پس از نوادا: از خواب بیدار کردن تماس برای somnolent, shambling رسانه استقرار

مارگارت سالیوان, واشنگتن پست, رسانه های نویسنده و بسیار مورد احترام سابق عمومی سردبیر نیویورک تایمز به نام سیاسی-رسانه ها به خندق غلط ارزی و ساده لوحی و حسن تعبیر — به نفع صادقانه و مستقیم زبان توصیف فوری تهدید که به عنوان یک بی بند و بار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دموکراسی است.

آناند Giridharadas با ذکر نویسنده و وقایع از نخبگان, در ادامه, MSNBC, جایی که او یک کمک کننده به تماس های خود را بر شبکه همکاران و دیگران برای جلوگیری ناجور در مورد برنی ساندرز ناگهانی و به جای آن از خود بپرسید: “آنچه در جریان است در زندگی شهروندان است که آنها ممکن است در رای گیری برای چیزی پیدا کنم آن را سخت به درک؟”

تبلیغات:

نائومی کلاین که نوشتن را به طور موثر قهرمانان, اجتماعی, اقتصادی و زیست محیطی و عدالت نامیده می شود در رسانه های جریان اصلی برای برطرف کردن جای گسترش “رگبار دروغ” در مورد سوسیالیسم دموکراتیک بود. “روزنامه نگاران را انتخاب و در لحظات کلیدی در تاریخ,” او نوشت: “آنها نیست و صرفا تماشاگر.”

این سه قدرتمند عاطفی و تماس های فوری برای تغییر اساسی در این راه نخبگان رسانه ای را پوشش می دهد سیاست, همه در یک روز – یکشنبه — گرفته و با هم به شدت نشان می دهد که ما در (یا گذشته) آنچه که باید یک نقطه عطف سیاسی-روزنامه نگاری میباشد.

این باید یک زمان به سهام. به تجدید نظر خواه هسته ای روزنامه نگاری ارزش در حال خدمت مسلما روش های نادرست و غلط مانند “بی طرفی-در-تمام-هزینه” به عنوان سالیوان نوشت. بپرسید اگر ما غالب اخبار سازمان های خواب و راه رفتن را از طریق “بیدار باش لحظه ای برای قدرت آمریکا تأسیس” به عنوان Giridharadas گفت. به rededicate به ضروری ترین کار روزنامه نگاری که به عنوان کلاین قرار داده و آن را به “آموزش مردم است.”

تبلیغات:

من راه اندازی مطبوعات دیده بان دقیقا به این خاطر من فکر می کنم ما نیاز به بحث در مورد این مسائل — و اغلب.

من شده است با بررسی مشکل شیوه های نادرست مانند ارزی و اسب-مسابقه روزنامه نگاری. من درخواست کردن نمونه هایی از حجب و گرفتن ایفا کرده است. و در چه بوده است بزرگترین چالش من در تلاش برای کمک به شناسایی و ایجاد بهترین شیوه.

پاسخ باور نکردنی شده است و بسیار مثبت است. اما این امر می تواند ساده از من نشان می دهد که رهبران صنعت ما مشغول اند و در هر بازنگری جدی — حتی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین انتخابات و ریاست جمهوری را در معرض و بهره برداری سیاسی روزنامه نگاری مزمن ضعف مانند قبل از هرگز.

تبلیغات:

آن را بیشتر شبیه به آنها دفاعی حفاری در — حتی به عنوان در سالیوان عبارت “ملت اسلاید به سمت استبداد.”

ما می دانیم آنچه که ما می خواهیم سیاسی روزنامه نگاری بود. یک سال پیش نایت کمیسیون اعتماد رسانه ها و دموکراسی خلاصه شده است که به طور موثر:

تبلیغات:

در بهترین حالت آن, روزنامه نگاری, اطلاع عمومی در مورد مسائل مدنی نگرانی به شهروندان یک مجموعه مشترک از حقایق فراهم می کند زمینه است که آشنایی بیشتر معنی به اخبار مستقل نظارت و دارای کسانی که در قدرت پاسخگو و تقویت گفتمان عمومی. خوب روزنامه نگاری کمک می کند تا ما را به درک دیگران که زندگی و چالش های بسیار متفاوت هستند از خود ما است.

ما می دانیم که چه چیزی نیاز به تغییر است. آن را شامل “کمتر غلط ارزی بیشتر بالا تاثیر زبان و تمایل بیشتر به یک پایه برای دموکراسی” می نویسد: Sullivan. آن شامل شرکت رسانه ارقام شناخت که “[t]او یک لحظه برای کنجکاوی در امریکا می گوید:” Giridharadas. آن را شامل به طور فعال مبارزه با اطلاعات غلط به جای گزارش در مورد نحوه موثر از آن خواهد شد به عنوان کلاین استدلال می کند.

این همچنین شامل اخبار رهبران باز کردن ذهن خود را به تعدادی از ایده های عالی که شده percolating در دانشگاهی غیر انتفاعی و خیریه جهان مانند تمرین رادیکال شفافیت برگزاری سیاستمداران پاسخگو به شهروندان در دستور کار, آموزش, اخبار سواد و مدنی به دنبال راه حل های روزنامه نگاری و تشویق مشارکت مدنی و ایستاده تر پافشاریای برای مطبوعات آزاد. (نگاه کنید به عنوان مثال این هفت تماس-به-سلاح سیاسی روزنامه نگاری.)

من امیدوار هستم که درخواست مانند کسانی که از سالیوان Giridharadas کلاین و دیگران را مجبور اخبار صنعت را مستقیما و فورا تجدید نظر سیاسی چگونه روزنامه نگاری انجام شده است. این صنعت نیاز به مداخله است.

تبلیغات:

در ضمن من سعی کنید به نگه داشتن فشار در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>