پس از چند ماه سردرگمی, DeVos رسما بلوک مستند نشده دانش آموزان از همه گیر بودجه امداد

پس از چند ماه سردرگمی و متناقض دستورالعمل وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos روز پنج شنبه منتشر موقت نهایی قانون که رسما میله میلیون ها نفر از دانش آموزان صدها نفر از هزاران نفر از آنها مستند نشده از دسترسی اضطراری فدرال بودجه تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

حکومت به زور از قانون به ارشاد صادر شده توسط DeVos در ماه آوریل که دسترسی محدود به قانون را 6 میلیارد دلار در اورژانس امداد دانشجویی به دانشجویان واجد شرایط برای کمک های مالی فدرال (FAFSA).

تبلیغات:

که به طور موثر کاهش تقریبی ثبت نشده 450,000 دانش آموزان از جمله بیش از 200 ، 000 “خیال” اعطا وضعیت حفاظت شده تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه است. آن را نیز ممکن است تحت تاثیر تا 8 میلیون دانش آموز دیگر که اعمال می شود و نه برای پول فدرال و یا ممکن است در غیر این صورت فاقد شرایط لازم از جمله دانش آموزان با نمرات ضعیف دانش آموزان با جزئی مواد مخدر اعتقادات و بسیاری از جانبازان.

“ایالات متحده مالیات دهندگان به مدت طولانی پشتیبانی ایالات متحده دانش آموزان به دنبال آموزش عالی و این قانون به سادگی تضمین تداوم است که به خوبی تثبیت سیاست” DeVos گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. “اقدام امروز کمک می کند تا پاک کردن هر گونه شک و تردید برخی از موسسات ابراز کرده اند و کمک می کند تا مطمئن شوید که ما می توانیم حمایت امریکا دانش آموزان در مواجهه با بزرگترین نیاز دارد.”

ملی انجمن آموزش و پرورش گفت: در ماه آوریل که هدایت نشان “حیرت انگیز” سطح “ظلم و ستم.” این یکی دوباره سرزنش در روز پنج شنبه.

تبلیغات:

“ما شگفت زده شده توسط این اداره تصمیم ما هستند اما با این وجود نا امید که آنها را انتخاب و به هشت میلیون دانش آموز بلافاصله واجد شرایط برای این کمک های مالی به خصوص با توجه به این که اصلی اجازه اساسنامه انجام نمی دهند که تمایز” Danial Madzelan دستیار معاون دولت و امور عمومی در شورای آمریکایی در آموزش و پرورش گفت: سالن.

“این شرم آور وزارت آموزش و پرورش خسته است هر خیابان در تعقیب دولت بیگانه سیاست در دستور کار — همه در طول یک بیماری همه گیر” کایل جنوبی سیاست و حمایت مدیر آموزش عالی و نیروی کار در دانش آموز وکالت گروه Young Invincibles گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “دادگاه باید توبیخ این تلاش ها بر اساس یک دشت خواندن قانون,” او اضافه شده است.

این قانون می آید را به عنوان وزارت دفاع دو جداگانه پرونده های حقوقی در مورد هدایت آورده کالیفرنیا و واشنگتن و نامطلوب قضاوت در هر دو مورد می رسد آن است.

تبلیغات:

در واقع این گروه به نظر می رسد به irk یک قاضی فدرال در این هفته پس از آن تغییر ذهن خود را در مورد صدور این قانون دو بار در یک روز پیاده روی خود را به عقب walkback از یک walkback.

در مجازی شنوایی در سن فرانسیسکو دادگاه منطقه قاضی گونزالز راجرز متهم وزارت “قرار دادن موانع” بین دانش آموزان و بودجه اضطراری.

تبلیغات:

“چگونه است که رویکرد و تاکتیک سازگار با کلمه “اضطراری’?” راجرز خواسته وکلای مدافع برای دولت است. “به نظر من مثل شما با قرار دادن موانع به توزیع این پول است.”

در واقع DeVos مواجه شده است و بی امان انتقاد از مقامات آموزش عالی و قانونگذاران دموکرات در مورد چگونه او بخش اداره مراقبت عمل می کنند. کسانی که منتقدان نقطه به یک الگوی سوء مدیریت و miscommunication یکی که تزریق های غیر ضروری در سردرگمی به چگونه مدارس اداره می شود در حال حاضر پیچیده اضطراری برنامه از پرش.

“هنگامی که مراقبت در عمل برای اولین بار رفت به محل وزارت آموزش و پرورش گفت که همه دانش آموزان واجد شرایط هستند اما نه همه هزینه هستند” Madzelan توضیح داد. “دانش آموزان فقط نیاز به نشان دادن واقعی مالی نیاز به واجد شرایط.”

تبلیغات:

“اما این تغییر در طول زمان و در حال حاضر در اینجا ما دو ماه بعد نه فقط با راهنمایی اما با قاعده” Madzelan گفت. “بله آن شده است گیج کننده است.”

این تجزیه و تحلیل است که به اشتراک گذاشته شده توسط این بگمارند Congressional Research Service, که انتشار یک گزارش در ماه مه که در بر داشت که “وزیر تفسیر نیست به خصوص قانع کننده خواندن این قانون است.”

کنگره این قدرت را اصلاح مراقبت های عمل و بلوک DeVos از اعمال چنین محدودیت. هر چند حزبی gridlock ناتوان است اکثر قانونی کار DeVos ” ایدئولوژی است سفت و سخت و شدید کافی است که کلید جمهوری خواهان باید فاصله خود را از برنامه های خود را برای مراقبت در عمل از جمله بهداشت ، لامار الکساندر تنسی که ریاست این کمیته است که وظیفه سیاست آموزش و پرورش.

تبلیغات:

“احساس من این بود که این پول باید توزیع شده در همان راه ما توزیع عنوان من پول” الکساندر به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته در یک استراحت با چشم انداز به حصار برخی از کمک های دولتی به مدارس خصوصی. “من فکر می کنم این چیزی است که بیشتر از کنگره انتظار بود.”

در پایان, قانون جدید ممکن است بی معنی است. آن است که هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از مدارس در حال حاضر خود را توزیع پول اضطراری به دانش آموزان که در این صورت آنها نمی توانند باد پشت ساعت به منظور دوباره اختصاص بودجه به خیال نیاز — یا پنجه بودجه را از کسانی که دریافت هر گونه کمک.

Madzelan, که در خدمت از سال 2009-2010 به عنوان سرپرست معاون وزیر برای تهیه آموزش و پرورش می گوید که دولت قوانین نیاز سازمان به تنظیم گزارش سیستم پس از خارج هزینه می توان ردیابی.

“وجود دارد یک گزارش نیاز, اما ما دیده نمی مکانیزم آن ضربه در عین حال” او گفت:. “تا آنجا که من اطلاع دارم هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چگونه بسیاری از امداد پول صرف شده است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی