استیضاح محاکمه رئیس جمهور Donald J. Trump در ادامه این هفته با رئيس جمهور در دفاع از تیم ساخت مورد برای خود تبرئه و به دنبال آن پرسش از سناتورهای. رئیس جمهور وکلا باز ارائه خود را در روز شنبه با صرف دو ساعت از استدلال است.

روشن است که آنها در حال اضطراب به دریافت بیش از این با به طوری که جمهوری خواهان می تواند این “توجیه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خانه اتاق مانند یک قهرمان فتح در فوریه. 4 برای دولت از آدرس اتحادیه. آنها قطعا نمی خواهید او را به تحویل آن در میانه استیضاح محاکمه. اگر بی اختیاری تهمت نمایش داده شده در خوراک توییتر خود در طول چند روز گذشته است که هیچ نشانه ای وجود دارد یک شانس خوب او را کبیسه کردن افتا و سعی در خفه مدیر خانه آدام شیف با دست برهنه خود را.

تبلیغات:

او شدیدا به یک تهدید آشکار در صبح روز یکشنبه:

او نگفت: “او به رفتن را از طریق برخی از چیزهایی که” اما شما می دانید که او فکر آن است.

در طول تعطیلات آخر هفته کل کشور به گوش صوتی از رئیس جمهور داشتن شام و گفتگوی صمیمی با لو Parnas, این متهم همکاری conspirator از روی جولیانی — بلافاصله پس از آن فیلم از رئیس جمهور اصرار بارها و بارها که او نمی دانند. این مکالمه شامل بحث سابق اوکراین سفیر ماری Yovanovitch با تهمت و گفت: “خلاص شدن از شر او را از” را به عنوان اگر او بودند سانی Corleone به منظور لوکا Brazzi.

تبلیغات:

وجود دارد هیچ کلمه ای از ظریف توافق ویکتوریایی که بخارات در طول محاکمه در هفته گذشته در مورد این قلدری کانگستر بحث از رئیس جمهور. شاید همه آنها رفت و به عقب نشینی آبگرم برای آرام کردن خود عصبی اعصاب و نمی شنوند هر یک از آن.

آنها حاضر بودند در صبح روز شنبه هنگامی که کاخ سفید مشاور پت Cipollone شروع به ارائه خود را با یک پیچ و تاب و ادعا دموکرات ها در تلاش بودند به دخالت در 2020 انتخابات. “آنها در اینجا به مقصر بودن عظیم ترین دخالت در انتخابات در تاریخ آمریکا,” او گفت:. شما باید به آنها اعتبار برای صفرا اگر هیچ چیز دیگری. آنها در حال دفاع از رئیس جمهور که مشتاقانه استقبال روسیه از دخالت در انتخابات 2016 و مصادره آن از کشور های مختلف برای سال 2020 با این ادعا که با استفاده از قانون اساسی درمان از استیضاح برای چنین اعمالی است که در واقع پیشگیرانه سرقت انتخابات بعدی. من فکر نمی کنم آنها حتی می توانید شنیدن آنچه که آنها می گویند دیگر.

گزارش در طول تعطیلات آخر هفته پیشنهاد کرد که با وجود رئیس جمهور کم خونی, دفاع رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و کاخ سفید شده اند قادر به نگه داشتن جمهوری خواهان در هیئت مدیره منجر به یک پایان سریع به دادگاه احتمالا در اوایل جمعه.

تبلیغات:

با این وجود هنوز هم برخی از مانورهای رندانه عقب و جلو بیش از سوال از شهود. سناتور. جاش هاولی میسوری است که گفته می شود در حال آماده شدن احضاریه برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون و نام whistleblower, تهدید احتمالی سیرک است که timorous آسیب پذیر سناتورها برای انتخابات مجدد در این سال در tizzy. Cipollone شکایت خود را در طول پنج شنبه, ارائه, است که شیف نمی به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس اشاره است که او ممکن است به نام شهادت به عنوان به خوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و گفته می شود با دادگاه تا کنون و حتی فکر می کند او می تواند چند دموکرات ها به رای دادن برای تبرئه. او به خصوص با تمرکز بر Joe Manchin از غرب ویرجینیا و Doug Jones آلاباما هر دو آنها شده است گفت: آنها باید یک ذهن باز. اما آن را بسیار آشکار است که هر دو Manchin و جونز در حال آویزان این امکان به منظور شنیدن شاهدان که آنها هر دو خواستار از ابتدا.

تبلیغات:

که به نظر می رسید به طور فزاینده ای بعید است که آخر هفته عینک. از آنچه که ما می تواند بگوید غیر از سن. میت رامنی در ایالت یوتا گفت که او “به احتمال بسیار زیاد” را به رای دادن شهود جمهوریخواه سنا حزبی به نظر می رسید به شرکت در تمایل خود را برای پایان دادن به این روند به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

پس از آن آمد یکشنبه شب و این نیویورک تایمز بمب:

رئیس جمهور تهمت خود گفت, مشاور امنیت ملی در ماه اوت که او می خواست برای ادامه انجماد $391 میلیون دلار کمک امنیتی به اوکراین تا زمانی که مقامات وجود دارد کمک کرد تا با تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens با توجه به مقاله منتشر نشده توسط مشاور سابق, John R. بولتون. …

بیش از ده ها تن از صفحات آقای بولتون توضیح داد که چگونه این امر اوکراین گشوده بیش از چند ماه تا زمانی که او را ترک کاخ سفید در ماه سپتامبر. او توضیح داد که نه تنها رئیس جمهور خصوصی disparagement از اوکراین و همچنین جزئیات جدید در مورد ارشد مقامات دولت که علنا سعی در گریز از دخالت.

ما نمی دانیم که چگونه این مقاله آمد به نیویورک تایمز’ در دست, اما این مقاله ادعا می کند که بولتون مشترک پیش نویس با همکاران و تحویل یک به کاخ سفید برای تعیین اینکه آیا آن را حاوی اطلاعات طبقه بندی شده به عنوان معمول است عمل است. در حالی که انگیزه پشت نشت معلوم نیست آن می ایستد به همین دلیل است که بولتون ممکن است ترس که کاخ سفید خواهد خودداری کتاب را به دلیل امنیت ملی پس از شنیدن رئیس جمهور می گویند این در داووس در هفته گذشته:

تبلیغات:

مشکل با جان است که آن را یک امنیت ملی مشکل است. شما می دانید شما نمی توانید کسی که در امنیت ملی — و اگر شما در مورد آن فکر جان او می داند که برخی از افکار من. او می داند آنچه که من فکر می کنم در مورد رهبران. چه اتفاقی می افتد اگر او نشان می دهد آنچه که من فکر می کنم در مورد یک رهبر خاص و آن را بسیار مثبت و پس از آن من مجبور به مقابله به نمایندگی از کشور ؟ آن را می شود بسیار سخت است.

که برای تلفن های موبایل بسیار شبیه به یک منطق مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا بودند تست کردن برای نگه داشتن بولتون کتاب از دیدن نور روز.

و صحبت از وکلا و میچ مک کانل بیش از حد, که برای ماده — همه آنها می دانستند چه بولتون می گویند پس از نسخه خطی تبدیل شده بود به کاخ سفید در پایان ماه دسامبر است. در عین حال آنها رفت و قبل از اینکه مردم آمریکا و دروغ بارها و بارها به تازگی به عنوان شنبه ، وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه پاسخگویی برای هر کسی که در این دولت بنابراین من شک وجود خواهد داشت و مجازات است. اما این وکلا در حال تکان دهنده ای غیر اخلاقی.

بنابراین راه است جان بولتون. همه این درام می تواند اجتناب شده است اگر او تا به حال به سادگی داوطلب به صحبت می کنند قبل از خانه تحت سوگند. شاید او بیشتر از یک Trumpist که او را دوست دارد به فکر می کنم.

تبلیغات:

ما نمی دانیم که آیا هر یک از این تفاوت را. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قوی مسلح سناتور به برای پوشش جنایات خود در مجموع به جای اجازه دادن به آنها به سادگی می گویند که آنچه که او انجام داد اشتباه بود اما او تا به حال مرتکب یک impeachable جرم. او بایستد برای هر کسی گفت که او کامل نیست. به طوری که آنها باید همه موافق بود و همدستانش.

کسانی که سناتور ممکن است جای خود غلت بزنید و عطفی در تاریخ یکشنبه شب ، فقط در سه روز گذشته ضبط شده به نور آمده است که نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است دروغ گفتن در مورد دانستن Parnas و Fruman و در حال حاضر بولتون کتاب شهادت به مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری های شخصی شده است به بیرون درز کرد. هر روز چیزی جدید. آنها باید بدونم چقدر بیشتر آنها را مجبور به پاسخ برای ماه نوامبر آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی