پس از 9/11, امریکا, بسیج, پشت, New York. نه این زمان.


Low-angle shot of a New York City street sign and the Chrysler Building

گتی ایماژ Plus

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

این داستان دو شهرستانها و در عین حال آن را در مورد همان شهر در دو زمان مختلف. هجده سال پیش در پی سپتامبر 11, 2001, شهر نیویورک تبدیل شد, امریکا شهرستان و رودی جولیانی شد امریکا شهردار به عنوان ملت سوگواری چیزی غیر قابل تصور است. در حال حاضر به عنوان coronavirus سقوط به یک آمادگی کشور شهر نیویورک است دوباره تجربه چیزی غیر قابل تصور—اما این بار آن را انجام می دهند بنابراین به عنوان یک خارجی جنایی ناخوشایند خارجی است. چه چیزی تغییر کرده است ؟ مطمئنا نیویورک است همان نیویورک این بود که 18 سال پیش. چه تغییر, آن را به نظر می رسد این است که بقیه از امریکا است.

در ساعت و روز پس از هواپیماهای ربوده شده توسط تروریست ها ناودان به برج های دوقلو در آمریکا و به یاد می آورد با یک وحشی حساسیت چگونه به شدت آن را دوست داشت, New York. امریکا عاشق ریگ فرهنگی دیگ ذوب بود که در نیویورک; آن را دوست داشت راه نیویورک هم کشیده نشان دادن قهرمانانه از خود گذشتگی و خدمات. آمریکا دوست خود را زبر و خشن آتش نشانان و پلیس و امدادگران. و امریکا دوست داشت که نیویورک سرو که نیویورک متعهد به بازسازی. شهر و برج های دوقلو شد ملی منبع عزادار گاهی اوقات در راه است که elbowed از پنتاگون و Shanksville پنسیلوانیا دیگر صحنه 9/11 حملات.

چیزی وجود دارد به ویژه در مورد منهتن در این هفته است. آن را در امریکا و اندوه زده یار. شهرستانها و شهرها فرستاده آتش نشانان و EMTs به کمک کردن در زمین صفر و داوطلبان برای کمک به جهنمی امداد کار می کنند. مردم در سراسر کشور ایستاده در خط برای اهدای خون است. راک سازمان عظیم کنسرت برای حمایت از این شهر است. و در سراسر کشور آمریکایی ها در زمان به ورزشی NYPD و FDNY دنده برای نشان دادن همبستگی با قهرمان اولین پاسخ دهندگان و روزمره قهرمانان که تا به حال اجرا مستقیم به مسیر خطر برای کمک به غریبه ها اغلب کار بدون کافی دنده محافظ. اکتبر. 29 سال 2001 جلد نیویورکر ویژه کودکان لباس برای هالووین به عنوان قهرمانان واقعی: نیویورک شهرستان, آتش نشان و افسر پلیس. و البته همانطور که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در تلاش برای پاسخ به اولین ساعت رودی جولیانی تبدیل به “امریکا شهردار” یک شبه. آمریکایی ها احساس مفرد غرور و افتخار برای میهن پرستی 9/11 یک افتخار است که به طول انجامید بیش از یک دهه. فیلم و آهنگ و تلویزیون را نشان می دهد گره خورده خود را در گره به هر دو تأیید و elide رابطه پیچیده بین فرهنگ عامه و شهرستان که هرگز به خواب.

سریع به جلو به این بیماری همه گیر از سال 2020 که در اولین روز حداقل walloped نیویورک سخت تر از هر کس دیگری در کشور است. همانطور که از نوشتن این شهر نیویورک دیده می شود بیش از 1500 نفر کشته و بیش از 57,000 موارد تشخیص داده شد. اما این بار شهر نیویورک دریافت کرده است و نه غلیان احساسات ملی و پشتیبانی. به جای آن شده است دوری و خجالت.

وجود دارد هیچ راه راست به نیویورکر در حال حاضر—فقط به عنوان وجود دارد هیچ راه اشتباه به نیویورکر پس از 9/11.

رئیس جمهور در خصوص, به نظر می رسد که هیچ وفاداری به سابق خود را از دست می دهند. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خود را صریح خود را در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دریافت فوق العاده ویژه و افزایش سوء استفاده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به درخواست فوری برای کمک به. نه تنها رئیس جمهور بوده است آهسته به ارسال فدرال کمک به شهر اما هفته گذشته اعلام کرد که به اعتقاد او این شهرستان و بیمارستان های آن بودند در واقع در حال کذب در مورد نیاز به هواکش: “من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به,” او گفت: فاکس نیوز’ Sean Hannity پنجشنبه گذشته. “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش. شما می دانید شما را به بیمارستان بزرگ—گاهی اوقات آنها را به دو هواکش و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?’ “او روز یکشنبه بیشتر رفت. “این بیمارستان نیویورک بسیار—این بسته بندی تمام وقت,” او گفت: در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری. “چگونه می توانم شما را از 10 به 20 [هزار ماسک در هفته] به 300,000? ده [هزار] به 20,000 ماسک 300,000—حتی اگر این متفاوت است ؟ چیزی در جریان است و شما باید به آن نگاه کنید به عنوان خبرنگاران. آنها بیرون رفتن پشت درب؟” در صورتی که هر کسی که اشتباه خود را معنی او سپس توضیح داد: “من فکر نمی کنم آن را احتکار. … من فکر می کنم شاید بدتر از احتکار.” آخر هفته گذشته رئیس جمهور به طور خلاصه و عموم الناس حرکت با قرار دادن کل منطقه سه جانبه دولت در lockdown; سپس او ناگهان معکوس ، اما آن را واقعا مهم نیست چرا که آسیب انجام شده بود.

آن را عجیب و غریب, چگونه سرعت سرزنش پذیرای متعدی اموال. در رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo دستور 14 روز در قرنطینه آخر هفته گذشته برای هر کسی که از نیویورک, که شامل عینک پلیس ایالتی و گارد ملی کشیدن اتومبیل با نیویورک صفحات و وادار کردن کارکنان به ثبت نام دولت است. و سپس ضربه زدن بر روی درب آغاز شد. شکر خدا این سیاست متوقف شد. در ضمن فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis همچنین دستور داد گارد ملی به دنبال نیروهای جدید در دولت فرودگاه در روز شنبه ، در یک کنفرانس مطبوعاتی او پرسید که چگونه آن را عادلانه به فلوریدا برای شهرستانها مانند نیویورک “فقط airdropping در مردم از مناطق آوردن عفونت با آنها و بذر جوامع با عفونت های جدید است که آنها در حال تلاش برای مهر کردن؟” به عنوان تخته سنگ مارک جوزف استرن اشاره کرد این هفته هیچ کس بوده است صریح تر از DeSantis وقتی که می آید به سرزنش نیویورک و نیویورک برای گسترش ویروس. به جای سازماندهی اجتماعی فاصله اقدامات هفته پس از آنها ممکن است موثر DeSantis مجاز خود سواحل را باز باقی می ماند بیش از رخصتی بهار در حالی که گانینگ برای نیویورک راه اندازی ایالتی بازرسی استقرار اعضای گارد ملی در فلوریدا فرودگاه و وادار کردن نیروهای جدید به خود قرنطینه به مدت دو هفته. استرن توصیف شیدا خوب دولت جمهوری نماینده با شور و شوق استقبال از استراتژی جدید. “به نظر می رسد مانند برخی از دوستان ما از نیویورک در حال تلاش بسیار سخت برای ما مانند نیویورک” خوب روز دوشنبه اعلام کرد. “ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آن جنایتکاران گسترش این ویروس به اینجا.” توجه داشته باشید که در نیویورک در حال presumptive جنایتکاران در حال حاضر. به جاش مارشال پرسیدم آینده است FLA رژیم صهیونیستی است. DeSantis امروز. فرماندار که در سمت چپ سواحل و تقریبا تمام تجارت باز به عنوان ویروس مانند آتش سوزی گسترش در سراسر کشور است که در حال حاضر سرزنش خود دولت شیوع در نیویورک و نیویورک در حال فرار به فلوریدا است.”

به عنوان ماشا Gessen نشان می دهد نیویورکی هستند و به سرعت پیدا کردن خود را با هیچ گزینه های خوب. آنها می توانند اقامت ماندم, به در آپارتمان ها و گوش دادن به صدای تمام شب و یا می توان آنها را pilloried برای فرار نشانه ای از بی وفایی و امتیاز. کسانی که ترک سرزنش و خجالت برای گسترش این ویروس و استفاده از منابع کمیاب در هر کجا که آنها زمین. کسانی که اقامت خواهد بود سرزنش برای استفاده از منابع کمیاب در این شهرستان است. وجود دارد هیچ راه راست به نیویورکر در حال حاضر—فقط به عنوان وجود دارد هیچ راه اشتباه به نیویورکر پس از 9/11.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد به ما یادآوری می کنند که پورتو ریکو است که واقعا امریکا و دیترویت است که واقعا امریکا و کالیفرنیا قطعی است نه امریکا.

برخی از این ناشی از تفاوت های آشکار بین دو رویداد; coronavirus می آید با یک آید تپه کنار میداد هر چند بسیاری از آنچه ما می بینیم در حال حاضر به خوبی می رود فراتر از نوع میداد coronavirus پزشکی نیاز دارد. اما به عنوان Gessen به ما یادآوری می کند: تراژدی همیشه نیازهای دیگران است. حتی به عنوان 9/11 رهبری آمریکایی ها به تجمع در اطراف نیویورک آن نیز منجر به یک جنگ برای همیشه لطفا برای و decadeslong سیاست اهریمنی مسلمانان و مسافران از زمین. در برخی از راه این رویداد تنها سطحی کشیده این کشور هم قبل از تبديل آن به طرز وحشیانه ای از هم جدا. امروز در غیاب روشن “دیگران” را به سرزنش ما اختراع آنها. در حالی که خارجی “دیگران” است که به نظر می رسید ساده ترین راه برای COVID-19 بودند و پس از آن آمریکایی های آسیایی تبار به طور کلی (و بله این اتفاق در نیویورک بیش از حد). اما در حال حاضر سرزنش هر نیویورکر انجام خواهد شد. این هیچ حادثه ای است که به شهر دیرینه آمریکا نماد چند فرهنگی, تنوع قومی و باز بودن در راه است که تاریخ را به مجسمه آزادی خود سابق آیکون است که تنها به تازگی کاهش یافته است از نفع, به عنوان یک نماد ملی تحمل و پناه. در سال 2001 همه ما جشن نیویورک برای بودن به خصوص تحمل در مواجهه با narrow-minded بنیادگرای نفرت از افراط گرایان اسلامی. این یک نشانگر منحصر به فرد Trumpist “امریکا برای اولین بار” بنیادگرایی است که این کیفیت به جشن کنه اما نرم و کوچک به MAGA رویایی است که در حال حاضر تهدید به آلوده همه ما است. آنچه ما را دوست داشت در مورد bighearted تحمل نیویورک در سال 2001 چیزی است که نمی توان تحمل در سال 2020 است.

آن را همیشه یک افسانه بود اما مطمئنا یک خوب است. Columbine تراژدی آمریکا فاجعه است. لاس وگاس به همه ما اتفاق افتاده. پارک فلوریدا بود همه بدترین ملی کابوس. تفاوت های منطقه ای عنوان شد بنابراین ما می تواند غمگین با هم. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد به ما یادآوری می کنند که پورتو ریکو است که واقعا امریکا و دیترویت است که واقعا امریکا و کالیفرنیا قطعی امریکا نیست. آن را آسان اسطوره به سوراخ و او ماهرانه و به سرعت تضمین که هیچ شهر و یا دولت خواهد بود امریکا را کتک یار دوباره. همه ما در خود ما است.

نیویورک تقریبا باعث می شود آن را بیش از حد آسان است. این شهرستان شده است در ارتباط با بیکران حرص و آز و ثروت نخبه گرایی فرهنگی و تنوع قومی. که شامل تد کروز sneering dog whistle در مورد “نیویورک ارزش” در سال 2016 و مغلوب ساختن پیشی جستن نوظهور نفرت از این شهر به نام او خانه خود را برای تمام عمر—شهر او بدنام قبل از coronavirus آمد. با وجود این کشور love affair با نیویورک در پی 9/11 یا حتی طوفان سندی در سال 2012 آن را نیز همیشه مورد بوده است که در شهرستان اتفاق بیفتد خونتان با فانتزی ناهموار کاوبوی فضاهای باز و مردانه سفید مردان مسلط طبیعت آمریکایی داستان تهمت و همراهی دستیارش به نظر می رسد به عشق بالاتر از همه چیز است.

هیچ کس نمی تواند سرزنش coronavirus خود را در این رئیس جمهور هر چند ما باید پیگیری چگونه شکست خود را به اقدام خواهد هزینه های بی حد و حصر آمریکا زندگی می کند. اما حتی در حالی که ما اینجا نشسته, انتظار, آن است که ارزش به خاطر سپردن است که تهمت به رهبری یک پروژه سه ساله است که در آن رهبری متشکل از سرزنش تخمگذار به طور مداوم و بی وقفه در همه و هر کسی و بیشتر inchoate که گروه بهتر است. قربانیان بیشتر شود قربانی همیشه. ما شده اند تا با دقت آموزش دیده در این پاسخ که حتی بدون تهمت اصرار که رسانه ها, باراک اوباما, اندرو کومو و غارتگر نیویورک پزشکان به سرزنش برای شایع گسترش این ویروس, ما می تواند به راحتی به عادت انجام آن خودمان. ما را به حال نه آن; جمهور است و هنوز هم با خوشحالی به رهبری مسئول است. عجیب ترین چیز این است که به سادگی که نیویورک است همان حریص insomniac, گرسنه, بازور, کنایه, bighearted محل آن را در روز بعد از 9/11. آمریکایی ها نیاز به نفرت او امروز به دلیل هر کس نیاز دارد به نفرت از همه چیز و همه کس در حال حاضر. فقط هنگامی که ما نیاز به رالی با هم و در برابر مرگ ما متوجه ما شده است در ابتدا به مبارزه با یک دیگر به مرگ به جای. حتی اگر بی شمار تاریخی اعمال کشیدن هم پس از ملی تراژدی کاشته شد در فانتزی بیش از واقع جایگزین—باطل و کاهش تهمت دیگر—نمی خواهد نگه داشتن هر یک از ما را امن و یا رایگان.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر COVID-19 گوش دادن به این هفته چه بعدی: TBD.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>