پس از اوباما و دموکرات ها نیاز به یک نظریه جدید را تغییر دهید. پیت Buttigieg فکر می کند که او آن را کردم.

این قطعه برای اولین بار منتشر شده در مارس 2019 شده است و به آرامی به روز شد.


زمانی که من برای اولین بار نوشت: این قطعه در بهار سال 2019 پیت Buttigieg بود فقط ابتلا به آتش به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری.

بنابراین من تصمیم به نشستن با Buttigieg برای من پادکست این Ezra Klein نشان می دهدو آمد دور به طور غیر منتظره را تحت تاثیر قرار. در آن زمان بسیاری تا به حال ساخته شده است در مورد Buttigieg است رزومه اما آنچه که به من زده بود او نظریه منسجم از آنچه رفته اشتباه در سیاست آمریکا و چه نیاز به آن را تعمیر.

در حالی که Buttigieg به قطر منتقل شده کمی در مورد این موضوع در ماه های پس من فکر می کنم این مصاحبه است که هنوز هم یکی از مهم برای درک Buttigieg درخواست تجدید نظر و متخاصم تئوری های تغییر در قلب 2020 دموکراتیک اولیه.

در سال 2007 مارک اشمیت نوشت: یک قطعه من فکر می کنم در مورد اغلب. در آن او استدلال کرد که مسابقه بین باراک اوباما و هیلاری کلینتون و جان ادواردز بود “نه اولیه در مورد اختلاف های عقیدتی و یا electability بلکه یک مورد اختلاف در انتخابات ضمنی فرض در مورد شرایط فعلی و با چه اهرم های قدرت را می توان مورد استفاده قرار گرفتن این کشور در مسیر بازگشت.” آن, او گفت:, “تئوری تغییر اولیه است.”

اوباما که برنده اصلی و در دوره کوتاه که در آن دموکرات ها تا به حال 60 رای در سنا او موفق به از طریق فشار بسیار کمی از قانون. اما در حالی که دموکرات ها به طور گسترده ریور اوباما وجود دارد یک اجماع که نظریه خود را تغییر دهید و در نهایت سقوط shoals جمهوری خواه انسداد است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مشکلات اوباما در پی و شکست خورده به آدرس — از نابرابری به تغییر آب و هوا به دستمزد رکود به پول در سیاست به gerrymandering — بدتر شده و دموکرات رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان میوه مسموم از آن شکست.

Mayor Pete Buttigieg talks with a reporter at his office in South Bend, Ind., on January 10, 2019.
پیت Buttigieg گفتگو با یک خبرنگار در دفتر کار خود در ساوث بند ایندیانا در 10 ژانویه 2019.
نم Y. Huh/AP

مرکزی درس از اوباما ریاست جمهوری Buttigieg معتقد است که “هر گونه تصمیم گیری است که بر اساس یک فرض حسن نیت توسط جمهوری خواهان در سنا شکست خواهد خورد.” به این امید که شما می توانید تصویب قوانین از طریق دو حزبی سازش مرده است. و این بدان معناست که حکومت همواره قابل اعتماد عدم حل مشکلات مردم است که در نوبه خود radicalizing آنها را در برابر دولت خود را.

“شما فقط می توانید تا زمانی با این واگرایی که ما بین مرکز مردم آمریکا و مرکز ایران” Buttigieg می گوید. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود دقیقا یک اصلاحی اما او یک نتیجه از این واقعیت است که مردم به تماشای خود دولت دست خوش پیشامد میشه بیشتر و بیشتر از آنها را در شرایط از آنچه که آن را تحویل دهد.”

Buttigieg پاسخ — یکی از شما هم شنیدن از سال 2020 امیدوار بهداشت ، الیزابت وارن و نامزد سابق رژیم صهیونیستی. جی Inslee — است که به بازسازی دولت به طوری که محبوب اکثریت ترجمه بیشتر پاک به حاکم اکثریت. او را مورد بحث بین بردن انتخابات, کالج, دور انداختن filibuster و بازسازی دیوان عالی کشور پس هر حزب نامزد همان تعداد قضات و جای خالی کمتر “آخرالزمانی.”

هیچ چیز جدیدی در مورد یک نامزد حزب دموکرات امیدوار به رفع این سیستم. اوباما زد در موضوعات مشابه در سال 2008. آمریکا خود را باز جلسه با عبور یک جارو بسته بندی خوب-دولت اصلاحات. اما هنگامی که دموکرات ها به قدرت بتن تغییر سیاست با منافع فوری آن وعده داده و تمایل به برنده شدن بیش از انتزاعی از رویه اصلاحات. آن را آسان تر به اجرا برای گروههای لاف زدن در مورد کاهش مالیات از مورد تضعیف کالج انتخاباتی است.

President Obama prepares for Congress to vote on a 789 billion dollar economic stimulus package, on February 13, 2009.
رئیس جمهور, باراک اوباما, آماده به کنگره برای رای گیری در $789 میلیارد بسته محرک اقتصادی در فوریه 13, 2009.
چارلز Ommanney/گتی ایماژ

اوباما در انتخابات ریاست جمهوری در این رابطه میباشند. هنگامی که او انتخاب شد — و طبعا با توجه به اقتصادی سقوط آزاد — تعمیر سیستم در زمان صندلی عقب به حرکت قانون از طریق سیستم. اوباما تثبیت بخش مالی و گسترش بیمه درمانی به ده ها میلیون از مردم, اما او در سمت چپ فساد نفوذ پول در سیاست ما دست نخورده است.

آنچه مرا شگفت زده کرد در حالی که صحبت کردن به Buttigieg او اصرار که او را اولویت بندی اصلاحات سیاسی بیش از سیاست برنده است. “این است که تفاوت بین کسی که فکر کردن در مورد 2024 در مقابل کسی که فکر کردن در مورد 2054,” او می گوید. “به من بله, آن را به ارزش آن است چرا که ما در حال صحبت کردن در مورد تنظیم شرایط بحث به عنوان آنها را به بازی کردن برای بقیه زندگی من است.”

تا کنون 2020 دموکراتیک اولیه شده است مبارزه از طریق سیاست های بلند پروازانه وعده در درجه اول هر چند نه منحصرا در اطراف مراقبت های بهداشتی. سنسور. برنی ساندرز و کامالا هریس (که به پایان رسید مبارزات انتخاباتی او در ماه دسامبر) معتقدند در ایجاد یک جهانی برنامه مدیکر و لغو بیمه خصوصی. سناتور. Cory Booker و سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke (که هر دو نیز خارج مسابقه) بر این باورند در ایجاد یک جهانی در دسترس برنامه مدیکر و نگه داشتن بیمه خصوصی.

Sen. Bernie Sanders (D-VT) launched his presidential campaign in Brooklyn, New York, on March 2, 2019. Selcuk Acar/NurPhoto via Getty Images

Sen. Kamala Harris (D-CA) launched her presidential campaign in Oakland, California, on January 27, 2019. نوح برگر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Sen. Cory Booker (D-NJ) announced his presidential run outside his home in Newark, New Jersey on February 1, 2019. Dominick رویتر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Sen. Bernie Sanders (D-VT), Sen. Kamala Harris (D-CA), Sen. Cory Booker (D-NJ) and Former Texas Congressman Beto ORourke all seen launching their bid for the 2020 Democratic Presidential candidacy. پل Ratje/خبرگزاری گتی ایماژ

سناتور. برنی ساندرز (D-VT) دیابت کامالا هریس (D-CA) دیابت Cory Booker (D-نیوجرسی) و سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke همه دیده می شود راه اندازی پیشنهادات خود را برای سال 2020 ریاست جمهوری.

این تفاوت ها به نظر می رسد گسترده و ایدئولوژیک هستند. اما چه مقدار به هنگام ترجمه به عملی سیاست ؟ دموکرات ها در حال رفتن به 60 رای در سنا و شما نمی توانید لغو بیمه خصوصی با 51 رای و یا حتی تصویب مدیکر برای امریکا که در راه است.

سوال کلیدی در اینجا آن چیزی است که رئیس جمهور معتقد است, اما چگونه سنا کار می کند. اگر دموکرات ها را حذف کنید filibuster تنها شانس خود را برای عبور از عمده قانون filibuster-اثبات بودجه آشتی روند. محدودیت های اصلی در آشتی است که هر یک ارائه شده بود در درجه اول بودجه در طبیعت و اصلاح سیستم مراقبت های بهداشتی در این مقیاس نیاز به یک مقدار گسترده ای از مقررات تغییرات. هیچ کس واقعا نمی داند چه مجلس سنا خواهد کرد و اجازه نخواهد داد اما کارشناسان که صحبت کردم به این باور هر دو صورتحساب خواهد بود رد صلاحیت ده ها بار بیش از.

“احساس من این بوده است که مفاد آن نگاه مانند مقررات — مانند کاهش سن 55 برای خرید به مدیکر — تمایل به عنوان چنین توسط مجلس به این معنی است که آنها نیاز به 60 رای” دانشمند علوم سیاسی می گوید سارا چسباننده یک متخصص در کنگره روش.

چالش filibuster به شمار مترقی دستور کار — یا واقعا هر دستور کار — فقط یکی از راه تفاوت بین نامزدهای نظریه سیاسی تغییر مهم به اندازه یا بیشتر از تفاوت در سیاست های خود را. اما نامزدها به ندرت بحث این پرسش آشکارا در بخشی به دلیل ما تقریبا هیچ واژگان برای توصیف که بعد از سیاست است.

کلمات استفاده می کنیم برای توصیف ایدئولوژی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حال ناقص اما حداقل آنها وجود داشته باشد. وجود دارد لیبرال ها neoliberals دموکراتیک سوسیالیست چپ محافظه کاران نو محافظه کاران, فوتبال, paleoconservatives, آزادی خواهان و دموکرات ها به نام تنها چند. مرزهای میان این گروه ها می توانند فازی اما به طور کلی آن را بسیار انعطاف پذیر واژگان برای توصیف آنچه این یا آن سیاستمدار معتقد است.

وجود ندارد به همین ترتیب پذیرفته مختصر برای تفاوت بین نامزدها مانند وارن و Buttigieg که تصور اصلاحات فراگیر به راه قوانین ساخته شده و مردم مثل سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. ctq که تاکید می کند که روابط خود را با جمهوری خواهان بهتر تجهیز آنها به حداکثر رساندن تغییر در سیستم ما. نه دسته خود را به وضوح توصیف رویکردهای نامزدها را به قصد نسبت به انتخاب متحدان و یا بسیج افکار عمومی و یا بحث های زیادی در مورد اینکه آیا آنها می خواهم اولویت بندی در حال گسترش به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد بیش از مهار پول در سیاست است.

بیش از حد اغلب ما فرض کنیم سیاست جاه طلبی مربوط با سیاسی را که میانبر اغلب گمراه ما. ساندرز مثلا پیشنهاد افزایش ده ها تریلیون مالیات برای ساخت یک سبک اروپایی دولت رفاه در امریکا است. اما پرسید که آیا او می خواهم از بین بردن filibuster او تلفظ خود را “دیوانه” در مورد ایده. و او تنها نیست. سنسور. کریستن جیلیبرند بوکر و Klobuchar ارائه داده اند آشکار دفاع از filibuster و هریس را گریختم سوال. تا آنجا که من می توانم بگویم تنها سناتور در حال اجرا برای رئیس جمهور که به نظر می رسد به طور جدی با توجه به حذف قانون وارن.

Sen. Elizabeth Warren (D-MA) launched her presidential bid outside of her home in Cambridge, Massachusetts, on December 31, 2018.
سناتور. الیزابت وارن (D-MA) راه اندازی شد به او پیشنهاد ریاست جمهوری در خارج از خانه اش در کمبریج ماساچوست در تاریخ 31 دسامبر سال 2018 است.
اسکات ایسن/گتی ایماژ

در مقابل, در میان دیگران در حال اجرا برای رئیس جمهور, filibuster است تقریبا به عنوان احترام. همراه با Buttigieg, Inslee و o’rourke باید هر دو مورد دور انداختن عمل (به عنوان آن را باید به ذکر است رئیس جمهور تهمت).

به طور مشابه, جمهوری خواهان اهرمی خود انسداد نامزدی مریک حلقه گل به دیوان عالی کشور و مزیت آنها در کالج انتخاباتی برای حفظ نسل کنترل از دادگاه. شده است وجود دارد برخی از بحث در محافل دموکراتیک مورد بازسازی دادگاه در پاسخ. Buttigieg در آغوش یک ایده جالب (اولین پیشنهاد در این Vox مقاله توسط Daniel Epps و Ganesh Sitaraman) که توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان به نام پنج قضات و سپس آن قضات را به طور مشترک نام یکی دیگر از پنج عضو به دادگاه. هریس Warren Gillibrand و Inslee شده اند باز به ایده اضافه کردن قضات هر چند آنها به خودداری از ارائه برنامه های خاص.

اما ساندرز انداخته است آب سرد در طرح های مانند. “نگرانی من این است که زمان بعدی جمهوریخواهان در قدرت هستند, آنها همین,” او گفت:. که مناسب نمایش — مسلما آن را مناسب ترین نمایش — اما محافظه کار کنترل از دیوان عالی کشور به خطر می اندازد ساندرز دستور کار گسترده تر. چه طرح خود را برای که ؟

دموکرات ها که می خواهند به اصلاح نظام سیاسی یک لیست طولانی از سیاست های از را انتخاب کنید. اعطای استقلال و نمایندگی سیاسی به منطقه کلمبیا و پورتوریکو باعث می شود حس اخلاقی و به خوبی می تواند نکته توازن قدرت در مجلس سنا که در آن دموکرات ها در حال حاضر در حال کار در یک بزرگ جغرافیایی نقطه ضعف است. از بین بردن کالج انتخاباتی دستورات تقریبا به اتفاق آراء حمایت خود را در زمینه هر چند هیچ یک طرح عملی برای چگونه به آن را انجام دهد. مبارزه برای اصلاحات مالی است که هر دو محبوب و دیر شده است. واشنگتن پست مفید کلی از جایی که کاندیدهای مختلف ایستادن بر روی برخی از این مسائل.

اما این ایده ها نیاز به قدرت برای اجرای آنها و دموکرات ها در حال حاضر نبود حتی. آیا نامزدهای نظریه از ساختمان هایی که در آنها مردها به کنگره متحدان لازم برای ایجاد این نوع از تغییرات ؟ آنها چگونه می توانند با رویکرد حاکم اگر خواهان برگزاری مجلس سنا به عنوان likeliest 2020 نتیجه?

بهتر است که ما در بحث در مورد آنچه که نامزدها می خواهید به انجام بیش از چگونه آنها آن را انجام دهد. که سوراخ سیاسی ما واژگان مهم به عنوان آن را می سازد آن را سخت به بحث اصلی سوال از هر گونه مبارزه سیاسی چگونه خواهد نامزدها در واقع واقعی زندگی مردم بهتر است ؟

به سوی پایان صحبت من خواسته Buttigieg برای چشم انداز خود را از امریکا هویت ملی. “تنها نیمه توجیه قانع کننده برای آمریکا استثنایی” او پاسخ داد: “این ایده که آمریکا نشان دهنده یک راه حاکم بر یک از راه های انجام کارهایی که باعث می شود ما از همه بهتر است.”

این بود جواب من انتظار می رود, اما آن را قاب چالش برای Buttigieg و بقیه دموکرات و چه حزب معتقد است که در دولت را حاکم بزرگ دوباره ؟

Mayor Pete Buttigieg answers questions during a gathering in Raymond, New Hampshire, on February 16, 2019.
پیت Buttigieg پاسخ به سوالات در یک همایش در Raymond, New Hampshire در 16 فوریه 2019.
چارلز Krupa/AP


مشترک شدن در این Ezra Klein نمایش در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی