پس از رئیس جمهور جرالد فورد یک جمهوری خواه علنا تکذیب کرد تقریبا ورشکسته شهر نیویورک فدرال کمک مالی در سال 1975 یک روزنامه تیتر معروف گزارش “فورد به شهرستان: قطره مرده است.”

روز چهارشنبه حتی قبل از توافق سنا بود تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر او فاسد خودداری از آمریکا کمک نظامی به اوکراین به صورت شخصی و سیاسی به دست آوردن خود را کاخ سفید صادر وتو تهدید برای کمک های اضطراری بسته در نظر گرفته شده برای کمک به پورتوریکو بازیابی از یک سری از آسیب رساندن به زلزله از جمله یکی که زده روز قبل.

تبلیغات:

می گویند این برای جرالد فورد: او به نظر نمی رسد برای برگزاری هر نوع از شخصی کینه نیویورک. مغلوب ساختن پیشی جستن اما ظاهرا احساس تلخی آزرده با وجود فرار از صدمه ندیده از دو تلاش عمده خود را برای جلوگیری از فساد در سال گذشته است. او سرمایه گذاری خود را پس از تبرئه لحظه ramping تا سیاست خود را از انتقام — هر دو از نظر فصاحت و بلاغت و سیاست.

“نه پورتو Ricans و نه مالیات دهندگان آمریکایی به نفع زمانی که کمک های اضطراری است misallocated از دست داده و یا به سرقت رفته از طریق زباله های تقلب و سوء استفاده” مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو پیام گفت. تمایز بین پورتو Ricans و مالیات دهندگان آمریکایی عجیب و غریب است — پس از همه پورتو Ricans هستند مالیات دهندگان آمریکایی که پرداخت نزدیک به 4 میلیارد دلار در سال در مالیات فدرال از جمله امنیت اجتماعی و مدیکر مالیات حقوق و دستمزد در درآمد. چه حتی بیشتر نگران کننده در مورد تهمت و تهدید به خودداری از کمک پورتوریکو است که به دلیل وضعیت منحصر به فرد به عنوان یک آمریکا و کشورهای مشترک المنافع پورتوریکو را قبول نمی کند, کمک های اولیه از دیگر کشورها است. امتناع از کمک به مردم پورتوریکو پس از یک فاجعه طبیعی خودسرانه است غیر انسانی و بی رحمانه — و دیگر هیچ بخشی از ایران می خواهد درمان شود این راه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به پورتوریکو: رها کردن مرده.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر این جزیره تا کنون پس از طوفان ماریا زمانی که او پرتاب حوله کاغذی به قربانیان طوفان و شکایت با صدای بلند و بارها و بارها در مورد هزینه های بازسازی است. او برگزار شد تا قبلی فاجعه بسته برای پورتو ریکو برای نزدیک به دو سال و هنگامی که او در نهایت منتشر شد نزدیک به 16 میلیارد دلار در بودجه, او مجبور پورتوریکو به رها کردن آن 15 دلار حداقل دستمزد برای رهایی کارگران است.

چنین مجازات دسته جمعی لازم بود رئیس جمهور استدلال کرد زیرا پورتوریکو است “یکی از فاسد ترین مکان های روی زمین است.” در حالی که پورتوریکو را به خود جلب کرده خود, خاص, خشم, آن را قطعا نه تنها آمریکا که صلاحیت رای دهندگان شده اند با این دولت احتمالا به این دلیل که خود را رهبران سیاسی شکست خورده اند به خم شدن زانو.

خود را به علامت تبرئه در یک مقاله از سوء استفاده از قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن جشن با تهدید به سوء استفاده از قدرت خود را. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام پیش نمایش مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از استیضاح محاکمه سخنرانی عصر روز پنج شنبه, hilariously ادعا او صحبت می کنند با “برخی از تواضع و فروتنی” و سپس روشن: “من فکر می کنم او را میخوام همچنین بحث در مورد چگونه فقط به طرز وحشیانه ای او تحت درمان قرار گرفت و شاید که مردم باید پرداخت برای آن است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین پست رسمی-تبرئه سیاست حرکت بود با اعلام این خبر در رادیو فردا که وزارت امنیت داخلی را به حالت تعلیق در تمام ساکنان نیویورک از ثبت نام برای شرکت در جهانی ورود به برنامه. این بهانه ای ؟ امپراتوری دولت مجاز به صدور گواهینامه رانندگی برای مهاجران مستند نشده (که باید 12 کشورهای دیگر) و همچنین تصویب قانون جلوگیری از یخ از دسترسی به داده ها. مجهز به یک حس دو دفاع تهمت شروع یک دشمنی به معنای یک دولت است که پشتیبانی نمی کند او در حالی که به حداکثر رساندن تشدید سیاسی با پایگاه خود را. جالب اینجاست که به عنوان رقابتی سازمانی موسسه یادداشت مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به معنی نیویورک در حال محروم از برنامه ای که سرعت بخشند ورود به آمریکا در حالی که مکزیک اتباع باقی می ماند رایگان برای ثبت نام.

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خرده “می رود فراتر از مهاجرت” به عنوان نیویورک تایمز هیئت تحریریه مشخص شده است:

تبلیغات:

در میان تلاش های دیگر در ماه سپتامبر سازمان حفاظت محیط زیست منتقل شد به فسخ یک دیرینه فدرال چشم پوشی کالیفرنیا اجازه می دهد تا خود را تنظیم خودکار استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای. که همین هفته رئیس جمهور دستور داد این سازمان به استناد سان فرانسیسکو برای تخلفات زیست محیطی ناشی از آن بی خانمان بحران است. او همچنین در مورد با مشاوران امکان ارسال در مقامات فدرال برای روشن شدن جمعیت بی خانمان from خیابان های لس آنجلس و نگهداری از آنها را به دولت مورد حمایت و امکانات.

همانطور که با از بین بردن دولت های ایالتی و محلی کسر مالیات در آمریکا 2017 لایحه مالیات — که به وضوح هدف بالا-مالیات آبی متحده که رای دادند برای هیلاری کلینتون — رئیس جمهور تلافی جویانه سیاست تبدیل دولت به یک سلاح از انتقام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی