شرکت های هواپیمایی هنوز در حال پرواز شلوغ هواپیماها و مسافران نگران هستند

شب قبل از او DC-محدود پرواز در آوریل 26, Libby, L. به نام American Airlines به پرس و جو چگونه کامل هواپیما خواهد بود. 29 ساله شهر نیویورک ساکن است که کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن نام خانوادگی او را برای حفظ حریم خصوصی دلایل می خواستم به می دانم که اگر او می توانست یکی دیگر از مسافر نشسته در کنار او و اگر شرکت هواپیمایی خواهد صندلی مسافران با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اجتماعی فاصله دستورالعمل. او از رفتن به DC منطقه شهری را برای اقامت نامحدود با مادر او که دوره نقاهت بعد از شدید التهاب حنجره.

“به من گفته شد خطوط هوایی آمریکا انجام شد بهترین خود را به فاصله اجتماعی مسافران و آن را صدا مانند مردم خواهد بود نشسته در هر ردیف یا صندلی” لیبی گفت: من از خدمات به مشتریان تماس بگیرید. “نماینده می گویند کسی خواهد بود نشسته در کنار من, اما من می توانم از دروازه نماینده برای تغییر صندلی من چون پرواز من نیست به فروش می رسد.”

Coronavirus همه گیر است باعث یک رکود تاریخی در سفر هوایی: خطوط هوایی در حال گزارش پرواز هواپیماهای با اندازه کوچکتر مسافر بارهای کاهش تعداد موجود پرواز مسیر و ارائه به شدت مقرون به صرفه کرایه. بیش از 300 میلیون نفر در 42 متحده تحت دولت محلی و یا اقامت در خانه سفارشات و در عین حال هر روز صدها نفر از هزاران نفر از مسافران مانند لیبی هنوز در حال پرواز در ایالات متحده است. که تعداد یک قطره در سطل در مقایسه با 2 میلیون به علاوه مسافران اداره امنیت حمل و نقل مورد استفاده برای صفحه نمایش های روزانه قبل از coronavirus همه گیر اما پروازهای هنوز پر کردن برخی از نزدیک به ظرفیت با توجه به مسافران است. لیبی تخمین خود حدود 85 درصد کامل است.

A masked man stands up in a semi-crowded plane cabin.
یک تصویر از لیبی پرواز از نیویورک به واشنگتن, DC. او گفت: آن را “محترم ترین” پرواز او می خواهم تا به حال شده است در.
حسن نیت ارائه میدهد از لیبی L.

JetBlue اعلام کرد در 28 آوریل که حامل امر نیاز همه مسافران به پوشیدن صورت پوشش یا یک ماسک است و در ادامه به طور کامل ضد عفونی کردن آن هواپیما. هواپیمایی آلاسکا گفت: این را همه را وسط صندلی خالی در کلاس اقتصاد در سراسر ممکن است. خطوط هوایی آمریکا نیاز به ماسک صورت برای خدمه پرواز در مه 1 و شروع توزیع مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب و ژل و یا ماسک صورت برای مشتریان.

بیش از آخر هفته, خطوط هوایی آمریکا مورد انتقاد قرار گرفت برای عامل پرواز که به نظر می رسد تقریبا در ظرفیت با مسافران مجبور به نشستن نزدیک به یکدیگر است. توییتر تصویری از یک کارولینای شمالی-محدود پرواز از نیویورک نشان داد تقریبا در هر صندلی در کابین اصلی را اشغال کردند. زنی که ارسال شده کلیپ نشسته بود در وسط صندلی و نوشت: “من هرگز احساس امنیت کمتر و یا برای مراقبت در تمام زندگی من.” یکی دیگر از آمریکا مسافری که به تازگی پرواز از میامی به نیویورک گفت: نیویورک پست که نزدیک به نیمی از مردم در او کهنه پرواز بودند با پوشیدن ماسک.

از اواخر ماه مارس است تا کانون شیوع کروناویروس و به تازگی با پیشی گرفتن 1 میلیون مورد تأیید. در این شرایط مسئول ترین چیزی که به انجام است بماند که در آن شما در حال سفر و تنها اگر شما به. مردم در سراسر کشور شده اند و در حال فرار با چگالی بالا شهرستانها برای مناطق روستایی پدیده ای است که به طور بالقوه کمک به جامعه گسترش در شهرهای کوچکتر.

اکثر اخیر مسافران من با صحبت در نظر گرفته پروازهای خود را ضروری: لیبی شد کمک به مراقبت از مادر بیمار خود را; یک زن و شوهر بود از بازگشت به خانه به نیویورک بعد از اینکه گیر در فلوریدا برای چند هفته و بر اساس دنور-نویسنده بود بازدید نسبی تحت عمل جراحی اورژانس دارد. آنها به من اطمینان آنها در زمان خطر ابتلا به کروناویروس به طور جدی با پوشیدن ماسک و دستکش در پروازهای پاک کردن فضاهای شخصی و تلاش خود را برای فاصله خود از دیگران است. برخی احساس می شود هر چند که شرکت های هواپیمایی نمی به اندازه کافی برای ترویج ایمنی و اجتماعی فاصله میان مسافران و خدمه.

زمانی که لیبی وارد در ترمینال در فرودگاه لاگاردیا در بر داشت و او پرواز نسبتا کامل او قادر به تغییر صندلی. “من اغلب مسافرت و این یکی از calmest boardings من تا کنون دیده ام” او گفت:. “بسیاری از ردیف جلوتر از من بودند دو نفر در هر طرف راهرو و کامل بودند و من تا به حال یک فرد نشسته در کنار من است.” به عنوان یک مسافر لیبی “احساس گمراه” توسط مکالمه او با خطوط هوایی آمریکا اضافه کرد که اگر او نشان داده شد یک عکس از نهایی تنظیم صندلی او “نمی خواهد که سوار هواپیما.”

کورتیس برکت هواپیمایی سخنگوی نمی به طور مستقیم پاسخ به سوال من در مورد اینکه آیا آمریکا شد اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل و یا به طور خاص دربندی تعدادی از مسافران آن پرواز. “در پرواز از طریق مه 31 آمریکایی است که محدود کردن تعداد مسافران در هر هواپیما” برکت نوشت: به من از طریق ایمیل. “به عنوان بخشی از این حد آمریکا نمی خواهد اختصاص 50 درصد از کابین اصلی وسط صندلی یا صندلی در نزدیکی پرواز صندلی پرش در هر پرواز و تنها استفاده از آن وسط صندلی زمانی که لازم است.” او اضافه کرد که دروازه عوامل در ادامه به جابهجا کردن صندلی برای ایجاد فضای بیشتر بین مشتریان و مسافران ارائه شده “گزینه های برای ایجاد اتاق بیشتر از جمله rebooking در پروازهای دیگر.”

ارشد زن و شوهر که می شده است ساکن در غرب پالم بیچ فلوریدا برای چند ماه گذشته تا به حال رزرو متعدد غربی پروازها در تلاش برای بازگشت به خانه به لانگ آیلند نیویورک با توجه به دختر خود کارولین که من با صحبت در توییتر. چند تا از آنها زودتر پرواز شده بود لغو شد و آنها در نهایت قادر به پرواز در آوریل 28.

کارولین که نمی مسافرت با پدر و مادر ارسال شده در توییتر به شکایت دارند که غرب نمی مطابق با اجتماعی فاصله اقدامات در خانواده او پرواز. چه حتی بیشتر فاحش در نظر او این بود که خدمه پرواز بودند نه نقاب و یا نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک. “من درک می کنم پدر و مادر من ساخته مخاطره آمیز تصمیم به پرواز اما شرایط فراتر از نا امن و منطبق نیست با چه CDC مورد نیاز است” او به من گفت.

A crowded plane with elderly masked people.
جنوب غربی پرواز کارولین پدر و مادر در پرواز از فلوریدا به نیویورک است.
حسن نیت ارائه میدهد از کارولین/@camullz در توییتر

برایان Parrish جنوب غربی سخنگو در پاسخ از طریق ایمیل است که خدمه پرواز در حال تشویق “به دعوت مشتریان به فضا در راحت فواصل” اگر صندلی های خالی در دسترس هستند. او اضافه کرد که حامل یک باز صندلی سیاست اجتماعی است که باعث می شود فاصله آسان تر و مشتریان خواسته شده است به اشغال اولین و یا آخرین سه ردیف جدا از خدمه.

“ما در میانهی شب اعلام کرد قصد دارد به منظور محدود کردن ظرفیت در زمان حاضر; اگر چه ما مدیر عامل را ذکر امروز در درآمد تماس که اندازه گیری تحت بررسی است به حمایت اجتماعی فاصله,” Parrish نوشت:, و اضافه کرد که مسافران در حال سوار شدن در گروه های کوچکتر به طوری که آنها می تواند به حفظ فاصله. خدمه پرواز نیز مجاز به پوشیدن ماسک و ارائه تجهیزات حفاظت فردی توسط شرکت هواپیمایی با توجه به Parrish.

ما شرکت های هواپیمایی را کاهش تجاری خود را پرواز در مسیرهای بیش از 60 درصد در اواخر ماه آوریل با توجه به سفر جهانی ارائه دهنده اطلاعات OAG. با کاهش آن را ممکن است وجود دارد در حال حاضر گزینه های کمتر مسافران می توانید انتخاب کنید که می تواند منجر به بیشتر شلوغ هواپیما. دو دلتا مسافر من به تازگی صحبت کرد با این حال گفت که حامل انجام یک کار خوب در فاصله کردن مسافران در پروازهای خود را.

تن Frink 28 ساله ساکن آتلانتا بود که در بازدید از دختر خود را در اورلاندو فلوریدا گفت که پس از اقامت در در هواپیما او احساس آرامش از آنجا که اکثر مسافران در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. “من تصمیم به سفر بیش از خطر سلامت در دست, اما من احساس امن و راحت به اندازه کافی برای بازگشت به خانه” Frink به من گفت بیش از توییتر. تقریبا هر کس در هیئت مدیره بود که با پوشیدن یک ماسک و او احساس کردند که دلتا بود “ایمن طرح طرح” برای مسافران است.

انجی Cavallari, یک نویسنده و دنور مقیم در زمان دلتا پرواز در آوریل 16 با عمه اش در آتلانتا بود که تحت عمل جراحی اورژانس دارد. Cavallari به من گفت که وجود داشت تنها 25 تا 30 نفر در اولین پرواز دلتا اجازه او و دیگر مسافران نشسته در ردیف عقب را به هیئت مدیره در اوایل. در حالی که در هیئت مدیره به او یک کیسه پلاستیکی با قبل از بسته بندی تنقلات و بطری آب و دستمال مرطوب ضد باکتری و Cavallari افزود که “این بود تمیزترین” هواپیما او می خواهم تا به حال شده است در. خدمه پرواز و حدود نیمی از مسافران بودند با پوشیدن ماسک.

“من فکر دلتا انجام یک کار عالی,” Cavallari گفت. “صندلی من اختصاص داده, که آیا آن را عمدی بود یا نه به طور اتفاقی در هواپیما بود و من فراتر از 6 فوت دور از هر کس دیگری. اکثریت مردم نیز نشسته در جلوی هواپیما است.” در حالی که بازگشت او پرواز در آوریل 20 بود شلوغ تر Cavallari به من گفت که او نشسته بود و به دور از هر کس دیگری و نگران نیست.

“من نمی خواهم به صحبت می کنند به شرکت های هواپیمایی دیگر, اما من می خواهم بگویم که اگر یک شرکت به پیروی از دستورالعمل های مطرح, مردم باید قادر به سفر با خیال راحت” او گفت:. در حالی که اکثر مردم در حال منزوی در خانه های خود Cavallari اذعان کرد که در شرایط خاص برخی از مردم هنوز هم نیاز به سفر. “من نمی توصیه به هر کسی که بیمار یا با خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن به پرواز اما اگر من واقعا تا به حال به پرواز فردا همه گیر نیست من جلوگیری از انجام این کار است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>