پس از ماه ها تحقیق تهمت کمپین هنوز هم به نظر می رسد به بازگشت غیر قانونی خارجی کمک مالی

پس دو با انتشار گزارشی در ماه پیگیری مکالمات از طریق تلفن و ایمیل مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همواره حاضر به پاسخ به این سوال که چه چیزی اتفاق افتاده است به طور غیر قانونی $2,800 کمک مالی به پایان رسید که در آن ترازنامه در سال 2019.

اخیر کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) سوابق نشان می دهد که تهمت کمپین هنوز disgorged ملی ترکیه رابعه کازان 2019 کمک مالی.

تبلیغات:

خارج از یک اتفاقی $225 کمک مالی از یک مسلمان کانادا در مارس سال 2016 کازان اهدای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را تنها شناخته شده غیر قانونی مشارکت خارجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: سالن که آن را به حال مسترد $225 اهدای اما هیچ FEC رکورد نشان می دهد که این کار را کرد. وقتی پرسیده شد که کمپین موفق به ارائه مدرک.

این $2,800 کمک مالی در سوال های ساخته شده توسط رابعه کازان, یک نویسنده و نویسنده زندگی در ایالات متحده با ویزای دانشجویی که سهم در بورس برای دسترسی به یک مارس 2019 کمپین رویداد در Mar-a-لاگو جایی که او به ملاقات با رئیس جمهور است.

تبلیغات:

BuzzFeed اولین گزارش این سهم فوریه کازان نمی دانستند که او تا به حال نقض قانون تا روزنامه نگاران اطلاع او از آن.

کازان ساخته شده پرداخت در سایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی است که رسمی مشترک جمع آوری کمک های مالی خودرو مشترک بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه. مغلوب ساختن پیشی جستن, پیروزی, انتقال پول از آن دفاتر و به تهمت کمپین حساب همان روز FEC سوابق نشان می دهد.

انتقال ساخته شده بود در کازان نام — نه تهمت پیروزی.

تبلیغات:

“این در واقع یکی از نادر مناطقی که قانون انتخابات کاملا روشن” برنان مرکز همکار و دانشگاه بریتیش کلمبیا sauder قانون انتخابات متخصص Ciara تورس-Spelliscy گفت BuzzFeed در آن زمان است.

“مگر در مواردی که شما یک کارت سبز اتباع خارجی نمی توانید به پول, کمپین,” او اضافه شده است. “و مبارزات انتخاباتی نمی تواند بپذیرد که پول است.”

تبلیغات:

اما آن را نیز به نظر می رسد که نه کازان تهمت پیروزی و نه مبارزات انتخاباتی متعهد اقدامات در این زمان است که افزایش یافته و به استاندارد “عمدی قصد” مورد نیاز برای یک محکومیت کیفری.

پس داستان انتشار تهمت پیروزی مسترد کازان پول Feb. 6 که این موضوع در FEC براده و همچنین در رسید با سالن توسط کازان و RNC سخنگو.

اما برگ برنده های کمپین ارائه سالن و بدون اسناد و مدارک خود را در معاملات مربوط به کمک مالی. علاوه بر این هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی در کمپین اخیر براده است که آن را تا به حال disgorged به $2,800 از ترازنامه خود را در هر راه.

تبلیغات:

هر چند تهمت پیروزی و کازان در امان خواهد بود “عمدی قصد” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شناخته شده برای ماه است که این پول در ترازنامه غیر قانونی است.

قانون فدرال نیاز به مبارزات به بازگشت همه شناخته شده غیر قانونی سهم. اگر پول نمی تواند در غیر این صورت بازگشت به یک اهدا کننده یا کمیته باید آن را disgorged به وزارت خزانه داری. این کمپین هنوز به انجام این کار.

زمانی که سالن پرسید که سخنگوی کورتنی Parella چه تهمت کمپین انجام داده بود در مورد غیر قانونی $2,800 در ترازنامه او متوقف ایمیل و تلفن ارتباطات در مورد این موضوع.

تبلیغات:

کازان که مذهب خود را از اسلام به مذهب کاتولیک در حالی که در ایالات متحده تا به حال برای سال بوده است یک چهره آشنا در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن و در “را در امریکا بزرگ دوباره” تقویت کننده مدار. اما کازان در کنار تهمت و MAGA-جهان در اواخر سال 2019. او را محکوم کرد رئیس جمهور حامیان به عنوان یک “فرقه” در میان ادعا می کند که او شده بود مورد آزار و اذیت با تهدید به اخراج و حتی متزلزل کردن برای پول نقد.

کازان گفت: سالن او در حال حاضر در کار بر روی بگویید-همه چیز در مورد او چهار سال در داخل جنبش است.

او همچنین با BuzzFeed و بعد با سالن شواهدی وجود دارد که دو مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین عملیاتی از جهان قدیمی, امی کرمر و Ximena Barreto — که هر دو او را می دانستند ترکیه پس زمینه — تا به حال غیرقانونی تهدیدی کمک های مالی از او و همچنین از خواهر او بطول که در ترکیه زندگی می کند. کازان را ندارد کسانی که کمک های مالی.

جالب است که در آن FEC رکورد نشان می دهد که این کمپین تا کنون تحویل داده و در آن 2016 وعده به بازپرداخت آن تنها دیگر شناخته شده خارجی کمک کننده.

تبلیغات:

شهریار نصیر — “افتخار مسلمان” که در تورنتو زندگی می کند و نه حمایت از رئیس جمهور ساخته شده به کمک مالی پس از از دست داشتن یک شرط بندی با یکی از دوستان زمانی که او قلم تمرین روز.

او ادعا کرد که قوانین خود را شرط لازم بازنده به کمک به یک “ضد خیریه” که در این مورد بود مغلوب ساختن پیشی جستن پایه و اساس است. اما او اهدا شده به کمپین توسط حادثه.

امیدوارم که هیکس در زمان مبارزات انتخاباتی سخنگوی گفت: این کمپین در روند استرداد نصیر را $225. اما هیچ سابقه ای از بازپرداخت را انجام دهید.

ناصر پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای نظر اما مبارزات انتخاباتی ادعا — بدون ارائه شواهد که پول پرداخت شد.

تبلیغات:

هر چند به نظر می رسد روشن است که تهمت پیروزی اتحاد آگاهانه خورده هزینه نسبتا خرده بازپرداخت به یکی از تنها دو شناخته شده کمک کنندگان خارجی به نمایندگی از کمپین, معلوم نیست چرا.

ممکن است کارشناسان بگویید سالن که این کمیته می خواهد برای محافظت از مبارزات انتخاباتی از خجالت غیرقانونی اهدای این خاص طبیعت — حتی اگر انجام این کار ممکن است بیشتر گسترش تخلف است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است گل نشسته با اتهامات جدی از درخواست و پذیرش سیاسی کمک از اتباع خارجی از جمله احتمالا میلیون ها دلار از طریق طرح های پیچیده و همچنین از طریق هزینه های خود را در خواص مختلف در ایالات متحده و خارج از کشور. این مستمر الگوی رفتاری رهبری به طور مستقیم به خود را استیضاح سال گذشته است.

پس از مختصر درخشان یک ماه از اجرای قابلیت FEC خود را از دست داده حد نصاب یک بار دیگر زمانی که حزب جمهوری خواه کمیسر کارولین شکارچی استعفا داد و در اواخر ماه گذشته. بدون رسیدن به حد نصاب آژانس نمی تواند اجرای قوانین خاص خود را دارد.

تبلیغات:

مدت کوتاهی پس از شکارچی اعلام کاخ سفید گفت: این امر معرفی آلن Dickerson به جای او. Dickerson, اما حقوقی و قانونی مدیر در موسسه به صورت رایگان سخنرانی یک سازمان شناخته شده به طور کلی به مخالفت با کمپین مقررات مالی.

در یک بیانیه Dickerson به نام نامزدی “فوق العاده ای افتخار است.”

“من سپاسگزار برای رئیس جمهور اعتماد به نفس و امید به فرصت برای خدمت به مردم آمریکا در این مهم نقش” او گفت:.

اما حتی در میان یک انتخابات که وعده به خرد جمع آوری کمک های مالی و هزینه های پرونده های فشار برای بازگرداندن آژانس قابلیت های اساسی تضمین نمی کند که Dickerson تایید خواهد شد در هر زمان به زودی.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا خودداری کرد و برای سال ها حتی به برگزاری جلسات برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 FEC نامزد جیمز Trainor. پس از چند renominations او اعطا شد شنیدن این راهپیمایی بود و قسم خورده در دو ماه بعد.

معلوم نیست دقیقا چه مبارزات کمیته های تاریک و پول گروه رفتار خواهد شد در میان آنچه به نظر می رسد به طور موثر یک یاغی منطقه در طی چه در شکل دادن به مهم ترین انتخابات در تاریخ ایالات متحده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد در دسترس مراجعه ارشد FEC رسمی گفت: سالن: “هر کسی می تواند شکایت اگر آنها فکر می کنم یک تخلف مالی مبارزات انتخاباتی قانون و یا کمیسیون مقررات رخ داده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>