lee, D-تگزاس به نام شرکت هواپیمایی در نامه ای به Klemm هفته گذشته است.

تبلیغات:

این قانون “در نظر گرفته شده به کارکنان تمام طول این ویرانگر زمان با توجه به COVID-19,” او نوشت. “من می دانم که صنعت هواپیمایی همراه با بسیاری از کسب و کار شده اند به شدت تحت تاثیر بوده است و هدف از کنگره برای استفاده از این برنامه به عنوان یک اقتصادی bail-out.”

هارت در روز جمعه گفت که این شرکت تا به حال شده است قادر به رسیدن به یک “توافق مطلوب” با machinists اتحادیه.

“زمان سخت” Klemm گفت. “این آسان به کارمند-شرکت دوستانه هنگامی که شما در حال ساخت میلیاردها دلار در بالای میلیاردها دلار که دوباره آنها هنوز هم دارند.”

کاهش کشیده شده اند انتقاد از راست به عنوان به خوبی. سناتور. جاش هاولی D-Mo. خواستار آن است که شرکت هواپیمایی “معکوس این تصمیم گیری شود.”

تبلیغات:

“شما باید به نگه داشتن وعده های خود را به کارگران خود را و یا پول را,” او نوشت: در نامه ای به Munoz اشاره کرد که مراقبت در عمل “به طور خاص منع دریافت کنندگان این پول مالیات دهندگان از کاهش میزان پرداخت یا منافع کارگران است.

“هنوز هواپیمایی متحده به تازگی اعلام کرد ساعت کار خواهد بود 25 ٪ کاهش می یابد در حدود 15,000 کارگران به طور موثر وادار به پرداخت غرامت به بخش وضعیت در زمان. این بود که قصد کنگره که دریافت کنندگان این پول مالیات دهندگان خواهد و سپس به نوبه خود در اطراف و پنهان پرداخت کاهش برش ساعت.”

این machinists اتحادیه در بیانیه ای گفت: پس از اعلام کاهش خواهد شد که عواقب ناخواسته برای خطوط هوایی است.

“به عنوان مسافرت هوایی پرتاب ریباند, ایالات مسافر می دانید که شرکت هواپیمایی اختلاس پول مالیات در نظر گرفته شده برای حفظ کارگران پرداخت و مزایا و خود را به کسب و کار خود را به مسئول حامل” بیانیه ای گفت:. “ایران را در کوتاه مدت حل خواهد شد و باعث مشکلات طولانی مدت برای حامل و سهامداران آن است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>