پس از تولسا: لیبرال schadenfreude ممکن است احساس خوب است, اما آن را برنده انتخابات نوامبر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا بود تایتانیک شکست. او وعده داده شده به همراه رعد و برق و رعد و برق به BOK مرکز در تولسا اما به جای آن وجود دارد تنها یک مختصر قطره ای از باران.

ظاهرا Infinite کاربران تا حد زیادی نوجوانان با موفقیت trolled تهمت کمپین توسط رزرو صدها هزار بلیط برای تولسا رالی آنلاین پیشرو تهمت و مدیر کمپین به لاف زدن در مورد عظیم جمعیت آنها انتظار می رود.

تبلیغات:

در واقعیت تنها 6,200 از جان سخت ترین تهمت پیروان خواهد بود در مخاطبان خود را رهبر بزرگ را بی ربط پخش از نارضایتی و نژاد پرستی و تهدیدات خشونت bloviating جهل و خودشیفتگی ترحم.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود سازمان بودند (و باقی می ماند) شوکه و خشمگین که خود را دارای حدود نزدیک به یک میلیون شرکت کنندگان ناشی از یک فعال شوخی در هزینه های خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال ژولیده خشم جهانیان و غمگین — وارد در واشنگتن بعد که شنبه شب. به عنوان او راه می رفت در سراسر آسفالته رئیس جمهور به نظر می رسد شکسته و شکست خورده ،

تبلیغات:

اگر شایعات را باور تهمت به کاخ سفید و کمپین در حال حاضر در بی نظمی پس از افتضاح در تولسا.

که موفق تجمع نشان دهنده مشکلات بزرگتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال حاضر مسیرهای جو بایدن دو رقمی در اکثر نظر سنجی ها و همچنین مسیرهای پیاده روی در میدان نبرد متحده به احتمال زیاد برای تصمیم گیری در انتخابات از جمله فلوریدا و میشیگان و ویسکانسین. او در حال از دست دادن حمایت در میان گروه های کلیدی مانند حومه زنان سفید پوست پروتستان های انجیلی و رای دهندگان.

اوان زیگفرید از NBC News, خلاصه این:

تبلیغات:

قابل اعتماد رای دهندگان جمهوری خواه مانند حومه زنان و شهروندان ارشد شده اند به طور فزاینده ای دست خوش پیشامد میشه به سمت دموکراتیک نامزدها در هر دو نظر سنجی و انتخابات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار نمی کند چرا که دموکرات ها برنده شده اند آنها را بیش از, اما به دلیل تهمت و جمهوری خواهان شده اند از دست دادن آنها. و اخیر نظرسنجی فاکس نیوز نشان بایدن با 10 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان 65 و تنها تایید این مشکل رو به رشد برای او.

اقتصاد teeters در لبه دوم رکود بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن عمدی و بدخواه شکست برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس نشان داد به چیزی حتی بدتر: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بارها و بارها اعتراف کرد که او خواست کاهش ویروس تست در تلاش برای پنهان کردن تعداد واقعی موارد و بهبود و انتخاب مجدد او شانس.

در حال حاضر جریان اصلی رسانه های خبری را در غالب روایت است که مغلوب ساختن پیشی جستن در “عقب نشینی”, “بی نظمی” “عدم” و “از دست دادن.” صاحب نظران باید تا حد زیادی به این نتیجه رسیدند که انتخابات مجدد در ماه نوامبر به طور فزاینده ای بعید است.

تبلیغات:

لیبرال schadenfreude احساس خوبی به خصوص برای آن دسته از آمریکایی ها که تحت محاصره شده است و بدبخت از بسیاری از فجایع تحمیل شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود رژیم است.

اما لیبرال schadenfreude — حتی در ترکیب با مغلوب ساختن پیشی جستن خود زخم وارد خواهد شد نه توسط خود برنده 2020 انتخابات. برای به انجام رساندن است که نیاز به پرسش های سخت حقایق ناراحت کننده و مقدار زیادی از کار سخت توسط حزب دموکرات و رای دهندگان آن است.

درست است که تنها 6000 یا مردم با حضور تهمت را تولسا رالی. اما باید وجود داشته اند و هیچ کس وجود دارد برای جشن رئیس جمهور با آشکار فاشیستی گرایش جهانی خجالت است که تصمیم گیری باید تباهی به اقتصاد آمریکا و کشته شدن بیش از 120 ، 000 نفر است.

تبلیغات:

در این مسابقه باقی مانده است بیش از حد به راحتی. در برخی از نظرسنجی ها تهمت مسیرهای بایدن با عنوان چند به عنوان هفت امتیاز. آنها به نظر می رسد در اوهایو و بایدن لبه است که در حاشیه خطا در پنسیلوانیا و آریزونا.

Megyn kelly نشان می دهد که در آن “نظرسنجی از انتخابات” که از 23 ژوئن بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود نه امتیاز, 51 به 41.7 درصد است.

در نظر گرفتن بافت: برای چهار سال ریاست جمهوری خود تا کنون گالوپ گزارش داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط ریاست جمهوری تصویب امتیاز از 40 درصد است. او در ادامه به دستور بالاترین سطح ساخته شده است از پشتیبانی از هر رئیس جمهور در تاریخ مدرن افکار عمومی رای گیری.

تبلیغات:

در نظر گرفتن این هشدارها از گذشته: اگر چه خود موقعیت هایی متمایز از یک دیگر — و از اين هر دو سال 1988 دموکراتیک نامزد مایکل Dukakis و 2016 نامزد هیلاری کلینتون به نظر می رسد برای برگزاری دو رقمی آگهی خود را جمهوری خواه مخالفان در تابستان. هر دو در ادامه به از دست دادن در ماه نوامبر.

به جز سفید خود را supremacist ضد انقلاب در برابر امریکا, چند نژادی, دموکراسی, مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده است تعداد کمی از وعده های او ساخته شده خود را به افسانه سفید “طبقه کارگر” رای دهندگان. دوباره معمولی سرفصل تهمت باید بسیار کمتر محبوب تر از او در حال حاضر است.

در نهایت چهار ماه در حال حاضر و نوامبر. 3 ابدیت در سیاست است. بسیاری از چیزهایی هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد به مغلوب ساختن پیشی جستن مزیت و بایدن را نقطه ضعف است.

مقاوم در برابر زودرس اظهارات که Trumpism شده است مغلوب وجود دارد متغیرهای مهم را در نظر بگیرید.

تبلیغات:

ایالات متحده یک شکست دموکراسی در تلاش برای مقاومت در برابر گرانش از مغلوب ساختن پیشی جستن و جنبش استبدادی حمله به این کشور را سیاسی هنجارهای موسسات و ارزش ها است. که بسیار مهم است لنز برای مشاهده و درک سن تهمت و 2020 انتخابات.

در توییتر محافظه کار دانشمند بیل کریستول یک “هرگز Trumper,” خلاصه خطر:

شما نگاه کنید در انتخابات و فکر می کنم “او نمی تواند برنده.” اما مغلوب ساختن پیشی جستن مسیر به پیروزی بستگی ندارد متقاعد کردن آمریکایی ها. این بستگی به رای دهندگان سرکوب توده دروغ خارجی دخالت و بی شرم با استفاده از قوه مجریه قدرت برای شکل دادن به حوادث و برداشت این سقوط.

هر تحلیل 2020 انتخابات ریاست جمهوری که نتواند به اقدام از این مفروضات اساسی است و اساسا ناقص است.

اجتماعی دانشمندان نشان داده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و دیگر محافظه کاران اقتدارگرا به ویژه آسیب پذیر هستند به دستکاری مرگ نگرانی. در میان coronavirus همه گیر از جمله ترس احتمال را دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جذاب تر نه کمتر به هواداران خود.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک نوع از خدا یا الهی شکل توسط بسیاری از جناح راست گرایان مسیحی و پروتستان های انجیلی. او با تمام معیارهای یک سیاسی رهبر فرقه.

اجتماعی علوم تحقیقات نشان داده است که افرادی که آشکار آنچه شناخته شده به عنوان “dark triad” رفتار — Machiavellianism, اختلالات فکری و روانی و خودشیفتگی — نیز بیشتر احتمال دارد به حمایت فاشیستی و استبدادی رهبران.

سفید برتری نژادی و استبداد نیز متغیرهای کلیدی (اگر نه مهمترین) که کمک به توضیح پایدار قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش است. این احساسات و اعتقادات و نفوذ خود را در تصمیمگیریهای سیاسی نیست به راحتی کنار و یا شکسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دستورات گسترده رسانه های خبری دروغ و تبلیغات که او استفاده می کند برای دستکاری و کنترل پیروان خود و به شکل خطوط آمریکایی گفتمان عمومی به طور گسترده تر. قدرت چنین دستگاه است که نمی شود دست کم گرفت.

تبلیغات:

بر خلاف خیلی از عقل متعارف در این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن خاصی برای قرعه کشی در یک مخزن بزرگ پشتیبانی در روز انتخابات.

به جای اینکه از قرص های شاد لیبرال schadenfreude و کسانی که فروختن چنین باده چه باید مناسب و معقول آمریکایی ها را به اطمینان حاصل شود که مغلوب ساختن پیشی جستن کرده است.

تایید جلوتر که شما ثبت شده است. نشان می دهد تا به رای دادن. مطمئن شوید که بستگان و دوستان و همسایگان نیز رای گیری در برابر تهمت ها و جمهوری خواهان. با استفاده از ترکیبی از مثبت فشار اجتماعی و انگ اجتماعی برای نفوذ در حصار پرستاران در دایره اجتماعی خود را. تنها به شکست در انتخابات — و نه باریک و یا بحث نتیجه در کالج انتخاباتی — می تواند به جلوگیری از تهمت و عوامل خود را از اعلام نتیجه انتخابات به تقلب شود.

شرکت در سازمان های محلی که در حال کار برای ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی است. سوسیال دموکراسی باید پرورش از زمین تا به عنوان یک سنگر و پیشگیری کننده در برابر سم از Trumpism و اشکال دیگر از جناح راست پوپولیسم.

مقاومت در برابر خلوص آزمون از آن صداها که تقاضای یک نامزد مناسب. از جمله استانداردهای ناخالص لوکس در زمان بحران. جو بایدن خواهد بود که حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد. هر چه نقص خود — و بسیاری وجود دارد — بایدن در حال حاضر آخرین و بنابراین بهترین گزینه برای حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

نه تسلیم به undertow و بوسیله اسباب گردنده از 24/7 اخبار کابل چرخه. بی امان خود تمرکز روی خشم از روز طاقت فرسا انحراف از بحران دراز مدت و تهدید وجودی برای دموکراسی نمایندگی مغلوب ساختن پیشی جستن حزب خود و پیروان خود و متحدان.

کمك هشدار چامسکی (در میان دیگران) که گفته است: “تهمت بدترین جنایی در تاریخ غیر قابل انکار. …شده است وجود دارد هرگز یک شکل در تاریخ سیاسی بود که تا عاشقانه اختصاص داده شده به از بین بردن این پروژه برای سازماندهی زندگی بشر بر روی زمین در آینده نزدیک. که اغراق نیست.”

در پایان این انتخاب در روز انتخابات است که بین امریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ چیز بیشتر. هیچ چیز کمتر است. مردم آمریکا باید رای به عنوان اگر زندگی خود را بر روی آن بستگی دارد — از آنجا که آنها انجام می دهند.

بله تهمت می تواند قطعا شکست خواهد خورد. اما اعلام پیروزی خیلی زود است که یک مسیر به شکست اجتناب ناپذیر و یک تضمین می کنند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی خواهد ماند رئیس جمهور برای حداقل چهار سال دیگر آوردن آمریکا به یکی از خطر ناک ترین زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>