پس از کمرنگ جلوه دادن تهدید مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید: 100,000 COVID-19 مرگ و میر را نشان می دهد او یک “کار خوب”

فقط بیش از یک ماه پس از اعلام است که تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده به زودی “بود را به نزدیک به صفر” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید چمن یکشنبه که محدود کردن ایالات متحده و میر ناشی از این بیماری همه گیر به میان 100,000 تا 200,000 مردم به معنی دولت و کشور به عنوان یک کل “یک کار بسیار خوب است.”

زبان به عنوان مرگ و میر از این رمان coronavirus بالاتر رفته 2,300 در ایالات متحده است که در اکثر موارد تایید شده از این ویروس در جهان—مغلوب ساختن پیشی جستن استناد تحقیقات اخیر هشدار داده است که 2.2 میلیون نفر در آمریکا می میرند از COVID-19 اگر دولت و مردم را هیچ اقدامی برای کاهش این تهدید است.

تبلیغات:

“شما در حال صحبت کردن در حدود 2.2 میلیون مرگ و میر 2.2 میلیون نفر از این” رئیس جمهور گفت:. “و اگر ما می توانید نگه دارید که به ما گفت به 100,000—که وحشتناک شماره—شاید حتی کمتر اما به 100,000 بنابراین ما باید بین 100 – و 200000 ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است.”

تماشا کنید:

تبلیغات:

منتقدان محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات قابل ملاحظه ای به عنوان بی رحمانه و سنگدلانه به خصوص که از کسی که بارها و بارها عنوان تهدید ویروس—در یک نقطه نشان می دهد آن را یک “جدید جعل” مرتکب شده حزب دموکرات—و خواست آمریکایی ها برای بازگشت به کار با وجود هشدارهای از متخصصان پزشکی.

“واقعا وجود دارد هیچ کلمه ای برای این سطح از کوردلی و رفتارهای غیر انسانی. یک قاتل زنجیره ای خواهد بود حسادت گفت:” چارلز Idelson از پرستاران ملی ایران در پاسخ به تهمت نظرات.

دیگران واکنش نشان داد و با شبیه زنگ و انزجار:

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد که کاخ سفید در حال گسترش فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها را به حداقل مارس 30 یک عقب نشینی از اصرار رییس جمهور در هفته گذشته که این کشور می تواند “rarin’ به” عید پاک—مارس 12.

اشاره رئیس جمهور به سرعت در حال تغییر goalposts, سی ان ان, خبرنگار دانیل دیل توییتی اواخر یکشنبه, “مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است یک راه طولانی از 15-موارد-اما-ما در حال رفتن به پایین به صفر است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>