آیووا عظیم پیچ-up ممکن است جو بایدن واترلو.

“در این رای نیوهمشایر ممکن است اول رای بعد از همه” بایدن شوخی روز چهارشنبه در کنکورد, New Hampshire, و اشاره کرد که “24 ساعت بعد آنها هنوز tryin’ به کشف کردن چه خبره اتفاق افتاده در آیووا.”

تبلیغات:

از صبح روز پنجشنبه نتایج از دوشنبه شب آیووا قفقاز تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به طور کامل توده و حزب دموکرات آیوا داده نشده است یک جدول زمانی برای زمانی که آن را انتشار نتایج برجسته از بیش از 1600 حزبی و حقيقت است. قابل ملاحظه ای به عنوان یک گزارش مفصل توسط Nate کوهن و دیگران برای نیویورک تایمز توضیح می دهد متعدد نادرست نتایج منتشر شده در چهارشنبه بیشتر اضافه کردن به هرج و مرج و سردرگمی است.

آیووا است که قطعا یک ظرف غذا. اما در تصویر بزرگ این مسابقه برای نمایندگان از اولین رای از 2020 انتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسد به یک کراوات بین ایالت و سناتور ” برنی ساندرز — که مسابقه در برابر هیلاری کلینتون در دولت چهار سال پیش نیز به پایان رسید و در حرارت مرده — و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg که به نظر می رسد که بهره مند از نزدیکی ایندیانا و از این واقعیت است که او به عقب کشیده به واشنگتن برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه. در میان مبهم ظروف سرباز یا مسافر از آیووا شمارش اصلاحات و دست و پا چلفتی اجرای فن آوری های جدیدجو بایدن چهارم-پایان محل خوبی پشت سن. الیزابت وارن از ماساچوست بود تحت الشعاع قرار. به جای در نظر گرفتن خود و بی سر و صدا در حال حرکت سابق معاون رئیس جمهور تصمیم گرفته است برای حمله به حزب به صورت گسترده آن نادرست از رای دادن.

در اواخر روز دوشنبه به عنوان سردرگمی بیش از یک ویژگی های بحران تاخیر در این گزارش نتایج یک وکیل برای بایدن کمپین با ارسال نامه ای به آیووا دموکراتیک مقامات با استناد به “نقص قابل توجهی در امشب آیووا انجمن سیستم گزارش دهی.” بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield پیشنهاد که ناقص سیستم گزارش “باید نگرانی جدی برای رای دهندگان است.” توسط شنبه, اما با هیچ برنده قادر به سوار شدن به یک موج رسانه ای حرکت بایدن بی سر و صدا اذعان کرد که مبارزات انتخاباتی خود کوتاه آمد و در اولین دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه.

تبلیغات:

“من قصد ندارم به sugarcoat آن” بایدن گفت: روز شنبه در حالی که مبارزات انتخاباتی در, New Hampshire. “ما در زمان یک فروشي در آیووا.” هر بایدن آنلاین مدافعان ممکن است ادعا می کنند در حال حاضر مبارزات انتخاباتی خود تعیین کرده بود انتظارات بالا در Hawkeye دولتی و او در برخی از نظرسنجی ها در دو هفته گذشته.

عظیم 61 درصد از آیووا حزبی رای دهندگان گفت: این مهم تر بود برای معرفی یک نامزد که می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن از آن برای معرفی یک نامزد که پلت فرم آنها بیشتر پشتیبانی می کند. برای رای دهندگان که گفت electability شد مهم ترین عامل که با توجه به نامزدهای اما Buttigieg جای کسی را گرفتن بایدن با یک حاشیه باریک.

بسیار برای electability استدلال.

تبلیغات:

با توجه به ورودی سنجیبایدن برنده فقط 3 درصد از رای دهندگان جوان. او به وضوح سازمان یافته در آیووا و نیوهمشایر به نظر نمی آید بسیار برای او بهتر است.

بایدن کاهش یافته و از 18 درصد در روز دوشنبه بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی فقط 12 درصد در روز چهارشنبه بعد از اخبار خود را فقیر آیووا نشان میدهد. سناتور. ctq از مینه سوتا که پنجم رسید در آیووا کشیده جمعیت بزرگتر از بایدن در گرانیت دولت این هفته است. پس به احتمال زیاد از دست دادن در نیوهمپشایر در هفته آینده اگر بایدن نتواند به پایان در بالا و دو در نوادا قفقاز در فوریه. 22 او دیگر نمی تواند در نظر گرفته شود frontrunner. مطمئن شوید که او باقی می ماند و مورد علاقه را به نفع خود در کارولینای جنوبی که در آن دموکرات رای دهندگان توسط نسیم سیاه رای دهندگان. اما هر دو نماینده تعداد و روایت از حرکت از رفتن به سه شنبه که توپ کوچک. برنده تنها یکی از چهار متحده در تقویم را ترک خواهد کرد بایدن کمپین در حمایت از زندگی. (تقریبا یک شبه Nate نقره را megyn kelly سایت کاهش داد بایدن از 43 درصد شانس برنده شدن نامزدی به 17 درصد.)

تبلیغات:

اما بایدن نیست تنها نامزد ساخت یک electability فشار. خود را با “برنی را به دست آورد” الگوی رفتاری برگزاری قوی پس از او قوی تر از انتظار می رود در سال 2016 اجرا ساندرز همواره استدلال کرد که او می تواند به گسترش رای دهندگان به اندازه کافی برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و چوپان قابل توجهی مترقی سیاست از طریق کنگره است. Botched دست زدن به آیووا قفقاز قطعا صدمه دیده ساندرز از نظر درک: او برگزار کرده است سرب در خام رای مجموع از آغاز شمارش است و در حال حاضر تقریبا حتی با Buttigieg در مرموز حسابی از “هيئت دولت معادل.” اما با توجه به این که حزب مقدماتی هستند تا حد زیادی از یک بازی انتظار-محیط آیووا ظروف سرباز یا مسافر مسلما نیز تحت الشعاع قرار چه چیزی می تواند به عنوان تفسیر منصه توسط دموکراتها ظاهری جدید frontrunner.

ساندرز به نظر می رسد به انجام بدتر از خود 2016 نشان با تقریبا هر جمعیتی گروه — به جز رای دهندگان از رنگ است که قطعا قابل توجه است. او برنده 43 درصد از nonwhite رای دهندگان نسبت به 34 درصد در سال 2016 با توجه به آیووا ورودی سنجی. وجود دارد بدیهی است که بسیاری از نامزدها در حال اجرا در سال 2020 از چهار سال پیش پس از آن طبیعی است که ساندرز’ رای به اشتراک گذاری را کاهش می دهد اما رفتن از 50% به 25% است در مورد مهم نیست که چگونه بسیاری از نامزدهای دیگر وجود دارد. تنها 15 درصد از رای دهندگان که گفت: آنها باارزش electability برداشت Sanders. در حالی که ساندرز کمپین یادداشت که مشارکت مردم در میان 17-به-29 ساله رفت تا در مناطقی که افراد در سنین 18 تا 24 نشان دهنده بالاتر از متوسط سهم از جمعیت (که به طور کلی توصیف آیووا متعدد کالج شهرها) وجود دارد هیچ افزایش بیشتری در میزان مشارکت.

ساندرز خودش اعتراف کرد که مردم در انتخابات بود “نه به عنوان بالا رک و پوست کنده به من دوست داشته دیده می شود.”

تبلیغات:

پایین مردم در انتخابات است فال بد برای دموکرات ها به طور کلی و نه فقط برای ساندرز مبارزات انتخاباتی. در Howard County, Iowa — تنها شهرستان در کل کشور است که چرخش از اوباما در سال 2012 به ناروا در سال 2016 بیش از 20% حاشیه — دموکراتیک حزبی مشارکت پایین بود با 57 درصد نسبت به سال 2008.

در حال حاضر آن را به نیوهمشایر دولت ساندرز برنده با بیش از 60 درصد از آرا در سال 2016. او است که به وضوح هنوز هم مورد علاقه, اما Buttigieg در حال حاضر امید به دست آوردن زمین در آخر هفته بر اساس مطلوب (اگر کمی گمراه کننده) media buzz در آیووا “پیروزی”. به عنوان اولین پست-آیووا نظرسنجی ها نشان می دهد یک دست انداز برای Buttigieg در نیوهمپشایر او در حال حاضر فرار از کشور به منظور جمع آوری پول در منهتن پس از صرف ملاحظه تکه از جنگ قفسه سینه برای اطمینان قوی در آیووا. Buttigieg خواهد بود در نیوهمپشایر برای سی ان ان تاون هال قبل از نهایی پیش دبستانی مناظره روز جمعه که در آن او ممکن است به خوبی کبابی در گزارش ارتباطات برای توسعه دهندگان نرم افزار است که سقوط آیووا قفقاز.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی