پس از مظنون بازداشت گرجستان به بررسی فردی که فیلم ضبط شده از Ahmaud Arbery تیراندازی

گرجستان مقامات روز پنجشنبه از دستگیری یک پدر و پسر روز پس از یک ویدیو که به نظر می رسد برای نشان دادن عکسبرداری از سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery ظاهر در خط. در حال حاضر فردی که فیلم برداری این حادثه نیز تحت بررسی است.

افسر سابق پلیس گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34, شد به اتهام قتل و تشدید حمله در تیراندازی مرگبار از 25 سال گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) گفت: پنج شنبه. تیراندازی در محل Feb. 23 GBI گفت: اما دادستان منطقه تام Durden نیست به طور رسمی درخواست تحقیق و تفحص تا بعد از این ویدئو منتشر شد مارس 5. هر دو نفر دستگیر و روز بعد.

تبلیغات:

گرگوری McMichael بازنشسته در سال گذشته پس از گذراندن سال به عنوان یک محقق برای دفتر دادستان منطقه.

“لطفا درک کنید که اگر چه وجود دارد یک تحقیق انجام شده توسط Glynn اداره پلیس شهرستان در زمان حادثه بیش از دو ماه پیش GBI بود که بخشی از این تحقیقات” آژانس در بیانیه ای گفت. “ما در حال انجام تحقیقات مستقل و دو روز به آن است.”

GBI مدیر ویک رینولدز در روز جمعه گفت که تصویری بود از یک قطعه کلیدی از شواهد در این مورد. رینولدز اضافه شده که ویلیام “Roddie” برایان یک همسایه از تراویس McMichael که فیلم برداری قتل نیز تحت بررسی توسط آژانس پس از Arbery خانواده به نام برای دستگیری او.

تبلیغات:

برایان به دنبال دو مرد در “تعقیب Arbery” با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز. معلوم نیست او چگونه شد که در تعقیب. Bryan شد فهرست اولیه پلیس گزارش به عنوان “شاهد.”

ویدیو های ثبت شده توسط Bryan بعدها منتشر شد دفاع جنایی وکیل آلن تاکر, که گفت که او ساخته شده آن را در منافع “مطلق شفافیت است.”

“ما در حال رفتن به رفتن در هر کجا که شواهد به ما طول می کشد,” رینولدز گفت. “در یک دنیای کامل ما ترجیح داده اند به خواسته شده است برای تبدیل شدن به درگیر در ماه فوریه ،

تبلیغات:

Arbery کشته شد در Satilla سواحل در حالی که آهسته دویدن حدود دو مایل از خانه خود را در نیوبرانزویک. گرگوری McMichael پلیس گفت که به اعتقاد او Arbery بود دزدی مشکوک به طوری که او و پسرش به دنبال او را با خود سلاح گرم است. مردان ادعا که Arbery حمله کردند و آنها را پس از تراویس McMichael خارج شد وسیله نقلیه خود را با یک تفنگ ساچمهای.

گزارش پلیس توصیف گرگوری McMichael به عنوان “شاهد” و Arbery به عنوان یک “مظنون است.”

تبلیغات:

این Glynn اداره پلیس شهرستان پنج شنبه نشان داد که آن را تا به حال هیچ گزارش از هر منازل به قصد سرقت در منطقه بین Jan. 1 Feb. 23.

این ویدئو نشان می دهد Arbery در حال اجرا قبل از مواجهه با McMichaels’ کامیون. Arbery زد در اطراف کامیون قبل از وارد شدن به یک درگیری فیزیکی با تراویس McMichael. سه انفجار تفنگ ساچمهای حلقه و Arbery به زمین می افتد.

ویدیو پرسش های مطرح شده در مورد دست زدن به صورت. اسناد و مدارک به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان داد که دادستان جورج Barnhill recused خود را از مورد بعد از گفتن پلیس وجود دارد “ناکافی علت احتمالی” به دستگیری McMichaels. او استدلال کرد که این دو نفر از نظر قانونی مسلح و ذکر دولت شهروند را بازداشت و دفاع از اساسنامه.

تبلیغات:

Barnhill استدلال کرد که Arbery که گفته شده غیر مسلح شروع درگیری فیزیکی و در نتیجه McMichael بود “مجاز به استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود.”

Arbery وکیل خانواده S. Lee مریت گفت: سرگردان کوپر مادر مقتول شد “بسیار رها” زیر پنج شنبه بازداشت.

“او باقی مانده است بسیار رواقی به عنوان او طول کل این فرایند” او گفت: بار. “من باور دارم که او در حال برگزاری برای محکومیت این مردان است.”

تبلیغات:

Akeem بیکر Arbery را دوست دیرین اضافه شده است که او احساس “اونس شادی” پس از دستگیری.

“اما من هنوز هم مضطرب,” او گفت:. “این یک پیروزی کوچک شما می دانید, اما من احساس می کنم ما هنوز هم برای ادامه به فشار رو به جلو برای رسیدن به عدالت ، به مطمئن شوید که همه درگیر هستند پاسخگو باشند.”

این دستگیری ها پس از قانونگذاران در هر دو طرف راهرو ابراز نگرانی در مورد دست زدن به صورت.

“گرجی شایسته پاسخ” رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه گفت.

تبلیغات:

کمپ سابق دموکرات رقیب استیسی آبرامز گفت که “ما سیستم های اجرای قانون و عدالت باید برگزار شود و به بالاترین استانداردهای” و خواستار “تحقیق کامل مناسب اتهامات و بی طرفانه دادستان است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به نام تیراندازی یک “قبر بی عدالتی” در یک میزگرد مجازی پنج شنبه با قانونگذاران در فلوریدا.

“این خانواده و این کشور سزاوار عدالت و آنها آن را سزاوار است در حال حاضر. آنها سزاوار شفاف بررسی این قتل وحشیانه” او گفت:. “اما ملت ما سزاوار آن را به عنوان به خوبی. ما نیاز به فکر می کنم با این. این می رود. این اعمال باطل تماس به ذهن تاریک ترین فصل از تاریخ ما است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز روز جمعه که تیراندازی شد “بسیار نگران کننده است.”

تبلیغات:

“پس من تو را دیدم و این بسیار نگران کننده نوار. من به آن را ببینید. این بسیار نگران کننده است. من در یک تصویر که مرد جوان,” او گفت:. “او در یک لباس رسمی و در واقع او آن را قرار داده است. و من می گویم که که به نظر می رسد واقعا خوب مرد جوان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>