پس از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-Op خشم کلیسا رهبر می گوید “من در حال حاضر یک نیروی با بازشناخت”

درمسیحیت رهبران کلیسا در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سنت جان کلیسای اسقفی برای یک عکس-op دوشنبه شب به زور پاکسازی چه بود تمام حساب های یک تظاهرات مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید با flashbangs اشک و گاز و نیروی بی رحم. “من عصبانی هستم” حق Rev. Mariann زمانی مشخص به اسقفی اسقف واشنگتن گفت واشنگتن پست که بلافاصله پس از این صحنه منظره. زمانی مشخص گفته پست که کلیسا شد غافل از مغلوب ساختن پیشی جستن تمايل به استفاده از محل عبادت برای چه بود و اساسا عکاسی با کتاب مقدس و کلیسا نه چشم پوشی رئیس جمهور انجام شده است. “همه چیز گفته و انجام داده است به شعله ور خشونت” زمانی مشخص گفت. “ما نیاز به رهبري اخلاقي و او را به انجام همه چیز را به تقسیم.” رئیس کلیسای اسقفی در آمریکا به ریاست اسقف مایکل کاری را متهم کرد که رئیس جمهور با استفاده از “ساختمان کلیسا و کتاب مقدس برای اهداف سیاسی و حزبی.”

“او دعا” زمانی مشخص گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن شیرین کاری تبلیغاتی در مصاحبه با نیویورک تایمز. “او اشاره نمی کند جورج فلوید او اشاره نمی کند و عذاب افرادی که در معرض این نوع از وحشتناک بیان نژادپرستی و سفید برتری برای صدها سال. ما نیاز به یک رئیس جمهور که می تواند وحدت و درمان است. او انجام داده است مخالف است و ما سمت چپ را انتخاب کنید تا قطعات.”

رییس دانشگاه سنت جان جينی Gerbasi, بازگو, در یک Facebook پست دوشنبه شب لحظات که منجر به ریاست جمهوری شیرین کاری تبلیغاتی است.

پلیس در شورش دنده شد و به معنای واقعی کلمه راه رفتن بر روی سنت جان, Lafayette, مربع پاسیو با این فلز سپر هل دادن مردم پاسیو و رانندگی آنها را به عقب. مردم در حال اجرا در ما به عنوان پلیس پیشرفته نسبت به ما از طرف دیگر پاسیو… ما به معنای واقعی کلمه محور از سنت جان, Lafayette, مربع پاسیو با گاز اشک آور و ضربه مغزی نارنجک و پلیس کامل riot gear. ما را به عقب رانده 20 فوت و سپس در نهایت – با بسیاری از تصادم نارنجک – بازگشت به K خیابان. در آن زمان من پشت کردم به ماشین من حدود 7 من متون از مردم گفت که تهمت بود خارج از سنت جان, Lafayette, مربع است. من به معنای واقعی کلمه می تواند آن را باور نمی کند. ما رانده شدند از پاسیو در خیابان. جان – محل آرامش و استراحت و مراقبت های پزشکی در طول روز به طوری که انسان می تواند یک فرصت عکس در مقابل کلیسا!!! مردم صدمه دیده شد به طوری که او می تواند مطرح در مقابل کلیسا با یک کتاب مقدس! او را مجبور به گام تجهیزات پزشکی ما در سمت چپ پشت سر, از آنجا که ما در حال اشک با گاز کشته!!!!

من عمیقا متزلزل. من ندیدم معترضین پرتاب هر چیزی تا زمانی که گاز اشک آور و ضربه مغزی نارنجک آغاز شده و پس از آن بیشتر بود آب بطری. من متزلزل نه آنقدر با طعم گاز اشک آور و کمی سرفه من هنوز اما توسط این واقعیت است که نشان می دهد که از زور بود برای یک عکس فرصت است. پاسیو سنت جان, Lafayette, میدان بوده است, زمین مقدس امروز. محل استراحت و خنده و آب و میله گرانولی را کنار بگذارید و تنقلات میوه. اما که آن را تبدیل به یک نبرد زمینی و ارزان سیاسی کاری دوم.

“من عمیقا جرم از طرف هر قاره و هر مسیحی مردم از سنت جان, Lafayette, مربع, هر شخص مناسب و معقول وجود دارد و پل پزشکان که مانده تنها با یک جعبه لوازم و کوله پشتی حتی زمانی که من خیلی می ترسم و مجبور به ترک. I am ok” Gerbasi به این نتیجه رسیدند. “اما من در حال حاضر یک نیروی محسوب می شود.”

*این پست به روز شد با نظرات اضافی از حق Rev. Mariann زمانی مشخص پس از آن منتشر شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>